Gracia Orlova 2019: etap 2b. Sukces Rachel Neylan, podium Nikol Płosaj

Australijka Rachel Neylan (Team Virtu Cycling Women) wygrała trzeci odcinek czeskiej etapówki Gracia Orlova.

Doświadczona zawodniczka na mecie zameldowała się 53 sekundy przed drużynową koleżanką Martą Bastianelli oraz 57 sekund przed prowadzącymi grupkę goniącą reprezentantką Polski Nikol Płosaj i zawodniczką MAT Atom Deweloper Katarzyną Wilkos.

Liderką wyścigu pozostała Rosjanka Maria Novolodskaya, która dwa odcinki przed końcem o 10 sekund wyprzedza Neylan, o 14 sekund Bastianelli i o 20 Annę Plichtę (Reprezentacja Polski).

Wyniki etapu 2b. Gracia Orlova 2019 (2.2), Dětmarovice - Orlová (56,8 km):

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Rachel NeylanTeam Virtu Cycling Women1:30:14
2.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women00:53
3.Nikol PłosajReprezentacja Polski00:57
4.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper
5.Jade WielReprezentacja Francji
6.Rotem GafinovitzReprezentacja Izraela
7.Hanna SoloveiReprezentacja Ukrainy
8.Julia BorgstromReprezentacja Szwecji
9.Diana KlimovaReprezentacja Rosji
10.Julie van de VeldeReprezentacja Belgii
...
12.Marta JaskulskaReprezentacja Polski00:57
32.Anna PlichtaReprezentacja Polski00:57
33.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness00:57
36.Kaja RyszMAT Atom Deweloper00:57
39.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas00:57
43.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper00:57
46.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski00:57
66.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper01:31
67.Daria PikulikReprezentacja Polski01:31
69.Joanna GolecReprezentacja Polski01:46
80.Anna SaganTKK Pacific Nestle Fitness06:06
82.Paulina PastuszekTKK Pacific Nestle Fitness06:06
90.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper06:06
DNFMagdalena SadłeckaTKK Pacific Nestle Fitness

Klasyfikacja generalna po etapie 2b:

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Maria NovolodskayaReprezentacja Rosji4:40:45
2.Rachel NeylanTeam Virtu Cycling Women00:10
3.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women00:14
4.Anna PlichtaReprezentacja Polski00:20
5.Julie van de VeldeReprezentacja Belgii00:38
6.Rotem GafinovitzReprezentacja Izraela00:39
7.Omer ShapiraReprezentacja Izraela00:43
8..Urska PintarBTC City Ljubljana00:47
9.Hanna SoloveiReprezentacja Ukrainy00:55
10.Corinna LechnerTeam Stuttagart00:56
...
14.Nikol PłosajReprezentacja Polski01:27
21.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper01:43
24.Marta JaskulskaReprezentacja Polski01:51
28.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper01:56
48.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper03:07
50.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness03:13
53.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas03:22
58.Daria PikulikReprezentacja Polski04:04
63.Joanna GolecReprezentacja Polski05:59
66.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper08:01
72.Anna SaganTKK Pacific Nestle Fitness09:51
80.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski13:09
82.Kaja RyszMAT Atom Deweloper15:54
89.Paulina PastuszekTKK Pacific Nestle Fitness20:48

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: