Nairo Quintana jedną nogą w Arkea-Samsic

Walizka z banknotami została rzucona na stół. Według "El Pais" francuski zespół Arkea-Samsic jest bardzo bliski porozumienia z Nairo Quintaną.

29-letni Kolumbijczyk w ekipie Emmanuela Huberta mógłby zarabiać dwa i pół miliona euro rocznie. W kontrakcie zapisana będzie premia, wypłacona w przypadku zwycięstwa Quintany w Tour de France.

Arkea chce również pozyskać Nacera Bouhanniego i Alexisa Gougearda.

Odejście Quintany z Movistaru jest niemal przesądzone. Kierownictwo hiszpańskiej formacji w tej chwili może być pewne tylko Alejandro Valverde, Marca Solera i Carlosa Verony. Pozostałym kolarzom w grudniu wygasają kontrakty.

Nikt nie jest niezastąpiony. Wystarczy spojrzeć jak w ciągu 5 lat zmienił się skład naszego zespołu. Z Richardem Carapazem usiądziemy do rozmów w tym tygodniu, ale o niego ubiega się wiele drużyn

– powiedział menadżer Movistaru Eusebio Unzue.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Karol

    4 czerwca 2019, 17:03 o 17:03

    Naior już wie, że prime time minął, na wygraną w TdF nie ma szans więc idzie do słabego zespołu żeby wycisnąć z końca kariery tyle kasy ile się da. Słusznie.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: