Ściana płaczu 2019

Ściana płaczu, czyli wyniki polskich kolarek i kolarzy w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2019.

Zwycięstwa INDYWIDUALNIE

Maciej Paterski (Wibatech Merx) - 3
etap Circuit des Ardennes (2.2)
2 etapy CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2)

Stanisław Aniołkowski (CCC Development Team) - 2
2 etapy Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U)

Paweł Franczak (Voster ATS) - 2
klasyfikacja końcowa Belgrade Banjaluka (2.1)
Visegrad 4 Kerekparverseny (1.2)

Kamil Małecki (CCC Development Team) - 2
etap CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2)
klasyfikacja końcowa CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2)

Szymon Rekita (Leopard Pro Cycling) - 2
etap Tour of Antalya (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour of Antalya (2.2)

Marceli Bogusławski (Wibatech Merx) - 1
prolog Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U) - w reprezentacji Polski

Marta Lach (CCC-Liv Team) - 1
etap Festival Elsy Jacobs (2.1)

Przemysław Kasperkiewicz (Delko Marseille Provence) - 1
etap Tour du Rwanda (2.1)

Katarzyna Niewiadoma (Canyon // SRAM) - 1
Amstel Gold Race Ladies Edition (1.WWT)

Zwycięstwa ZESPOŁY

CCC Development Team - 5
etap Istrian Spring Trophy (2.2) - Attila Valter (Hun)
2 etapy Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U) - Stanisław Aniołkowski
etap CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2) - Kamil Małecki
klasyfikacja końcowa CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2) - Kamil Małecki

CCC Team - 4
mistrz kraju w jeździe indywidualnej na czas - Patrick Bevin (NZl)
etap Tour Down Under (2.WT) - Patrick Bevin (NZl)
etap Volta a la Comunitat Valenciana (2.1) - Greg van Avermaet (Bel)
etap Tour de Yorkshire (2.HC) - Greg van Avermaet (Bel)

Wibatech-Merx - 3
etap Circuit des Ardennes (2.2) - Maciej Paterski
2 etapy CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2) - Maciej Paterski

Voster ATS - 2
klasyfikacja końcowa Belgrade Banjaluka (2.1) - Paweł Franczak
Visegrad 4 Kerekparverseny (1.2) - Paweł Franczak

WYNIKI

14.05-19.05 4 Jours de Dunkerque      2.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     61    17:41

17.05-19.05 Tour d'Eure-et-Loir        2.2 Paweł Cieślik (WIB)                42     0:56
                                           Piotr Konwa (WIB)                  61     0:56
                                           Maciej Paterski (WIB)              64     1:14
                                           Wojciech Sykala (WIB)              79     5:53

16.05-18.05 Tour of California Womens 2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)         5     1:34
                                           Marta Lach (CCC)                   51    22:03

12.05-18.05 Tour of California        2.WT Paweł Bernas (CPT)                 67    48:42
                                           Szymon Sajnok (CPT)                89  1:11:48
10.05-12.05 Festival Elsy Jacobs       2.1 Marta Lach (CCC)                   11     0:24

12.05       Trofee Maarten Wynants     1.1 Karolina Perekitko                 79     0:22

10.05-12.05 CCC Tour -                 2.2 Kamil Małecki (CDT)                 1      -
              Grody Piastowskie                                            + 1ze
                                                                           + 2el
                                           Maciej Paterski (WIB)               2     0:01
                                                                           + 2ze
                                           Marek Rutkiewicz (WIB)              4     0:31
                                           Piotr Brożyna (CDT)                 6     1:33
                                           Patryk Stosz (CDT)                  7     1:38

12.05       Fleche Ardennaise          1.2 Filip Maciejuk (LPC)               43     1:13

12.05       V4 Ladies Series - Pannonhalma  1.2 Monika Brzeźna                 3     0:20
                                           Katarzyna Wilkos                    4     2:25
                                           Karolina Sowa                       6     2:32
                                           Kaja Rysz                          11     3:29
                                           Weronika Humelt                    16     5:31

12.05       GP Slovakia                1.2 Paweł Franczak (VOS)                2     0:00
                                           Szymon Krawczyk (VOS)               6     0:02
                                           Marceli Bogusławski (WIB)           7     0:02
                                           Adrian Banaszek (VOS)               9     1:31

11.05       Visegrad 4 Kerekparverseny 1.2 Paweł Franczak (VOS)                1      -

30.04-05.05 Tour de Romandie          2.WT Łukasz Owsian (CPT)                50    15:26
                                           Maciej Bodnar (BOH)               100    47:08

02.05-05.05 Tour de Yorkshire         2.HC Michał Gołaś (SKY)                 14     0:28
                                           Paweł Bernas (CPT)                 83    22:43

30.04-05.05 Karpacki Wyścig Kurierów  2.2U Szymon Tracz (CDT)                  6     2:07

02.05-05.05 Gracia - Orlova            2.2 Anna Plichta (TFS)                  4     5:43
                                           Nikol Płosaj                       10     6:48
                                           Monika Brzeźna                     15     7:06
                                           Katarzyna Wilkos                   16     7:18
                                           Karolina Perekitko                 24     8:45
                                           Łucja Pietrzak                     31    12:10
                                           Karolina Kumiega                   47    21:33
                                           Dorota Przezak                     53    33:12
                                           Weronika Humelt                    57    37:37

03.05       Memoriał Romana Siemińskiego 1.2 Sylwester Janiszewski (VOS)       3     0:00
                                           Maciej Paterski (WIB)               4     0:00
                                           Kamil Małecki (CDT)                 5     0:00
                                           Michał Paluta (CDT)                 6     0:00
                                           Patryk Stosz (CDT)                  8     0:00
                                           Adrian Kurek (THU)                  9     0:00
                                           Tobiasz Pawlak (THU)               10     0:00

01.05       Eschborn-Frankfurt        1.WT Kamil Gradek (CPT)                 53     0:00
                                           Łukasz Wiśniowski (CPT)            57     0:00
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            73     0:00

01.05       Memoriał Andrzeja          1.2 Maciej Paterski (WIB)               2     0:00
                   Trochanowskiego         Kamil Małecki (CDT)                 4     0:00
                                           Paweł Franczak (VOS)                5     0:00
                                           Patryk Stosz (CDT)                  6     0:00
                                           Michał Podlaski (WIB)               7     0:00
                                           Adam Stachowiak (VOS)               8     0:00
                                           Paweł Cieślik (WIB)                 9     0:00

28.04       Liege-Bastogne-Liege      1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)           12     1:29
                                           Michał Gołaś (SKY)                 74    13:11
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            90    17:39

28.04       Liege-Bastogne-Liege Femmes 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)       6     1:43
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)          24     2:47
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)           49     6:16

28.04       Grand Prix Poland          1.2 Maciej Paterski (WIB)               2     0:00
                                           Paweł Franczak (VOS)                3     0:00
                                           Patryk Stosz (CDT)                  4     0:00
                                           Kamil Małecki (CDT)                 5     0:00
                                           Artur Detko (THU)                   8     0:00
                                           Karol Kuklewicz                     9     0:00

27.04       EPZ Omloop van Borsele     1.1 Karolina Perekitko                 66    16:56

25.04-27.04 Vuelta a Castilla y Leon   2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     16     2:16

22.04-26.04 Tour of the Alps          2.HC Rafał Majka (BOH)                   6     1:46
                                           Paweł Poljański (BOH)              42    37:15

24.04       La Fleche Wallonne        1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)           16     0:11
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            47     3:22

24.04       La Fleche Wallonne Féminine 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)       6     0:17
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)           66     7:33
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)          77     9:58

21.04       Amstel Gold Race          1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)           11     0:02
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            58     4:19
                                           Michał Gołaś (SKY)                 80     7:53

21.04       Amstel Gold Race         1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)          1      -
                  Ladies Edition           Małgorzata Jasińska (MOV)          48    10:00

18.04-21.04 Belgrade Banjaluka         2.1 Paweł Franczak (VOS)                1      -
                                           Adam Stachowiak (VOS)              13     0:10
                                           Szymon Tracz (CDT)                 19     0:10
                                           Leszek Pluciński (VOS)             53     4:43
                                           Stanisław Aniołkowski (CDT)        67     6:28
                                           Adrian Banaszek (VOS)              68     6:33

17.04-21.04 Tour du Loir et Cher E Provost 2.2 Maciej Paterski (WIB)           5

20.04       Arno Wallaard Memorial     1.2 Filip Maciejuk (LPC)               43     0:00

17.04       De Brabantse Pijl         1.HC Tomasz Marczyński (LTS)            87     8:35

17.04       Brabantse Pijl             1.1 Marta Lach (CCC)                   10     1:11
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)           27     5:37

14.04       Paryż-Roubaix             1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)            77    15:51

10.04-14.04 Healthy Ageing Tour        2.1 Marta Jaskulska                    40    14:43
                                           Anna Plichta (TFS)                 44    15:53
                                           Nikol Płosaj                       50    17:44
                                           Weronika Humelt                    54    18:17
                                           Anna Sagan                         70    22:55
                                           Dorota Przezak                     73    23:24
                                           Kaja Rysz                          93    32:19

12.04-14.04 Circuit des Ardennes       2.2 Szymon Rekita (LPC)                 7     0:26
                                           Marek Rutkiewicz (WIB)             54     9:40
                                           Paweł Cieślik (WIB)                69    13:03
                                           Piotr Konwa (WIB)                  84    19:01
                                           Michał Podlaski (WIB)              92    24:42
                                           Maciej Paterski (WIB)               -
                                                                           + 1ze

08.04-13.04 Itzulia Basque Country    2.WT Tomasz Marczyński (LTS)            48    42:26
                                           Paweł Poljański (BOH)              76    59:23
                                           Michał Gołaś (SKY)                 89  1:06:12

10.04       Scheldeprijs              1.HC Maciej Bodnar (BOH)               100     4:36

07.04       Ronde van Vlaanderen     1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)          6     0:07

07.04       Ronde van Vlaanderen      1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)            71     6:17
                                           Maciej Bodnar (BOH)               124    10:14

07.04       La Roue Tourangelle...     1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     55     1:35

05.04-07.04 Le Triptyque des Monts et Châteaux 2.2U Filip Maciejuk (LPC)      17     0:54

06.04       Volta Limburg Classic      1.1 Kamil Małecki (CDT)                13     1:07
                                           Szymon Rekita (LPC)                34     3:42
                                           Michał Paluta (CDT)                39     3:58
                                           Patryk Stosz (CDT)                 40     3:58
                                           Piotr Brożyna (CDT)                73     5:41

05.04       Route Adélie de Vitré      1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     28     0:03
                                           Alan Banaszek (CJR)                63     1:10

04.03       Dwars door Vlaanderen     1.WT Szymon Sajnok (CPT)                84     3:42
                                           Kamil Gradek (CPT)                 97     3:42
                                           Paweł Bernas (CPT)                120     9:37

04.03       Dwars door Vlaanderen      1.1 Katarzyna Niewiadoma (CSR)         10     0:36
                                           Katarzyna Pawłowska TVC)           92     2:06

31.03       Gandawa-Wevelgem         1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)         84     0:00

25.03-31.03 Volta a Catalunya         2.WT Rafał Majka (BOH)                   7     2:27

31.03       Cholet - Pays de la Loire  1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     85     2:25

27.03-31.03 Settimana Coppi e Bartali  2.1 Piotr Brożyna (CDT)                56    13:23
                                           Michał Paluta (CDT)                57    13:40
                                           Michał Gołaś (SKY)                 58    14:19
                                           Kamil Małecki (CDT)                73    20:39
                                           Patryk Stosz (CDT)                103    36:54
                                           Szymon Tracz (CDT)                117    46:20

25.03-31.03 Tour de Normandie          2.2 Szymon Rekita (LPC)                 8     0:40

30.03       Classic Loire Atlantique   1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     24     0:07

29.03       E3 BinckBank Classic      1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)            52     2:49

28.03       Driedaagse Brugge-De Panne 1.WWT Agnieszka Skalniak (TVC)         48     0:08
                                           Katarzyna Pawłowska TVC)           69     0:15
                                           Marta Lach (CCC)                  103     1:44

27.03       Driedaagse Brugge-De Panne 1.WT Kamil Gradek (CPT)                27     0:04
                                           Szymon Sajnok (CPT)                45     0:33
                                           Paweł Bernas (CPT)                 73     2:04

24.03       Trofeo Alfredo Binda     1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)          6     0:01
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)          15     0:03

24.03       GP de Denain              1.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     37     0:08

23.03       Mediolan-San Remo         1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)            3     0:00
                                           Łukasz Wiśniowski (CPT)            86     2:54
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            94     3:11
                                           Michał Gołaś (SKY)                145    10:18

22.03       Bredene Koksijde Classic  1.HC Szymon Sajnok (CPT)                 4     0:00
                                           Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     21     0:00
                                           Kamil Gradek (CPT)                 53     0:28
                                           Łukasz Owsian (CPT)                61     0:33
                                           Paweł Bernas (CPT)                121     2:33

22.03       Youngster Coast Challenge 1.2U Stanisław Aniołkowski (CDT)        37     0:00
                                           Szymon Tracz (CDT)                 38     0:00
                                           Piotr Pękala (CDT)                 49     0:00
                                           Filip Maciejuk (LPC)               50     0:00

20.03       Danilith Nokere Koerse    1.HC Szymon Sajnok (CPT)                11     0:00
                                           Łukasz Owsian (CPT)                50     1:01
                                           Paweł Bernas (CPT)                 75     1:40
                                           Kamil Gradek (CPT)                 79     1:46
                                           Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     96     3:25

20.03       Danilith Nokere Koerse     1.1 Małgorzata Jasińska (MOV)          53     0:15

13.03-19.03 Tirreno-Adriatico         2.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)            42    22:47
                                           Rafał Majka (BOH)                  52    28:35
                                           Maciej Bodnar (BOH)               110  1:00:47

10.03-17.03 Paryż-Nicea               2.WT Michał Kwiatkowski (SKY)            3     1:03
                                                                           + 3el
                                           Paweł Poljański (BOH)              47    36:56

17.03       Ronde van Drenthe        1.WWT Małgorzata Jasińska (MOV)          20     1:18

17.03       Ronde van Drenthe         1.HC Paweł Bernas (CPT)                  8     0:41
                                           Łukasz Owsian (CPT)                13     3:15
                                           Szymon Sajnok (CPT)                20     5:01
                                           Kamil Gradek (CPT)                 40     5:04

17.03       Paryż-Troyes               1.2 Szymon Rekita (LPC)                76     9:22

14.03-17.03 Istrian Spring Trophy      2.2 Kamil Małecki (CDT)                14     0:56
                                           Patryk Stosz (CDT)                 16     0:58
                                           Piotr Brożyna (CDT)                26     1:48
                                           Michał Paluta (CDT)                39     6:17
                                           Szymon Tracz (CDT)                 48     7:32

10.03       GP Industria & Artigianato 1.HC Rafał Majka (BOH)                 20     0:14

08.03-10.03 Tour of Rhodes             2.2 Jakub Kaczmarek (THU)              15     1:31
                                           Adrian Kurek (THU)                 32    15:27
                                           Emanuel Piaskowy (THU)             46    15:39
                                           Kamil Zieliński (THU)              69    16:56
                                           Karol Domagalski (THU)             72    18:15
                                           Mariusz Gąsiorowski (THU)          84    27:14
                                           Patryk Biel                       106    42:53

09.03       Strade Bianche Donne     1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)         3      0:40
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)         33      4:45

09.03       Strade Bianche            1.WT Rafał Majka (BOH)                 43      9:17
                                           Łukasz Wiśniowski (CPT)           53      9:30
                                           Michał Gołaś (SKY)                54      9:30
                                           Tomasz Marczyński (LTS)           70     12:27

09.03       Trofej Poreč - Poreč Trophy 1.2 Stanisław Aniołkowski (CDT)      41      0:55
                                           Piotr Pękala (CDT)                51      0:55
                                           Damian Papierski (CDT)           135      2:03
                                           Kacper Walkowiak (CDT)           136      2:03
                                           Karol Wawrzyniak (CDT)           137      2:03

06.03       Trofej Umag - Umag Trophy  1.2 Stanisław Aniołkowski (CDT)        7      0:00
                                           Karol Wawrzyniak (CDT)            23      0:00
                                           Kacper Walkowiak (CDT)            43      0:00
                                           Damian Papierski (CDT)            47      0:00
                                           Piotr Pękala (CDT)                84      0:13

05.03       Le Samym                   1.1 Alan Banaszek (CJR)               40      1:23

05.03       Le Samyn des Dames         1.2 Małgorzata Jasińska (MOV)          7      0:58
                                           Anna Plichta (TFS)                58      1:37
                                           Karolina Perekitko               108      6:06

03.03       Spar - Omloop van het Hageland 1.1 Małgorzata Jasińska (MOV)     29      0:29
                                           Marta Lach (CCC)                  44      2:07
                                           Anna Plichta (TFS)                58      2:35
                                           Karolina Perekitko                63      3:40
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)          66      5:54

24.02-03.03 Tour du Rwanda             2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)    37     48:31
                                                                          + 1ze

03.03       Rhodes Grand Prix          1.2 Artur Detko (THU)                 27      0:00
                                           Marcin Budziński (THU)            47      0:00
                                           Tomasz Budziński (THU)            49      0:00

02.03       Omloop Het Nieuwsblad     1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)           71      6:17

02.03       Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen 1.1 Katarzyna Niewiadoma (CSR)     17      1:09
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)         39      1:31
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)          48      6:24

24.02-02.03 UAE Tour                  2.WT Michał Kwiatkowski (SKY)          10      1:49
                                           Łukasz Owsian (CPT)               45     14:24
                                           Michał Gołaś (SKY)                81     35:22

20.02-24.02 Volta ao Algarve          2.HC Maciej Bodnar (BOH)               68     30:34
                                           Paweł Bernas (CPT)               116     47:46

20.02-24.02 Vuelta a Andalucia        2.HC Tomasz Marczyński (LTS)           65     22:27

21.02-24.02 Tour of Antalya            2.2 Szymon Rekita (LPC)                1       -
                                                                          + 1ze
                                                                          + 1el
                                           Patryk Stosz (CDT)                31      1:33
                                           Piotr Brożyna (CDT)               40      2:05
                                           Michał Paluta (CDT)               56      3:29
                                           Kamil Małecki (CDT)              108      9:53
                                           Szymon Tracz (CDT)               116     12:49

21.02-24.02 Setmana Ciclista Valenciana 2.2 Marta Lach (CCC)                 54     13:08
                                           Anna Plichta (TFS)                84     21:52
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)          89     22:56

16.02-21.02 Tour of Oman              2.HC Łukasz Wiśniowski (CPT)           22      6:12
                                           Kamil Gradek (CPT)                91     36:28

17.02       Clasica de Almeria        1.HC Maciej Bodnar (BOH)               22      0:14

06.02-10.02 Volta a la Valenciana      2.1 Łukasz Wiśniowski (CPT)           40      3:45

07.02-10.02 Etoile de Besseges         2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)   107     14:33

10.02       Grand Prix Alanya          1.2 Patryk Stosz (CDT)                 3      0:00
                                           Kamil Małecki (CDT)               16      0:00
                                           Michał Paluta (CDT)               58      0:00
                                           Szymon Tracz (CDT)               100      0:00
                                           Piotr Brożyna (CDT)              111      0:44

10.02       Grand Prix Alanya WE       1.2 Karolina Perekitko                15      0:00
                                           Aleksandra Kowalska               51      0:00

09.02       Grand Prix Gazipasa        1.2 Patryk Stosz (CDT)                 4      0:09
                                           Kamil Małecki (CDT)                5      0:09
                                           Piotr Brożyna (CDT)               21      0:09
                                           Michał Paluta (CDT)               39      0:51
                                           Stanisław Aniołkowski (CDT)       64      9:10

09.02       Grand Prix Gazipasa WE     1.2 Karolina Perekitko                27      2:21

27.01-03.02 Vuelta a San Juan          2.1 Paweł Poljański (BOH)             36      7:03

03.02       Trofeo Palma               1.1 Alan Banaszek (CJR)               42      0:00
                                           Rafał Majka (BOH)                 60      0:00

02.02       Trofeo de Tramuntana       1.1 Rafał Majka (BOH)                 12      1:58

01.02       Trofeo Andratx - Lloseta   1.1 Rafał Majka (BOH)                 25      1:22

31.01       Trofeo Ses Salines         1.1 Rafał Majka (BOH)                 10      0:16
                                           Alan Banaszek (CJR)               70      7:31

27.01       Cadel Evans Great         1.WT Łukasz Owsian (CPT)               47      1:13
                  Ocean Road Race          Szymon Sajnok (CPT)               48      1:13
                                           Tomasz Marczyński (LTS)           58      1:29
                                           Maciej Bodnar (BOH)               95      8:25

26.01       Cadel Evans Great Ocean RR 1.1 Agnieszka Skalniak (CCC)          40      2:03

15.01-20.01 Tour Down Under           2.WT Tomasz Marczyński (LTS)           54      9:55
                                           Maciej Bodnar (BOH)               97     24:33
                                           Łukasz Owsian (CPT)               98     24:52
                                           Szymon Sajnok (CPT)              129     47:58
  
10.01-13.01 Women's Tour Down Under    2.1 Agnieszka Skalniak (CCC)          63     11:05

ze - zwycięstwo etapowe
el - lider wyścigu

BOH : BORA - HANSGROHE
CJR : CAJA RURAL - SEGUROS RGA
CDT : CCC DEVELOPMENT TEAM
CPT : CCC TEAM
DMP : DELKO MARSEILLE PROVENCE
LTS : LOTTO SOUDAL
LPC : LEOPARD PRO CYCLING
PAR : PARDUS - TUFO PROSTEJOV
SKY : TEAM SKY
THU : TEAM HUROM
VOS : VOSTER ATS TEAM
WIB : WIBATECH MERX

CCC : CCC - LIV
CSR : CANYON // SRAM RACING
DLT : BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM
MOV : MOVISTAR TEAM WOMEN
TFS : TREK - SEGAFREDO
TVC : TEAM VIRTU CYCLING

1 Comment

  1. KR

    3 kwietnia 2019, 23:18 o 23:18

    Podsumowując pierwsza część sezonu...napewno początek napawał optymistycznie (Bevin,Greg) ale im dalej tym dało się bardziej zauważać duże braki w CCC...tak naprawdę poza Gregiem nie mamy zawodnika naprawdę klasy światowej ! w momencie gdy grupy z "topu" zaczynają łapać coraz lepsza forme,chłopaków w pomarańczowych koszulkach widać coraz rzadziej,a ostatnie wypowiedzi Grega swiadcza tylko o tym,że i on widzi coraz większy problem...i przykro mi,ale ja nie widzę szans na poprawę tej sytuacji w tym sezonie...no,ale OBYM SIE MYLIL!! na plus napewno kasperkiewicz i rekita!! oraz oczywiście Kwiato...może w tym sezonie ma szczuplejszy program początkowych startów,ale wyniki ma bardzo dobre i fajnie się patrzy na jego jazdę...Majka z każdym startem coraz lepiej i myślę że jeśli tylko...nikt mu nie wejdzie już w tym sezonie pod rower 😉 to da nam jeszcze wiele radości (tu szczególnie liczę na Giro!!) nie można też zapomnieć o Rudyku!!może poza torem zacznie też odnosic w przyszłości sukcesy na szosie! 😉

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: