Mistrz Łotwy Krists Neilands (Israel Cycling Academy) wygrał na Kékestető czwarty etap Tour de Hongrie.
Lider wyścigu na etapie z finałem pod Kékestető (9,3 km; 4,2%) finiszował w tym samym czasie co Węgrzy, Márton Dina (Kometa Cycling Team) i Attila Valter (CCC Development Team).
Neilands w klasyfikacji generalnej przed ostatnim etapem umocnił się na prowadzeniu. Łotysz do ostatniego odcinka przystąpi z zapasem 1:22 nad Diną i 1:26 nad Valterem.
🇱🇻@Neilands_K of 🇮🇱@yallaACADEMY wins stage 4 of 🇭🇺@Tour_de_Hongrie #tourdehongrie (📺@lequipe) pic.twitter.com/6g3oVcXaGX
— World Cycling Stats (@wcsbike) June 15, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | 3:20:40 |
2. | Márton Dina | Kometa Cycling Team | |
3. | Attila Valter | CCC Development Team | |
4. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 00:13 |
5. | Juan Pedro Lopez | Kometa Cycling Team | 00:24 |
6. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 00:27 |
7. | Daniel Felipe Muñoz | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:38 |
8. | Stefano Oldani | Kometa Cycling Team | 00:42 |
9. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | 00:45 |
10. | Karel Hník | Elkov-Author Cycling Team | 00:53 |
11. | Lionel Mawditt | Team BridgeLane | 01:00 |
12. | Kristian Aasvold | Team Coop | 01:06 |
13. | Jan Bárta | Elkov-Author Cycling Team | 01:14 |
14. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 01:20 |
15. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | 01:23 |
16. | Adne Van Engelen | Bike Aid | |
17. | Jaime Restrepo | Team Novak | 01:28 |
18. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
19. | Simone Velasco | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
20. | Michał Paluta | CCC Development Team | 01:34 |
21. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | |
22. | Hayden Mccormick | Team BridgeLane | 01:40 |
23. | Louis Bendixen | Team Coop | 01:49 |
24. | Jacob Eriksson | Team Coop | |
25. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | 02:13 |
26. | Thomas Deruette | Team Differdange-GeBa | 02:23 |
27. | August Jensen | Israel Cycling Academy | |
28. | Lorenzo Fortunato | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 02:52 |
29. | Umberto Marengo | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
30. | Luis Angel Maté | Cofidis, Solutions Crédits | |
31. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | 03:28 |
32. | Martin Haring | Dukla Banska Bystrica | 03:34 |
33. | Jeroen Pattyn | Team Differdange-GeBa | 03:46 |
34. | Andrej Galovic | Reprezentacja Serbii | 03:52 |
35. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | 04:01 |
36. | Albert Muela | EvoPro Racing | 04:38 |
37. | Mekseb Debesay | Bike Aid | 04:52 |
38. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | 05:29 |
39. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 05:33 |
40. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
41. | Tom Thill | Team Differdange-GeBa | |
42. | Tomas Kalojiros | AC Sparta Praha | |
43. | Roberto Carlos González | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 06:12 |
44. | Scott Bowden | Team BridgeLane | |
45. | Yegor Dementyev | Team Novak | |
46. | Tomas Schuhler | AC Sparta Praha | 06:33 |
47. | Omer Goldstein | Israel Cycling Academy | 07:10 |
48. | Erik Lunder | Team Coop | 07:23 |
49. | Jon Božič | Adria Mobil | |
50. | Diego Pablo Sevilla | Kometa Cycling Team | 07:27 |
51. | Jan Stöhr | AC Sparta Praha | 08:16 |
52. | Jakub Otruba | Elkov-Author Cycling Team | 09:55 |
53. | Victor Lafay | Cofidis, Solutions Crédits | 10:12 |
54. | Gabriel Muller | Team Differdange-GeBa | 10:14 |
55. | Balázs Vas | Reprezentacja Węgier | 10:47 |
56. | Hugo Hofstetter | Cofidis, Solutions Crédits | 10:50 |
57. | Filippo Fortin | Cofidis, Solutions Crédits | |
58. | Dušan Rajović | Adria Mobil | |
59. | Zak Dempster | Israel Cycling Academy | |
60. | Nicholas White | Team BridgeLane | |
61. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 10:53 |
62. | Wilmar Molina | Team Novak | 11:06 |
63. | Balázs Rózsa | Team Differdange-GeBa | 11:35 |
64. | Krisztián Lovassy | Reprezentacja Węgier | |
65. | Matteo Spreafico | Androni Giocattoli-Sidermec | |
66. | Cañas Daniel Arroyave | Team Novak | |
67. | Đorđe Đurić | Reprezentacja Serbii | |
68. | Miklos Szabo | Pannon Cycling Team | |
69. | Daniel Bichlmann | Bike Aid | |
70. | Matej Zahálka | Elkov-Author Cycling Team | |
71. | Lucas Carstensen | Bike Aid | |
72. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | |
73. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
74. | Gorazd Per | Adria Mobil | |
75. | Marko Danilović | Reprezentacja Serbii | |
76. | Adám Kristóf Karl | Reprezentacja Węgier | |
77. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
78. | Daire Feeley | EvoPro Racing | |
79. | Gergő Orosz | Pannon Cycling Team | |
80. | Michele Gazzoli | Kometa Cycling Team | |
81. | Aaron Grosser | Bike Aid | |
82. | Toni Franz | Team Differdange-GeBa | |
83. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | |
84. | Stefan Stefanovic | Reprezentacja Serbii | |
85. | Harry Sweeny | EvoPro Racing | |
86. | Antonio Puppio | Kometa Cycling Team | |
87. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
88. | Petr Malan | AC Sparta Praha | |
89. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | |
90. | Marek Canecký | Dukla Banska Bystrica | |
91. | Mihkel Räim | Israel Cycling Academy | |
92. | Michal Schuran | AC Sparta Praha | |
93. | Peter Koning | EvoPro Racing | |
94. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | |
95. | Ferenc Szollosi | Reprezentacja Węgier | |
96. | Ayden Toovey | Team BridgeLane | |
97. | Alois Kaňkovský | Elkov-Author Cycling Team | 11:43 |
98. | Wouter Wippert | EvoPro Racing | 12:02 |
99. | Adam Papai | Reprezentacja Węgier | 12:06 |
100. | Dušan Veselinović | Reprezentacja Serbii | 13:37 |
101. | Juraj Bellan | Dukla Banska Bystrica | 13:49 |
102. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | 15:12 |
103. | Carol Eduard Novak | Team Novak | 15:16 |
104. | Daniel Dina | Pannon Cycling Team | 15:19 |
105. | Daniel Viegas | Kometa Cycling Team | 15:39 |
106. | Damian Papierski | CCC Development Team | 15:50 |
107. | Karol Wawrzyniak | CCC Development Team | |
108. | Luke Mudgway | EvoPro Racing | |
109. | Trond Trondsen | Team Coop | 16:29 |
DNF | Lukas Kubis | Dukla Banska Bystrica | - |
DNF | Ziga Grošelj | Adria Mobil | |
DNS | Ziga Horvat | Adria Mobil | |
DNS | Gašper Katrašnik | Adria Mobil |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | 17:19:13 |
2. | Márton Dina | Kometa Cycling Team | 01:22 |
3. | Attila Valter | CCC Development Team | 01:26 |
4. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 01:45 |
5. | Juan Pedro Lopez | Kometa Cycling Team | 01:53 |
6. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 01:58 |
7. | Stefano Oldani | Kometa Cycling Team | 02:08 |
8. | Daniel Felipe Muñoz | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:16 |
9. | Karel Hník | Elkov-Author Cycling Team | 02:24 |
10. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | |
11. | Jan Bárta | Elkov-Author Cycling Team | 02:36 |
12. | Kristian Aasvold | Team Coop | 02:41 |
13. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | 02:52 |
14. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:57 |
15. | Simone Velasco | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 02:59 |
16. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
17. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | 03:02 |
18. | Lionel Mawditt | Team BridgeLane | 03:04 |
19. | Louis Bendixen | Team Coop | 03:09 |
20. | Hayden Mccormick | Team BridgeLane | 03:14 |
21. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | 03:46 |
22. | August Jensen | Israel Cycling Academy | 03:47 |
23. | Umberto Marengo | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 04:22 |
24. | Luis Angel Maté | Cofidis, Solutions Crédits | 04:23 |
25. | Martin Haring | Dukla Banska Bystrica | 05:23 |
26. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | 05:27 |
27. | Jeroen Pattyn | Team Differdange-GeBa | 06:40 |
28. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:58 |
29. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:07 |
30. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:53 |
31. | Engelen Adne Van | Bike Aid | 08:33 |
32. | Diego Pablo Sevilla | Kometa Cycling Team | 09:04 |
33. | Albert Muela | EvoPro Racing | 09:14 |
34. | Mekseb Debesay | Bike Aid | 09:32 |
35. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 10:17 |
36. | Jaime Restrepo | Team Novak | 11:13 |
37. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 12:08 |
38. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | 13:13 |
39. | Tom Thill | Team Differdange-GeBa | 18:09 |
40. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | 19:27 |
41. | Yegor Dementyev | Team Novak | 19:44 |
42. | Jacob Eriksson | Team Coop | 20:26 |
43. | Scott Bowden | Team BridgeLane | 20:28 |
44. | Stanisław Aniolkowski | CCC Development Team | 21:16 |
45. | Harry Sweeny | EvoPro Racing | 21:53 |
46. | Thomas Deruette | Team Differdange-GeBa | 23:34 |
47. | Jakub Otruba | Elkov-Author Cycling Team | 23:38 |
48. | Tomas Kalojiros | AC Sparta Praha | 24:22 |
49. | Dušan Rajović | Adria Mobil | 24:32 |
50. | Hugo Hofstetter | Cofidis, Solutions Crédits | 24:44 |
51. | Aaron Grosser | Bike Aid | 25:33 |
52. | Mihkel Räim | Israel Cycling Academy | 25:52 |
53. | Roberto Carlos González | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 26:05 |
54. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | 26:12 |
55. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | 26:30 |
56. | Filippo Fortin | Cofidis, Solutions Crédits | 27:01 |
57. | Zak Dempster | Israel Cycling Academy | 27:09 |
58. | Victor Lafay | Cofidis, Solutions Crédits | 27:15 |
59. | Đorđe Đurić | Reprezentacja Serbii | 27:51 |
60. | Lorenzo Fortunato | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 28:02 |
61. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | 28:09 |
62. | Ayden Toovey | Team BridgeLane | 29:08 |
63. | Adám Kristóf Karl | Reprezentacja Węgier | 29:38 |
64. | Antonio Puppio | Kometa Cycling Team | 30:14 |
65. | Michele Gazzoli | Kometa Cycling Team | 30:16 |
66. | Gorazd Per | Adria Mobil | 31:12 |
67. | Nicholas White | Team BridgeLane | 31:13 |
68. | Gabriel Muller | Team Differdange-GeBa | 31:28 |
69. | Michal Schuran | AC Sparta Praha | 33:38 |
70. | Marek Canecký | Dukla Banska Bystrica | 33:51 |
71. | Andrej Galovic | Reprezentacja Serbii | 34:04 |
72. | Matej Zahálka | Elkov-Author Cycling Team | 34:10 |
73. | Daire Feeley | EvoPro Racing | |
74. | Cañas Daniel Arroyave | Team Novak | 34:24 |
75. | Jon Božič | Adria Mobil | 36:43 |
76. | Matteo Spreafico | Androni Giocattoli-Sidermec | 37:08 |
77. | Tomas Schuhler | AC Sparta Praha | 38:38 |
78. | Trond Trondsen | Team Coop | 38:48 |
79. | Erik Lunder | Team Coop | 38:56 |
80. | Wilmar Molina | Team Novak | 40:08 |
81. | Jan Stöhr | AC Sparta Praha | 40:35 |
82. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | 40:42 |
83. | Omer Goldstein | Israel Cycling Academy | 40:58 |
84. | Alois Kaňkovský | Elkov-Author Cycling Team | 41:03 |
85. | Daniel Dina | Pannon Cycling Team | 41:28 |
86. | Toni Franz | Team Differdange-GeBa | 42:17 |
87. | Lucas Carstensen | Bike Aid | 42:38 |
88. | Juraj Bellan | Dukla Banska Bystrica | 42:51 |
89. | Peter Koning | EvoPro Racing | 43:32 |
90. | Krisztián Lovassy | Reprezentacja Węgier | 43:33 |
91. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | 43:47 |
92. | Balázs Rózsa | Team Differdange-GeBa | 43:57 |
93. | Marko Danilović | Reprezentacja Serbii | 44:33 |
94. | Miklos Szabo | Pannon Cycling Team | 47:05 |
95. | Luke Mudgway | EvoPro Racing | 48:32 |
96. | Ferenc Szollosi | Reprezentacja Węgier | 49:34 |
97. | Wouter Wippert | EvoPro Racing | 50:13 |
98. | Damian Papierski | CCC Development Team | 50:49 |
99. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | 50:52 |
100. | Daniel Viegas | Kometa Cycling Team | 51:10 |
101. | Gergő Orosz | Pannon Cycling Team | 51:13 |
102. | Petr Malan | AC Sparta Praha | 51:15 |
103. | Stefan Stefanovic | Reprezentacja Serbii | 54:33 |
104. | Adam Papai | Reprezentacja Węgier | 57:19 |
105. | Daniel Bichlmann | Bike Aid | 57:52 |
106. | Karol Wawrzyniak | CCC Development Team | 1:03:03 |
107. | Carol Eduard Novak | Team Novak | 1:03:08 |
108. | Balázs Vas | Reprezentacja Węgier | 1:03:42 |
109. | Dušan Veselinović | Reprezentacja Serbii | 1:04:53 |
reko
15 czerwca 2019, 20:12 o 20:12
no to czyżby Malecki i Atilla w przyszłym roku w CCC Team?