Kategorie: KontynentalneWyniki

Belgrade Banjaluka 2019: etap 3. Wouter Wippert ponownie

Wouter Wippert (EvoPro Racing) wygrał w Teslić trzeci etap bośniackiego wyścigu Belgrade Banjaluka.

Holender na finiszu z peletonu był lepszy od Aarona Grossera (Bike Aid) i Marko Kumpa (Adria Mobil).

Liderem wyścigu pozostał Nowozelandczyk Aaron Gate (EvoPro Racing).

Wyniki 3. etapu Belgrade Banjaluka (2.1), Brčko - Teslić (176 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Wouter WippertEvoPro Racing3:47:27
2.Aaron GrosserBike Aid
3.Marko KumpAdria Mobil
4.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar
5.Daniel AuerMaloja Pushbikers
6.Paweł FranczakVoster Uniwheels Team
7.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team
8.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
9.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
10.Florenz KnauerHerrmann Radteam
11.Marcel FranzHeizomat Rad-Net
12.Federico BurchioD'Amico-UM Tools
13.AntoniodiSanteSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
14.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
15.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov
16.Jan RybaAC Sparta Praha
17.Roman MaikinMinsk Cycling Club
18.Florian ObersteinerHerrmann Radteam
19.Christopher HatzHerrmann Radteam
20.Juraj BellanDukla Banska Bystrica
21.Dusan KalabaSerbia
22.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
23.Nikodemus HollerBike Aid
24.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
25.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
26.Eduardo EstradaColdeportes Bicicletas Strongman
27.Johnatan CanaveralColdeportes Bicicletas Strongman
28.Angelo RaffaeleD'Amico-UM Tools
29.Attila ValterCCC Development Team
30.Alexander GratzerAustria
31.Aaron GateEvoPro Racing
32.Daire FeeleyEvoPro Racing
33.Adam StachowiakVoster Uniwheels Team
34.Diego Alejandro JaramilloColdeportes Bicicletas Strongman
35.Justin WolfBike Aid
36.Patrick HallerHeizomat Rad-Net
37.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
38.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica
39.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar
40.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
41.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
42.Robert JenkoSlovenia
43.Patrik TyborDukla Banska Bystrica
44.Szymon TraczCCC Development Team
45.Matic VeberSlovenia
46.Tomas KalojirosAC Sparta Praha
47.Jodok SalzmannMaloja Pushbikers
48.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic
49.Aljaz PrahLjubljana Gusto Santic
50.Stefan KolbMaloja Pushbikers
51.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools
52.Juri HollmannHeizomat Rad-Net
53.Ludek LichnovskyTufo-Pardus Prostejov
54.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic
55.Dorde DuricSerbia
56.Anže SkokLjubljana Gusto Santic
57.Vlad PacurarGiotti Victoria-Palomar
58.Stefan BrandlmeierHerrmann Radteam
59.Kacper WalkowiakCCC Development Team
60.Viktor FilutasHungary
61.Michal SchuranAC Sparta Praha
62.Márton DinaHungary
63.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
64.Cyrus MonkEvoPro Racing
65.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
66.Gašper KatrasnikAdria Mobil
67.Johan MorenoColdeportes Bicicletas Strongman
68.Gergo GoncziHungary
69.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic
70.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic
71.Brayan HernandezColdeportes Bicicletas Strongman
72.Oscar Adalberto QuirozColdeportes Bicicletas Strongman
73.Andras SzatmaryHungary
74.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
75.Michele ScartezziniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
76.Luke MudgwayEvoPro Racing
77.Leszek PlucińskiVoster Uniwheels Team
78.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
79.Balázs VasHungary
80.Erik FetterHungary
81.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
82.Petr FialaAC Sparta Praha
83.Luka LakotaSlovenia
84.Jan TschernosterHeizomat Rad-Net
85.Dusan VeselinovicSerbia
86.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
87.Kristijan HocevarSlovenia
88.Moran VermeulenAustria
89.Daniel KockAustria
90.Orlando PitzantiD'Amico-UM Tools
91.Piotr PękalaCCC Development Team
92.Ziga HorvatAdria Mobil
93.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
94.Martin MahdarDukla Banska Bystrica
95.Yauhen SobalMinsk Cycling Club
96.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools
97.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov
98.Martin HaringDukla Banska Bystrica
99.Tim RoskarSlovenia
100.Leon EchtermannHerrmann Radteam
101.Daniel BichlmannBike Aid
102.Marino KobayashiGiotti Victoria-Palomar
103.Leon RohdeHeizomat Rad-Net
104.Aljaž JarcAdria Mobil
105.Jakob GessnerHeizomat Rad-Net
106.Marko DanilovicSerbia
107.Radoslav RoginaAdria Mobil00:15
108.Dušan RajovicAdria Mobil00:17
109.David PerAdria Mobil00:30
110.Adrian BanaszekVoster Uniwheels Team00:40
111.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica00:44
112.Jan RajchartAC Sparta Praha
113.Vladimir MiksanikTufo-Pardus Prostejov
114.Nils FriedlAustria
115.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar
116.Ciprian JitaruGiotti Victoria-Palomar
117.Lukas ReckendorferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
118.Matthias SchnapkaBike Aid
119.Nikolai ShumovMinsk Cycling Club
120.Andrej GalovicSerbia
121.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools
122.Adne van EngelenBike Aid
123.Luka SagadinSlovenia
124.Mateusz KomarVoster Uniwheels Team
125.Mateusz TaciakVoster Uniwheels Team
126.Damian PapierskiCCC Development Team
127.Krzysztof ParmaVoster Uniwheels Team
128.Stefan PollAustria
129.Denis RugovacTufo-Pardus Prostejov
130.Daniel DinaHungary
131.Peter KoningBike Aid
132.Manuel PorznerHerrmann Radteam01:10
133.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich01:20
134.Pascal TreubelHeizomat Rad-Net
135.Siarhei PapokMinsk Cycling Club
136.Jakub VarhanovskyDukla Banska Bystrica
137.Pavel StohrAC Sparta Praha
138.Vlad-nicolae DobreGiotti Victoria-Palomar
139.Luka CotarSlovenia
140.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
141.William David MunozColdeportes Bicicletas Strongman02:09
142.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov
143.Eugenio AlafaciEvoPro Racing
144.Stefan StefanovicSerbia02:23
145.Stevan KlisuricSerbia
146.Lukas ViehbergerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich02:48
147.Luka VrhovnikLjubljana Gusto Santic05:00
148.Eugert ZhupaEvoPro Racing05:26

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Aaron GateEvoPro Racing11:23:33
2.Attila ValterCCC Development Team00:07
3.Aaron GrosserBike Aid00:09
4.Patrick HallerHeizomat Rad-Net
5.Paweł FranczakVoster Uniwheels Team00:11
6.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic
7.Roman MaikinMinsk Cycling Club00:15
8.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
9.Juraj BellanDukla Banska Bystrica
10.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
11.Jodok SalzmannMaloja Pushbikers
12.Christopher HatzHerrmann Radteam
13.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
14.Federico BurchioD'Amico-UM Tools
15.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica
16.Nikodemus HollerBike Aid
17.AntoniodiSanteSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
18.Adam StachowiakVoster Uniwheels Team
19.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
20.Patrik TyborDukla Banska Bystrica
21.Eduardo EstradaColdeportes Bicicletas Strongman
22.Matic VeberSlovenia
23.Johnatan CanaveralColdeportes Bicicletas Strongman
24.Justin WolfBike Aid
25.Florian ObersteinerHerrmann Radteam
26.Márton DinaHungary
27.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools
28.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
29.Daire FeeleyEvoPro Racing
30.Gašper KatrasnikAdria Mobil
31.Juri HollmannHeizomat Rad-Net
32.Cyrus MonkEvoPro Racing
33.Szymon TraczCCC Development Team
34.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic
35.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic
36.Luke MudgwayEvoPro Racing
37.Stefan BrandlmeierHerrmann Radteam
38.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic
39.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
40.Leszek PlucińskiVoster Uniwheels Team
41.Jan TschernosterHeizomat Rad-Net
42.Johan MorenoColdeportes Bicicletas Strongman
43.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
44.Kristijan HocevarSlovenia
45.Martin HaringDukla Banska Bystrica
46.Brayan HernandezColdeportes Bicicletas Strongman
47.Marino KobayashiGiotti Victoria-Palomar
48.Luka LakotaSlovenia
49.Ziga HorvatAdria Mobil
50.Piotr PękalaCCC Development Team
51.Radoslav RoginaAdria Mobil00:30
52.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich00:35
53.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica00:59
54.Adne van EngelenBike Aid
55.Stefan PollAustria01:22
56.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar01:24
57.David PerAdria Mobil01:35
58.Andras SzatmaryHungary01:41
59.Moran VermeulenAustria01:43
60.Mateusz TaciakVoster Uniwheels Team01:49
61.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov01:53
62.Oscar Adalberto QuirozColdeportes Bicicletas Strongman01:55
63.Marcel FranzHeizomat Rad-Net01:56
64.Jakob GessnerHeizomat Rad-Net
65.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team02:00
66.Daniel AuerMaloja Pushbikers
67.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools
68.Aljaz PrahLjubljana Gusto Santic
69.Erik FetterHungary
70.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
71.Orlando PitzantiD'Amico-UM Tools
72.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
73.Nikolai ShumovMinsk Cycling Club
74.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
75.Balázs VasHungary02:23
76.Peter KoningBike Aid02:37
77.Yauhen SobalMinsk Cycling Club02:43
78.Viktor FilutasHungary02:50
79.Tim RoskarSlovenia
80.Andrej GalovicSerbia03:07
81.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools
82.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov03:13
83.Nils FriedlAustria03:34
84.Anže SkokLjubljana Gusto Santic03:39
85.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis03:43
86.Stefan KolbMaloja Pushbikers
87.Leon EchtermannHerrmann Radteam04:01
88.Vlad-nicolae DobreGiotti Victoria-Palomar
89.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich04:10
90.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar04:13
91.Petr FialaAC Sparta Praha04:15
92.Daniel BichlmannBike Aid
93.Dorde DuricSerbia04:20
94.Marko DanilovicSerbia04:33
95.Wouter WippertEvoPro Racing04:36
96.Marko KumpAdria Mobil04:38
97.Ciprian JitaruGiotti Victoria-Palomar04:45
98.Vladimir MiksanikTufo-Pardus Prostejov
99.Dušan RajovicAdria Mobil04:46
100.Luka SagadinSlovenia04:55
101.Dusan KalabaSerbia04:56
102.Jan RybaAC Sparta Praha
103.Robert JenkoSlovenia
104.Dusan VeselinovicSerbia
105.Mateusz KomarVoster Uniwheels Team05:04
106.Diego Alejandro JaramilloColdeportes Bicicletas Strongman05:22
107.Daniel DinaHungary05:26
108.Ludek LichnovskyTufo-Pardus Prostejov05:33
109.Aljaž JarcAdria Mobil
110.Martin MahdarDukla Banska Bystrica
111.Adrian BanaszekVoster Uniwheels Team05:36
112.Stevan KlisuricSerbia06:03
113.Florenz KnauerHerrmann Radteam06:05
114.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar
115.Jakub VarhanovskyDukla Banska Bystrica06:16
116.Matthias SchnapkaBike Aid
117.Alexander GratzerAustria06:26
118.Vlad PacurarGiotti Victoria-Palomar
119.Eugenio AlafaciEvoPro Racing06:29
120.Denis RugovacTufo-Pardus Prostejov06:30
121.Krzysztof ParmaVoster Uniwheels Team06:52
122.Stefan StefanovicSerbia06:56
123.Michal SchuranAC Sparta Praha06:58
124.Siarhei PapokMinsk Cycling Club07:06
125.Tomas KalojirosAC Sparta Praha07:53
126.William David MunozColdeportes Bicicletas Strongman07:55
127.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich08:10
128.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
129.Jan RajchartAC Sparta Praha08:15
130.Pavel StohrAC Sparta Praha08:18
131.Gergo GoncziHungary08:31
132.Angelo RaffaeleD'Amico-UM Tools08:47
133.Michele ScartezziniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
134.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis09:00
135.Daniel KockAustria
136.Luka VrhovnikLjubljana Gusto Santic09:28
137.Leon RohdeHeizomat Rad-Net09:39
138.Damian PapierskiCCC Development Team09:44
139.Kacper WalkowiakCCC Development Team10:16
140.Lukas ReckendorferTeam Hrinkow Advarics Cycleang10:22
141.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov10:25
142.Pascal TreubelHeizomat Rad-Net10:59
143.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang11:48
144.Luka CotarSlovenia12:08
145.Lukas ViehbergerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich12:26
146.Eugert ZhupaEvoPro Racing15:23
147.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich16:52
148.Manuel PorznerHerrmann Radteam17:09
Redakcja rowery.org

Comments are closed.

Share
Opublikowane przez
Redakcja rowery.org

Recent Posts

Ladies Tour of Norway 2019: etap 2. Znakomite zwycięstwo Marianne Vos

Marianne Vos (CCC Liv), po solowym ataku w końcówce, wygrała w Askim drugi etap Ladies Tour of Norway. (więcej…)

23 sierpnia 2019, 18:56 18:56

PostNord Danmark Rundt 2019: etap 3. Lasse Norman Hansen najsilniejszy

Lasse Norman Hansen (Corendon – Circu) zwyciężył na mecie trzeciego odcinka wyścigu dookoła Danii. (więcej…)

23 sierpnia 2019, 18:25 18:25

Marcel Kittel zakończył karierę

Niemiec Marcel Kittel w wieku 31 lat zakończył zawodową karierę. (więcej…)

23 sierpnia 2019, 17:37 17:37

Vuelta a Espana 2019: etap 1 – przekroje/mapki

Zapowiedź 1. etapu Vuelta a Espana 2019. 24 sierpnia: Salinas de Torrevieja – Torrevieja (13,4 km; jazda drużynowa na czas).…

23 sierpnia 2019, 16:50 16:50

Remco Evenepoel w Deceuninck-Quick-Step na kolejne lata

Remco Evenepoel podpisał trzyletnią prolongatę kontraktu z zespołem Deceuninck-Quick-Step. (więcej…)

23 sierpnia 2019, 15:08 15:08

Tour de l'Avenir 2019: etap 8. Alexander Evans zdobył Col de la Loze

Alexander Evans triumfował na Col de la Loze na mecie ósmego etapu "wyścigu przyszłości" – Tour de l'Avenir. (więcej…)

23 sierpnia 2019, 14:48 14:48