Visegrad 4 Bicycle Race - Grand Prix Polski 2019. Kankovsky przed Paterskim

Alois Kankovsky (Elkov - Author Cycling Team) sięgnął po zwycięstwo w rozgrywanym na Dolnym Śląsku Grand Prix Polski.

Jednodniówka rozgrywana na 172-kilometrowej trasie wokół Sobótki zaliczana jest do cyklu Visegrad 4 Bicycle Race.

Podobnie jak w poprzednich latach, pomimo zawiązywanych ucieczek o kolejności na mecie zadecydował sprint z grupy. Tym razem najszybszy okazał się Alois Kankovsky z Elkov Author. Na ostatnich metrach czeski sprinter pokonał Macieja Paterskiego (Wibatech Merx Wrocław) i Pawła Franczaka (Voster ATS).

Wyniki Visegrad 4 Bicycle Race - Grand Prix Polski 2019 (1.2), Sobótka - Sobótka (156,6 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Alois KankovskyElkov-Author Cycling Team3:53:21
2.Maciej PaterskiWibatech Merx
3.Paweł FranczakVoster ATS Team
4.Patryk StoszCCC Development Team
5.Kamil MałeckiCCC Development Team
6.Martin Boubal
7.Yannick Mayer
8.Artur DetkoTeam Hurom
9.Karol Kuklewicz
10.Christian KochLKT Team Brandenburg
11.Jakub KaczmarekTeam Hurom
12.Petr FialaAC Sparta Praha
13.Kacper WalkowiakCCC Development Team
14.Tomas KalojirosAC Sparta Praha
15.Krisztián Lovassy
16.Robert Malik
17.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov
18.Petr Klabouch
19.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
20.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
21.Nicolas Pietrula
22.Roman Gladysh
23.Gergő OroszPannon Cycling Team
24.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
25.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team
26.Mikołaj Konieczny
27.Patrik TyborDukla Banska Bystrica
28.Peter Forster
29.Sebastian Matusiak
30.Juraj BellanDukla Banska Bystrica
31.Marton Solymosi
32.Volodymyr DzhusLviv Cycling Team
33.Jan BartaElkov-Author Cycling Team
34.Roman Lehky
35.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica
36.Vojtěch Modlitba
37.Vladyslav Shcherban
38.Martin MahdarDukla Banska Bystrica
39.Jan Kraus
40.Daniel MoriczPannon Cycling Team
41.Jan RajchartAC Sparta Praha
42.Michal Pustula
43.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
44.Martin Kohout
45.Martin Hebik
46.Sylwester JaniszewskiVoster ATS Team
47.Vladimir MiksanikTufo-Pardus Prostejov
48.Jiří Petrus
49.Michal SchuranAC Sparta Praha
50.Emanuel PiaskowyTeam Hurom
51.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica
52.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov
53.Pavel StohrAC Sparta Praha
54.Tomas Jakoubek
55.Karol WawrzyniakCCC Development Team
56.Kamil ZielińskiTeam Hurom
57.Piotr BrożynaCCC Development Team
58.Paweł CieślikWibatech Merx
59.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
60.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
61.Michal Kohout
62.Jan Kaspar
63.Juraj Lajcha
64.Andras SzatmaryPannon Cycling Team
65.Paul TaeblingLKT Team Brandenburg
66.Ludek LichnovskyTufo-Pardus Prostejov
67.Piotr KonwaWibatech Merx 7R
68.Michał PalutaCCC Development Team
69.Matej StibingrElkov-Author Cycling Team
70.Tobiasz PawlakTeam Hurom
71.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
72.Timo Funck
73.Mark Zathureczky
74.Franz WernerLKT Team Brandenburg
75.Adrian KurekTeam Hurom
76.Grzegorz StępniakWibatech Merx
77.Christoph Kaspera
78.Leszek PlucińskiVoster ATS Team
79.Bartosz WarcholWibatech Merx
80.Mateusz GrabisVoster ATS Team00:25
81.Matej ZahalkaElkov-Author Cycling Team
82.Jakub OtrubaElkov-Author Cycling Team00:31
83.Adam StachowiakVoster ATS Team
84.Marek RutkiewiczWibatech Merx00:57
85.Adrian Honkisz01:04
86.Richard BanuschLKT Team Brandenburg02:02
87.Jan RybaAC Sparta Praha04:53
88.Martin ChrenDukla Banska Bystrica
89.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
90.Paul RudysLKT Team Brandenburg07:07
91.Dominic Boke
92.Krzysztof ParmaVoster ATS Team09:05

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: