Pello Bilbao (Astana) po ataku w końcówce został w L’Aquili triumfatorem siódmego etapu Giro d’Italia.
Za Hiszpanem finiszował Tony Gallopin (AG2R La Mondiale), podium zaś skompletował Davide Formolo (Bora-hansgrohe).
Różowy trykot lidera utrzymał Valerio Conti (UAE Team Emirates).
Abruzyjski odcinek prowadził z Vasto, na długości 185 kilometrów. Na trasie leżały podjazdy w Chieti (86 km; 5,5 km; 4,5%) i Svolte di Popoli (139 km; kat. 2; 7,8 km; 6,3%), a pagórkowatą końcówkę w L’Aquili wieńczyła krótka wspinaczka (1 km; 7,6%).
Dobra pogoda powróciła do Giro na początek etapu, a w kolarzy wstąpiły nowe siły. Zacięta walka o zabranie się w akcję trwała przez długie kilometry. Sytuację starała się kontrolować ekipa UAE Team Emirates, ale zaczęła płacić za to utratą sił, a co gorsza straciła swojego sprintera Fernando Gavirię, który wycofał się z wyścigu. Na lotnej premii komplet punktów zdobył lider klasyfikacji punktowej, Pascal Ackermann (Bora-hansgrohe), powiększając swoją przewagę.
Około 60 kilometra od peletonu odjechało 19 zawodników – Jose Joaquin Rojas (Movistar Team), Tony Gallopin (AG2R La Mondiale), Pello Bilbao, Ion Izagirre (obaj Astana), Valerio Agnoli (UAE Team Emirates), Cesare Benedetti, Michael Schwarzmann (obaj Bora-hansgrohe), Mikkel Frolich Honoré (Deceuninck-Quick Step), Sacha Modolo, Hugh Carthy (obaj EF Education First), Valentin Madouas (Groupama-FDJ), Ruben Plaza, Kristian Sbaragli (obaj Israel Cycling Academy), Jasper De Buyst, Tosh Van der Sande (obaj Lotto-Soudal), Christopher Juul-Jensen (Mitchelton-Scott), Jhonatan Narvaez (Team Ineos), Jai Hindley (Team Sunweb) i Michael Gogl (Trek-Segafredo). W peletonie w sukurs UAE przyszedł Bahrain-Merida, który wziął na siebie pościg. Z minutowej przewagi na lotnej premii (79 km) zrobiło się 16 sekund i jeszcze przed Chieti, akcję zakończono.
Kolejny ruch wykonano niemal 100 kilometrów przed kreską, gdy do boju ruszyli Gallopin, Bilbao, Plaza, Rojas, Antonio Pedrero (Movistar Team), Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec), Andrey Zeits (Astana), Jay McCarthy, Davide Formolo (obaj Bora-hansgrohe), Thomas De Gendt (Lotto-Soudal), Lucas Hamilton (Mitchelton-Scott) i Sebastian Henao (Team Ineos). Dwunastka została wypuszczona na niecałe dwie minuty, zważywszy na obecność w czołowej grupie tracącego 2:09 do liderującego Contiego Rojasa.
Na podjeździe pod Svolte di Popoli (139 km; kat. 2; 7,8 km; 6,3%) z czołówki odpadli De Gendt i Plaza, pozostali współpracowali ze sobą i utrzymywali przewagę nad peletonem na poziomie 1:50-1:55. Tempo w mocno rozciągniętej głównej grupie dyktowali kolarze UAE Team Emirates, lecz stopniowo na czele liczba kolarzy w białych trykotach malała. Prędkość była imponująca, kolarze jechali dużo szybciej, niż przewidywał plan.
Gdy 25 kilometrów przed metą różnica wyniosła 2:10, a więc gdy Rojas został wirtualnym liderem, na czele peletonu pojawili się kolarze Trek-Segafredo. Ich praca się opłaciła – 10 kilometrów przed kreską różnica spadła do 1:08. Wtedy do pracy wzięli się również kolarze Mitchelton-Scott.
Na ulicach L’Aquili z czołówki odpadli McCarthy i Zeits, chwilę później sił zabrakło również Rojasowi i Henao. Na czele zostali zatem Gallopin, Formolo, Bilbao, Cattaneo i Hamilton. Z peletonu na chwilę odskoczył z kolei Hugh Carthy (EF Education First). 5 kilometrów przed metą piątka miała minutę i 27 sekund przewagi i było pewne, że to z tego grona będzie pochodził triumfator etapu.
Rojas powrócił na czoło 4 kilometry przed kreską, by nieskutecznie zaatakować na zjeździe. U podnóża finałowej, kilometrowej wspinaczki odskoczył Bilbao, szybko uzyskując kilkusekundową przewagę, która ostatecznie wystarczyła, aby sięgnąć po pierwszy w karierze sukces etapowy na Wielkim Tourze. Peleton przyjechał spóźniony o 1:07.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Pello Bilbao | Astana Pro Team | 4:06:27 |
2. | Tony Gallopin | AG2R La Mondiale | 00:05 |
3. | Davide Formolo | Bora-hansgrohe | |
4. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | 00:09 |
5. | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
6. | Joaquín Rojas José | Movistar Team | 00:30 |
7. | Sebastián Henao | Team Ineos | 00:48 |
8. | Antonio Pedrero | Movistar Team | 01:01 |
9. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | 01:07 |
10. | Andrea Vendrame | Androni Giocattoli-Sidermec | |
11. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | |
12. | Enrico Battaglin | Team Katusha Alpecin | |
13. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | |
14. | Rafał Majka | Bora-hansgrohe | |
15. | Jan Bakelants | Team Sunweb | |
16. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | |
17. | Vincenzo Nibali | Bahrain-Merida | |
18. | Simon Yates | Mitchelton-Scott | |
19. | Bob Jungels | Deceuninck-Quick Step | |
20. | Primož Roglic | Team Jumbo-Visma | |
21. | Pavel Sivakov | Team Ineos | |
22. | Esteban Chaves | Mitchelton-Scott | |
23. | Joe Dombrowski | EF Education First | |
24. | Sam Oomen | Team Sunweb | |
25. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | |
26. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
27. | Richard Carapaz | Movistar Team | |
28. | Eddie Dunbar | Team Ineos | |
29. | Mikel Landa | Movistar Team | |
30. | Ilnur Zakarin | Team Katusha Alpecin | |
31. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | |
32. | Domenico Pozzovivo | Bahrain-Merida | |
33. | Eros Capecchi | Deceuninck-Quick Step | |
34. | Ben O'connor | Team Dimension Data | |
35. | Tanel Kangert | EF Education First | |
36. | Iván Ramiro Sosa | Team Ineos | |
37. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
38. | Louis Vervaeke | Team Sunweb | |
39. | Mikel Nieve | Mitchelton-Scott | |
40. | Amaro Antunes | CCC Team | |
41. | Nans Peters | AG2R La Mondiale | |
42. | François Bidard | AG2R La Mondiale | |
43. | Alexis Vuillermoz | AG2R La Mondiale | |
44. | Tao Geoghegan Hart | Team Ineos | |
45. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | |
46. | Jai Hindley | Team Sunweb | |
47. | Larry Warbasse | AG2R La Mondiale | |
48. | Valerio Conti | UAE Team Emirates | |
49. | Hugh Carthy | EF Education First | |
50. | Chris Hamilton | Team Sunweb | |
51. | Andrey Amador | Movistar Team | |
52. | Kristian Sbaragli | Israel Cycling Academy | |
53. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | |
54. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | |
55. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | |
56. | Davide Villella | Astana Pro Team | |
57. | Enrico Gasparotto | Team Dimension Data | |
58. | Koen Bouwman | Team Jumbo-Visma | 01:28 |
59. | Ion Izagirre | Astana Pro Team | 01:36 |
60. | Ben Gastauer | AG2R La Mondiale | 01:44 |
61. | Dario Cataldo | Astana Pro Team | |
62. | Ivan Santaromita | Nippo Vini Fantini Faizanè | 01:58 |
63. | Matteo Montaguti | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:07 |
64. | Hubert Dupont | AG2R La Mondiale | |
65. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
66. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | |
67. | Sepp Kuss | Team Jumbo-Visma | |
68. | Rubén Plaza | Israel Cycling Academy | |
69. | Jan Hirt | Astana Pro Team | 02:11 |
70. | Paul Martens | Team Jumbo-Visma | 02:26 |
71. | Marco Haller | Team Katusha Alpecin | |
72. | Nicola Bagioli | Nippo Vini Fantini Faizanè | 02:58 |
73. | Adam Hansen | Lotto Soudal | 03:10 |
74. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | |
75. | Fabio Sabatini | Deceuninck-Quick Step | 03:42 |
76. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | |
77. | Jay Mccarthy | Bora-hansgrohe | 04:11 |
78. | Andrey Zeits | Astana Pro Team | 04:30 |
79. | Nathan Brown | EF Education First | 05:28 |
80. | Francisco José Ventoso | CCC Team | 05:41 |
81. | Antwan Tolhoek | Team Jumbo-Visma | 06:16 |
82. | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | |
83. | Manuel Senni | Bardiani-CSF | |
84. | Ryan Gibbons | Team Dimension Data | |
85. | Victor Campenaerts | Lotto Soudal | |
86. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | |
87. | Andrea Garosio | Bahrain-Merida | |
88. | Gianluca Brambilla | Trek-Segafredo | |
89. | Reto Hollenstein | Team Katusha Alpecin | |
90. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | |
91. | Jhonatan Narvaez | Team Ineos | |
92. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | |
93. | Antonio Nibali | Bahrain-Merida | |
94. | Łukasz Owsian | CCC Team | |
95. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | |
96. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | 08:19 |
97. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
98. | Chad Haga | Team Sunweb | |
99. | Jack Bauer | Mitchelton-Scott | |
100. | Luke Durbridge | Mitchelton-Scott | |
101. | Christopher Juul-jensen | Mitchelton-Scott | |
102. | Jos van Emden | Team Jumbo-Visma | |
103. | Amanuel Ghebreigzabhier | Team Dimension Data | |
104. | Josef Cerny | CCC Team | |
105. | Diego Ulissi | UAE Team Emirates | 08:34 |
106. | Salvatore Puccio | Team Ineos | 08:48 |
107. | Michael Gogl | Trek-Segafredo | 09:16 |
108. | Jenthe Biermans | Team Katusha Alpecin | 09:56 |
109. | Viacheslav Kuznetsov | Team Katusha Alpecin | |
110. | Luca Covili | Bardiani-CSF | 10:53 |
111. | Christian Knees | Team Ineos | 17:19 |
112. | Jasha Sutterlin | Movistar Team | |
113. | Valerio Agnoli | Bahrain-Merida | 17:25 |
114. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
115. | Damiano Caruso | Bahrain-Merida | |
116. | Marco Marcato | UAE Team Emirates | 17:30 |
117. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | 17:33 |
118. | Manuele Boaro | Astana Pro Team | 18:06 |
119. | Elia Viviani | Deceuninck-Quick Step | |
120. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | |
121. | Grega Bole | Bahrain-Merida | |
122. | Giovanni Lonardi | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
123. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | |
124. | Markel Irizar | Trek-Segafredo | |
125. | Nicola Conci | Trek-Segafredo | |
126. | Giacomo Nizzolo | Team Dimension Data | |
127. | Damiano Cima | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
128. | Danilo Wyss | Team Dimension Data | |
129. | Ignatas Konovalovas | Groupama-FDJ | |
130. | Dmitry Strakhov | Team Katusha Alpecin | |
131. | Conor Dunne | Israel Cycling Academy | |
132. | Awet Gebremedhin | Israel Cycling Academy | |
133. | Nico Denz | AG2R La Mondiale | |
134. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education First | |
135. | Kamil Gradek | CCC Team | |
136. | Scott Davies | Team Dimension Data | |
137. | James Knox | Deceuninck-Quick Step | |
138. | Lluís Mas | Movistar Team | |
139. | Héctor Carretero | Movistar Team | |
140. | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | |
141. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | |
142. | Jacopo Guarnieri | Groupama-FDJ | |
143. | Juan José Lobato | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
144. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | |
145. | Umberto Orsini | Bardiani-CSF | |
146. | Sho Hatsuyama | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
147. | Guillaume Boivin | Israel Cycling Academy | |
148. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | |
149. | Tom Leezer | Team Jumbo-Visma | |
150. | Pascal Ackermann | Bora-hansgrohe | |
151. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | |
152. | Sean Bennett | EF Education First | |
153. | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | |
154. | Michael Schwarzmann | Bora-hansgrohe | |
155. | Roger Kluge | Lotto Soudal | |
156. | Marco Canola | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
157. | Mark Renshaw | Team Dimension Data | 18:24 |
158. | Caleb Ewan | Lotto Soudal | 18:27 |
159. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | 19:04 |
160. | Simone Consonni | UAE Team Emirates | 19:07 |
161. | Mikkel Frølich Honore | Deceuninck-Quick Step | |
162. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | 27:18 |
163. | Will Clarke | Trek-Segafredo | |
164. | Jakub Mareczko | CCC Team | 28:54 |
DNF | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | |
DNF | Laurens de Plus | Team Jumbo-Visma | |
DNF | Sacha Modolo | EF Education First |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Valerio Conti | UAE Team Emirates | 29:29:34 |
2. | Joaquín Rojas José | Movistar Team | 01:32 |
3. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | 01:41 |
4. | Nans Peters | AG2R La Mondiale | 02:09 |
5. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | 02:17 |
6. | Amaro Antunes | CCC Team | 02:45 |
7. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | 03:14 |
8. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | 03:25 |
9. | Andrey Amador | Movistar Team | 03:27 |
10. | Sam Oomen | Team Sunweb | 04:57 |
11. | Pello Bilbao | Astana Pro Team | 05:23 |
12. | Primož Roglic | Team Jumbo-Visma | 05:24 |
13. | Davide Formolo | Bora-hansgrohe | |
14. | Tony Gallopin | AG2R La Mondiale | 05:34 |
15. | Simon Yates | Mitchelton-Scott | 05:59 |
16. | Vincenzo Nibali | Bahrain-Merida | 06:03 |
17. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | 06:08 |
18. | Rafał Majka | Bora-hansgrohe | 06:13 |
19. | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:16 |
20. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | 06:19 |
21. | Bob Jungels | Deceuninck-Quick Step | 06:26 |
22. | Víctor de La Parte | CCC Team | 06:34 |
23. | Hugh Carthy | EF Education First | 06:40 |
24. | Esteban Chaves | Mitchelton-Scott | |
25. | Richard Carapaz | Movistar Team | 06:45 |
26. | Pavel Sivakov | Team Ineos | 06:48 |
27. | Ilnur Zakarin | Team Katusha Alpecin | 07:00 |
28. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 07:03 |
29. | Mikel Landa | Movistar Team | 07:13 |
30. | Alexis Vuillermoz | AG2R La Mondiale | 07:18 |
31. | Mikel Nieve | Mitchelton-Scott | 07:20 |
32. | Davide Villella | Astana Pro Team | 07:31 |
33. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:39 |
34. | Tao Geoghegan Hart | Team Ineos | 07:43 |
35. | Joe Dombrowski | EF Education First | 07:52 |
36. | Tanel Kangert | EF Education First | 08:15 |
37. | Eros Capecchi | Deceuninck-Quick Step | 08:22 |
38. | Ben O'connor | Team Dimension Data | 08:23 |
39. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 08:41 |
40. | Kristian Sbaragli | Israel Cycling Academy | 08:50 |
41. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | 09:05 |
42. | Enrico Gasparotto | Team Dimension Data | 09:27 |
43. | Larry Warbasse | AG2R La Mondiale | 09:39 |
44. | Rubén Plaza | Israel Cycling Academy | 09:42 |
45. | Dario Cataldo | Astana Pro Team | 10:08 |
46. | Matteo Montaguti | Androni Giocattoli-Sidermec | 11:01 |
47. | Jan Bakelants | Team Sunweb | 11:07 |
48. | Jay Mccarthy | Bora-hansgrohe | 11:30 |
49. | Louis Vervaeke | Team Sunweb | 11:31 |
50. | Andrea Vendrame | Androni Giocattoli-Sidermec | 11:36 |
51. | Sebastián Henao | Team Ineos | 12:11 |
52. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | 13:14 |
53. | Jai Hindley | Team Sunweb | 13:25 |
54. | Diego Ulissi | UAE Team Emirates | 13:35 |
55. | Eddie Dunbar | Team Ineos | 13:59 |
56. | Ben Gastauer | AG2R La Mondiale | 14:16 |
57. | Ryan Gibbons | Team Dimension Data | 14:27 |
58. | Hubert Dupont | AG2R La Mondiale | 14:50 |
59. | Enrico Battaglin | Team Katusha Alpecin | 14:58 |
60. | Ivan Santaromita | Nippo Vini Fantini Faizanè | 15:10 |
61. | Luke Durbridge | Mitchelton-Scott | 16:06 |
62. | Chris Hamilton | Team Sunweb | 16:07 |
63. | Adam Hansen | Lotto Soudal | 16:12 |
64. | Andrey Zeits | Astana Pro Team | 16:27 |
65. | Łukasz Owsian | CCC Team | 16:31 |
66. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | 16:38 |
67. | François Bidard | AG2R La Mondiale | 16:41 |
68. | Koen Bouwman | Team Jumbo-Visma | 16:45 |
69. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | 16:52 |
70. | Gianluca Brambilla | Trek-Segafredo | 17:02 |
71. | Ion Izagirre | Astana Pro Team | 17:25 |
72. | Iván Ramiro Sosa | Team Ineos | 17:29 |
73. | Domenico Pozzovivo | Bahrain-Merida | 17:34 |
74. | Jhonatan Narvaez | Team Ineos | 18:11 |
75. | Reto Hollenstein | Team Katusha Alpecin | 18:37 |
76. | Antonio Nibali | Bahrain-Merida | 18:50 |
77. | Manuel Senni | Bardiani-CSF | 18:55 |
78. | Jan Hirt | Astana Pro Team | 19:12 |
79. | Antwan Tolhoek | Team Jumbo-Visma | 19:38 |
80. | Paul Martens | Team Jumbo-Visma | 20:00 |
81. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | 20:39 |
82. | Antonio Pedrero | Movistar Team | 21:57 |
83. | Andrea Garosio | Bahrain-Merida | 22:13 |
84. | Christopher Juul-jensen | Mitchelton-Scott | 22:16 |
85. | Damiano Caruso | Bahrain-Merida | 22:38 |
86. | Nicola Conci | Trek-Segafredo | 22:48 |
87. | Marco Haller | Team Katusha Alpecin | 23:38 |
88. | Nicola Bagioli | Nippo Vini Fantini Faizanè | 23:53 |
89. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | 24:11 |
90. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 24:46 |
91. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 26:02 |
92. | Marco Marcato | UAE Team Emirates | 26:25 |
93. | Salvatore Puccio | Team Ineos | 26:26 |
94. | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | 26:55 |
95. | Marco Canola | Nippo Vini Fantini Faizanè | 27:12 |
96. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education First | 27:35 |
97. | Luca Covili | Bardiani-CSF | 28:15 |
98. | Viacheslav Kuznetsov | Team Katusha Alpecin | 28:18 |
99. | Fabio Sabatini | Deceuninck-Quick Step | 28:29 |
100. | Amanuel Ghebreigzabhier | Team Dimension Data | 29:40 |
101. | Danilo Wyss | Team Dimension Data | 30:16 |
102. | Valerio Agnoli | Bahrain-Merida | |
103. | Manuele Boaro | Astana Pro Team | |
104. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | |
105. | Sepp Kuss | Team Jumbo-Visma | |
106. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | |
107. | Nathan Brown | EF Education First | 32:01 |
108. | Christian Knees | Team Ineos | 32:36 |
109. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | 32:52 |
110. | Francisco José Ventoso | CCC Team | 33:43 |
111. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | 34:35 |
112. | Michael Gogl | Trek-Segafredo | 36:15 |
113. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | 36:42 |
114. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | 36:53 |
115. | Chad Haga | Team Sunweb | 37:04 |
116. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | 37:06 |
117. | Jenthe Biermans | Team Katusha Alpecin | 38:46 |
118. | Pascal Ackermann | Bora-hansgrohe | 39:49 |
119. | Caleb Ewan | Lotto Soudal | 40:59 |
120. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | 41:07 |
121. | Elia Viviani | Deceuninck-Quick Step | 42:09 |
122. | Jos van Emden | Team Jumbo-Visma | 42:10 |
123. | Grega Bole | Bahrain-Merida | 42:15 |
124. | Jacopo Guarnieri | Groupama-FDJ | 43:28 |
125. | Michael Schwarzmann | Bora-hansgrohe | 43:33 |
126. | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | 43:34 |
127. | Ignatas Konovalovas | Groupama-FDJ | 43:51 |
128. | Sean Bennett | EF Education First | 44:00 |
129. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | 44:07 |
130. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | 44:22 |
131. | Roger Kluge | Lotto Soudal | 46:33 |
132. | Umberto Orsini | Bardiani-CSF | 46:48 |
133. | Josef Cerny | CCC Team | 46:52 |
134. | Simone Consonni | UAE Team Emirates | 47:20 |
135. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 47:33 |
136. | Jack Bauer | Mitchelton-Scott | 49:41 |
137. | Victor Campenaerts | Lotto Soudal | 49:45 |
138. | James Knox | Deceuninck-Quick Step | 54:00 |
139. | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | 55:19 |
140. | Giacomo Nizzolo | Team Dimension Data | 55:30 |
141. | Lluís Mas | Movistar Team | 55:49 |
142. | Tom Leezer | Team Jumbo-Visma | 55:57 |
143. | Guillaume Boivin | Israel Cycling Academy | 57:06 |
144. | Awet Gebremedhin | Israel Cycling Academy | 57:20 |
145. | Mikkel Frølich Honore | Deceuninck-Quick Step | 57:21 |
146. | Héctor Carretero | Movistar Team | 58:41 |
147. | Jasha Sutterlin | Movistar Team | 58:46 |
148. | Markel Irizar | Trek-Segafredo | 59:31 |
149. | Juan José Lobato | Nippo Vini Fantini Faizanè | 1:04:26 |
150. | Kamil Gradek | CCC Team | 1:04:41 |
151. | Scott Davies | Team Dimension Data | 1:05:07 |
152. | Damiano Cima | Nippo Vini Fantini Faizanè | 1:05:15 |
153. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 1:05:46 |
154. | Dmitry Strakhov | Team Katusha Alpecin | 1:05:58 |
155. | Giovanni Lonardi | Nippo Vini Fantini Faizanè | 1:06:08 |
156. | Conor Dunne | Israel Cycling Academy | 1:07:27 |
157. | Mark Renshaw | Team Dimension Data | 1:07:43 |
158. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | 1:07:55 |
159. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | 1:10:15 |
160. | Jakub Mareczko | CCC Team | 1:10:46 |
161. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 1:14:40 |
162. | Will Clarke | Trek-Segafredo | 1:14:59 |
163. | Sho Hatsuyama | Nippo Vini Fantini Faizanè | 1:15:06 |
164. | Nico Denz | AG2R La Mondiale | 1:19:34 |
Jak zmieniły się przygotowania Katarzyny Niewiadomej w roku 2024? Stuyven i Van Aert po operacjach. Wiadomości z czwartku, 28 marca.
Demi Vollering pożegna się z SD Worx-Protime. Zwycięstwa Benoita Cosnefroya i Marianny Vos. Wiadomości i wyniki ze środy, 27 marca.
Matteo Jorgenson po ataku na ostatnich kilometrach wygrał 78. edycję Dwars door Vlaanderen – A travers la Flandre.
Wout van Aert złamał obojczyk i kilka żeber w kraksie na trasie Dwars Door Vlaanderen. Belg nie wystartuje w kolejnych…
Mads Pedersen wie, że może wygrywać z najlepszymi, ale rozumie, że kluczem do pokonania Mathieu van der Poela czy Wouta…
Franck Bonnamour zwolniony z Decathlon AG2R. Wiadomości z wtorku, 26 marca.
Zobacz komentarze
Ładnie Bora. Ackermann najlepszym sprinterem, a Formolo idzie na lidera.