Rudy Barbier (Israel Cycling Academy) wygrał po finiszu z peletonu pierwszy etap Tour of Estonia.
Francuz był szybszy od Daniela Babora (Tufo – Pardus Prostejov) i Andrea Perona (Novo Nordisk). Czwarte miejsce zajął Maciej Paterski (Wibatech Merx).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | 4:23:49 |
2. | Daniel Babor | Tufo-Pardus Prostejov | |
3. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
4. | Maciej Paterski | Wibatech Merx | |
5. | Mihkel Raim | Israel Cycling Academy | |
6. | Yauheni Karaliok | Minsk Cycling Club | |
7. | Gleb Syrica | Russia | |
8. | Peeter Pruus | Estonia | |
9. | Tomas Barta | Tufo-Pardus Prostejov | |
10. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | |
11. | Emil Lindgren | Sweden | |
12. | Norman Vahtra | Estonia | |
13. | Venantas Lasinis | Lithuania | |
14. | Arseny Nikiforov | Russia | |
15. | Roman Maikin | Minsk Cycling Club | |
16. | Lev Gonov | Russia | |
17. | Marcin Budzinski | Team Hurom | |
18. | Andris Vosekalns | Latvia | |
19. | Darijus DŽervus | Lithuania | |
20. | Mariusz Gasiorowski | Team Hurom | |
21. | Antti-jussi Juntunen | Finland | |
22. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
23. | Adomaitis Rojus | Lithuania | |
24. | Povilas Sideikis | Lithuania | |
25. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
26. | Hugo Forssell | Sweden | |
27. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | |
28. | Steven Kalf | Estonia | |
29. | Karel Tyrpekl | Tufo-Pardus Prostejov | |
30. | Rait Arm | Estonia | |
31. | Dmitrii Mukhomediarov | Russia | |
32. | Deins Kanepejs | Amore & Vita-Prodir | |
33. | Aleksejs Saramotins | Latvia | |
34. | Alo Jakin | Estonia | |
35. | Ivan Smirnov | Russia | |
36. | Adam Kus | Team Hurom | |
37. | Maris Bogdanovics | Latvia | |
38. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
39. | Jacob Eriksson | Sweden | |
40. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | |
41. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | |
42. | Oskar Nisu | Estonia | |
43. | Piotr Konwa | Wibatech Merx | |
44. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | |
45. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
46. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | |
47. | Erikas Sidlauskas | Lithuania | |
48. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
49. | Emil Andersson | Sweden | |
50. | Erik Bergstrom Frisk | Sweden | |
51. | Nikita Bersenev | Russia | |
52. | Raman Ramanau | Minsk Cycling Club | |
53. | Justas Beniusis | Lithuania | |
54. | Gert Joeaar | Estonia | |
55. | Andreas Graf | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
56. | Wojciech Pszczolarski | Tufo-Pardus Prostejov | |
57. | Ben Perry | Israel Cycling Academy | |
58. | Marceli Boguslawski | Wibatech Merx | |
59. | Eriks Toms Gavars | Amore & Vita-Prodir | |
60. | Wojciech Sykala | Wibatech Merx | |
61. | Sauli Pietikainen | Finland | |
62. | Eemil Uitto | Finland | |
63. | Jesse Uusiperhe | Finland | |
64. | Grzegorz Stępniak | Wibatech Merx | |
65. | Eduard Vorganov | Minsk Cycling Club | 00:13 |
66. | Savva Novikov | Russia | |
67. | Julius Taskinen | Finland | |
68. | Alekss Janis Razinskis | Latvia | |
69. | Ukko Iisakki Peltonen | Finland | |
70. | Christoffer Wall | Sweden | |
71. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
72. | Lukas Reckendorfer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
73. | Brian Kamstra | Team Novo Nordisk | |
74. | Bartosz Warchol | Wibatech Merx | |
75. | Lukas Talacka | Lithuania | |
76. | Patryk Kostecki | Team Hurom | |
77. | Adrian Kurek | Team Hurom | |
78. | Tomasz Budzinski | Team Hurom | |
79. | Kaspars Sergis | Amore & Vita-Prodir | |
80. | Artur Detko | Team Hurom | |
81. | Isac Lundgren | Sweden | |
82. | Evalds Pavlovs | Latvia | |
83. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | 00:22 |
84. | Samuel Munday | Team Novo Nordisk | |
85. | Roope Vainio | Finland | |
86. | Federico Vivas | Amore & Vita-Prodir | 00:31 |
87. | Hamish Schreurs | Israel Cycling Academy | |
88. | Marek Dolnicek | Tufo-Pardus Prostejov | 00:38 |
89. | Vitalijs Kornilovs | Amore & Vita-Prodir | 00:43 |
90. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | 00:53 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | 4:29:15 |
2. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | 00:02 |
3. | Maciej Paterski | Wibatech Merx | 00:09 |
4. | Peeter Pruus | Estonia | |
5. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | 00:10 |
6. | Mihkel Raim | Israel Cycling Academy | |
7. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | 00:11 |
8. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 00:12 |
9. | Hugo Forssell | Sweden | 00:13 |
10. | Rait Arm | Estonia | |
11. | Emil Lindgren | Sweden | 00:14 |
12. | Norman Vahtra | Estonia | 00:15 |
13. | Maris Bogdanovics | Latvia | 00:16 |
14. | Dmitrii Mukhomediarov | Russia | |
15. | Erik Bergstrom Frisk | Sweden | 00:18 |
16. | Marceli Boguslawski | Wibatech Merx | |
17. | Roman Maikin | Minsk Cycling Club | |
18. | Aleksejs Saramotins | Latvia | 00:19 |
19. | Gert Joeaar | Estonia | |
20. | Ben Perry | Israel Cycling Academy | |
21. | Wojciech Sykala | Wibatech Merx | 00:20 |
22. | Jacob Eriksson | Sweden | |
23. | Piotr Konwa | Wibatech Merx | |
24. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
25. | Venantas Lasinis | Lithuania | 00:21 |
26. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | 00:23 |
27. | Deins Kanepejs | Amore & Vita-Prodir | |
28. | Grzegorz Stępniak | Wibatech Merx | 00:24 |
29. | Lev Gonov | Russia | |
30. | Adrian Kurek | Team Hurom | |
31. | Ivan Smirnov | Russia | |
32. | Alo Jakin | Estonia | |
33. | Antti-jussi Juntunen | Finland | 00:25 |
34. | Yauheni Karaliok | Minsk Cycling Club | |
35. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
36. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:26 |
37. | Marcin Budzinski | Team Hurom | |
38. | Justas Beniusis | Lithuania | |
39. | Oskar Nisu | Estonia | |
40. | Gleb Syrica | Russia | |
41. | Eemil Uitto | Finland | 00:27 |
42. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | |
43. | Sauli Pietikainen | Finland | |
44. | Brian Kamstra | Team Novo Nordisk | 00:28 |
45. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | 00:29 |
46. | Emil Andersson | Sweden | |
47. | Andreas Graf | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:30 |
48. | Steven Kalf | Estonia | |
49. | Wojciech Pszczolarski | Tufo-Pardus Prostejov | |
50. | Daniel Babor | Tufo-Pardus Prostejov | |
51. | Isac Lundgren | Sweden | |
52. | Adam Kus | Team Hurom | 00:31 |
53. | Andris Vosekalns | Latvia | |
54. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | 00:32 |
55. | Karel Tyrpekl | Tufo-Pardus Prostejov | |
56. | Savva Novikov | Russia | |
57. | Eriks Toms Gavars | Amore & Vita-Prodir | 00:33 |
58. | Arseny Nikiforov | Russia | 00:34 |
59. | Mariusz Gasiorowski | Team Hurom | 00:35 |
60. | Adomaitis Rojus | Lithuania | 00:36 |
61. | Nikita Bersenev | Russia | |
62. | Christoffer Wall | Sweden | 00:37 |
63. | Darijus DŽervus | Lithuania | 00:38 |
64. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:39 |
65. | Ukko Iisakki Peltonen | Finland | 00:40 |
66. | Povilas Sideikis | Lithuania | 00:41 |
67. | Tomas Barta | Tufo-Pardus Prostejov | 00:42 |
68. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
69. | Bartosz Warchol | Wibatech Merx | 00:43 |
70. | Eduard Vorganov | Minsk Cycling Club | 00:44 |
71. | Raman Ramanau | Minsk Cycling Club | 00:45 |
72. | Kaspars Sergis | Amore & Vita-Prodir | 00:47 |
73. | Erikas Sidlauskas | Lithuania | |
74. | Patryk Kostecki | Team Hurom | 00:48 |
75. | Tomasz Budziński | Team Hurom | 00:49 |
76. | Artur Detko | Team Hurom | 00:53 |
77. | Julius Taskinen | Finland | 00:55 |
78. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | 00:57 |
79. | Hamish Schreurs | Israel Cycling Academy | 00:59 |
80. | Evalds Pavlovs | Latvia | 01:02 |
81. | Lukas Talacka | Lithuania | 01:06 |
82. | Samuel Munday | Team Novo Nordisk | 01:08 |
83. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | 01:16 |
84. | Jesse Uusiperhe | Finland | 01:20 |
85. | Alekss Janis Razinskis | Latvia | 01:22 |
86. | Lukas Reckendorfer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
87. | Federico Vivas | Amore & Vita-Prodir | 01:34 |
88. | Roope Vainio | Finland | 01:41 |
89. | Marek Dolnicek | Tufo-Pardus Prostejov | 01:44 |
90. | Vitalijs Kornilovs | Amore & Vita-Prodir | 01:48 |
Jak zmieniły się przygotowania Katarzyny Niewiadomej w roku 2024? Stuyven i Van Aert po operacjach. Wiadomości z czwartku, 28 marca.
Demi Vollering pożegna się z SD Worx-Protime. Zwycięstwa Benoita Cosnefroya i Marianny Vos. Wiadomości i wyniki ze środy, 27 marca.
Matteo Jorgenson po ataku na ostatnich kilometrach wygrał 78. edycję Dwars door Vlaanderen – A travers la Flandre.
Wout van Aert złamał obojczyk i kilka żeber w kraksie na trasie Dwars Door Vlaanderen. Belg nie wystartuje w kolejnych…
Mads Pedersen wie, że może wygrywać z najlepszymi, ale rozumie, że kluczem do pokonania Mathieu van der Poela czy Wouta…
Franck Bonnamour zwolniony z Decathlon AG2R. Wiadomości z wtorku, 26 marca.