Tour de Hongrie 2019: etap 3b. Alois Kankovsky podbija Węgry

Alois Kankovsky (Elkov – Author) wygrał drugą część trzeciego etapu Tour de Hongrie.

Czeski sprinter pokonał na finiszu Woutera Wipperta (EvoPro Racing) i Manuela Bellettiego (Androni Giocattoli-Sidermec).

Liderem pozostał mistrz Łotwy Krists Neilands (Israel Cycling Academy).

Wyniki etapu 3b. Tour de Hongrie 2019 (2.1), Tiszafüred - Hajdúszoboszló (69,8 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Alois KankovskyElkov-Author Cycling Team1:28:04
2.Wouter WippertEvoPro Racing
3.Manuel BellettiAndroni Giocattoli-Sidermec
4.Trond TrondsenTeam Coop
5.Filippo FortinCofidis, Solutions Crédits
6.Aaron GrosserBike Aid
7.Louis BendixenTeam Coop
8.Hugo HofstetterCofidis, Solutions Crédits
9.August JensenIsrael Cycling Academy
10.Michele GazzoliKometa Cycling Team
11.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
12.Umberto MarengoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
13.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team
14.Michał PalutaCCC Development Team
15.Francesco GavazziAndroni Giocattoli-Sidermec
16.Dušan RajovicAdria Mobil
17.Jeroen PattynTeam Differdange-GeBa
18.Krists NeilandsIsrael Cycling Academy
19.Stefano OldaniKometa Cycling Team
20.Antonio PuppioKometa Cycling Team
21.Jaime RestrepoTeam Novak
22.Mathias Le TurnierCofidis, Solutions Crédits
23.Viktor FilutasPannon Cycling Team
24.Đorđe ĐuricSerbia
25.Márton DinaKometa Cycling Team
26.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team
27.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
28.Scott BowdenTeam BridgeLane
29.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
30.Jan BartaElkov-Author Cycling Team
31.Ziga HorvatAdria Mobil
32.Karel HnikElkov-Author Cycling Team
33.Kristian AasvoldTeam Coop
34.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
35.Piotr BrożynaCCC Development Team
36.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
37.Daniel Felipe MunozAndroni Giocattoli-Sidermec
38.Daniel MoriczPannon Cycling Team
39.Erik FetterPannon Cycling Team
40.Martin HaringDukla Banska Bystrica
41.Jacob ErikssonTeam Coop
42.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec
43.Hayden MccormickTeam BridgeLane
44.Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli-Sidermec
45.Omer GoldsteinIsrael Cycling Academy
46.Juan Pedro LopezKometa Cycling Team
47.Gergő OroszPannon Cycling Team
48.František SisrElkov-Author Cycling Team00:08
49.Ayden TooveyTeam BridgeLane
50.Lionel MawdittTeam BridgeLane
51.Diego Pablo SevillaKometa Cycling Team
52.Andras SzatmaryPannon Cycling Team
53.Harry SweenyEvoPro Racing
54.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
55.Thomas DeruetteTeam Differdange-GeBa
56.Balázs RozsaTeam Differdange-GeBa
57.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
58.Yegor DementyevTeam Novak
59.Daire FeeleyEvoPro Racing
60.Marko DanilovicSerbia00:17
61.Wilmar MolinaTeam Novak
62.Mekseb DebesayBike Aid
63.Aljaž JarcAdria Mobil
64.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica
65.Zak DempsterIsrael Cycling Academy00:24
66.Erik LunderTeam Coop00:28
67.Matej ZahalkaElkov-Author Cycling Team
68.Patrik TyborDukla Banska Bystrica
69.Adam PapaiHungary00:36
70.Toni FranzTeam Differdange-GeBa00:37
71.Guy SagivIsrael Cycling Academy00:00
72.Daniel Arroyave CanasTeam Novak00:54
73.Tomas SchuhlerAC Sparta Praha
74.Ziga GroseljAdria Mobil
75.Gašper KatrasnikAdria Mobil
76.Albert MuelaEvoPro Racing
77.Tomas KalojirosAC Sparta Praha
78.Marco FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec
79.Daniel DinaPannon Cycling Team
80.Tom ThillTeam Differdange-GeBa01:03
81.Gabriel MullerTeam Differdange-GeBa
82.Jan StohrAC Sparta Praha
83.Ferenc SzollosiHungary
84.Petr MalanAC Sparta Praha
85.Lukas KubisDukla Banska Bystrica
86.Adne van EngelenBike Aid
87.Juraj BellanDukla Banska Bystrica01:06
88.Lorenzo FortunatoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
89.Daniel BichlmannBike Aid
90.Andrej GalovicSerbia
91.Peter KoningEvoPro Racing
92.Dusan VeselinovicSerbia
93.Cyrus MonkEvoPro Racing
94.Miklos SzaboPannon Cycling Team
95.Krisztián LovassyHungary
96.Luke MudgwayEvoPro Racing01:12
97.Luis Angel MateCofidis, Solutions Crédits00:00
98.Attila ValterCCC Development Team
99.Lucas CarstensenBike Aid01:19
100.Karol WawrzyniakCCC Development Team
101.Damian PapierskiCCC Development Team
102.Gorazd PerAdria Mobil00:00
103.Victor LafayCofidis, Solutions Crédits02:13
104.Stefan StefanovicSerbia
105.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica
106.Jon BozicAdria Mobil
107.Carol Eduard NovakTeam Novak
108.Michal SchuranAC Sparta Praha00:00
109.Adám Kristóf KarlHungary
110.Balázs VasHungary02:36
111.Daniel ViegasKometa Cycling Team03:01
112.Jakub OtrubaElkov-Author Cycling Team03:12
113.Nicholas WhiteTeam BridgeLane00:00

Klasyfikacja generalna po etapie 3b

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Krists NeilandsIsrael Cycling Academy13:58:43
2.Manuel BellettiAndroni Giocattoli-Sidermec01:05
3.Louis BendixenTeam Coop01:10
4.Jan BartaElkov-Author Cycling Team01:12
5.Piotr BrożynaCCC Development Team01:14
6.August JensenIsrael Cycling Academy
7.Michał PalutaCCC Development Team01:15
8.Stefano OldaniKometa Cycling Team01:16
9.Erik FetterPannon Cycling Team01:18
10.Márton DinaKometa Cycling Team
11.Juan Pedro LopezKometa Cycling Team01:19
12.Francesco GavazziAndroni Giocattoli-Sidermec
13.Attila ValterCCC Development Team01:20
14.Umberto MarengoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
15.Karel HnikElkov-Author Cycling Team01:21
16.Luis Angel MateCofidis, Solutions Crédits
17.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
18.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
19.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM01:22
20.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team01:23
21.Hayden MccormickTeam BridgeLane01:24
22.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
23.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec
24.Kristian AasvoldTeam Coop01:25
25.Diego Pablo SevillaKometa Cycling Team01:27
26.Daniel Felipe MunozAndroni Giocattoli-Sidermec01:28
27.Mathias Le TurnierCofidis, Solutions Crédits01:29
28.Martin HaringDukla Banska Bystrica01:39
29.Viktor FilutasPannon Cycling Team01:49
30.Lionel MawdittTeam BridgeLane01:54
31.Jeroen PattynTeam Differdange-GeBa02:44
32.Marco FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec03:04
33.Albert MuelaEvoPro Racing04:26
34.Mekseb DebesayBike Aid04:30
35.Adne van EngelenBike Aid07:00
36.František SisrElkov-Author Cycling Team07:42
37.Ziga HorvatAdria Mobil07:53
38.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM08:47
39.Andras SzatmaryPannon Cycling Team09:02
40.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team09:31
41.Jaime RestrepoTeam Novak09:35
42.Harry SweenyEvoPro Racing10:08
43.Gašper KatrasnikAdria Mobil10:29
44.Tom ThillTeam Differdange-GeBa12:26
45.Yegor DementyevTeam Novak13:22
46.Dušan RajovicAdria Mobil13:32
47.Jakub OtrubaElkov-Author Cycling Team13:33
48.Hugo HofstetterCofidis, Solutions Crédits13:44
49.Aaron GrosserBike Aid13:48
50.Scott BowdenTeam BridgeLane14:06
51.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy14:07
52.Aljaž JarcAdria Mobil14:27
53.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica14:45
54.Filippo FortinCofidis, Solutions Crédits16:01
55.Đorđe ĐuricSerbia16:06
56.Zak DempsterIsrael Cycling Academy16:09
57.Patrik TyborDukla Banska Bystrica16:24
58.Victor LafayCofidis, Solutions Crédits16:53
59.Ayden TooveyTeam BridgeLane17:23
60.Adám Kristóf KarlHungary17:53
61.Jacob ErikssonTeam Coop18:27
62.Antonio PuppioKometa Cycling Team18:29
63.Michele GazzoliKometa Cycling Team18:31
64.Tomas KalojirosAC Sparta Praha18:39
65.Gorazd PerAdria Mobil19:30
66.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM19:43
67.Nicholas WhiteTeam BridgeLane20:13
68.Thomas DeruetteTeam Differdange-GeBa21:01
69.Gabriel MullerTeam Differdange-GeBa21:04
70.Michal SchuranAC Sparta Praha21:53
71.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica22:06
72.Trond TrondsenTeam Coop22:09
73.Matej ZahalkaElkov-Author Cycling Team22:25
74.Daire FeeleyEvoPro Racing
75.Daniel Arroyave CanasTeam Novak22:39
76.Lorenzo FortunatoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM25:00
77.Guy SagivIsrael Cycling Academy25:20
78.Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli-Sidermec25:23
79.Daniel DinaPannon Cycling Team25:59
80.Wilmar MolinaTeam Novak28:52
81.Juraj BellanDukla Banska Bystrica
82.Alois KankovskyElkov-Author Cycling Team29:10
83.Jon BozicAdria Mobil
84.Andrej GalovicSerbia30:02
85.Toni FranzTeam Differdange-GeBa30:32
86.Lucas CarstensenBike Aid30:53
87.Erik LunderTeam Coop31:23
88.Peter KoningEvoPro Racing31:47
89.Krisztián LovassyHungary31:48
90.Tomas SchuhlerAC Sparta Praha31:55
91.Daniel MoriczPannon Cycling Team32:08
92.Jan StohrAC Sparta Praha32:09
93.Balázs RozsaTeam Differdange-GeBa32:12
94.Luke MudgwayEvoPro Racing32:32
95.Marko DanilovicSerbia32:48
96.Omer GoldsteinIsrael Cycling Academy33:38
97.Damian PapierskiCCC Development Team34:49
98.Miklos SzaboPannon Cycling Team35:20
99.Daniel ViegasKometa Cycling Team35:21
100.Ferenc SzollosiHungary37:49
101.Wouter WippertEvoPro Racing38:01
102.Cyrus MonkEvoPro Racing39:10
103.Gergő OroszPannon Cycling Team39:28
104.Petr MalanAC Sparta Praha39:30
105.Lukas KubisDukla Banska Bystrica41:22
106.Stefan StefanovicSerbia42:48
107.Adam PapaiHungary45:03
108.Daniel BichlmannBike Aid46:07
109.Karol WawrzyniakCCC Development Team47:03
110.Carol Eduard NovakTeam Novak47:42
111.Dusan VeselinovicSerbia51:06
112.Balázs VasHungary52:45

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: