Belgrade Banjaluka 2019: etap 2. Wouter Wippert przypomniał o sobie

logo Belgrade Banjaluka

Wouter Wippert (EvoPro Racing) wygrał w Brczko finisz z peletonu po drugi etap Belgrade Banjaluka.

Tuż za Holendrem kreskę przecięli Patrick Haller (Heizomat Rad-Net) i Paweł Franczak (Voster Uniwheels Team).

Liderem wyścigu pozostał Nowozelandczyk Aaron Gate (EvoPro Racing).

Wyniki 2. etapu Belgrade Banjaluka 2019 (2.1), Vlasenica - Brčko (151 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Wouter WippertEvoPro Racing3:22:40
2.Patrick HallerHeizomat Rad-Net
3.Paweł FranczakVoster Uniwheels Team
4.Aaron GrosserBike Aid
5.Jodok SalzmannMaloja Pushbikers
6.Roman MaikinMinsk Cycling Club
7.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
8.Federico BurchioD'Amico-UM Tools
9.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools
10.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team
11.Christopher HatzHerrmann Radteam
12.Marcel FranzHeizomat Rad-Net
13.Daniel AuerMaloja Pushbikers
14.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
15.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
16.Robert JenkoSlovenia
17.Matic VeberSlovenia
18.Gašper KatrasnikAdria Mobil
19.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic
20.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
21.Juraj BellanDukla Banska Bystrica
22.Dusan KalabaSerbia
23.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica
24.Márton DinaHungary
25.Eduardo EstradaColdeportes Bicicletas Strongman
26.Patrik TyborDukla Banska Bystrica
27.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
28.Erik FetterHungary
29.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools
30.Attila ValterCCC Development Team
31.Justin WolfBike Aid
32.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov
33.Luke MudgwayEvoPro Racing
34.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
35.Florian ObersteinerHerrmann Radteam
36.AntoniodiSanteSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
37.Aaron GateEvoPro Racing
38.Nikodemus HollerBike Aid
39.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
40.Jan RybaAC Sparta Praha
41.Leszek PlucińskiVoster Uniwheels Team
42.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar
43.Adam StachowiakVoster Uniwheels Team
44.Florenz KnauerHerrmann Radteam
45.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
46.Daire FeeleyEvoPro Racing
47.Johnatan CanaveralColdeportes Bicicletas Strongman
48.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic
49.Cyrus MonkEvoPro Racing
50.Adrian BanaszekVoster Uniwheels Team
51.Szymon TraczCCC Development Team
52.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic
53.Jan TschernosterHeizomat Rad-Net
54.Orlando PitzantiD'Amico-UM Tools
55.Stefan KolbMaloja Pushbikers
56.Juri HollmannHeizomat Rad-Net
57.Stefan BrandlmeierHerrmann Radteam
58.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar
59.Nikolai ShumovMinsk Cycling Club
60.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
61.Johan MorenoColdeportes Bicicletas Strongman
62.Jakub VarhanovskyDukla Banska Bystrica
63.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic
64.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica
65.Aljaz PrahLjubljana Gusto Santic
66.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
67.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
68.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
69.Leon RohdeHeizomat Rad-Net
70.Jakob GessnerHeizomat Rad-Net
71.Leon EchtermannHerrmann Radteam
72.Martin HaringDukla Banska Bystrica
73.Dusan VeselinovicSerbia
74.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
75.Ziga HorvatAdria Mobil
76.Luka LakotaSlovenia
77.Brayan HernandezColdeportes Bicicletas Strongman
78.Kristijan HocevarSlovenia
79.Piotr PękalaCCC Development Team
80.Marino KobayashiGiotti Victoria-Palomar
81.Adne van EngelenBike Aid
82.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
83.Pascal TreubelHeizomat Rad-Net
84.Ciprian JitaruGiotti Victoria-Palomar00:23
85.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov
86.Andrej GalovicSerbia
87.Andras SzatmaryHungary
88.Stefan PollAustria
89.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools
90.Balázs VasHungary
91.Vladimir MiksanikTufo-Pardus Prostejov
92.Vlad-nicolae DobreGiotti Victoria-Palomar00:31
93.Dorde DuricSerbia00:37
94.Ludek LichnovskyTufo-Pardus Prostejov
95.Dušan RajovicAdria Mobil
96.Eugenio AlafaciEvoPro Racing
97.Michele ScartezziniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
98.Kacper WalkowiakCCC Development Team
99.Angelo RaffaeleD'Amico-UM Tools
100.Aljaž JarcAdria Mobil
101.Daniel BichlmannBike Aid
102.Peter KoningBike Aid
103.Mateusz KomarVoster Uniwheels Team
104.Martin MahdarDukla Banska Bystrica
105.Petr FialaAC Sparta Praha
106.Oscar Adalberto QuirozColdeportes Bicicletas Strongman
107.Viktor FilutasHungary00:50
108.Riccardo StabentheinerAustria
109.Luka VrhovnikLjubljana Gusto Santic
110.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
111.Nils FriedlAustria
112.Stevan KlisuricSerbia
113.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar
114.Tim RoskarSlovenia
115.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
116.Yauhen SobalMinsk Cycling Club
117.Siarhei PapokMinsk Cycling Club
118.Matthias SchnapkaBike Aid
119.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
120.Marko KumpAdria Mobil
121.Mateusz TaciakVoster Uniwheels Team
122.Daniel KockAustria
123.David PerAdria Mobil
124.Stefan StefanovicSerbia
125.Marko DanilovicSerbia
126.Denis RugovacTufo-Pardus Prostejov
127.Damian PapierskiCCC Development Team
128.William David MunozColdeportes Bicicletas Strongman
129.Daniel DinaHungary
130.Krzysztof ParmaVoster Uniwheels Team01:26
131.Moran VermeulenAustria01:28
132.Lukas ReckendorferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
133.Lukas ViehbergerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
134.Anže SkokLjubljana Gusto Santic01:39
135.Pavel StohrAC Sparta Praha02:02
136.Michal SchuranAC Sparta Praha
137.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov02:11
138.Luka SagadinSlovenia
139.Jan RajchartAC Sparta Praha02:35
140.Alexander GratzerAustria02:48
141.Vlad PacurarGiotti Victoria-Palomar
142.Diego Alejandro JaramilloColdeportes Bicicletas Strongman03:12
143.Radoslav RoginaAdria Mobil00:00
144.Tomas KalojirosAC Sparta Praha05:01
145.Eugert ZhupaEvoPro Racing
146.Manuel PorznerHerrmann Radteam
147.Gergo GoncziHungary06:31
148.Luka CotarSlovenia07:22
149.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
150.Jan StohrAC Sparta Praha00:00
DNFMarkus FreibergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
DNFKarol WawrzyniakCCC Development Team
DNSValentin GotzingerMaloja Pushbikers

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Aaron GateEvoPro Racing7:36:06
2.Attila ValterCCC Development Team00:07
3.Patrick HallerHeizomat Rad-Net00:09
4.Paweł FranczakVoster Uniwheels Team00:11
5.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic
6.Jodok SalzmannMaloja Pushbikers00:15
7.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools
8.Roman MaikinMinsk Cycling Club
9.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
10.Juraj BellanDukla Banska Bystrica
11.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
12.Aaron GrosserBike Aid
13.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
14.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica
15.Christopher HatzHerrmann Radteam
16.Patrik TyborDukla Banska Bystrica
17.Matic VeberSlovenia
18.Márton DinaHungary
19.Adam StachowiakVoster Uniwheels Team
20.Nikodemus HollerBike Aid
21.Federico BurchioD'Amico-UM Tools
22.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
23.Eduardo EstradaColdeportes Bicicletas Strongman
24.Gašper KatrasnikAdria Mobil
25.Justin WolfBike Aid
26.AntoniodiSanteSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
27.Cyrus MonkEvoPro Racing
28.Luke MudgwayEvoPro Racing
29.Johnatan CanaveralColdeportes Bicicletas Strongman
30.Juri HollmannHeizomat Rad-Net
31.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
32.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica
33.Florian ObersteinerHerrmann Radteam
34.Jan TschernosterHeizomat Rad-Net
35.Martin HaringDukla Banska Bystrica
36.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic
37.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic
38.Kristijan HocevarSlovenia
39.Leszek PlucińskiVoster Uniwheels Team
40.Daire FeeleyEvoPro Racing
41.Stefan BrandlmeierHerrmann Radteam
42.Marino KobayashiGiotti Victoria-Palomar
43.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic
44.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
45.Szymon TraczCCC Development Team
46.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
47.Adne van EngelenBike Aid
48.Johan MorenoColdeportes Bicicletas Strongman
49.Ziga HorvatAdria Mobil
50.Luka LakotaSlovenia
51.Brayan HernandezColdeportes Bicicletas Strongman
52.Piotr PękalaCCC Development Team
53.Radoslav RoginaAdria Mobil
54.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich00:35
55.Stefan PollAustria00:38
56.Mateusz TaciakVoster Uniwheels Team01:05
57.David PerAdria Mobil
58.Nikolai ShumovMinsk Cycling Club01:16
59.Jan StohrAC Sparta Praha
60.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar01:24
61.Andras SzatmaryHungary01:41
62.Moran VermeulenAustria01:43
63.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov01:53
64.Peter KoningBike Aid
65.Oscar Adalberto QuirozColdeportes Bicicletas Strongman01:55
66.Marcel FranzHeizomat Rad-Net01:56
67.Jakob GessnerHeizomat Rad-Net
68.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team02:00
69.Daniel AuerMaloja Pushbikers
70.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools
71.Erik FetterHungary
72.Orlando PitzantiD'Amico-UM Tools
73.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
74.Aljaz PrahLjubljana Gusto Santic
75.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
76.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
77.Andrej GalovicSerbia02:23
78.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools
79.Balázs VasHungary
80.Vlad-nicolae DobreGiotti Victoria-Palomar02:41
81.Yauhen SobalMinsk Cycling Club02:43
82.Viktor FilutasHungary02:50
83.Nils FriedlAustria
84.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
85.Tim RoskarSlovenia
86.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov03:13
87.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar03:29
88.Anže SkokLjubljana Gusto Santic03:39
89.Stevan KlisuricSerbia03:40
90.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis03:43
91.Stefan KolbMaloja Pushbikers
92.Ciprian JitaruGiotti Victoria-Palomar04:01
93.Leon EchtermannHerrmann Radteam
94.Vladimir MiksanikTufo-Pardus Prostejov
95.Luka SagadinSlovenia04:11
96.Daniel BichlmannBike Aid04:15
97.Petr FialaAC Sparta Praha
98.Dorde DuricSerbia04:20
99.Eugenio AlafaciEvoPro Racing
100.Mateusz KomarVoster Uniwheels Team
101.Riccardo StabentheinerAustria04:28
102.Luka VrhovnikLjubljana Gusto Santic
103.Dušan RajovicAdria Mobil04:29
104.Stefan StefanovicSerbia04:33
105.Marko DanilovicSerbia
106.Marko KumpAdria Mobil04:42
107.Daniel DinaHungary
108.Wouter WippertEvoPro Racing04:46
109.Dusan KalabaSerbia04:56
110.Robert JenkoSlovenia
111.Jan RybaAC Sparta Praha
112.Adrian BanaszekVoster Uniwheels Team
113.Jakub VarhanovskyDukla Banska Bystrica
114.Dusan VeselinovicSerbia
115.Diego Alejandro JaramilloColdeportes Bicicletas Strongman05:22
116.Matthias SchnapkaBike Aid05:32
117.Ludek LichnovskyTufo-Pardus Prostejov05:33
118.Aljaž JarcAdria Mobil
119.Martin MahdarDukla Banska Bystrica
120.Siarhei PapokMinsk Cycling Club05:46
121.Denis RugovacTufo-Pardus Prostejov
122.William David MunozColdeportes Bicicletas Strongman
123.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar06:05
124.Florenz KnauerHerrmann Radteam
125.Krzysztof ParmaVoster Uniwheels Team06:08
126.Vlad PacurarGiotti Victoria-Palomar06:26
127.Alexander GratzerAustria
128.Pavel StohrAC Sparta Praha06:58
129.Michal SchuranAC Sparta Praha
130.Jan RajchartAC Sparta Praha07:31
131.Tomas KalojirosAC Sparta Praha07:53
132.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich08:10
133.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
134.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov08:16
135.Gergo GoncziHungary08:31
136.Michele ScartezziniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis08:47
137.Angelo RaffaeleD'Amico-UM Tools
138.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis09:00
139.Daniel KockAustria
140.Damian PapierskiCCC Development Team
141.Lukas ReckendorferTeam Hrinkow Advarics Cycleang09:38
142.Lukas ViehbergerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
143.Leon RohdeHeizomat Rad-Net09:39
144.Pascal TreubelHeizomat Rad-Net
145.Eugert ZhupaEvoPro Racing09:57
146.Kacper WalkowiakCCC Development Team10:16
147.Luka CotarSlovenia10:48
148.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang11:48
149.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich15:32
150.Manuel PorznerHerrmann Radteam15:59

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: