1 sierpnia rozpoczął się okres transferowy, podczas którego kolarze oficjalnie podpisują umowy z nowymi zespołami.
Warunkiem ku temu jest wygasająca umowa z dotychczasową ekipą zawodnika lub zakończenie działalności grupy.
Poniżej znajdziecie aktualizowaną na bieżąco listę transferową. Znak zapytania przy nazwisku oznacza, że przejście oczekuje na oficjalne potwierdzenie.
Zawodnik | Ekipa na sezon 2020 | Potwierdzenie |
---|---|---|
Alba Juan Diego (Coldeportes Zenu) | Movistar Team | Tak |
Aleotti Giovanni (Cycling Team Friuli) | CCC Team | od 2021 |
Almeida João (Hagens Berman Axeon) | Deceuninck-Quick Step | Tak |
Amador Andrey (Movistar) | Team Ineos | Tak |
Anacona Winner (Movistar Team) | Arkea-Samsic | Tak |
Aranburu Alex (Caja Rural-Seguros RGA) | Astana | Tak |
Ardila Andres | UAE Team Emirates | Tak |
Archbold Shane (Bora-hansgrohe) | Deceuninck-Quick Step | Tak |
Banaszek Adrian (Voster ATS Team) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Banaszek Alan (Caja Rural-Seguros RGA) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Banaszek Norbert (Hurom BDC Development) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Bagioli Andrea (Colpack) | Deceuninck-Quick Step | Tak |
Ballerini Davide (Astana) | Deceuninck-Quick Step | Tak |
Bakelants Jan (Team Sunweb) | Wanty-Gobert | Tak |
Barbero Carlos (Movistar Team) | NTT Pro Cycling | Tak |
Barcelo Fernando (Euskadi-Murias) | Cofidis | Tak |
Benoot Tiesj (Lotto Soudal) | Team Sunweb | Tak |
Bennett Sam (Bora-hansgrohe) | Deceuninck-Quick Step | Tak |
Bernas Paweł (CCC Team) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Biermans Jenthe (Katusha-Alpecin) | Israel Cycling Academy | Tak |
Bjerg Mikkel (Hagens Berman Axeon) | UAE Team Emirates | Tak |
Bilbao Pello (Astana) | Bahrain-Merida | Tak |
Bouhanni Nacer (Cofidis) | Arkea-Samsic | Tak |
Brown Nathan (EF Education First) | Rally UHC Cycling | Tak |
Brożyna Piotr (CCC Development Team) | Voster ATS Team | Tak |
Canola Marco (Nippo Vini Fantini) | Gazprom - RusVelo | Tak |
Campenaerts Victor (Lotto Soudal) | NTT Pro Cycling | Tak |
Carbel Michael (Team Waoo) | NTT Pro Cycling | Tak |
Cepeda Alexander | Androni Giocattoli | Tak |
Cepeda Alveiro | Caja Rural - Seguros RGA | Tak |
Consonni Simone (UAE Team Emirates) | Cofidis | Tak |
Canacue Harold (Team Medellin) | Astana | Tak |
Capecchi Eros (Deceuninck-Quick Step) | Bahrain-Merida | Tak |
Carapaz Richard (Movistar Team) | Team Ineos | Tak |
Cataldo Dario (Astana) | Movistar Team | Tak |
Cattaneo Mattia (Androni Giocattoli) | Deceuninck-Quick Step | Tak |
Cavendish Mark (Dimension Data) | Bahrain-Merida | Tak |
Cieślik Paweł (Wibatech Merx) | Voster ATS Team | Tak |
Cima Damiano (Nippo Vini Fantini) | Gazprom-RusVelo | Tak |
Cima Imerio (Nippo Vini Fantini) | Gazprom-RusVelo | Tak |
Champoussin Clément | AG2R La Mondiale | od 1 sierpnia 2020 |
Cort Magnus (Astana) | EF Education First | Tak |
Cullaigh Gabriel (Team Wiggins Le Col) | Movistar Team | Tak |
Dainese Alberto (SEG Racing Academy) | Team Sunweb | Tak |
De la Cruz David (Team Ineos) | UAE Team Emirates | Tak |
Debusschere Jens (Katusha-Alpecin) | Vital Concept-B&B Hotels | Tak |
Degenkolb John (Trek-Segafredo) | Lotto Soudal | Tak |
Dennis Rohan (Bahrain-Merida) | Team Ineos | Tak |
Denz Nico (AG2R La Mondiale) | Team Sunweb | Tak |
De Tier Floris (Jumbo-Visma) | Alpecin-Fenix | Tak |
Dibben Jonathan (Madison-Genesis) | Lotto Soudal | Tak |
Domagalski Karol (Hurom BDC Development) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Dombrowski Joe (EF Education First) | UEA Team Emirates | Tak |
Dowsett Alex (Katusha-Alpecin) | Israel Cycling Academy | Tak |
Dumoulin Tom (Team Sunweb) | Jumbo-Visma | Tak |
Elissonde Kenny (Team Ineos) | Trek-Segafredo | Tak |
Elosegui Iñigo | Movistar Team | Tak |
Fabbro Matteo (Katusha-Alpecin) | Bora-hansgrohe | Tak |
Felline Fabio (Trek-Segafredo) | Astana | Tak |
Filosi Iuri (Delko-Marseille) | Bardiani-CSF | Tak |
Formolo Davide (Bora-hansgrohe) | UAE Team Emirates | Tak |
Foss Tobias (Uno-X Norwegian Development Team) | Jumbo-Visma | Tak |
Gałka Michał | CCC Development Team | Tak |
Gonçalves José (Katusha-Alpecin) | Delko-Marseille Provence | Tak |
Gilbert Philippe (Deceuninck-Quick Step) | Lotto Soudal | Tak |
Gogl Michael (Trek-Segafredo) | NTT Pro Cycling | Tak |
Górak Dominik | CCC Development Team | Tak |
Greipel Andre (Arkea-Samsic) | Israel Cycling Academy | Tak |
Groves Kaden (SEG Racing Academy) | Mitchelton-Scott | Tak |
Guerreiro Ruben (Katusha-Alpecin) | EF Education First | Tak |
Haas Nathan (Katusha-Alpecin) | Cofidis | Tak |
Halvorsen Kristoffer (Team Ineos) | EF Education First | Tak |
Hayter Ethan | Team Ineos | Tak |
Hermans Quinten (Telenet-Fidea Lions) | Wanty-Gobert | Tak |
Hollenstein Reto (Katusha-Alpecin) | Israel Cycling Academy | Tak |
Hirt Jan (Astana) | CCC Team | Tak |
Hofstetter Hugo (Cofidis) | Israel Cycling Academy | Tak |
Harper Chris (Team BridgeLane) | Jumbo-Visma | Tak |
Iribe Shotaro (Shimano Racing) | NTT Pro Cycling | Tak |
Jacobs Johan (Lotto Soudal U23) | Movistar Team | Tak |
Jaskot Michał | CCC Development Team | Tak |
Kaczmarek Jakub (Team Hurom) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Kamp Alexander (Riwal Readynez) | Trek-Segafredo | Tak |
Kämna Lennard (Team Sunweb) | Bora-hansgrohe | Tak |
Kelemen Petr | CCC Development Team | Tak |
Keukeleire Jens (Lotto Soudal) | EF Education First | Tak |
Kobe Goossens (Pauwels sauzen - Bingoal) | Lotto Soudal | Tak |
Konychev Alexander | Mitchelton-Scott | Tak |
Kochetkov Pavel (Katusha-Alpecin) | CCC Team | Tak |
Krawczyk Szymon (Voster ATS Team) | CCC Development Team | Tak |
Kurek Adrian (Team Hurom) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Kuznetsov Viacheslav (Katusha-Alpecin) | Gazprom - RusVelo | Tak |
Lammertink Maurits (Roompot-Charles) | Wanty-Gobert | Tak |
Landa Mikel (Movistar Team) | Bahrain-Merida | Tak |
Laas Martin (Team Illuminate) | Bora-hansgrohe | Tak |
Lienhard Fabian (IAM Excelsior) | Groupama-FDJ | Tak |
Liepins Emils (Wallonie-Bruxelles) | Trek-Segafredo | Tak |
Lopez Juan Pedro (Kometa) | Trek-Segafredo | Tak |
McCabe Travis (Floyd's Pro Cycling) | Israel Cycling Academy | Tak |
Małecki Kamil (CCC Development Team) | CCC Team | Tak |
Martin Daniel (UAE Team Emirates) | Israel Cycling Academy | Tak |
Martin Guillaume (Wanty-Gobert) | Cofidis | Tak |
Martinelli Davide (Deceuninck-Quick Step) | Astana | Tak |
Mas Enric (Deceuninck-Quick Step) | Movistar Team | Tak |
Masnada Fausto (Androni Giocattoli) | CCC Team | Tak |
McLay Daniel (EF Education First) | Arkea-Samsic | Tak |
McNulty Brandon (Rally UHC Cycling) | UAE Team Emirates | Tak |
Modolo Sacha (EF Education First) | Alpecin-Fenix | Tak |
Murias Jakub | Voster ATS Team | Tak |
Navarro Daniel (Katusha-Alpecin) | Israel Cycling Academy | Tak |
Naesen Lawrence (Lotto Soudal) | AG2R La Mondiale | Tak |
Norsgaard Mathias (Riwal-Readynez) | Israel Cycling Academy | Tak |
Nibali Antonio (Bahrain-Merida) | Trek-Segafredo | Tak |
Nibali Vincenzo (Bahrain-Merida) | Trek-Segafredo | Tak |
Oldani Stefano (Kometa Cycling Team) | Lotto Soudal | Tak |
Owsian Łukasz (CCC Team) | Arkea-Samsic | Tak |
Quarterman Charlie | Trek-Segafredo | Tak |
Quintana Dayer (Neri Sottoli-Selle Italia) | Arkea-Samsic | Tak |
Quintana Nairo (Movistar Team) | Arkea-Samsic | Tak |
Paluta Michał (CCC Development Team) | CCC Team | Tak |
Pawlak Tobiasz (Team Hurom) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Péak Barnabás (SEG Racing Academy) | Michelton-Scott | Tak |
Pelucchi Matteo (Androni Giocattoli) | Bardiani-CSF | Tak |
Pellaud Simon (IAM Excelsior) | Androni Giocattoli | Tak |
Petilli Simone (UAE Team Emirates) | Wanty-Gobert | Tak |
Pfingsten Christoph (Bora-hansgrohe) | Jumbo-Visma | Tak |
Piaskowy Emanuel (Team Hurom) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Podlaski Michał (Wibatech Merx) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Poels Wout (Team Ineos) | Bahrain-Merida | Tak |
Politti Nils (Katusha-Alpecin) | Israel Cycling Academy | Tak |
Powless Neilson (Jumbo-Visma) | EF Education First | Tak |
Pozzovivo Domenico (Bahrain-Merida) | NTT Pro Cycling | Tak |
Rajovic Dusan (Adria Mobil) | Delko Marseille | Tak |
Richeze Maximiliano (Deceuninck-Quick Step) | UAE Team Emirates | Tak |
Rivera Brandon (GW-Shimano) | Team Ineos | Tak |
Rodriguez Carlos | Team Ineos | Tak |
Rosa Diego (Team Ineos) | Arkea-Samsic | Tak |
Ries Michel (Kometa) | Trek-Segafredo | Tak |
Rodríguez Oscar (Euskadi-Murias) | Astana | Tak |
Rubio Einer | Movistar Team | Tak |
Rudyk Bartosz | Wibatech Merx | Tak |
Rutkiewicz Marek (Wibatech Merx) | Mazowsze Serce Polski | Tak |
Rutsch Jonas (Lotto - Kern Haus) | EF Education First | Tak |
Sabatini Fabio (Deceuninck-Quick-Step) | Cofidis | Tak |
Samitier Sergio (Euskadi-Murias) | Movistar Team | Tak |
Sbaragli Kristian (Israel Cycling Academy) | Alpecin-Fenix | Tak |
Schelling Ide (SEG Racing Academy) | Bora-hansgrohe | Tak |
Simon Julien (Cofidis) | Total Direct Energie | Tak |
Slagter Tom-Jelte (Dimension Data) | Vital Concept-B&B Hotels | Tak |
Sławek Damian | Wibatech-Merx | Tak |
Soupe Geoffrey (Cofidis) | Total Direct Energie | Tak |
Steels Stijn (Roompot-Charles) | Deceuninck-Quick Step | Tak |
Stosz Patryk (CCC Development Team) | Voster ATS Team | Tak |
Sütterlin Jasha (Movistar Team) | Team Sunweb | Tak |
Simmons Quinn | Trek-Segafredo | Tak |
Sykała Wojciech (Wibatech Merx) | Voster ATS | Tak |
Thwaites Scott (Vitus Pro Cycling) | Alpecin-Fenix | Tak |
Tiberi Antonio | Trek-Segafredo | od 2021 |
Trentin Matteo (Mitchelton-Scott) | CCC Team | Tak |
Tulett Ben | Alpecin-Fenix | Tak |
Valter Attila (CCC Development Team) | CCC Team | Tak |
Vakoc Petr (Deceuninck-Quick Step) | Alpecin-Fenix | Tak |
Van Gestel Dries (Sport Vlaanderen - Baloise) | Total Direct Energie | Tak |
Van Lerberghe Bert (Cofidis) | Deceuninck-Quick Step | Tak |
Van Poppel Boy (Roompot-Charles) | Wanty-Gobert | Tak |
Van Poppel Danny (Jumbo-Visma) | Wanty-Gobert | Tak |
Vendrame Andrea (Androni Giocattoli) | AG2R La Mondiale | Tak |
Vansevenant Mauri | Deceuninck-Quick Step | Tak |
Vervaeke Louis (Team Sunweb) | Alpecin-Fenix | Tak |
Velasco Simone (Neri Sottoli-Selle Italia) | Gazprom-RusVelo | Tak |
Villella Davide (Astana) | Movistar Team | Tak |
Viviani Elia (Deceuninck-Quick-Step) | Cofidis | Tak |
Vlasov Aleksandr (Gazprom-RusVelo) | Astana | Tak |
Walscheid Max (Team Sunweb) | NTT Pro Cycling | Tak |
Würtz Schmidt Mads (Katusha-Alpecin) | Israel Cycling Academy | Tak |
Zabel Rick (Katusha-Alpecin) | Israel Cycling Academy | Tak |
Zakarin Ilnur (Katusha-Alpecin) | CCC Team | Tak |
Zeits Andrey (Astana) | Mitchelton-Scott | Tak |
Zimmermann Georg (Tirol KTM Cycling Team) | CCC Team | Tak |
kolarz96
7 czerwca 2019, 12:09 o 12:09
Chodziły plotki, że Michał Kwiatkowski ma przejść do CCC Team? chodź kontrakt ma z Team Ineos do 2020 wiec raczej mało to prawdopodobne żeby przeszedł do CCC.
ela lot
25 czerwca 2019, 20:12 o 20:12
Nie ma GÓRALI jeszcze kogos trzeba !
Bedrzich
17 lipca 2019, 23:46 o 23:46
widzę po ruchach transferowych, że zbroi sie Cofidis, który bardzo chciałby wrócić do WT. Druga przymierzaną ekipą miało być Direct Energie, ale ja widzę, że zbroi się Arkea-Samsic jakby to oni mieli wskoczyć do WT. Może na miejsce Katiuszy???