Hiszpan Jesús Herrada (Cofidis) odniósł zwycięstwo na mecie trzeciego etapu wyścigu Tour de Luxembourg.
Nowy lider wyścigu na dwukilometrowym podjeździe na metę był lepszy od Mauritsa Lammertinka (Roompot – Charles) i Anthony’ego Turgisa (Total Direct Energie).
Szymon Rekita (Leopard) dotarł na 6. miejscu i na takie też awansował w klasyfikacji generalnej.
🇪🇸@jesushl90 of 🇫🇷@TeamCOFIDIS wins stage 3 of 🇱🇺@skodatour #skodatour19 (📺@Motomediateam) pic.twitter.com/jd7Smxaklt
— World Cycling Stats (@wcsbike) June 8, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Jesús Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | 4:30:47 |
2. | Maurits Lammertink | Roompot-Charles | 00:03 |
3. | Anthony Turgis | Team Total Direct Energie | 00:07 |
4. | Julien El Fares | Delko Marseille Provence | 00:10 |
5. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | 00:13 |
6. | Rasmus Quaade | Riwal Readynez Cycling Team | |
7. | Szymon Rekita | Leopard Pro Cycling | |
8. | Pieter Weening | Roompot-Charles | |
9. | Jonas Rutsch | Team Lotto-Kern Haus | |
10. | Joaquim Silva | W52 / FC Porto | 00:15 |
11. | Luca Wackermann | Bardiani-CSF | 00:17 |
12. | Andrea Pasqualon | Wanty-Gobert Cycling Team | |
13. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | 00:43 |
14. | Rémy Rochas | Delko Marseille Provence | |
15. | Huub Duijn | Roompot-Charles | 00:56 |
16. | Pit Leyder | Leopard Pro Cycling | 00:59 |
17. | Otto Vergaerde | Corendon-Circus | |
18. | Mathias de Witte | Roompot-Charles | |
19. | Anthony Perez | Cofidis, Solutions Crédits | |
20. | Kevin Geniets | Luxembourg | 01:02 |
21. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:03 |
22. | Marcel Meisen | Corendon-Circus | 01:05 |
23. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:06 |
24. | Arjen Livyns | Roompot-Charles | |
25. | Vincenzo Albanese | Bardiani-CSF | 01:08 |
26. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | |
27. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:10 |
28. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | |
29. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
30. | Aimé de Gendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
31. | Oscar Rodriguez | Euskadi Basque Country-Murias | 01:14 |
32. | Kim Magnusson | Riwal Readynez Cycling Team | |
33. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | 01:16 |
34. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | |
35. | Alexander Krieger | Leopard Pro Cycling | |
36. | Dimitri Peyskens | Wallonie-Bruxelles | |
37. | César Fonte | W52 / FC Porto | 01:22 |
38. | Loïc Vliegen | Wanty-Gobert Cycling Team | 01:27 |
39. | Wesley Mol | Team Differdange-GeBa | 01:34 |
40. | Ty Magner | Rally UHC Cycling | |
41. | Angelo Tulik | Team Total Direct Energie | |
42. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF | 01:47 |
43. | Loïc Chetout | Cofidis, Solutions Crédits | 01:53 |
44. | Colin Joyce | Rally UHC Cycling | 01:57 |
45. | Eduard Michael Grosu | Delko Marseille Provence | 02:04 |
46. | Jimmy Janssens | Corendon-Circus | 02:09 |
47. | Gianni Vermeersch | Corendon-Circus | 03:22 |
48. | Jérôme Baugnies | Wanty-Gobert Cycling Team | 03:27 |
49. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
50. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 03:45 |
51. | Adam de Vos | Rally UHC Cycling | 04:12 |
52. | Tom Thill | Team Differdange-GeBa | 04:22 |
53. | Frederik Backaert | Wanty-Gobert Cycling Team | 04:24 |
54. | Filip Maciejuk | Leopard Pro Cycling | |
55. | Emil Vinjebo | Riwal Readynez Cycling Team | |
56. | Robin Carpenter | Rally UHC Cycling | 04:30 |
57. | Jan Hugger | Team Lotto-Kern Haus | |
58. | Sindre Lunke | Riwal Readynez Cycling Team | 05:13 |
59. | Bryan Nauleau | Team Total Direct Energie | |
60. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
61. | Nicolai Brochner | Riwal Readynez Cycling Team | |
62. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
63. | Sergio Rodriguez | Euskadi Basque Country-Murias | |
64. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | |
65. | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence | 06:14 |
66. | Jan Petelin | Team Differdange-GeBa | 07:20 |
67. | Mathias van Gompel | Sport Vlaanderen-Baloise | |
68. | Maxime Weyrich | Luxembourg | |
69. | Angel Sanchez | W52 / FC Porto | |
70. | Thomas Deruette | Team Differdange-GeBa | 07:33 |
71. | Joshua Huppertz | Team Lotto-Kern Haus | 08:41 |
72. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | |
73. | Dorian Lubbers | Team Lotto-Kern Haus | |
74. | Ryan Anderson | Rally UHC Cycling | 09:00 |
75. | Svein Tuft | Rally UHC Cycling | |
76. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
77. | Julien Mortier | Wallonie-Bruxelles | |
78. | Aksel Nommela | Wallonie-Bruxelles | 09:19 |
79. | Philipp Walsleben | Corendon-Circus | 09:33 |
80. | Kevin van Melsen | Wanty-Gobert Cycling Team | 13:46 |
81. | Gaëtan Pons | Leopard Pro Cycling | |
82. | Yoann Offredo | Wanty-Gobert Cycling Team | |
83. | Luca Henn | Team Lotto-Kern Haus | 13:47 |
84. | Ken Conter | Luxembourg | 13:55 |
85. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | 14:12 |
86. | Stijn Steels | Roompot-Charles | |
87. | Zico Waeytens | Cofidis, Solutions Crédits | |
88. | Rasmus Bøgh Wallin | Riwal Readynez Cycling Team | |
89. | Stijn Devolder | Corendon-Circus | |
90. | Tobias Kongstad | Riwal Readynez Cycling Team | |
91. | Raúl Alarcon | W52 / FC Porto | 14:14 |
92. | Enrique Sanz | Euskadi Basque Country-Murias | |
93. | Tim Diederich | Luxembourg | 14:43 |
94. | Marco Maronese | Bardiani-CSF | |
95. | Tobias Knaup | Team Lotto-Kern Haus | 15:01 |
96. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | 15:04 |
97. | John Murphy | Rally UHC Cycling | 15:20 |
98. | Andrea Guardini | Bardiani-CSF | 16:05 |
99. | Héctor Saez | Euskadi Basque Country-Murias | 17:35 |
100. | Beñat Intxausti | Euskadi Basque Country-Murias | |
101. | Mario Gonzalez | Euskadi Basque Country-Murias | |
102. | Robbe Ghys | Sport Vlaanderen-Baloise | 20:57 |
103. | Gilles Kirsch | Luxembourg | 32:09 |
DNF | João Rodrigues | W52 / FC Porto | |
DNF | Laurin Winter | Team Differdange-GeBa | |
DNF | José Ferreira | W52 / FC Porto | |
DNF | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | |
DNF | Marc Dorrie | Team Lotto-Kern Haus | |
DNF | Konrad Gessner | Leopard Pro Cycling | |
DNF | Tiago Da Silva | Team Differdange-GeBa | |
DNF | Jack Burke | Leopard Pro Cycling | |
DNF | Raphael Kockelmann | Team Differdange-GeBa | |
DNS | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Jesús Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | 13:22:53 |
2. | Maurits Lammertink | Roompot-Charles | 00:09 |
3. | Anthony Turgis | Team Total Direct Energie | 00:18 |
4. | Pieter Weening | Roompot-Charles | 00:23 |
5. | Andrea Pasqualon | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:24 |
6. | Szymon Rekita | Leopard Pro Cycling | 00:25 |
7. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | 00:28 |
8. | Jonas Rutsch | Team Lotto-Kern Haus | 00:29 |
9. | Luca Wackermann | Bardiani-CSF | 00:35 |
10. | Julien El Fares | Delko Marseille Provence | 00:36 |
11. | Joaquim Silva | W52 / FC Porto | 00:38 |
12. | Rémy Rochas | Delko Marseille Provence | 01:05 |
13. | Anthony Perez | Cofidis, Solutions Crédits | 01:07 |
14. | Marcel Meisen | Corendon-Circus | 01:08 |
15. | Huub Duijn | Roompot-Charles | 01:10 |
16. | Otto Vergaerde | Corendon-Circus | 01:11 |
17. | Kevin Geniets | Luxembourg | |
18. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | 01:12 |
19. | Pit Leyder | Leopard Pro Cycling | |
20. | Aimé de Gendt | Wanty-Gobert Cycling Team | 01:13 |
21. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:14 |
22. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:15 |
23. | Mathias de Witte | Roompot-Charles | 01:16 |
24. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:21 |
25. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | |
26. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:22 |
27. | Alexander Krieger | Leopard Pro Cycling | |
28. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | 01:24 |
29. | Vincenzo Albanese | Bardiani-CSF | |
30. | Arjen Livyns | Roompot-Charles | 01:28 |
31. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | 01:29 |
32. | Kim Magnusson | Riwal Readynez Cycling Team | 01:33 |
33. | Oscar Rodriguez | Euskadi Basque Country-Murias | |
34. | Dimitri Peyskens | Wallonie-Bruxelles | 01:35 |
35. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | 01:38 |
36. | Loïc Vliegen | Wanty-Gobert Cycling Team | 01:45 |
37. | Angelo Tulik | Team Total Direct Energie | 01:47 |
38. | César Fonte | W52 / FC Porto | 01:50 |
39. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF | 02:14 |
40. | Jimmy Janssens | Corendon-Circus | 02:24 |
41. | Eduard Michael Grosu | Delko Marseille Provence | 02:31 |
42. | Gianni Vermeersch | Corendon-Circus | 03:33 |
43. | Loïc Chetout | Cofidis, Solutions Crédits | 03:47 |
44. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
45. | Jérôme Baugnies | Wanty-Gobert Cycling Team | |
46. | Ty Magner | Rally UHC Cycling | 04:18 |
47. | Adam de Vos | Rally UHC Cycling | 04:31 |
48. | Frederik Backaert | Wanty-Gobert Cycling Team | 04:38 |
49. | Emil Vinjebo | Riwal Readynez Cycling Team | 04:40 |
50. | Robin Carpenter | Rally UHC Cycling | 04:44 |
51. | Tom Thill | Team Differdange-GeBa | 04:46 |
52. | Filip Maciejuk | Leopard Pro Cycling | 04:51 |
53. | Jan Hugger | Team Lotto-Kern Haus | 04:52 |
54. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | 05:24 |
55. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
56. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | 05:29 |
57. | Nicolai Brochner | Riwal Readynez Cycling Team | 05:35 |
58. | Sindre Lunke | Riwal Readynez Cycling Team | 06:10 |
59. | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence | 06:31 |
60. | Rasmus Quaade | Riwal Readynez Cycling Team | 06:51 |
61. | Mathias van Gompel | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:39 |
62. | Angel Sanchez | W52 / FC Porto | 08:01 |
63. | Colin Joyce | Rally UHC Cycling | 08:51 |
64. | Joshua Huppertz | Team Lotto-Kern Haus | 08:53 |
65. | Bryan Nauleau | Team Total Direct Energie | 08:55 |
66. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | 09:01 |
67. | Aksel Nommela | Wallonie-Bruxelles | 09:31 |
68. | Jan Petelin | Team Differdange-GeBa | 10:56 |
69. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | 11:12 |
70. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 12:16 |
71. | Thomas Deruette | Team Differdange-GeBa | 12:23 |
72. | Sergio Rodriguez | Euskadi Basque Country-Murias | 13:29 |
73. | Kevin van Melsen | Wanty-Gobert Cycling Team | 14:03 |
74. | Yoann Offredo | Wanty-Gobert Cycling Team | 14:09 |
75. | Julien Mortier | Wallonie-Bruxelles | 14:12 |
76. | Stijn Devolder | Corendon-Circus | 14:34 |
77. | Ken Conter | Luxembourg | 15:09 |
78. | Svein Tuft | Rally UHC Cycling | 16:14 |
79. | Mario Gonzalez | Euskadi Basque Country-Murias | 17:49 |
80. | Beñat Intxausti | Euskadi Basque Country-Murias | 17:59 |
81. | Héctor Saez | Euskadi Basque Country-Murias | 18:00 |
82. | Wesley Mol | Team Differdange-GeBa | 18:31 |
83. | Gaëtan Pons | Leopard Pro Cycling | 18:33 |
84. | Maxime Weyrich | Luxembourg | 18:53 |
85. | Tim Diederich | Luxembourg | 19:43 |
86. | Ryan Anderson | Rally UHC Cycling | 20:14 |
87. | Stijn Steels | Roompot-Charles | 20:45 |
88. | Dorian Lubbers | Team Lotto-Kern Haus | 21:43 |
89. | Marco Maronese | Bardiani-CSF | 21:45 |
90. | Enrique Sanz | Euskadi Basque Country-Murias | 23:00 |
91. | Philipp Walsleben | Corendon-Circus | 24:35 |
92. | Raúl Alarcon | W52 / FC Porto | 25:01 |
93. | Rasmus Bøgh Wallin | Riwal Readynez Cycling Team | 25:25 |
94. | Tobias Kongstad | Riwal Readynez Cycling Team | 25:28 |
95. | John Murphy | Rally UHC Cycling | 26:38 |
96. | Luca Henn | Team Lotto-Kern Haus | 26:59 |
97. | Robbe Ghys | Sport Vlaanderen-Baloise | 27:22 |
98. | Tobias Knaup | Team Lotto-Kern Haus | 28:52 |
99. | Andrea Guardini | Bardiani-CSF | 29:20 |
100. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | 31:03 |
101. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | 33:49 |
102. | Zico Waeytens | Cofidis, Solutions Crédits | 42:41 |
103. | Gilles Kirsch | Luxembourg | 46:11 |
KACZAKWILI
9 czerwca 2019, 15:01 o 15:01
Kolejny dobry start Szymona. Może CCC????