Mistrz Niemiec Pascal Ackermann wygrał w toskańskim Fucecchio drugi etap wyścigu Giro d’Italia.
Kolarz Bora-hansgrohe na finiszu z peletonu pokonał Elię Vivianiego (Deceuninck-Quick Step) i Caleba Ewana (Lotto Soudal).
Różową koszulkę lidera obronił Słoweniec Primoz Roglic (Jumbo-Visma).
Peleton wyruszył z deszczowej Bolonii na trasę o długości 205 kilometrów, z dwiema premiami górskimi w drugiej części trasy.
Akcję dnia zawiązali Łukasz Owsian (CCC Team), Francois Bidard (AG2R La Mondiale), Marco Frapporti (Androni-Sidermec), Mirco Maestri (Bardiani-CSF), Sean Bennett (EF Education First), Damiano Cima (Nippo-Vini Fantini), Giulio Ciccone i William Clarke (Trek-Segafredo). Ósemka wypracowała ponad 4 minuty przewagi.
W peletonie ciężko pracował Cesare Benedetti (Bora-hansgrohe), wpierany przez przedstawicieli Lotto Soudal, UAE Team Emirates i Deceuninck-Quick Step. Pogoda nieco się poprawiła, a różnica u podnóża Montalbano (Il Castra) (kat. 3; 157,6 km; 5,8 km; 6,8%) spadła do 2 minut.
Dość wymagający podjazd zmniejszył czołówkę, na czele pozostali Owsian, Bidard, Ciccone i Frapporti. San Baronto (kat. 4; 178,7 km; 11,3 km; 2,4%) peleton zaliczył ze stratą jeden minuty, w pełni kontrolując sytuację na trasie.
Ucieczkę zakończono 7 kilometrów przed metą. Bora prowadziła całą stawkę, napracował się Paweł Poljański, wysoko w grupie trzymał się Rafał Majka.
Cały peleton dojechał na finiszowe metry. Ruszył przy bandzie rozprowadzony Ewan, a z drugiej strony zaatakował Ackermann. Mistrz Niemiec minął Australijczyka, nie dając sobie wyjść z koła Vivianiemu.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Pascal Ackermann | Bora-hansgrohe | 4:44:43 |
2. | Elia Viviani | Deceuninck-Quick Step | |
3. | Caleb Ewan | Lotto Soudal | |
4. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | |
5. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | |
6. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | |
7. | Viacheslav Kuznetsov | Team Katusha-Alpecin | |
8. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | |
9. | Kristian Sbaragli | Israel Cycling Academy | |
10. | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | |
11. | Ryan Gibbons | Team Dimension Data | |
12. | Marco Canola | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
13. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | |
14. | Simone Consonni | UAE Team Emirates | |
15. | Enrico Battaglin | Team Katusha-Alpecin | 00:05 |
16. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | |
17. | Fabio Sabatini | Deceuninck-Quick Step | |
18. | Davide Formolo | Bora-hansgrohe | |
19. | Rafał Majka | Bora-hansgrohe | |
20. | Tom Dumoulin | Team Sunweb | |
21. | Joaquín Rojas José | Movistar Team | |
22. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | |
23. | Nicola Conci | Trek-Segafredo | |
24. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | |
25. | Koen Bouwman | Team Jumbo-Visma | |
26. | Marco Haller | Team Katusha-Alpecin | |
27. | Primož Roglic | Team Jumbo-Visma | |
28. | Mikel Landa | Movistar Team | |
29. | Francisco José Ventoso | CCC Team | |
30. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | |
31. | Hugh Carthy | EF Education First | |
32. | Vincenzo Nibali | Bahrain-Merida | |
33. | Simon Yates | Mitchelton-Scott | |
34. | Pavel Sivakov | Team INEOS | |
35. | Tao Geoghegan Hart | Team INEOS | |
36. | Valerio Agnoli | Bahrain-Merida | |
37. | Bob Jungels | Deceuninck-Quick Step | |
38. | Robert Power | Team Sunweb | |
39. | Eros Capecchi | Deceuninck-Quick Step | |
40. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | |
41. | Jacopo Guarnieri | Groupama-FDJ | |
42. | Andrey Amador | Movistar Team | |
43. | Diego Ulissi | UAE Team Emirates | |
44. | Tanel Kangert | EF Education First | |
45. | Esteban Chaves | Mitchelton-Scott | |
46. | Richard Carapaz | Movistar Team | |
47. | Paul Martens | Team Jumbo-Visma | |
48. | Sacha Modolo | EF Education First | |
49. | Ben O'connor | Team Dimension Data | |
50. | Ilnur Zakarin | Team Katusha-Alpecin | |
51. | James Knox | Deceuninck-Quick Step | |
52. | Tony Gallopin | AG2R La Mondiale | |
53. | Enrico Gasparotto | Team Dimension Data | |
54. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
55. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
56. | Alexis Vuillermoz | AG2R La Mondiale | |
57. | Ignatas Konovalovas | Groupama-FDJ | |
58. | Kristijan Koren | Bahrain-Merida | |
59. | Danilo Wyss | Team Dimension Data | |
60. | Davide Villella | Astana Pro Team | |
61. | Damiano Caruso | Bahrain-Merida | |
62. | Ion Izagirre | Astana Pro Team | |
63. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
64. | Laurens Ten Dam | CCC Team | |
65. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | |
66. | Larry Warbasse | AG2R La Mondiale | |
67. | Sam Oomen | Team Sunweb | |
68. | Louis Vervaeke | Team Sunweb | |
69. | Christopher Juul-jensen | Mitchelton-Scott | |
70. | Jan Hirt | Astana Pro Team | |
71. | Pello Bilbao | Astana Pro Team | |
72. | Adam Hansen | Lotto Soudal | |
73. | Manuele Boaro | Astana Pro Team | |
74. | Salvatore Puccio | Team INEOS | |
75. | Luke Durbridge | Mitchelton-Scott | |
76. | Gianluca Brambilla | Trek-Segafredo | |
77. | Nans Peters | AG2R La Mondiale | |
78. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | |
79. | Joe Dombrowski | EF Education First | |
80. | Daniel Navarro | Team Katusha-Alpecin | |
81. | Domenico Pozzovivo | Bahrain-Merida | |
82. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education First | |
83. | Jhonatan Narvaez | Team INEOS | |
84. | Nathan Brown | EF Education First | |
85. | Valerio Conti | UAE Team Emirates | |
86. | Roger Kluge | Lotto Soudal | |
87. | Amaro Antunes | CCC Team | |
88. | Matteo Montaguti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
89. | Łukasz Owsian | CCC Team | |
90. | Michael Gogl | Trek-Segafredo | |
91. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | |
92. | Jay Mccarthy | Bora-hansgrohe | |
93. | Reto Hollenstein | Team Katusha-Alpecin | |
94. | Dario Cataldo | Astana Pro Team | |
95. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | |
96. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | |
97. | Chad Haga | Team Sunweb | |
98. | Jai Hindley | Team Sunweb | |
99. | Eddie Dunbar | Team INEOS | |
100. | Nicola Bagioli | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
101. | Mikel Nieve | Mitchelton-Scott | |
102. | Andrea Vendrame | Androni Giocattoli-Sidermec | |
103. | Manuel Senni | Bardiani-CSF | |
104. | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
105. | Jan Bakelants | Team Sunweb | |
106. | Rubén Plaza | Israel Cycling Academy | |
107. | Michael Schwarzmann | Bora-hansgrohe | 00:23 |
108. | Marco Marcato | UAE Team Emirates | |
109. | Ivan Santaromita | Nippo Vini Fantini Faizanè | 01:07 |
110. | Grega Bole | Bahrain-Merida | |
111. | Andrea Garosio | Bahrain-Merida | |
112. | Sebastián Henao | Team INEOS | |
113. | Iván Ramiro Sosa | Team INEOS | |
114. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | |
115. | Antwan Tolhoek | Team Jumbo-Visma | |
116. | Antonio Pedrero | Movistar Team | |
117. | Antonio Nibali | Bahrain-Merida | |
118. | Ben Gastauer | AG2R La Mondiale | |
119. | Hubert Dupont | AG2R La Mondiale | |
120. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | |
121. | Chris Hamilton | Team Sunweb | |
122. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | |
123. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
124. | François Bidard | AG2R La Mondiale | |
125. | Jenthe Biermans | Team Katusha-Alpecin | |
126. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | |
127. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | 00:05 |
128. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
129. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | |
130. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | 01:45 |
131. | Christian Knees | Team INEOS | 02:57 |
132. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | 03:33 |
133. | Andrey Zeits | Astana Pro Team | 05:36 |
134. | Giacomo Nizzolo | Team Dimension Data | |
135. | Luca Covili | Bardiani-CSF | |
136. | Umberto Orsini | Bardiani-CSF | |
137. | Victor Campenaerts | Lotto Soudal | 06:31 |
138. | Mikkel Frølich Honore | Deceuninck-Quick Step | 08:37 |
139. | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | 09:12 |
140. | Damiano Cima | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
141. | Lluís Mas | Movistar Team | |
142. | Sean Bennett | EF Education First | |
143. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | |
144. | Sepp Kuss | Team Jumbo-Visma | |
145. | Héctor Carretero | Movistar Team | 09:14 |
146. | Amanuel Ghebreigzabhier | Team Dimension Data | |
147. | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | 09:36 |
148. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | |
149. | Jos van Emden | Team Jumbo-Visma | |
150. | Jasha Sutterlin | Movistar Team | 11:51 |
151. | Will Clarke | Trek-Segafredo | 12:10 |
152. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | |
153. | Jack Bauer | Mitchelton-Scott | |
154. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | |
155. | Tom Leezer | Team Jumbo-Visma | |
156. | Matti Breschel | EF Education First | |
157. | Juan José Lobato | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
158. | Scott Davies | Team Dimension Data | |
159. | Dmitry Strakhov | Team Katusha-Alpecin | |
160. | Markel Irizar | Trek-Segafredo | |
161. | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | |
162. | Laurens de Plus | Team Jumbo-Visma | |
163. | Kamil Gradek | CCC Team | 12:59 |
164. | Josef Cerny | CCC Team | |
165. | Jakub Mareczko | CCC Team | |
166. | Conor Dunne | Israel Cycling Academy | |
167. | Mark Renshaw | Team Dimension Data | |
168. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | |
169. | Sho Hatsuyama | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
170. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | |
171. | Giovanni Lonardi | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
172. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | |
173. | Nico Denz | AG2R La Mondiale | 18:20 |
174. | Awet Gebremedhin | Israel Cycling Academy | 26:37 |
175. | Guillaume Boivin | Israel Cycling Academy |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Primož Roglic | Team Jumbo-Visma | 4:57:42 |
2. | Simon Yates | Mitchelton-Scott | 00:19 |
3. | Vincenzo Nibali | Bahrain-Merida | 00:23 |
4. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | 00:28 |
5. | Tom Dumoulin | Team Sunweb | |
6. | Rafał Majka | Bora-hansgrohe | 00:33 |
7. | Tao Geoghegan Hart | Team INEOS | 00:35 |
8. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | 00:39 |
9. | Damiano Caruso | Bahrain-Merida | 00:40 |
10. | Pello Bilbao | Astana Pro Team | 00:42 |
11. | Víctor de La Parte | CCC Team | 00:45 |
12. | Bob Jungels | Deceuninck-Quick Step | 00:46 |
13. | Richard Carapaz | Movistar Team | 00:47 |
14. | Tanel Kangert | EF Education First | |
15. | Hugh Carthy | EF Education First | |
16. | Diego Ulissi | UAE Team Emirates | 00:50 |
17. | Davide Formolo | Bora-hansgrohe | |
18. | Domenico Pozzovivo | Bahrain-Merida | 00:53 |
19. | Chad Haga | Team Sunweb | 00:54 |
20. | James Knox | Deceuninck-Quick Step | 00:57 |
21. | Daniel Navarro | Team Katusha-Alpecin | 00:58 |
22. | Luke Durbridge | Mitchelton-Scott | |
23. | Dario Cataldo | Astana Pro Team | 00:59 |
24. | Esteban Chaves | Mitchelton-Scott | 01:00 |
25. | Valerio Conti | UAE Team Emirates | 01:01 |
26. | Pavel Sivakov | Team INEOS | |
27. | Ion Izagirre | Astana Pro Team | |
28. | Tony Gallopin | AG2R La Mondiale | 01:02 |
29. | Enrico Gasparotto | Team Dimension Data | 01:04 |
30. | Mikel Landa | Movistar Team | 01:07 |
31. | Ben O'connor | Team Dimension Data | 01:12 |
32. | Robert Power | Team Sunweb | 01:13 |
33. | Joe Dombrowski | EF Education First | |
34. | Kristijan Koren | Bahrain-Merida | |
35. | Eddie Dunbar | Team INEOS | 01:14 |
36. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 01:16 |
37. | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
38. | Rubén Plaza | Israel Cycling Academy | 01:17 |
39. | Laurens Ten Dam | CCC Team | 01:18 |
40. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
41. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | |
42. | Louis Vervaeke | Team Sunweb | 01:19 |
43. | Ilnur Zakarin | Team Katusha-Alpecin | 01:20 |
44. | Mikel Nieve | Mitchelton-Scott | 01:22 |
45. | Davide Villella | Astana Pro Team | 01:25 |
46. | Jan Hirt | Astana Pro Team | 01:27 |
47. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | |
48. | Manuele Boaro | Astana Pro Team | |
49. | Ignatas Konovalovas | Groupama-FDJ | |
50. | Gianluca Brambilla | Trek-Segafredo | 01:29 |
51. | Amaro Antunes | CCC Team | |
52. | Eros Capecchi | Deceuninck-Quick Step | 01:30 |
53. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | |
54. | Jai Hindley | Team Sunweb | 01:31 |
55. | Nicola Conci | Trek-Segafredo | 01:32 |
56. | Andrey Amador | Movistar Team | |
57. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | 01:33 |
58. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | |
59. | Christopher Juul-jensen | Mitchelton-Scott | |
60. | Jay Mccarthy | Bora-hansgrohe | 01:34 |
61. | Larry Warbasse | AG2R La Mondiale | |
62. | Andrea Vendrame | Androni Giocattoli-Sidermec | 01:38 |
63. | Alexis Vuillermoz | AG2R La Mondiale | |
64. | Enrico Battaglin | Team Katusha-Alpecin | 01:40 |
65. | Matteo Montaguti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
66. | Jan Bakelants | Team Sunweb | 01:41 |
67. | Francisco José Ventoso | CCC Team | |
68. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | |
69. | Kristian Sbaragli | Israel Cycling Academy | 01:42 |
70. | Salvatore Puccio | Team INEOS | 01:43 |
71. | Nathan Brown | EF Education First | 01:45 |
72. | Nans Peters | AG2R La Mondiale | |
73. | Ryan Gibbons | Team Dimension Data | 01:46 |
74. | Sam Oomen | Team Sunweb | 01:47 |
75. | Valerio Agnoli | Bahrain-Merida | 01:48 |
76. | Joaquín Rojas José | Movistar Team | |
77. | Reto Hollenstein | Team Katusha-Alpecin | 01:49 |
78. | Pascal Ackermann | Bora-hansgrohe | 01:51 |
79. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | 01:52 |
80. | Paul Martens | Team Jumbo-Visma | |
81. | Jhonatan Narvaez | Team INEOS | |
82. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | |
83. | Michael Gogl | Trek-Segafredo | 01:53 |
84. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 01:54 |
85. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | |
86. | Marco Canola | Nippo Vini Fantini Faizanè | 01:57 |
87. | Koen Bouwman | Team Jumbo-Visma | |
88. | Fabio Sabatini | Deceuninck-Quick Step | 02:01 |
89. | Łukasz Owsian | CCC Team | 02:04 |
90. | Elia Viviani | Deceuninck-Quick Step | 02:05 |
91. | Roger Kluge | Lotto Soudal | 02:06 |
92. | Simone Consonni | UAE Team Emirates | |
93. | Adam Hansen | Lotto Soudal | |
94. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | 02:07 |
95. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | |
96. | Viacheslav Kuznetsov | Team Katusha-Alpecin | 02:14 |
97. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | |
98. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education First | |
99. | Nicola Bagioli | Nippo Vini Fantini Faizanè | |
100. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | |
101. | Chris Hamilton | Team Sunweb | |
102. | Jacopo Guarnieri | Groupama-FDJ | |
103. | Danilo Wyss | Team Dimension Data | |
104. | Marco Haller | Team Katusha-Alpecin | |
105. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | |
106. | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | |
107. | Marco Marcato | UAE Team Emirates | |
108. | Sebastián Henao | Team INEOS | |
109. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | |
110. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | |
111. | Antonio Pedrero | Movistar Team | |
112. | Caleb Ewan | Lotto Soudal | |
113. | Sacha Modolo | EF Education First | |
114. | Ben Gastauer | AG2R La Mondiale | |
115. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | |
116. | Antonio Nibali | Bahrain-Merida | |
117. | Antwan Tolhoek | Team Jumbo-Visma | |
118. | Manuel Senni | Bardiani-CSF | |
119. | Hubert Dupont | AG2R La Mondiale | |
120. | Andrea Garosio | Bahrain-Merida | |
121. | François Bidard | AG2R La Mondiale | |
122. | Iván Ramiro Sosa | Team INEOS | |
123. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
124. | Grega Bole | Bahrain-Merida | |
125. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
126. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | |
127. | Jenthe Biermans | Team Katusha-Alpecin | |
128. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | |
129. | Ivan Santaromita | Nippo Vini Fantini Faizanè | 03:21 |
130. | Michael Schwarzmann | Bora-hansgrohe | 03:22 |
131. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | 04:50 |
132. | Christian Knees | Team INEOS | 04:53 |
133. | Andrey Zeits | Astana Pro Team | 06:58 |
134. | Victor Campenaerts | Lotto Soudal | 07:19 |
135. | Luca Covili | Bardiani-CSF | 07:29 |
136. | Umberto Orsini | Bardiani-CSF | 07:59 |
137. | Giacomo Nizzolo | Team Dimension Data | 08:01 |
138. | Mikkel Frølich Honore | Deceuninck-Quick Step | 09:36 |
139. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | 10:16 |
140. | Héctor Carretero | Movistar Team | 10:36 |
141. | Amanuel Ghebreigzabhier | Team Dimension Data | |
142. | Lluís Mas | Movistar Team | 10:37 |
143. | Jos van Emden | Team Jumbo-Visma | |
144. | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | 10:46 |
145. | Sean Bennett | EF Education First | 10:47 |
146. | Sepp Kuss | Team Jumbo-Visma | 10:48 |
147. | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | 11:36 |
148. | Damiano Cima | Nippo Vini Fantini Faizanè | 11:48 |
149. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | 11:59 |
150. | Laurens de Plus | Team Jumbo-Visma | 12:40 |
151. | Scott Davies | Team Dimension Data | 13:19 |
152. | Jack Bauer | Mitchelton-Scott | 13:22 |
153. | Jasha Sutterlin | Movistar Team | 13:27 |
154. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 13:59 |
155. | Dmitry Strakhov | Team Katusha-Alpecin | 14:01 |
156. | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | 14:04 |
157. | Juan José Lobato | Nippo Vini Fantini Faizanè | 14:09 |
158. | Kamil Gradek | CCC Team | 14:23 |
159. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 14:26 |
160. | Markel Irizar | Trek-Segafredo | 14:28 |
161. | Josef Cerny | CCC Team | 14:33 |
162. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | 14:37 |
163. | Tom Leezer | Team Jumbo-Visma | 14:38 |
164. | Giovanni Lonardi | Nippo Vini Fantini Faizanè | 15:06 |
165. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | 15:12 |
166. | Will Clarke | Trek-Segafredo | 15:13 |
167. | Conor Dunne | Israel Cycling Academy | 15:19 |
168. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | 15:30 |
169. | Matti Breschel | EF Education First | 15:35 |
170. | Mark Renshaw | Team Dimension Data | 15:37 |
171. | Sho Hatsuyama | Nippo Vini Fantini Faizanè | 15:41 |
172. | Jakub Mareczko | CCC Team | 16:17 |
173. | Nico Denz | AG2R La Mondiale | 20:16 |
174. | Awet Gebremedhin | Israel Cycling Academy | 28:34 |
175. | Guillaume Boivin | Israel Cycling Academy | 28:39 |
Chris Harper bez groźnych obrażeń. Płacić, czy nie płacić? Oto jest pytanie. Wiadomości i wyniki z czwartku, 18 kwietnia.
Maxim van Gils zajął trzecie miejsce w jednej z najtrudniejszych edycji La Fleche Wallonne. Tym wynikiem Belg z Lotto Dstny…
Stephen Williams triumfował w Strzale Walońskiej i sięgnął po największy sukces dotychczasowej kariery.
Katarzyna Niewiadoma na szczycie Mur de Huy uniosła ręce w geście triumfu i wygrała z największymi rywalkami: Demi Vollering i…
Longo Borghini, Vollering o zwycięstwie Niewiadomej, Kwiatkowski o pogodzie. Lopez najlepszy trzeciego dnia Tour of the Alps. Wiadomości z 17…
"Powolna śmierć" na Mur de Huy. Elisa Longo Borghini zajęła trzecie miejsce w Fleche Wallonne Femmes i na mecie szczerze…