Giro d'Italia U23 2019: 4. etap. Andres Camilo Ardila na Monte Amitata

Andres Camilo Ardila

Kolumbijczyk Andres Camilo Ardila był najlepszy w piątym, pierwszym górskim, dniu wyścigu Giro d'Italia U23.

20-latek w finale na Monte Amiata (12,3 km; 6,7%) pokonał Belga Viktora Verschaeve i swojego rodaka Einera Augusto Rubio.

Ardila wyszedł na prowadzenie w wyścigu.

Wyniki 4. etapu Giro Ciclistico d'Italia 2019 (2.2U), Buonconvento - Monte Amitata (140,2 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Andres Camilo Ardila4:05:42
2.Viktor Verschaeve00:18
3.Einer Augusto Rubio00:24
4.Alessandro CoviTeam Colpack00:35
5.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu00:47
6.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ
7.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman01:04
8.Ethan Hayter01:15
9.Filippo ConcaBiesse Carrera01:17
10.Alessandro Monaco01:24
11.Olzhas BayembayevAstana City01:47
12.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ01:49
13.Roger Adria02:01
14.Mason Hollyman
15.Juan Fernando Calle Hurtado02:08
16.Emanuele Barison02:13
17.Sean QuinnHagens Berman Axeon02:15
18.Alexander EvansSEG Racing Academy02:20
19.Sergio Garcia Gonzalez02:23
20.Ibon Ruiz02:28
21.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col02:31
22.Giovanni AleottiCycling Team Friuli02:32
23.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team
24.Denis NekrasovGazprom-RusVelo02:38
25.Carlos Garcia02:42
26.Dinmukhammed UlysbayevAstana City02:44
27.Aldo Caiati02:46
28.Giuseppe La Terra Pirre03:01
29.Inigo Elosegui03:15
30.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis03:16
31.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis03:26
32.Thomas Vereecken
33.Ide SchellingSEG Racing Academy03:33
34.Matteo BelliaBiesse Carrera03:42
35.Henri Vandenabeele03:56
36.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali04:32
37.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ
38.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team05:01
39.El Mehdi ChokriDimension Data for Qhubeka05:47
40.Luca Rastelli07:06
41.Lorenzo Ginestra
42.Petr RikunovGazprom-RusVelo
43.Edoardo Faresin
44.Daniel Alejando Largo07:09
45.Alessandro Iacchi07:43
46.Andrea Cervellera08:22
47.Eduardo Perez-landaluce09:10
48.Ricardo Tosin09:40
49.Marco Lolli
50.Daniil MarukhinAstana City09:42
51.Nurbergen NurlykhassymAstana City
52.Calum Johnstone10:08
53.Bolat NiyazovAstana City10:10
54.Antoine DebonsIAM Excelsior10:49
55.Julian Mertens
56.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col12:00
57.Kevin ColleoniBiesse Carrera12:24
58.Davide BottaTeam Colpack
59.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka
60.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team
61.Jordi Lopez
62.Andrea Pietrobon
63.Arturo Gravalos14:17
64.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col
65.Stuart Balfour
66.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ
67.Michael Belleri
68.Félix Parra José14:58
69.Giacomo CassarÀ15:37
70.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis16:41
71.Manuele Tarozzi17:53
72.Riccardo Lucca18:43
73.Davide BaisCycling Team Friuli
74.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon20:53
75.Matthew Walls
76.Giulio MasottoTeam Colpack
77.Daniel Smarzaro21:07
78.Federico Rosati22:40
79.Gabriele Ninci
80.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
81.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team23:40
82.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon
83.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka
84.Alfred Wright
85.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
86.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka
87.Charlie Quarterman
88.Martin Marcellusi
89.Jakob DorigoniTeam Colpack
90.Davide Casarotto
91.Adrián BustamanteColdeportes Zenu
92.Emanuele AmadioCycling Team Friuli
93.Riccardo Moro
94.Michel PiccotBiesse Carrera
95.Tommaso Rigatti
96.Veljko Stojnic23:47
97.Anton Vtiurin24:34
98.Filippo Magli25:39
99.Davide Masi
100.Thomas PesentiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze26:50
101.Jhon Stiven Munoz Ramirez
102.Mark DonovanTeam Wiggins Le Col
103.Mattia Pellizzer
104.Thymen ArensmanSEG Racing Academy27:30
105.Barnabás PeakSEG Racing Academy
106.Loran Cassaert
107.Davide BaldacciniTeam Colpack
108.Sebastiano Mantovani28:47
109.Gabriele Porta29:04
110.Luca Riva29:13
111.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ29:22
112.Nicolas Nesi29:39
113.Marco Murgano
114.Manuel Allori
115.Laurent Rigollet
116.Massimo OrlandiCycling Team Friuli
117.Mattia Bevilacqua
118.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali
119.Anton Popov
120.Nicolò Garibbo
121.Jason Saltzman
122.FrancescodiFelice
123.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
124.Jacopo MenegottoBiesse Carrera30:03
125.Andrea Colnaghi
126.Francisco Galvan30:22
127.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
128.Robert ScottTeam Wiggins Le Col
129.Riccardo Bobbo30:24
130.Matteo DomenicaliTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze34:39
131.Enrico Zanoncello34:51
132.Riccardo Verza
133.Gregorio Ferri
134.Joab SchneiterIAM Excelsior34:53
135.Ilya Losev37:08
136.Thomas RevardHagens Berman Axeon44:03
137.Remi CapronIAM Excelsior44:16
138.Christopher Consolaro45:24
139.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo
140.Nikita Martynov
141.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli
142.Jonathan MilanCycling Team Friuli
143.Davide Bauce
144.Luca Coati
145.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali
146.Mattia Soprana
147.Davide FerrariTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
148.Karel VacekHagens Berman Axeon
149.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon
150.Tommaso FiaschiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
151.Nicholas RinaldiIseo Serrature-Rime-Carnovali
DNFKaden GrovesSEG Racing Academy
DNFAndrea BagioliTeam Colpack
DNFAlexys BrunelEquipe continentale Groupama-FDJ
DNFAndrea FerrariIseo Serrature-Rime-Carnovali
DNFTim James
DNFGabriele Lancia
DNFScott QuinceyIAM Excelsior

Klasyfikacja generalna po 4. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Andres Camilo Ardila15:36:33
2.Alessandro CoviTeam Colpack00:18
3.Filippo ConcaBiesse Carrera01:05
4.Alessandro Monaco01:18
5.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ01:35
6.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis01:41
7.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team01:54
8.Sean QuinnHagens Berman Axeon01:56
9.Emanuele Barison02:18
10.Giovanni AleottiCycling Team Friuli02:24
11.Dinmukhammed UlysbayevAstana City02:36
12.Giuseppe La Terra Pirre03:15
13.Viktor Verschaeve03:18
14.Einer Augusto Rubio03:35
15.Ethan Hayter03:38
16.Henri Vandenabeele03:52
17.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ03:56
18.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu04:09
19.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ04:10
20.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman04:22
21.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team04:49
22.Roger Adria05:07
23.Mason Hollyman05:18
24.El Mehdi ChokriDimension Data for Qhubeka05:40
25.Denis NekrasovGazprom-RusVelo05:41
26.Aldo Caiati05:59
27.Carlos Garcia06:05
28.Inigo Elosegui06:14
29.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis06:17
30.Ide SchellingSEG Racing Academy06:26
31.Thomas Vereecken06:41
32.Sergio Garcia Gonzalez07:14
33.Matteo BelliaBiesse Carrera07:28
34.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali07:53
35.Juan Fernando Calle Hurtado08:20
36.Andrea Cervellera08:24
37.Petr RikunovGazprom-RusVelo10:10
38.Antoine DebonsIAM Excelsior10:45
39.Alexander EvansSEG Racing Academy
40.Edoardo Faresin12:10
41.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col12:37
42.Nurbergen NurlykhassymAstana City13:05
43.Lorenzo Ginestra13:37
44.Alessandro Iacchi14:00
45.Eduardo Perez-landaluce14:39
46.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col15:02
47.Luca Rastelli17:11
48.Daniel Alejando Largo17:36
49.Arturo Gravalos19:05
50.Daniil MarukhinAstana City19:50
51.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ20:18
52.Stuart Balfour20:32
53.Ricardo Tosin20:59
54.Calum Johnstone21:35
55.Riccardo Lucca21:54
56.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col22:12
57.Daniel Smarzaro22:15
58.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka22:23
59.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team22:24
60.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis22:55
61.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team23:11
62.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka23:17
63.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team23:25
64.Ibon Ruiz23:37
65.Bolat NiyazovAstana City23:38
66.Andrea Pietrobon23:44
67.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon23:52
68.Kevin ColleoniBiesse Carrera24:01
69.Marco Lolli24:35
70.Giacomo CassarÀ24:56
71.Alfred Wright25:20
72.Félix Parra José
73.Michael Belleri25:36
74.Julian Mertens26:15
75.Olzhas BayembayevAstana City28:30
76.Mattia Pellizzer28:46
77.Manuele Tarozzi29:35
78.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team29:37
79.Jakob DorigoniTeam Colpack30:08
80.Jordi Lopez31:44
81.Davide BottaTeam Colpack31:47
82.Adrián BustamanteColdeportes Zenu32:02
83.Gabriele Porta32:27
84.Barnabás PeakSEG Racing Academy32:37
85.Anton Popov32:51
86.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze33:27
87.Jhon Stiven Munoz Ramirez34:03
88.Charlie Quarterman34:53
89.Tommaso Rigatti35:01
90.Martin Marcellusi35:10
91.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ35:35
92.Davide Masi35:48
93.Marco Murgano35:51
94.Andrea Colnaghi36:22
95.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon36:52
96.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali37:11
97.Davide BaldacciniTeam Colpack37:27
98.Loran Cassaert37:42
99.Mark DonovanTeam Wiggins Le Col38:19
100.Matthew Walls39:40
101.Gregorio Ferri39:42
102.Davide Casarotto39:44
103.Francisco Galvan40:20
104.Anton Vtiurin40:23
105.Davide BaisCycling Team Friuli40:35
106.Mattia Bevilacqua41:00
107.FrancescodiFelice41:19
108.Federico Rosati42:43
109.Nicolas Nesi42:49
110.Michel PiccotBiesse Carrera42:53
111.Laurent Rigollet43:09
112.Manuel Allori43:20
113.Veljko Stojnic43:58
114.Nicolò Garibbo44:04
115.Filippo Magli44:43
116.Gabriele Ninci44:49
117.Joab SchneiterIAM Excelsior46:21
118.Thymen ArensmanSEG Racing Academy46:39
119.Thomas RevardHagens Berman Axeon47:28
120.Ilya Losev47:31
121.Sebastiano Mantovani48:01
122.Riccardo Moro50:01
123.Robert ScottTeam Wiggins Le Col50:33
124.Emanuele AmadioCycling Team Friuli50:55
125.Enrico Zanoncello50:57
126.Massimo OrlandiCycling Team Friuli51:33
127.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis52:07
128.Thomas PesentiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze53:02
129.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka53:18
130.Riccardo Bobbo53:30
131.Giulio MasottoTeam Colpack53:56
132.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli53:58
133.Riccardo Verza54:27
134.Karel VacekHagens Berman Axeon55:37
135.Jason Saltzman58:19
136.Jacopo MenegottoBiesse Carrera58:42
137.Matteo DomenicaliTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze58:48
138.Luca Riva59:32
139.Remi CapronIAM Excelsior1:00:24
140.Luca Coati1:04:28
141.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali1:04:33
142.Nicholas RinaldiIseo Serrature-Rime-Carnovali1:04:44
143.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo1:06:35
144.Tommaso FiaschiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze1:06:50
145.Jonathan MilanCycling Team Friuli1:08:55
146.Davide Bauce1:09:12
147.Nikita Martynov1:12:00
148.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon1:13:03
149.Christopher Consolaro1:15:07
150.Mattia Soprana1:15:22
151.Davide FerrariTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze1:16:20

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: