Giro d'Italia 2019. Skład grupy Lotto Soudal

Rekordzista świata w jeździe godzinnej Victor Campenaerts i Caleb Ewan znaleźli się w składzie Lotto Soudal na Giro d'Italia (11 maja-2 czerwca).

Ewan, który wygrał etap "Corsa Rosa" w 2017 roku, na finiszach będzie mógł liczyć na pomoc ze strony Tosha van der Sande, Jaspera de Buysta i Rogera Kluge.

Campenaerts powalczy na trzech etapach jazdy na czas, a Thomasa de Gendta, Adama Hansena i Jellego Vanenderta zobaczymy w akcjach zaczepnych.

Skład Lotto Soudal na Giro d'Italia 2019:

Victor Campenaerts, Jasper de Buyst, Thomas de Gendt, Caleb Ewan, Adam Hansen, Roger Kluge, Tosh van der Sande, Jelle Vanendert.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Adrian4900

    30 kwietnia 2019, 21:01 o 21:01

    Skład niezły ale bez szału, Campenaerts powalczy w czasówkach, Ewan w sprincie gdzie będzie miał do pomocy Kluge, De Gendt w ucieczki, Hasen, Sande oraz Buyst typowi pomocnicy i Vanendert chyba najlepszy góral z tej całej ekipy ale nie sądzę aby powalczył w generalce może ugrać etap i to tyle, z każdego etapowego zwycięstwa ekipa będzie zadowolona.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: