Tour of Estonia 2019: etap 1. Najszybszy Rudy Barbier

Rudy Barbier (Israel Cycling Academy) wygrał po finiszu z peletonu pierwszy etap Tour of Estonia.

Francuz był szybszy od Daniela Babora (Tufo - Pardus Prostejov) i Andrea Perona (Novo Nordisk). Czwarte miejsce zajął Maciej Paterski (Wibatech Merx).

Wyniki 1. etapu Tour of Estonia 2019 (2.1), Tallin - Tartu (186,7 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy4:23:49
2.Daniel BaborTufo-Pardus Prostejov
3.Andrea PeronTeam Novo Nordisk
4.Maciej PaterskiWibatech Merx
5.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
6.Yauheni KaraliokMinsk Cycling Club
7.Gleb SyricaRussia
8.Peeter PruusEstonia
9.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov
10.Charles PlanetTeam Novo Nordisk
11.Emil LindgrenSweden
12.Norman VahtraEstonia
13.Venantas LasinisLithuania
14.Arseny NikiforovRussia
15.Roman MaikinMinsk Cycling Club
16.Lev GonovRussia
17.Marcin BudzinskiTeam Hurom
18.Andris VosekalnsLatvia
19.Darijus DŽervusLithuania
20.Mariusz GasiorowskiTeam Hurom
21.Antti-jussi JuntunenFinland
22.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
23.Adomaitis RojusLithuania
24.Povilas SideikisLithuania
25.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
26.Hugo ForssellSweden
27.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk
28.Steven KalfEstonia
29.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
30.Rait ArmEstonia
31.Dmitrii MukhomediarovRussia
32.Deins KanepejsAmore & Vita-Prodir
33.Aleksejs SaramotinsLatvia
34.Alo JakinEstonia
35.Ivan SmirnovRussia
36.Adam KusTeam Hurom
37.Maris BogdanovicsLatvia
38.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
39.Jacob ErikssonSweden
40.Michał PodlaskiWibatech Merx
41.Clément CariseyIsrael Cycling Academy
42.Oskar NisuEstonia
43.Piotr KonwaWibatech Merx
44.Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Prodir
45.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir
46.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy
47.Erikas SidlauskasLithuania
48.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
49.Emil AnderssonSweden
50.Erik Bergstrom FriskSweden
51.Nikita BersenevRussia
52.Raman RamanauMinsk Cycling Club
53.Justas BeniusisLithuania
54.Gert JoeaarEstonia
55.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang
56.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov
57.Ben PerryIsrael Cycling Academy
58.Marceli BoguslawskiWibatech Merx
59.Eriks Toms GavarsAmore & Vita-Prodir
60.Wojciech SykalaWibatech Merx
61.Sauli PietikainenFinland
62.Eemil UittoFinland
63.Jesse UusiperheFinland
64.Grzegorz StępniakWibatech Merx
65.Eduard VorganovMinsk Cycling Club00:13
66.Savva NovikovRussia
67.Julius TaskinenFinland
68.Alekss Janis RazinskisLatvia
69.Ukko Iisakki PeltonenFinland
70.Christoffer WallSweden
71.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
72.Lukas ReckendorferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
73.Brian KamstraTeam Novo Nordisk
74.Bartosz WarcholWibatech Merx
75.Lukas TalackaLithuania
76.Patryk KosteckiTeam Hurom
77.Adrian KurekTeam Hurom
78.Tomasz BudzinskiTeam Hurom
79.Kaspars SergisAmore & Vita-Prodir
80.Artur DetkoTeam Hurom
81.Isac LundgrenSweden
82.Evalds PavlovsLatvia
83.Sam BrandTeam Novo Nordisk00:22
84.Samuel MundayTeam Novo Nordisk
85.Roope VainioFinland
86.Federico VivasAmore & Vita-Prodir00:31
87.Hamish SchreursIsrael Cycling Academy
88.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov00:38
89.Vitalijs KornilovsAmore & Vita-Prodir00:43
90.Guy SagivIsrael Cycling Academy00:53

Klasyfikacja generalna po 1. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy4:29:15
2.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy00:02
3.Maciej PaterskiWibatech Merx00:09
4.Peeter PruusEstonia
5.Charles PlanetTeam Novo Nordisk00:10
6.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
7.Andrea PeronTeam Novo Nordisk00:11
8.Clément CariseyIsrael Cycling Academy00:12
9.Hugo ForssellSweden00:13
10.Rait ArmEstonia
11.Emil LindgrenSweden00:14
12.Norman VahtraEstonia00:15
13.Maris BogdanovicsLatvia00:16
14.Dmitrii MukhomediarovRussia
15.Erik Bergstrom FriskSweden00:18
16.Marceli BoguslawskiWibatech Merx
17.Roman MaikinMinsk Cycling Club
18.Aleksejs SaramotinsLatvia00:19
19.Gert JoeaarEstonia
20.Ben PerryIsrael Cycling Academy
21.Wojciech SykalaWibatech Merx00:20
22.Jacob ErikssonSweden
23.Piotr KonwaWibatech Merx
24.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
25.Venantas LasinisLithuania00:21
26.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk00:23
27.Deins KanepejsAmore & Vita-Prodir
28.Grzegorz StępniakWibatech Merx00:24
29.Lev GonovRussia
30.Adrian KurekTeam Hurom
31.Ivan SmirnovRussia
32.Alo JakinEstonia
33.Antti-jussi JuntunenFinland00:25
34.Yauheni KaraliokMinsk Cycling Club
35.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
36.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:26
37.Marcin BudzinskiTeam Hurom
38.Justas BeniusisLithuania
39.Oskar NisuEstonia
40.Gleb SyricaRussia
41.Eemil UittoFinland00:27
42.Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Prodir
43.Sauli PietikainenFinland
44.Brian KamstraTeam Novo Nordisk00:28
45.Michał PodlaskiWibatech Merx00:29
46.Emil AnderssonSweden
47.Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:30
48.Steven KalfEstonia
49.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov
50.Daniel BaborTufo-Pardus Prostejov
51.Isac LundgrenSweden
52.Adam KusTeam Hurom00:31
53.Andris VosekalnsLatvia
54.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir00:32
55.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
56.Savva NovikovRussia
57.Eriks Toms GavarsAmore & Vita-Prodir00:33
58.Arseny NikiforovRussia00:34
59.Mariusz GasiorowskiTeam Hurom00:35
60.Adomaitis RojusLithuania00:36
61.Nikita BersenevRussia
62.Christoffer WallSweden00:37
63.Darijus DŽervusLithuania00:38
64.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:39
65.Ukko Iisakki PeltonenFinland00:40
66.Povilas SideikisLithuania00:41
67.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov00:42
68.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
69.Bartosz WarcholWibatech Merx00:43
70.Eduard VorganovMinsk Cycling Club00:44
71.Raman RamanauMinsk Cycling Club00:45
72.Kaspars SergisAmore & Vita-Prodir00:47
73.Erikas SidlauskasLithuania
74.Patryk KosteckiTeam Hurom00:48
75.Tomasz BudzińskiTeam Hurom00:49
76.Artur DetkoTeam Hurom00:53
77.Julius TaskinenFinland00:55
78.Sam BrandTeam Novo Nordisk00:57
79.Hamish SchreursIsrael Cycling Academy00:59
80.Evalds PavlovsLatvia01:02
81.Lukas TalackaLithuania01:06
82.Samuel MundayTeam Novo Nordisk01:08
83.Guy SagivIsrael Cycling Academy01:16
84.Jesse UusiperheFinland01:20
85.Alekss Janis RazinskisLatvia01:22
86.Lukas ReckendorferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
87.Federico VivasAmore & Vita-Prodir01:34
88.Roope VainioFinland01:41
89.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov01:44
90.Vitalijs KornilovsAmore & Vita-Prodir01:48

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: