Gracia Orlova 2019: etap 1. Marta Bastianelli na czeskich drogach

Mistrzyni Europy Marta Bastianelli (Team Virtu Cycling Women) wygrała pierwszy etap 33. edycji czeskiego wyścigu Gracia Orlova.

Włoszka pokonała na finiszu Rosjankę Marię Novolodskayę oraz Belgijkę Julie van de Velde.

Najwyżej sklasyfikowaną Polką była Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper), która linię mety osiągnęła na 12. miejscu.

Wyniki 1. etapu Gracia Orlova 2019 (2.2), Orlova - Stramberk (104,2 km):

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women2:51:29
2.Maria NovolodskayaReprezentacja Rosji00:02
3.Julie van de VeldeReprezentacja Belgii
4.Urska PintarBTC City Ljubljana
5.Polina KirillovaReprezentacja Rosji00:11
6.Jade WielReprezentacja Francji
7.Kelly van den SteenReprezentacja Belgii00:17
8.Hanna SoloveiReprezentacja Ukrainy
9.Daria MalkovaReprezentacja Rosji
10.Carolin SchiffMaxx-Solar Lindig
...
12.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper00:25
15.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper00:25
25.Anna PlichtaReprezentacja Polski00:36
26.Nikol PłosajReprezentacja Polski00:36
34.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas00:46
37.Marta JaskulskaReprezentacja Polski00:53
40.Magdalena SadłeckaTKK Pacific Nestle Fitness00:59
54.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness01:26
59.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper01:36
61.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper01:41
70.Daria PikulikReprezentacja Polski02:05
72.Anna SaganTKK Pacific Nestle Fitness02:23
76.Joanna GolecReprezentacja Polski02:57
85.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski12:56
86.Kaja RyszMAT Atom Deweloper13:03
96.Paulina PastuszekTKK Pacific Nestle Fitness13:35
DSQKarolina SowaMAT Atom Deweloper

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women2:51:16
2.Maria NovolodskayaReprezentacja Rosji00:09
3.Julie van de VeldeReprezentacja Belgii00:11
4.Urska PintarBTC City Ljubljana00:15
5.Polina KirillovaReprezentacja Rosji00:24
6.Jade WielReprezentacja Francji
7.Kelly van den SteenReprezentacja Belgii00:30
8.Hanna SoloveiReprezentacja Ukrainy
9.Daria MalkovaReprezentacja Rosji
10.Carolin SchiffMaxx-Solar Lindig
...
12.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper00:38
15.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper00:38
25.Anna PlichtaReprezentacja Polski00:49
26.Nikol PłosajReprezentacja Polski00:49
34.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas00:59
37.Marta JaskulskaReprezentacja Polski01:06
40.Magdalena SadłeckaTKK Pacific Nestle Fitness01:12
54.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness01:39
59.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper01:49
61.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper01:54
70.Daria PikulikReprezentacja Polski02:18
72.Anna SaganTKK Pacific Nestle Fitness02:36
76.Joanna GolecReprezentacja Polski03:08
85.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski13:09
86.Kaja RyszMAT Atom Deweloper13:16
96.Paulina PastuszekTKK Pacific Nestle Fitness13:48

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: