4 Jours de Dunkerque 2019: etap 4. Bryan Coquard przed Venturinim

Bryan Coquard (Vital Concept-B&B Hotels) wygrał po finiszu z pierwszej grupy czwarty etap Czterech Dni Dunkierki.

W Le Portel Francuz wyprzedził Clémenta Venturiniego (AG2R La Mondiale) i Mike’a Teunissena (Jumbo-Visma). Ten drugi objął pozycję lidera.

Wyniki 4. etapu 4 Jours de Dunkerque 2019 (2.HC), Fort Mahon Plage - Le Portel (179,8 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels4:37:19
2.Clément VenturiniAG2R La Mondiale
3.Mike TeunissenTeam Jumbo-Visma
4.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy
5.Jens KeukeleireLotto Soudal
6.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
7.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
8.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
9.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise
10.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
11.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie
12.Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo-Visma
13.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias
14.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team00:06
15.Alo JakinSt Michel-Auber9300:19
16.Aksel NommelaWallonie-Bruxelles
17.Kévin Le CunffSt Michel-Auber93
18.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
19.Marc SarreauGroupama-FDJ
20.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
21.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
22.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias
23.Romain CombaudDelko Marseille Provence
24.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
25.Kevin GenietsGroupama-FDJ
26.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
27.Dries de BondtCorendon-Circus
28.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
29.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
30.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
31.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
32.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
33.August JensenIsrael Cycling Academy
34.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy
35.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team00:47
36.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
37.Michael van StaeyenRoompot-Charles
38.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
39.Mickaël DelageGroupama-FDJ
40.Stan DewulfLotto Soudal
41.Rémy MertzLotto Soudal
42.Jesper AsselmanRoompot-Charles
43.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
44.David van der PoelCorendon-Circus
45.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
46.Senne LeysenRoompot-Charles
47.Pascal EenkhoornTeam Jumbo-Visma
48.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
49.Adrien PetitTeam Total Direct Energie
50.Dylan GroenewegenTeam Jumbo-Visma
51.André GreipelTeam Arkéa Samsic
52.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
53.Taco van der HoornTeam Jumbo-Visma
54.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
55.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
56.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
57.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias
58.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
59.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
60.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels
61.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
62.Elmar ReindersRoompot-Charles
63.Antoine DuchesneGroupama-FDJ
64.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles00:56
65.Clément CariseyIsrael Cycling Academy
66.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles00:58
67.Benoît VaugrenardGroupama-FDJ01:00
68.Samuel DumoulinAG2R La Mondiale01:18
69.Jonas RickaertCorendon-Circus02:16
70.Lasse Norman HansenCorendon-Circus
71.Julien DuvalAG2R La Mondiale
72.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team
73.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
74.Pim LigthartTeam Total Direct Energie
75.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic00:19
76.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits04:24
77.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits
78.Dorian GodonAG2R La Mondiale
79.Damien GaudinTeam Total Direct Energie
80.Julien MoriceVital Concept-B&B Hotels
81.Maarten WynantsTeam Jumbo-Visma
82.Tony MartinTeam Jumbo-Visma
83.Oscar RiesebeekRoompot-Charles00:19
84.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles04:51
85.Bruno ArmirailGroupama-FDJ04:52
86.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise06:54
87.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team
88.Urko BerradeEuskadi Basque Country-Murias07:03
89.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie
90.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale08:29
91.Frederik FrisonLotto Soudal
92.Daniel HoelgaardGroupama-FDJ
93.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy12:14
94.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels
95.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence
96.Jan-Willem van SchipRoompot-Charles
97.Tony HurelSt Michel-Auber93
98.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
99.Emmanuel MorinCofidis, Solutions Crédits
100.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits
101.Roy JansCorendon-Circus
102.Enzo WoutersLotto Soudal14:32
103.Maarten van TrijpCorendon-Circus
104.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias
105.Simon SellierTeam Total Direct Energie
106.Nicolas BaldoSt Michel-Auber93
107.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
108.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
109.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels
110.Romain CardisTeam Total Direct Energie
DNFMarco MathisCofidis, Solutions Crédits
DNFRobert WagnerTeam Arkéa Samsic
DNFRobbe GhysSport Vlaanderen-Baloise
DNFKenny DehaesWallonie-Bruxelles
DNFMatthias BrandleIsrael Cycling Academy

Klasyfikacja generalna po 4. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mike TeunissenTeam Jumbo-Visma16:37:23
2.Jens KeukeleireLotto Soudal00:04
3.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie00:05
4.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy00:08
5.Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo-Visma
6.Marc SarreauGroupama-FDJ00:12
7.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise00:14
8.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
9.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
10.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias
11.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
12.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
13.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team00:20
14.Dylan GroenewegenTeam Jumbo-Visma00:25
15.Aksel NommelaWallonie-Bruxelles00:27
16.Dries de BondtCorendon-Circus00:28
17.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias00:33
18.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
19.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
20.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
21.Kévin Le CunffSt Michel-Auber93
22.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
23.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
24.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
25.Oscar RiesebeekRoompot-Charles
26.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
27.Romain CombaudDelko Marseille Provence
28.Kevin GenietsGroupama-FDJ
29.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy
30.Alo JakinSt Michel-Auber93
31.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
32.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels00:34
33.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels00:45
34.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team00:49
35.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber9300:51
36.Elmar ReindersRoompot-Charles00:54
37.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
38.Michael van StaeyenRoompot-Charles00:55
39.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
40.Stan DewulfLotto Soudal00:59
41.Yoann PaillotSt Michel-Auber9301:00
42.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole01:01
43.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
44.Jesper AsselmanRoompot-Charles
45.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
46.Senne LeysenRoompot-Charles
47.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
48.Adrien PetitTeam Total Direct Energie
49.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
50.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
51.Clément VenturiniAG2R La Mondiale01:02
52.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles01:07
53.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles01:13
54.Mickaël DelageGroupama-FDJ
55.Pascal EenkhoornTeam Jumbo-Visma
56.Taco van der HoornTeam Jumbo-Visma
57.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence01:16
58.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic01:19
59.August JensenIsrael Cycling Academy01:31
60.André GreipelTeam Arkéa Samsic01:47
61.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic01:52
62.Rémy MertzLotto Soudal01:56
63.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles02:11
64.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels02:14
65.Lasse Norman HansenCorendon-Circus02:22
66.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole02:27
67.Julien DuvalAG2R La Mondiale02:29
68.Pim LigthartTeam Total Direct Energie02:30
69.Jonas RickaertCorendon-Circus02:42
70.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team
71.Antoine DuchesneGroupama-FDJ
72.Samuel DumoulinAG2R La Mondiale04:00
73.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits04:28
74.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits04:36
75.Damien GaudinTeam Total Direct Energie04:38
76.Dorian GodonAG2R La Mondiale
77.Julien MoriceVital Concept-B&B Hotels06:25
78.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias06:45
79.Benoît VaugrenardGroupama-FDJ07:22
80.Urko BerradeEuskadi Basque Country-Murias07:31
81.Bruno ArmirailGroupama-FDJ07:41
82.Tony MartinTeam Jumbo-Visma07:45
83.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise08:08
84.Maarten WynantsTeam Jumbo-Visma08:18
85.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team08:27
86.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie08:34
87.David van der PoelCorendon-Circus08:45
88.Daniel HoelgaardGroupama-FDJ09:45
89.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale09:53
90.Frederik FrisonLotto Soudal10:37
91.Clément CariseyIsrael Cycling Academy11:15
92.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles11:51
93.Roy JansCorendon-Circus12:18
94.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles12:28
95.Jan-Willem van SchipRoompot-Charles
96.Tony HurelSt Michel-Auber93
97.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels12:46
98.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence12:48
99.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits14:04
100.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic14:46
101.Enzo WoutersLotto Soudal15:04
102.Maarten van TrijpCorendon-Circus15:27
103.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels15:45
104.Romain CardisTeam Total Direct Energie16:01
105.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole16:09
106.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias16:30
107.Emmanuel MorinCofidis, Solutions Crédits17:39
108.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy18:14
109.Nicolas BaldoSt Michel-Auber9319:51
110.Simon SellierTeam Total Direct Energie24:08

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: