Richard Carapaz obiektem zainteresowania Team Ineos?

Richard Carapaz ma znajdować się na liście transferowej brytyjskiej ekipy Ineos, informuje "La Gazzetta dello Sport".

Ekwadorczyk, aktualny lider Giro d'Italia, do Movistaru dołączył jako stażysta latem 2016 roku, a od 2017 reprezentował barwy zespołu zawodowego. Kontrakt 26-latka, 4. zawodnika ubiegłorocznego „Corsa Rosa” wygasa z końcem tego sezonu, a zaoferowaniem mu pracy zainteresowany jest podobno zespól Ineos.

Eusebio Unzue w rozmowie z "Cyclingnews" potwierdził, że chce zatrzymać Ekwadorczyka. Wartość kontraktu na pewno wzrośnie, biorąc pod uwagę dotychczasowe poczynania wspinacza z Andów.

W zespole Ineos Carapaz spotkałby kolegów z Ameryki Południowej - swojego rodaka Jhonatana Narváeza, Kolumbijczyków Ivana Sose, Egana Bernala i Sebastiana Henao.

Kontrakty w Movistarze wygasają także Mikelowi Landzie i Nairo Quintanie. Pierwszy z nich rozmawiać ma z grupą Bahrain-Merida, drugi z Arkea-Samsic.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

  1. Kili

    30 maja 2019, 16:11 o 16:11

    Byłby debilem jakby tam poszedł. Froom i Thomas to ich liderzy a w kolejce już jest Sivakov i Bernal. Niech zostanie w Movistarze.

  2. reko

    30 maja 2019, 16:20 o 16:20

    Ale oni się starzeją, ile jeszcze Frumi pociągnie? Z drugiej strony jak Nairo odejdzie to za rok jako lider na Tdf czego w Ineos nie dostanie.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: