4 Jours de Dunkerque 2019: etap 1. Dylan Groenewegen wciąż szybki

Dylan Groenewegen

Dylan Groenewegen (Jumbo-Visma) wygrał po finiszu z peletonu pierwszy etap 65. edycji wyścigu Cztery Dni Dunkierki.

Drugi kreskę przeciął Marc Sarreau (Groupama – FDJ), a jako trzeci został sklasyfikowany Mike Teunissen (Jumbo-Visma).

W wyścigu jedzie Przemysław Kasperkiewicz (Delko Marseille), który przyjechał na 30. miejscu.

Wyniki 1. etapu 4 Jours de Dunkerque 2019 (2.HC), Dunkierka - Condé-sur-l'Escaut (172,9 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Dylan GroenewegenTeam Jumbo-Visma4:17:45
2.Marc SarreauGroupama-FDJ
3.Mike TeunissenTeam Jumbo-Visma
4.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
5.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
6.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy
7.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias
8.Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo-Visma
9.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team
10.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias
11.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
12.Michael van StaeyenRoompot-Charles
13.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
14.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy
15.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits
16.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
17.Jonas RickaertCorendon-Circus
18.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
19.Jesper AsselmanRoompot-Charles
20.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
21.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
22.Enzo WoutersLotto Soudal
23.Mickaël DelageGroupama-FDJ
24.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team
25.August JensenIsrael Cycling Academy
26.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
27.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie
28.Dries de BondtCorendon-Circus
29.Oscar RiesebeekRoompot-Charles
30.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
31.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
32.Stan DewulfLotto Soudal
33.Adrien PetitTeam Total Direct Energie
34.Jens KeukeleireLotto Soudal
35.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence
36.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles
37.Tony MartinTeam Jumbo-Visma
38.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise
39.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy
40.Kevin GenietsGroupama-FDJ
41.Daniel HoelgaardGroupama-FDJ
42.Romain CombaudDelko Marseille Provence
43.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias
44.Kévin Le CunffSt Michel-Auber93
45.Jan-Willem van SchipRoompot-Charles
46.Robbe GhysSport Vlaanderen-Baloise
47.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
48.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team
49.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
50.Jimmy TurgisVital Concept-B&B Hotels
51.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team
52.Senne LeysenRoompot-Charles
53.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
54.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
55.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
56.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
57.Lasse Norman HansenCorendon-Circus
58.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale
59.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
60.Pim LigthartTeam Total Direct Energie
61.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
62.Ramūnas NavardauskasDelko Marseille Provence
63.André GreipelTeam Arkéa Samsic
64.Elmar ReindersRoompot-Charles
65.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
66.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels
67.Pascal EenkhoornTeam Jumbo-Visma
68.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
69.Taco van der HoornTeam Jumbo-Visma
70.Brian van GoethemLotto Soudal
71.Emmanuel MorinCofidis, Solutions Crédits
72.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
73.Romain CardisTeam Total Direct Energie
74.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team
75.Tony HurelSt Michel-Auber93
76.Urko BerradeEuskadi Basque Country-Murias
77.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
78.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
79.Mauro FinettoDelko Marseille Provence
80.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
81.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels
82.Frederik FrisonLotto Soudal
83.Rémy MertzLotto Soudal
84.Julien MoriceVital Concept-B&B Hotels
85.Alo JakinSt Michel-Auber93
86.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
87.Aksel NÕmmelaWallonie-Bruxelles
88.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
89.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
90.Nicolas BaldoSt Michel-Auber93
91.Christophe MassonNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
92.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
93.Ander BarrenetxeaEuskadi Basque Country-Murias
94.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels
95.Kenny DehaesWallonie-Bruxelles
96.Antoine DuchesneGroupama-FDJ
97.Julien DuvalAG2R La Mondiale
98.Damien GaudinTeam Total Direct Energie
99.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
100.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy
101.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
102.Bruno ArmirailGroupama-FDJ
103.Benoît VaugrenardGroupama-FDJ
104.Julen IrizarEuskadi Basque Country-Murias
105.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias
106.Maarten WynantsTeam Jumbo-Visma
107.Samuel DumoulinAG2R La Mondiale
108.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits
109.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
110.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie
111.Robert WagnerTeam Arkéa Samsic
112.Clément VenturiniAG2R La Mondiale
113.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels
114.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles01:47
115.Flavien MaureletSt Michel-Auber9300:00
116.Maarten van TrijpCorendon-Circus
117.Roy JansCorendon-Circus
118.Stijn DevolderCorendon-Circus02:25
119.Simon SellierTeam Total Direct Energie02:31
120.Clément CariseyIsrael Cycling Academy03:01
121.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits00:00
122.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits03:01
123.Dorian GodonAG2R La Mondiale00:00
124.Jelle WallaysLotto Soudal04:28
125.David van der PoelCorendon-Circus00:00
126.Evaldas SiskeviciusDelko Marseille Provence06:21

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: