Daniel - odzież kolarska

Jim Ratcliffe: "zero tolerancji"

Sponsor Team Ineos, Jim Ratcliffe, powiedział że wycofa swoje pieniądze, jeśli zespół zostanie przyłapany na dopingu lub oszustwie.

Brytyjski multimiliarder zapewnił, iż ma świadomość wszystkich niejasności, które w ostatnim okresie uderzyły w ekipę Dave'a Brailsforda, ale został przekonany co do prowadzonej tam polityki antydopingowej.

Nie interesuje mnie stosowanie zabronionych metod. Nie mam problemu z "marginal gains" - lepszymi zębatkami lub poprawą aerodynamiki, to jest dobra rzecz, jak w Formule 1, ale absolutnie nie zgadzam się na oszustwo. To nie moja gra. W dniu, w którym wyszłoby to na światło dzienne, porzuciłbym kolarstwo

– zapewnił Ratcliffe w "BBC Sport".

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

 1. Karol

  2 maja 2019, 20:22 o 20:22

  Hahahha, dobry hipokryta. Oszustwo w postaci dopingu w kolarstwie mu przeszkadza, natomiast różne wałki jakie robi w swoim biznesie to już ok i problemu nie ma.

  • Ricardo

   3 maja 2019, 13:49 o 13:49

   Podałbyś jakieś konkrety, linki do poczytania? skoro jesteś tak obeznany z grzechami brytyjskiego giganta...ja przyznam się szczerze - mimo że koncern gigant, mimo że należący do jednego z najbogatszych Anglików - o istnieniu takiego tworu dowiedziałem się niedawno, gdy zaczęło się mówić że będzie sponsorował Sky

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: