Gracia Orlova 2019: etap 4. Kröger ponownie, Bastianelli królową Czech

Mieke Kröger (Team Virtu Cycling Women) zwycięstwem na 4. etapie zakończyła czeski wyścig Gracia Orlova.

Niemka w miejscowości Orlova linię mety mięła przed drużynową koleżanką Martą Bastianelli, która wygrała klasyfikację generalną. Podium dnia dopełniła prowadząca spóźnioną o ponad 3 minuty grupę Francuzka Jade Wiel.

Dziewiąte miejsce wywalczyła Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper).

W klasyfikacji generalnej Bastianelli pokonała reprezentantkę Belgii Julie van de Velde oraz kadrowiczkę Rosji Marię Novolodskayą. 4. miejsce zajęła Anna Plichta (Reprezentacja Polski), a 10. jej koleżanka z reprezentacji Nikol Płosaj.

Wyniki 4. etapu Gracia Orlova 2019 (2.2), Orlova - Orlova (101,6 km):

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Mieke KrögerTeam Virtu Cycling Women2:45:28
2.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women
3.Jade WielReprezentacja Francji03:38
4.Julie van de VeldeReprezentacja Belgii03:39
5.Rotem GafinovitzReprezentacja Izraela
6.Lisa RobbTeam Stuttgart
7.Kelly van den SteenReprezentacja Belgii
8.Hanna SoloveiReprezentacja Ukrainy
9.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper
10.Beate ZannerMaxx-Solar Lindig
...
11.Nikol PłosajReprezentacja Polski03:39
19.Anna PlichtaReprezentacja Polski03:39
26.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas03:39
28.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper03:39
38.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness03:39
48.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski04:13
50.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper04:48
62.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper15:06
DNFMarta JaskulskaReprezentacja Polski
DNFDaria PikulikReprezentacja Polski
DNFAnna SaganTKK Pacific Nestle Fitness
DNFKaja RyszMAT Atom Deweloper
DNFJoanna GolecReprezentacja Polski

Klasyfikacja końcowa:

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women10:14:43
2.Julie van de VeldeReprezentacja Belgii04:24
3.Maria NovolodskayaReprezentacja Rosji05:05
4.Anna PlichtaReprezentacja Polski05:43
5.Rachel NeylanTeam Virtu Cycling Women05:44
6.Rotem GafinovitzReprezentacja Izraela05:46
7.Hanna SoloveiReprezentacja Ukrainy06:18
8.Hanna NilssonBTC City Ljubljana06:35
9.Martina RitterBTC City Ljubljana06:46
10.Nikol PłosajReprezentacja Polski06:48
...
15.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper07:06
16.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper07:18
24.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas08:45
31.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper12:10
47.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness21:33
53.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski33:12
57.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper37:37

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: