4 Jours de Dunkerque 2019: etap 3. Dylan Groenewegen kolekcjoner

Dylan Groenewegen

Dylan Groenewegen triumfował w Compiègne na mecie trzeciego etapu Czterech Dni Dunkierki.

Zawodnik Jumbo-Visma tym razem pokonał Marca Sarreau (Groupama - FDJ) i Christophe'a Laporte'a (Cofidis).

Wyniki 3. etapu 4 Jours de Dunkerque 2019 (2.HC), Laon - Compiègne (156,5 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Dylan GroenewegenTeam Jumbo-Visma3:33:54
2.Marc SarreauGroupama-FDJ
3.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits
4.Roy JansCorendon-Circus
5.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team
6.Aksel NÕmmelaWallonie-Bruxelles
7.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
8.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy
9.Jens KeukeleireLotto Soudal
10.Michael van StaeyenRoompot-Charles
11.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
12.Mike TeunissenTeam Jumbo-Visma
13.Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo-Visma
14.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie
15.Jonas RickaertCorendon-Circus
16.Clément VenturiniAG2R La Mondiale
17.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits00:04
18.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic00:06
19.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence
20.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
21.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels
22.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
23.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise
24.Tony HurelSt Michel-Auber93
25.Jesper AsselmanRoompot-Charles
26.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias
27.Oscar RiesebeekRoompot-Charles
28.Romain CardisTeam Total Direct Energie
29.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
30.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
31.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
32.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
33.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
34.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels
35.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team
36.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
37.Senne LeysenRoompot-Charles
38.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
39.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
40.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
41.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
42.Stan DewulfLotto Soudal
43.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
44.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
45.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
46.Jan-Willem van SchipRoompot-Charles
47.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
48.Lasse Norman HansenCorendon-Circus
49.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
50.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
51.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
52.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
53.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
54.Dries de BondtCorendon-Circus
55.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
56.Enzo WoutersLotto Soudal
57.Romain CombaudDelko Marseille Provence
58.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
59.Elmar ReindersRoompot-Charles
60.Kévin Le CunffSt Michel-Auber93
61.Pim LigthartTeam Total Direct Energie
62.Adrien PetitTeam Total Direct Energie
63.Rémy MertzLotto Soudal
64.Julien DuvalAG2R La Mondiale
65.Pascal EenkhoornTeam Jumbo-Visma
66.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias
67.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy
68.Urko BerradeEuskadi Basque Country-Murias
69.Dorian GodonAG2R La Mondiale
70.Kevin GenietsGroupama-FDJ
71.Alo JakinSt Michel-Auber93
72.Damien GaudinTeam Total Direct Energie
73.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
74.Mickaël DelageGroupama-FDJ
75.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
76.Taco van der HoornTeam Jumbo-Visma
77.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
78.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
79.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team
80.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise00:26
81.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie00:30
82.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale00:36
83.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias00:40
84.August JensenIsrael Cycling Academy00:46
85.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels00:47
86.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles
87.Maarten van TrijpCorendon-Circus
88.Daniel HoelgaardGroupama-FDJ00:50
89.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels00:51
90.André GreipelTeam Arkéa Samsic00:52
91.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team00:55
92.Frederik FrisonLotto Soudal01:07
93.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
94.Antoine DuchesneGroupama-FDJ
95.Samuel DumoulinAG2R La Mondiale
96.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy
97.Julien MoriceVital Concept-B&B Hotels01:13
98.Maarten WynantsTeam Jumbo-Visma01:30
99.Robert WagnerTeam Arkéa Samsic
100.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits
101.Robbe GhysSport Vlaanderen-Baloise01:32
102.Bruno ArmirailGroupama-FDJ02:01
103.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence00:06
104.Tony MartinTeam Jumbo-Visma02:34
105.Kenny DehaesWallonie-Bruxelles03:12
106.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles04:47
107.Emmanuel MorinCofidis, Solutions Crédits04:59
108.Nicolas BaldoSt Michel-Auber93
109.Clément CariseyIsrael Cycling Academy05:34
110.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy
111.David van der PoelCorendon-Circus
112.Simon SellierTeam Total Direct Energie
113.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias
114.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits
115.Benoît VaugrenardGroupama-FDJ
DNFChristophe MassonNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
DNSBrian van GoethemLotto Soudal
DNSRamūnas NavardauskasDelko Marseille Provence

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Dylan GroenewegenTeam Jumbo-Visma11:59:42
2.Marc SarreauGroupama-FDJ00:15
3.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team00:24
4.Mike TeunissenTeam Jumbo-Visma00:26
5.Jens KeukeleireLotto Soudal
6.Roy JansCorendon-Circus
7.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits
8.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie00:27
9.Lasse Norman HansenCorendon-Circus00:28
10.Elmar ReindersRoompot-Charles00:29
11.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
12.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy00:30
13.Michael van StaeyenRoompot-Charles
14.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
15.Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo-Visma
16.Aksel NÕmmelaWallonie-Bruxelles
17.Dries de BondtCorendon-Circus00:31
18.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles00:33
19.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
20.Stan DewulfLotto Soudal00:34
21.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits
22.Yoann PaillotSt Michel-Auber9300:35
23.Julien DuvalAG2R La Mondiale
24.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole00:36
25.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
26.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias
27.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise
28.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
29.Jesper AsselmanRoompot-Charles
30.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
31.Oscar RiesebeekRoompot-Charles
32.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
33.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
34.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
35.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team
36.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
37.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
38.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
39.Kévin Le CunffSt Michel-Auber93
40.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
41.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
42.Senne LeysenRoompot-Charles
43.Adrien PetitTeam Total Direct Energie
44.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
45.Jan-Willem van SchipRoompot-Charles
46.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
47.Tony HurelSt Michel-Auber93
48.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
49.Romain CombaudDelko Marseille Provence
50.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias
51.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy
52.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
53.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
54.Kevin GenietsGroupama-FDJ
55.Pim LigthartTeam Total Direct Energie
56.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
57.Alo JakinSt Michel-Auber93
58.Damien GaudinTeam Total Direct Energie
59.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
60.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
61.Dorian GodonAG2R La Mondiale
62.Jonas RickaertCorendon-Circus00:48
63.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
64.Mickaël DelageGroupama-FDJ
65.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team
66.Pascal EenkhoornTeam Jumbo-Visma
67.Taco van der HoornTeam Jumbo-Visma
68.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
69.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence00:51
70.Enzo WoutersLotto Soudal00:54
71.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
72.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
73.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels
74.Urko BerradeEuskadi Basque Country-Murias
75.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence00:56
76.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels01:06
77.Maarten van TrijpCorendon-Circus01:17
78.André GreipelTeam Arkéa Samsic01:22
79.Clément VenturiniAG2R La Mondiale01:30
80.Rémy MertzLotto Soudal01:31
81.August JensenIsrael Cycling Academy01:34
82.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels01:35
83.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise01:36
84.Daniel HoelgaardGroupama-FDJ01:38
85.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles01:44
86.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale01:46
87.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels01:49
88.Romain CardisTeam Total Direct Energie01:51
89.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie01:53
90.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team01:55
91.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
92.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole01:59
93.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits02:12
94.Antoine DuchesneGroupama-FDJ02:17
95.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias02:20
96.Julien MoriceVital Concept-B&B Hotels02:23
97.Frederik FrisonLotto Soudal02:30
98.Robbe GhysSport Vlaanderen-Baloise03:01
99.Samuel DumoulinAG2R La Mondiale03:04
100.Bruno ArmirailGroupama-FDJ03:11
101.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy03:18
102.Tony MartinTeam Jumbo-Visma03:43
103.Maarten WynantsTeam Jumbo-Visma04:16
104.Kenny DehaesWallonie-Bruxelles04:22
105.Robert WagnerTeam Arkéa Samsic05:02
106.Nicolas BaldoSt Michel-Auber9305:41
107.Emmanuel MorinCofidis, Solutions Crédits05:47
108.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy06:02
109.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias06:20
110.Benoît VaugrenardGroupama-FDJ06:44
111.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles07:22
112.David van der PoelCorendon-Circus08:20
113.Simon SellierTeam Total Direct Energie09:58
114.Clément CariseyIsrael Cycling Academy10:46
115.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: