Tour of Norway 2019: etap 4. Edoardo Affini z pierwszym zwycięstwem

22-letni Edoardo Affini (Mitchelton-Scott) triumfował na mecie czwartego odcinka wyścigu dookoła Norwegii, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w gronie zawodowców.

Włoch po ucieczce wyprzedził na finiszu Andersa Skaarsetha (Uno-X Norwegian) i Sandera Armée (Lotto Soudal).

Affini zrównał się czasowo z liderem wyścigu Edvaldem Boassonem Hagenem (Dimension Data).

Wyniki 4. etapu Tour of Norway 2019 (2.HC), Arendal - Sandefjord (224,4 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Edoardo AffiniMitchelton-Scott5:07:30
2.Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Team
3.Sander ArmeeLotto Soudal
4.Rasmus QuaadeRiwal Readynez Cycling Team
5.Daniel TurekIsrael Cycling Academy
6.Alexander KristoffUAE Team Emirates00:07
7.Yves LampaertDeceuninck-Quick Step
8.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy
9.Ben SwiftTeam Ineos
10.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence
11.Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team
12.Kristoffer HalvorsenTeam Ineos
13.Sep VanmarckeEF Education First
14.Cees BolTeam Sunweb
15.Edvald Boasson HagenDimension Data
16.Luka MezgecMitchelton-Scott
17.Marc HirschiTeam Sunweb
18.August JensenIsrael Cycling Academy
19.Bjorg LambrechtLotto Soudal
20.Joris NieuwenhuisTeam Sunweb
21.Lawrence NaesenLotto Soudal
22.Milan MentenSport Vlaanderen-Baloise
23.Sondre Holst EngerIsrael Cycling Academy
24.Søren WÆrenskjoldJoker Fuel of Norway
25.Luis León SanchezAstana Pro Team
26.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
27.Alex KirschTrek-Segafredo
28.Tim WellensLotto Soudal
29.Lucas ErikssonRiwal Readynez Cycling Team
30.Robert StannardMitchelton-Scott
31.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA
32.Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team
33.Sergei ChernetskiCaja Rural-Seguros RGA
34.Trond TrondsenTeam Coop
35.Floris de TierJumbo-Visma
36.Dries van GestelSport Vlaanderen-Baloise
37.Pieter WeeningRoompot-Charles
38.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
39.Jacob ErikssonTeam Coop
40.Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team
41.Michał GołaśTeam Ineos
42.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
43.Omer GoldsteinIsrael Cycling Academy
44.Tim DeclercqDeceuninck-Quick Step
45.Koen de KortTrek-Segafredo
46.Hernando BohorquezAstana Pro Team
47.Andreas VangstadJoker Fuel of Norway
48.Maarten WynantsJumbo-Visma
49.Sven Erik BystromUAE Team Emirates
50.Carl Fredrik HagenLotto Soudal
51.Florian VachonTeam Arkéa Samsic
52.Petr VakocDeceuninck-Quick Step
53.Yevgeniy GidichAstana Pro Team00:18
54.Ian StannardTeam Ineos00:23
55.Alan BanaszekCaja Rural-Seguros RGA02:26
56.Davide MartinelliDeceuninck-Quick Step
57.Iuri FilosiDelko Marseille Provence
58.Alex FrameTrek-Segafredo02:28
59.Henrik EvensenJoker Fuel of Norway
60.Kristian AasvoldTeam Coop
61.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates
62.Michael ValgrenDimension Data
63.Sebastian LangeveldEF Education First
64.Taco van der HoornJumbo-Visma
65.Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team07:01
66.Rasmus TillerDimension Data
67.Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team
68.Remco EvenepoelDeceuninck-Quick Step
69.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step
70.Moreno HoflandEF Education First
71.Bert-Jan LindemanJumbo-Visma
72.Louis BendixenTeam Coop
73.Krister HagenRiwal Readynez Cycling Team
74.Fumiyuki BeppuTrek-Segafredo
75.Andre SotbergTeam Coop
76.Roy CurversTeam Sunweb
77.Kevin DeltombeSport Vlaanderen-Baloise
78.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team
79.Vasil KiryienkaTeam Ineos
80.Manuele MoriUAE Team Emirates
81.Julius van Den BergEF Education First
82.Nelson Andrés SotoCaja Rural-Seguros RGA
83.Sebastián MoraCaja Rural-Seguros RGA
84.Elmar ReindersRoompot-Charles
85.Torkil VeyheRiwal Readynez Cycling Team
86.Roberto FerrariUAE Team Emirates
87.Brenton JonesDelko Marseille Provence
88.Alexander KampRiwal Readynez Cycling Team
89.Callum ScotsonMitchelton-Scott07:07
90.James WhelanEF Education First
91.Boy van PoppelRoompot-Charles
92.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
93.Nikolas MaesLotto Soudal
94.Tom ScullyEF Education First07:12
95.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb10:21
96.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy10:56
97.Ryan MullenTrek-Segafredo
98.Preben van HeckeSport Vlaanderen-Baloise
99.Kenny de KeteleSport Vlaanderen-Baloise
100.Nikita StalnovAstana Pro Team
101.Yuriy NatarovAstana Pro Team
102.Rory SutherlandUAE Team Emirates
103.Alex EdmondsonMitchelton-Scott
104.Erik LunderTeam Coop
105.Florian StorkTeam Sunweb
106.Julien VermoteDimension Data
107.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA
108.Gino MaderDimension Data
109.Sasha WeemaesSport Vlaanderen-Baloise
110.Steve CummingsDimension Data
111.Sindre LunkeRiwal Readynez Cycling Team11:37
112.Chris LawlessTeam Ineos15:05
DNFOle ForfangJoker Fuel of Norway
DNSPrzemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
DNSHerman DahlJoker Fuel of Norway
[table “439” not found /]

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: