Dylan Groenewegen (Jumbo-Visma) wygrał po finiszu z peletonu pierwszy etap 65. edycji wyścigu Cztery Dni Dunkierki.
Drugi kreskę przeciął Marc Sarreau (Groupama – FDJ), a jako trzeci został sklasyfikowany Mike Teunissen (Jumbo-Visma).
W wyścigu jedzie Przemysław Kasperkiewicz (Delko Marseille), który przyjechał na 30. miejscu.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Dylan Groenewegen | Team Jumbo-Visma | 4:17:45 |
2. | Marc Sarreau | Groupama-FDJ | |
3. | Mike Teunissen | Team Jumbo-Visma | |
4. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
5. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | |
6. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | |
7. | Cyril Barthe | Euskadi Basque Country-Murias | |
8. | Amund Grøndahl Jansen | Team Jumbo-Visma | |
9. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | |
10. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | |
11. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
12. | Michael van Staeyen | Roompot-Charles | |
13. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
14. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | |
15. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | |
16. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | |
17. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | |
18. | Quentin Jauregui | AG2R La Mondiale | |
19. | Jesper Asselman | Roompot-Charles | |
20. | Mihkel Raim | Israel Cycling Academy | |
21. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | |
22. | Enzo Wouters | Lotto Soudal | |
23. | Mickaël Delage | Groupama-FDJ | |
24. | Wesley Kreder | Wanty-Gobert Cycling Team | |
25. | August Jensen | Israel Cycling Academy | |
26. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | |
27. | Anthony Turgis | Team Total Direct Energie | |
28. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | |
29. | Oscar Riesebeek | Roompot-Charles | |
30. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | |
31. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | |
32. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | |
33. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
34. | Jens Keukeleire | Lotto Soudal | |
35. | Eduard Michael Grosu | Delko Marseille Provence | |
36. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | |
37. | Tony Martin | Team Jumbo-Visma | |
38. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
39. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | |
40. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | |
41. | Daniel Hoelgaard | Groupama-FDJ | |
42. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | |
43. | Héctor Saez | Euskadi Basque Country-Murias | |
44. | Kévin Le Cunff | St Michel-Auber93 | |
45. | Jan-Willem van Schip | Roompot-Charles | |
46. | Robbe Ghys | Sport Vlaanderen-Baloise | |
47. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
48. | Yoann Offredo | Wanty-Gobert Cycling Team | |
49. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | |
50. | Jimmy Turgis | Vital Concept-B&B Hotels | |
51. | Frederik Backaert | Wanty-Gobert Cycling Team | |
52. | Senne Leysen | Roompot-Charles | |
53. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
54. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | |
55. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | |
56. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
57. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | |
58. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | |
59. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | |
60. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | |
61. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | |
62. | Ramūnas Navardauskas | Delko Marseille Provence | |
63. | André Greipel | Team Arkéa Samsic | |
64. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | |
65. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | |
66. | Corentin Ermenault | Vital Concept-B&B Hotels | |
67. | Pascal Eenkhoorn | Team Jumbo-Visma | |
68. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
69. | Taco van der Hoorn | Team Jumbo-Visma | |
70. | Brian van Goethem | Lotto Soudal | |
71. | Emmanuel Morin | Cofidis, Solutions Crédits | |
72. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
73. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | |
74. | Tom Devriendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
75. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | |
76. | Urko Berrade | Euskadi Basque Country-Murias | |
77. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | |
78. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
79. | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence | |
80. | Aimé de Gendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
81. | Jonas van Genechten | Vital Concept-B&B Hotels | |
82. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
83. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | |
84. | Julien Morice | Vital Concept-B&B Hotels | |
85. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | |
86. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | |
87. | Aksel NÕmmela | Wallonie-Bruxelles | |
88. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
89. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
90. | Nicolas Baldo | St Michel-Auber93 | |
91. | Christophe Masson | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
92. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
93. | Ander Barrenetxea | Euskadi Basque Country-Murias | |
94. | Maxime Cam | Vital Concept-B&B Hotels | |
95. | Kenny Dehaes | Wallonie-Bruxelles | |
96. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | |
97. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | |
98. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | |
99. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | |
100. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | |
101. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
102. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
103. | Benoît Vaugrenard | Groupama-FDJ | |
104. | Julen Irizar | Euskadi Basque Country-Murias | |
105. | Aritz Bagues | Euskadi Basque Country-Murias | |
106. | Maarten Wynants | Team Jumbo-Visma | |
107. | Samuel Dumoulin | AG2R La Mondiale | |
108. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | |
109. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | |
110. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | |
111. | Robert Wagner | Team Arkéa Samsic | |
112. | Clément Venturini | AG2R La Mondiale | |
113. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | |
114. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 01:47 |
115. | Flavien Maurelet | St Michel-Auber93 | 00:00 |
116. | Maarten van Trijp | Corendon-Circus | |
117. | Roy Jans | Corendon-Circus | |
118. | Stijn Devolder | Corendon-Circus | 02:25 |
119. | Simon Sellier | Team Total Direct Energie | 02:31 |
120. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 03:01 |
121. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 |
122. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 03:01 |
123. | Dorian Godon | AG2R La Mondiale | 00:00 |
124. | Jelle Wallays | Lotto Soudal | 04:28 |
125. | David van der Poel | Corendon-Circus | 00:00 |
126. | Evaldas Siskevicius | Delko Marseille Provence | 06:21 |