Alois Kankovsky (Elkov – Author) wygrał GP Słowacji, ostatnią odsłonę cyklu Visegrad 4 Bicycle Race w sezonie 2019.
Czeski sprinter na finiszu z kilkuosobowej grupy pokonał Pawła Franczaka (Voster ATS Team) i Dominika Neumanna (Elkov – Author).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Alois Kankovsky | Elkov-Author Cycling Team | 3:27:09 |
2. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
3. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | |
4. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | |
5. | Matej Zahalka | Elkov-Author Cycling Team | |
6. | Szymon Krawczyk | Voster ATS Team | 00:02 |
7. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | |
8. | Philipp Wurm | 00:14 | |
9. | Adrian Banaszek | Voster ATS Team | 01:31 |
10. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | 01:44 |
11. | Helmut Trettwer | Maloja Pushbikers | |
12. | Martin Boubal | ||
13. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | |
14. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
15. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | 01:46 |
16. | Kristijan Hocevar | ||
17. | Wojciech Pszczolarski | Tufo-Pardus Prostejov | |
18. | Adam Sekanina | ||
19. | Daniel Reiter | ||
20. | Manuel Bosch | 01:55 | |
21. | Stefan Poll | 02:29 | |
22. | Wojciech Sykala | Wibatech Merx | 02:33 |
23. | Mariusz Gasiorowski | Team Hurom | 02:39 |
24. | Andrej Liska | ||
25. | Karol Wawrzyniak | CCC Development Team | |
26. | Tomas Barta | Tufo-Pardus Prostejov | |
27. | Juraj Bellan | Dukla Banska Bystrica | |
28. | Luca Rastelli | ||
29. | Christoph Schosswendter | ||
30. | Dorde Duric | ||
31. | Adam Papai | 02:41 | |
32. | Martin Mahdar | Dukla Banska Bystrica | |
33. | Krisztián Lovassy | ||
34. | Jan Kraus | ||
35. | Dusan Kalaba | ||
36. | Rok Korosec | Ljubljana Gusto Santic | |
37. | Samuel Oros | Dukla Banska Bystrica | |
38. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | |
39. | Marvin Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
40. | Hynek Palicka | ||
41. | Robert Malik | 02:43 | |
42. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
43. | Yuan Tang Peng | Ljubljana Gusto Santic | |
44. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
45. | Miklos Szabo | Pannon Cycling Team | |
46. | Raphael Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
47. | Marko Danilovic | ||
48. | Ondrej Vendolsky | ||
49. | Lukas Stoiber | 02:52 | |
50. | Pavel Gruber | 02:54 | |
51. | Petr Hampl | ||
52. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | |
53. | Norbert Banaszek | Team Hurom | 02:56 |
54. | Kamil Zieliński | Team Hurom | |
55. | Vojtech Kminek | 03:15 | |
56. | Jodok Salzmann | Maloja Pushbikers | 03:52 |
57. | Valentin Gotzinger | Maloja Pushbikers | 04:38 |
58. | Tomasz Budzinski | Team Hurom | 04:44 |
59. | Adrián Babic | ||
60. | Ľuboš Malovec | ||
61. | Gergő Orosz | Pannon Cycling Team | |
62. | Juraj Karas | ||
63. | Vojtěch Modlitba | ||
64. | David Kulhanek | 04:46 | |
65. | Stefan Nota | ||
66. | Stevan Klisuric | ||
67. | Michal Rotter | ||
68. | Karel Tyrpekl | Tufo-Pardus Prostejov | |
69. | Timothy Guy | Ljubljana Gusto Santic | |
70. | Vladimir Miksanik | Tufo-Pardus Prostejov | |
71. | Tomas Jakoubek | ||
72. | Martin Hebik | ||
73. | Karel Kuba | ||
74. | Moran Vermeulen | ||
75. | Csaba Palyi | 04:49 | |
76. | Martin Kostelnicak | ||
77. | Marco Borgo | ||
78. | Stefano Gandin | ||
79. | Andreas Graf | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 04:53 |
80. | Stefan Mastaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
81. | Daniel Babor | Tufo-Pardus Prostejov | 05:00 |
82. | Matthias Grick | 05:30 | |
83. | Juraj Lajcha | 07:11 |