Tour of Estonia 2019: etap 2. Mihkel Räim zakasował wszystkich

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) wygrał ostatni etap i cały wyścig dookoła Estonii.

Mistrz Estonii na ostatnich metrach pokonał towarzysza ucieczki Michała Podlaskiego (Wibatech Merx). Dwójka wyprzedziła zasadniczą grupę o 10 sekund.

Na 5. miejscu wyścig ukończył Maciej Paterski (Wibatech Merx).

Wyniki 2. etapu Tour of Estonia 2019 (2.1), Tartu - Tartu (172,8 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy4:01:53
2.Michał PodlaskiWibatech Merx
3.Roman MaikinMinsk Cycling Club00:10
4.Andrea PeronTeam Novo Nordisk
5.Norman VahtraEstonia
6.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov
7.Peeter PruusEstonia
8.Venantas LasinisLithuania
9.Steven KalfEstonia
10.Lev GonovRussia
11.Maris BogdanovicsLatvia
12.Hugo ForssellSweden
13.Antti-jussi JuntunenFinland
14.Rait ArmEstonia
15.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
16.Deins KanepejsAmore & Vita-Prodir
17.Marcin BudzinskiTeam Hurom
18.Erik Bergstrom FriskSweden
19.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
20.Emil LindgrenSweden
21.Adomaitis RojusLithuania
22.Nikita BersenevRussia
23.Mariusz GasiorowskiTeam Hurom
24.Ukko Iisakki PeltonenFinland
25.Yauheni KaraliokMinsk Cycling Club
26.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy
27.Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Prodir
28.Charles PlanetTeam Novo Nordisk
29.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang
30.Andris VosekalnsLatvia
31.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy
32.Savva NovikovRussia
33.Eriks Toms GavarsAmore & Vita-Prodir
34.Sauli PietikainenFinland
35.Adrian KurekTeam Hurom
36.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk
37.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
38.Aleksejs SaramotinsLatvia
39.Christoffer WallSweden
40.Clément CariseyIsrael Cycling Academy
41.Maciej PaterskiWibatech Merx
42.Ben PerryIsrael Cycling Academy
43.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
44.Jacob ErikssonSweden
45.Eduard VorganovMinsk Cycling Club
46.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
47.Isac LundgrenSweden
48.Piotr KonwaWibatech Merx
49.Marceli BoguslawskiWibatech Merx
50.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir
51.Bartosz WarcholWibatech Merx
52.Grzegorz StępniakWibatech Merx
53.Brian KamstraTeam Novo Nordisk00:42
54.Sam BrandTeam Novo Nordisk
55.Arseny NikiforovRussia00:53
56.Gert JoeaarEstonia
57.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
58.Wojciech SykalaWibatech Merx01:35
59.Alekss Janis RazinskisLatvia
60.Emil AnderssonSweden
61.Povilas SideikisLithuania01:42
62.Oskar NisuEstonia01:49
63.Alo JakinEstonia
64.Justas BeniusisLithuania
65.Evalds PavlovsLatvia02:07
66.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov03:09
67.Hamish SchreursIsrael Cycling Academy03:51
68.Darijus DŽervusLithuania06:40
69.Adam KusTeam Hurom06:43
70.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov09:10
71.Jesse UusiperheFinland11:06

Klasyfikacja końcowa wyścigu

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy8:31:08
2.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy00:10
3.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy00:12
4.Emil LindgrenSweden00:18
5.Maciej PaterskiWibatech Merx00:19
6.Peeter PruusEstonia
7.Charles PlanetTeam Novo Nordisk00:20
8.Andrea PeronTeam Novo Nordisk00:21
9.Adrian KurekTeam Hurom
10.Clément CariseyIsrael Cycling Academy00:22
11.Michał PodlaskiWibatech Merx00:23
12.Hugo ForssellSweden
13.Rait ArmEstonia
14.Marceli BoguslawskiWibatech Merx00:24
15.Roman MaikinMinsk Cycling Club
16.Norman VahtraEstonia00:25
17.Maris BogdanovicsLatvia00:26
18.Aleksejs SaramotinsLatvia00:27
19.Erik Bergstrom FriskSweden00:28
20.Ben PerryIsrael Cycling Academy00:29
21.Savva NovikovRussia
22.Jacob ErikssonSweden00:30
23.Piotr KonwaWibatech Merx
24.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
25.Venantas LasinisLithuania00:31
26.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk00:33
27.Deins KanepejsAmore & Vita-Prodir
28.Grzegorz StępniakWibatech Merx00:34
29.Lev GonovRussia
30.Antti-jussi JuntunenFinland00:35
31.Yauheni KaraliokMinsk Cycling Club
32.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
33.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:36
34.Marcin BudzinskiTeam Hurom
35.Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Prodir00:37
36.Sauli PietikainenFinland
37.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:40
38.Steven KalfEstonia
39.Isac LundgrenSweden
40.Andris VosekalnsLatvia00:41
41.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir00:42
42.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
43.Eriks Toms GavarsAmore & Vita-Prodir00:43
44.Mariusz GasiorowskiTeam Hurom00:45
45.Adomaitis RojusLithuania00:46
46.Nikita BersenevRussia
47.Christoffer WallSweden00:47
48.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:49
49.Ukko Iisakki PeltonenFinland00:50
50.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov00:52
51.Bartosz WarcholWibatech Merx00:53
52.Eduard VorganovMinsk Cycling Club00:54
53.Brian KamstraTeam Novo Nordisk01:10
54.Gert JoeaarEstonia01:12
55.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang01:35
56.Sam BrandTeam Novo Nordisk01:39
57.Arseny NikiforovRussia01:40
58.Wojciech SykalaWibatech Merx01:55
59.Emil AnderssonSweden02:04
60.Alo JakinEstonia02:13
61.Justas BeniusisLithuania02:15
62.Oskar NisuEstonia
63.Povilas SideikisLithuania02:23
64.Alekss Janis RazinskisLatvia02:57
65.Evalds PavlovsLatvia03:09
66.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov03:39
67.Hamish SchreursIsrael Cycling Academy04:50
68.Darijus DŽervusLithuania07:18
69.Adam KusTeam Hurom07:27
70.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov10:54
71.Jesse UusiperheFinland12:26

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: