Wyścig mjr Hubala z nowy sponsorem tytularnym

Firma Sante została nowym sponsorem tytularnym wyścigu mjr Hubala. Umowa obowiązywać będzie przez dwa lata.

W tym roku impreza rozgrywana na łódzkich i świętokrzyskich szosach odbędzie się pod nazwą Wyścig mjr Hubala - Sante Tour. Wszystko za sprawą dwuletniej umowy sponsorskiej, jaką z firmą Sante zawarł organizator wyścigu Andrzej Sypytkowski.

Sante już przed rokiem związane było z wyścigiem poświęconym pamięci majora Henryka "Hubala" Dobrzańskiego. Wówczas firma była sponsorem klasyfikacji generalnej. Po udanej dla obu stron współpracy podjęto decyzje o jej poszerzeniu i tym sposobem przez kolejne dwie edycje Sante będzie sponsorem tytularnym najwyższego rangą polskiego wyścigu zarejestrowanego w kalendarzu UCI Europe Tour (2.1).

Tegoroczna edycja Wyścigu mjr Hubala - Sante Tour rozegrana zostanie w dniach 31 maja - 2 czerwca i składać się będzie z 4 etapów.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. QwertySyn

    9 maja 2019, 11:47 o 11:47

    Myślę, że podobny problem, jak z tymi INEOSami i innymi TOTALami, o których pisaliście niedawno. Wszak to ta firma od niedawna słynie nie ze świetnego masła orzechowego, a z prezesa mobbysty, seksisty i zwykłego wioskowego głupka w jednym. Organizatorowie żadna lampka się nie zapaliła po przeczytaniu ostatnich rewelacji o tym, jak w Sante szanuje się człowieka-pracownika?

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: