Jolien d’Hoore (Boels – Dolmans) wygrała pierwszy etap wyścigu Emakumeen XXXII.Bira, zaliczanego do cyklu Women’s WorldTour.
Belgijka pokonała na finiszu z peletonu Sofie Bertizzolo (Team Virtu Cycling) i Gracie Elvin (Mitchelton-Scott).
Mistrzyni Polski Małgorzata Jasińska (Movistar Team) rozpoczęła od 44. lokaty, a Anna Plichta (Trek-Segafredo) była 99.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Jolien D'hoore | Boels-Dolmans Cycling Team | 2:33:20 |
2. | Sofia Bertizzolo | Team Virtu Cycling | |
3. | Gracie Elvin | Mitchelton-Scott | |
4. | Sheyla Gutierrez | Movistar Team | |
5. | Anna Trevisi | Alé Cipollini | |
6. | Elena Cecchini | Canyon SRAM Racing | |
7. | Ilaria Sanguineti | Valcar Cylance Cycling | |
8. | Elisa Longo Borghini | Trek-Segafredo Women | |
9. | Tatiana Guderzo | Bepink | |
10. | Sandra Alonso | Bizkaia Durango | |
11. | Amy Pieters | Boels-Dolmans Cycling Team | |
12. | Marissa Baks | Biehler Pro Cycling Team | |
13. | Amanda Spratt | Mitchelton-Scott | |
14. | Greta Richioud | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
15. | Lara Vieceli | WNT-Rotor Pro Cycling | |
16. | Ane Santesteban | WNT-Rotor Pro Cycling | |
17. | Annemiek van Vleuten | Mitchelton-Scott | |
18. | Spela Kern | BTC City Ljubljana | |
19. | Maaike Boogaard | BTC City Ljubljana | |
20. | Clara Koppenburg | WNT-Rotor Pro Cycling | |
21. | Teuntje Beekhuis | Biehler Pro Cycling Team | |
22. | Alexandra Manly | Mitchelton-Scott | |
23. | Victorie Guilman | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
24. | Leah Thomas | Bigla Pro Cycling | |
25. | Jelena Eric | Alé Cipollini | |
26. | Elise Chabbey | Bigla Pro Cycling | |
27. | Nikola Noskova | Bigla Pro Cycling | |
28. | Hanna Nilsson | BTC City Ljubljana | |
29. | Jade Wiel | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
30. | Charlotte Becker | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
31. | Audrey Cordon-ragot | Trek-Segafredo Women | |
32. | Katia Ragusa | Bepink | |
33. | Urša Pintar | BTC City Ljubljana | |
34. | Ahreum Na | Alé Cipollini | |
35. | Aafke Soet | WNT-Rotor Pro Cycling | |
36. | Eider Merino | Movistar Team | |
37. | Sophie Wright | Bigla Pro Cycling | |
38. | Jessica Allen | Mitchelton-Scott | |
39. | Amalie Dideriksen | Boels-Dolmans Cycling Team | |
40. | Soraya Paladin | Alé Cipollini | |
41. | Shara Gillow | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
42. | Eugenia Bujak | BTC City Ljubljana | |
43. | Gabrielle Pilote-fortin | WNT-Rotor Pro Cycling | |
44. | Małgorzata Jasińska | Movistar Team | |
45. | Christine Majerus | Boels-Dolmans Cycling Team | |
46. | Natalie Grinczer | Bizkaia Durango | |
47. | Rotem Gafinovitz | Canyon SRAM Racing | |
48. | Mavi Garcia | Movistar Team | |
49. | Evita Muzic | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
50. | Barbara Malcotti | Valcar Cylance Cycling | |
51. | Eva Buurman | Boels-Dolmans Cycling Team | |
52. | Mikayla Harvey | Bigla Pro Cycling | |
53. | Lucía Gonzalez | Bizkaia Durango | |
54. | Omer Shapira | Canyon SRAM Racing | |
55. | Ella Harris | Canyon SRAM Racing | |
56. | Nicole Steigenga | Bepink | |
57. | Lorena Llamas | Movistar Team | |
58. | Cristina Martinez | Bizkaia Durango | |
59. | Rachel Neylan | Team Virtu Cycling | |
60. | Eri Yonamine | Alé Cipollini | |
61. | Alessia Vigilia | Valcar Cylance Cycling | |
62. | Tayler Wiles | Trek-Segafredo Women | |
63. | Anna Potokina | Servetto-Piumate-Beltrami TSA | |
64. | Paula Patino | Movistar Team | |
65. | Mireia Trias Jordan | Sopela Women's Team | |
66. | Vania Canvelli | Bepink | |
67. | Katrine Aalerud | Team Virtu Cycling | |
68. | Lucy Kennedy | Mitchelton-Scott | |
69. | Kseniya Dobrynina | Servetto-Piumate-Beltrami TSA | |
70. | Nadia Quagliotto | Alé Cipollini | |
71. | Asja Paladin | Valcar Cylance Cycling | |
72. | Urska Zigart | BTC City Ljubljana | |
73. | Nicole D'agostin | Bizkaia Durango | 00:10 |
74. | Quinty Ton | Biehler Pro Cycling Team | 00:57 |
75. | Francesca Pattaro | Bepink | |
76. | Roos Hoogeboom | Biehler Pro Cycling Team | |
77. | Tanja Erath | Canyon SRAM Racing | |
78. | Martina Alzini | Bigla Pro Cycling | |
79. | Julia Casas | Sopela Women's Team | 01:00 |
80. | Sara Penton | Team Virtu Cycling | |
81. | Henrietta Colborne | Biehler Pro Cycling Team | |
82. | Aroa Nicole Gorostiza Ulloa | Bizkaia Durango | |
83. | Louise Norman Hansen | Team Virtu Cycling | |
84. | Iurani Blanco | Sopela Women's Team | |
85. | Alena Amialiusik | Canyon SRAM Racing | |
86. | Sandra Moral | Massi-Tactic Women Team | |
87. | Nienke Wasmus | Biehler Pro Cycling Team | |
88. | Mireia Benito | Massi-Tactic Women Team | |
89. | Marina Isan Berga | Massi-Tactic Women Team | |
90. | Emilie Moberg | Team Virtu Cycling | |
91. | Lauretta Hanson | Trek-Segafredo Women | |
92. | Elisabet Escursell | Massi-Tactic Women Team | 11:31 |
93. | Anna Badegruber | WNT-Rotor Pro Cycling | |
94. | Mónika Kiraly | Servetto-Piumate-Beltrami TSA | |
95. | Andere Basterra | Sopela Women's Team | 14:20 |
96. | Alexandra Moreno Roca | Sopela Women's Team | |
97. | Abigail van Twisk | Trek-Segafredo Women | |
98. | Sofia Barriguete | Massi-Tactic Women Team | |
99. | Anna Plichta | Trek-Segafredo Women | |
100. | Ariadna Trias | Sopela Women's Team |