Gracia Orlova 2019: etap 3. Marta Bastianelli bez konkurencji

Włoszka Marta Bastianelli (Team Virtu Cycling Women) wygrała w Lichnovie przedostatni odcinek czeskiego wyścigu Gracia Orlova.

Mistrzyni Europy po dwójkowej akcji pokonała na ostatnich metach Belgijkę Julie van de Velde. Podium dnia dopełniła prowadząca grupkę pościgową kolejna reprezentantka Belgii, Kelly van den Steen.

Na 12. miejscu finiszowała najwyżej sklasyfikowana Polka, Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper).

Bastianelli dzięki zwycięskiej akcji odzyskała prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Na ostatnim odcinku koszulki broniła będzie przed drugą Van de Velde, której strata wynosi 34 sekundy, oraz trzecią Marią Novolodskaya (Reprezentacja Rosji).

Najwyżej sklasyfikowaną Polką jest Anna Plichta, która przed ostatnim dniem rywalizacji zajmuje piątą lokatę.

Wyniki 3. etapu Gracia Orlova 2019 (2.2), Lichnov - Lichnov (100 km):

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women2:48:44
2.Julie van de VeldeReprezentacja Belgii
3.Kelly van den SteenReprezentacja Belgii01:14
4.Rotem GafinovitzReprezentacja Izraela
5.Brigitte AnderseTeam Virtu Cycling Women
6.Maria NovolodskayaReprezentacja Rosji
7.Hanna NilssonBTC City Ljubljana
8.Daria MalkovaReprezentacja Rosji
9.Urska PintarBTC City Ljubljana
10.Polina KirillovaReprezentacja Rosji
...
12.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper01:30
20.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper01:30
23.Anna PlichtaReprezentacja Polski01:30
27.Nikol PłosajReprezentacja Polski01:30
28.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas01:30
36.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper04:01
44.Marta JaskulskaReprezentacja Polski09:43
50.Daria PikulikReprezentacja Polski14:16
51.Anna SaganTKK Pacific Nestle Fitness14:16
52.Kaja RyszMAT Atom Deweloper14:16
54.Joanna GolecReprezentacja Polski14:16
55.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper14:16
63.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski14:16
74.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness14:16
DNFPaulina PastuszekTKK Pacific Nestle Fitness

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women7:29:27
2.Julie van de VeldeReprezentacja Belgii00:34
3.Maria NovolodskayaReprezentacja Rosji01:14
4.Rachel NeylanTeam Virtu Cycling Women01:42
5.Anna PlichtaReprezentacja Polski01:52
6.Rotem GafinovitzReprezentacja Izraela01:55
7.Urska PintarBTC City Ljubljana02:03
8.Hanna SoloveiReprezentacja Ukrainy02:27
9.Polina KirillovaReprezentacja Rosji02:33
10.Hanna NilssonBTC City Ljubljana02:44
...
13.Nikol PłosajReprezentacja Polski02:57
16.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper03:15
19.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper03:38
28.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas04:54
37.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper07:10
43.Marta JaskulskaReprezentacja Polski11:35
54.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness17:31
59.Daria PikulikReprezentacja Polski18:22
63.Joanna GolecReprezentacja Polski20:17
64.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper22:19
69.Anna SaganTKK Pacific Nestle Fitness24:09
76.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski28:47
77.Kaja RyszMAT Atom Deweloper30:12

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: