Giro d'Italia U23 2019: etap 7. Alfred Wright w Levico Terme

Alfred Wright

20-letni Brytyjczyk Alfred Wright zwyciężył w Levico Terme na mecie siódmego etapu Giro d'Italia U23.

Wright na płaskiej trasie pokonał Holendra Ide’a Schellinga i swojego rodaka Charliego Quartermana.

Liderem wyścigu wciąż Kolumbijczyk Andres Ardila.

Wyniki 7. etapu Giro Ciclistico d'Italia 2019 (2.2U), Dimaro - Levico Terme (137,1 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Alfred Wright2:51:36
2.Ide SchellingSEG Racing Academy00:15
3.Charlie Quarterman00:17
4.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team00:23
5.Ethan Hayter
6.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka
7.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ
8.Julian Mertens
9.Daniel Smarzaro
10.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team
11.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
12.Gregorio Ferri
13.Francisco Galvan
14.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali
15.FrancescodiFelice
16.Mattia Bevilacqua
17.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli
18.Luca Coati
19.Alessandro CoviTeam Colpack
20.Jhon Stiven Munoz Ramirez
21.Filippo Magli
22.Barnabás PeakSEG Racing Academy
23.Sean QuinnHagens Berman Axeon
24.Davide Masi
25.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
26.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
27.Matthew Walls
28.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
29.Henri Vandenabeele
30.Einer Augusto Rubio
31.Dinmukhammed UlysbayevAstana City
32.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ
33.Andrea Colnaghi
34.Denis NekrasovGazprom-RusVelo
35.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ
36.Viktor Verschaeve
37.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon
38.Sergio Garcia Gonzalez
39.Emanuele Barison
40.Nicolas Nesi
41.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col
42.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col
43.Inigo Elosegui
44.Filippo ConcaBiesse Carrera
45.Roger Adria
46.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman
47.Alessandro Monaco
48.Edoardo Faresin
49.Eduardo Perez-landaluce
50.Giuseppe La Terra Pirre
51.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu
52.Matteo BelliaBiesse Carrera
53.Daniil MarukhinAstana City
54.Davide BaisCycling Team Friuli
55.Giacomo CassarÀ
56.Andres Camilo Ardila
57.Thomas Vereecken
58.Lorenzo Ginestra
59.Kevin ColleoniBiesse Carrera
60.Ilya Losev
61.Daniel Alejando Largo
62.Alexander EvansSEG Racing Academy
63.Mason Hollyman
64.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col
65.Calum Johnstone
66.Adrián BustamanteColdeportes Zenu
67.Andrea Cervellera
68.Félix Parra José
69.Antoine DebonsIAM Excelsior
70.Ricardo Tosin
71.Carlos Garcia
72.Loran Cassaert
73.Anton Vtiurin
74.Michael Belleri
75.Alessandro Iacchi
76.Petr RikunovGazprom-RusVelo
77.Nurbergen NurlykhassymAstana City
78.Thymen ArensmanSEG Racing Academy
79.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka
80.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
81.Luca Rastelli
82.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
83.Arturo Gravalos
84.Stuart Balfour
85.Bolat NiyazovAstana City
86.Tommaso Rigatti
87.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon
88.Manuel Allori
89.Emanuele AmadioCycling Team Friuli00:40
90.Anton Popov
91.Davide Casarotto00:47
92.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ
93.Marco Lolli01:21
94.Marco Murgano01:22
95.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
96.Nicolò Garibbo
97.Gabriele Porta
98.Mattia Pellizzer
99.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ01:30
100.Luca Riva
101.Michel PiccotBiesse Carrera
102.Jordi Lopez01:32
103.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali
104.Laurent Rigollet
105.Massimo OrlandiCycling Team Friuli01:38
106.Riccardo Lucca01:40
107.Sebastiano Mantovani
108.Gabriele Ninci01:42
109.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team
110.Jakob DorigoniTeam Colpack
111.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali02:26
112.Federico Rosati
113.Christopher Consolaro02:29
114.Jacopo MenegottoBiesse Carrera
115.Ibon Ruiz
116.Thomas RevardHagens Berman Axeon02:40
117.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis02:50
118.Veljko Stojnic03:13
119.Davide BaldacciniTeam Colpack03:20
120.Giulio MasottoTeam Colpack
121.Riccardo Moro
122.Aldo Caiati04:05
123.Andrea Pietrobon
124.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis06:52
125.Juan Fernando Calle Hurtado08:15
126.Remi CapronIAM Excelsior
127.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka09:14
128.Manuele Tarozzi10:25
129.Davide Bauce
130.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo
131.Jason Saltzman
132.Nikita Martynov
133.Olzhas BayembayevAstana City17:41
134.Mattia Soprana
135.Davide FerrariTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
136.Matteo DomenicaliTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze18:25

Klasyfikacja generalna po 7. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Andres Camilo Ardila25:23:13
2.Alessandro CoviTeam Colpack04:13
3.Einer Augusto Rubio04:41
4.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu04:52
5.Filippo ConcaBiesse Carrera05:02
6.Sean QuinnHagens Berman Axeon07:30
7.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ07:55
8.Viktor Verschaeve09:56
9.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ10:13
10.Alessandro Monaco10:16

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: