Wouter Wippert (EvoPro Racing) wygrał w Brczko finisz z peletonu po drugi etap Belgrade Banjaluka.
Tuż za Holendrem kreskę przecięli Patrick Haller (Heizomat Rad-Net) i Paweł Franczak (Voster Uniwheels Team).
Liderem wyścigu pozostał Nowozelandczyk Aaron Gate (EvoPro Racing).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Wouter Wippert | EvoPro Racing | 3:22:40 |
2. | Patrick Haller | Heizomat Rad-Net | |
3. | Paweł Franczak | Voster Uniwheels Team | |
4. | Aaron Grosser | Bike Aid | |
5. | Jodok Salzmann | Maloja Pushbikers | |
6. | Roman Maikin | Minsk Cycling Club | |
7. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
8. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | |
9. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | |
10. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | |
11. | Christopher Hatz | Herrmann Radteam | |
12. | Marcel Franz | Heizomat Rad-Net | |
13. | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | |
14. | Paolo Toto | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
15. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
16. | Robert Jenko | Slovenia | |
17. | Matic Veber | Slovenia | |
18. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
19. | Benjamin Hill | Ljubljana Gusto Santic | |
20. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
21. | Juraj Bellan | Dukla Banska Bystrica | |
22. | Dusan Kalaba | Serbia | |
23. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
24. | Márton Dina | Hungary | |
25. | Eduardo Estrada | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
26. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
27. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
28. | Erik Fetter | Hungary | |
29. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | |
30. | Attila Valter | CCC Development Team | |
31. | Justin Wolf | Bike Aid | |
32. | Tomas Barta | Tufo-Pardus Prostejov | |
33. | Luke Mudgway | EvoPro Racing | |
34. | Karel Tyrpekl | Tufo-Pardus Prostejov | |
35. | Florian Obersteiner | Herrmann Radteam | |
36. | AntoniodiSante | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
37. | Aaron Gate | EvoPro Racing | |
38. | Nikodemus Holler | Bike Aid | |
39. | Marvin Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
40. | Jan Ryba | AC Sparta Praha | |
41. | Leszek Pluciński | Voster Uniwheels Team | |
42. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | |
43. | Adam Stachowiak | Voster Uniwheels Team | |
44. | Florenz Knauer | Herrmann Radteam | |
45. | Michael Holland | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
46. | Daire Feeley | EvoPro Racing | |
47. | Johnatan Canaveral | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
48. | Ziga Rucigaj | Ljubljana Gusto Santic | |
49. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | |
50. | Adrian Banaszek | Voster Uniwheels Team | |
51. | Szymon Tracz | CCC Development Team | |
52. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | |
53. | Jan Tschernoster | Heizomat Rad-Net | |
54. | Orlando Pitzanti | D'Amico-UM Tools | |
55. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | |
56. | Juri Hollmann | Heizomat Rad-Net | |
57. | Stefan Brandlmeier | Herrmann Radteam | |
58. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | |
59. | Nikolai Shumov | Minsk Cycling Club | |
60. | Raphael Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
61. | Johan Moreno | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
62. | Jakub Varhanovsky | Dukla Banska Bystrica | |
63. | Timothy Guy | Ljubljana Gusto Santic | |
64. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
65. | Aljaz Prah | Ljubljana Gusto Santic | |
66. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
67. | Julian Gruber | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
68. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | |
69. | Leon Rohde | Heizomat Rad-Net | |
70. | Jakob Gessner | Heizomat Rad-Net | |
71. | Leon Echtermann | Herrmann Radteam | |
72. | Martin Haring | Dukla Banska Bystrica | |
73. | Dusan Veselinovic | Serbia | |
74. | Johannes Schinnagel | Maloja Pushbikers | |
75. | Ziga Horvat | Adria Mobil | |
76. | Luka Lakota | Slovenia | |
77. | Brayan Hernandez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
78. | Kristijan Hocevar | Slovenia | |
79. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
80. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria-Palomar | |
81. | Adne van Engelen | Bike Aid | |
82. | Felix Ritzinger | Maloja Pushbikers | |
83. | Pascal Treubel | Heizomat Rad-Net | |
84. | Ciprian Jitaru | Giotti Victoria-Palomar | 00:23 |
85. | Wojciech Pszczolarski | Tufo-Pardus Prostejov | |
86. | Andrej Galovic | Serbia | |
87. | Andras Szatmary | Hungary | |
88. | Stefan Poll | Austria | |
89. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | |
90. | Balázs Vas | Hungary | |
91. | Vladimir Miksanik | Tufo-Pardus Prostejov | |
92. | Vlad-nicolae Dobre | Giotti Victoria-Palomar | 00:31 |
93. | Dorde Duric | Serbia | 00:37 |
94. | Ludek Lichnovsky | Tufo-Pardus Prostejov | |
95. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | |
96. | Eugenio Alafaci | EvoPro Racing | |
97. | Michele Scartezzini | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
98. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
99. | Angelo Raffaele | D'Amico-UM Tools | |
100. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
101. | Daniel Bichlmann | Bike Aid | |
102. | Peter Koning | Bike Aid | |
103. | Mateusz Komar | Voster Uniwheels Team | |
104. | Martin Mahdar | Dukla Banska Bystrica | |
105. | Petr Fiala | AC Sparta Praha | |
106. | Oscar Adalberto Quiroz | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
107. | Viktor Filutas | Hungary | 00:50 |
108. | Riccardo Stabentheiner | Austria | |
109. | Luka Vrhovnik | Ljubljana Gusto Santic | |
110. | Thomas Umhaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
111. | Nils Friedl | Austria | |
112. | Stevan Klisuric | Serbia | |
113. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | |
114. | Tim Roskar | Slovenia | |
115. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
116. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
117. | Siarhei Papok | Minsk Cycling Club | |
118. | Matthias Schnapka | Bike Aid | |
119. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
120. | Marko Kump | Adria Mobil | |
121. | Mateusz Taciak | Voster Uniwheels Team | |
122. | Daniel Kock | Austria | |
123. | David Per | Adria Mobil | |
124. | Stefan Stefanovic | Serbia | |
125. | Marko Danilovic | Serbia | |
126. | Denis Rugovac | Tufo-Pardus Prostejov | |
127. | Damian Papierski | CCC Development Team | |
128. | William David Munoz | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
129. | Daniel Dina | Hungary | |
130. | Krzysztof Parma | Voster Uniwheels Team | 01:26 |
131. | Moran Vermeulen | Austria | 01:28 |
132. | Lukas Reckendorfer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
133. | Lukas Viehberger | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
134. | Anže Skok | Ljubljana Gusto Santic | 01:39 |
135. | Pavel Stohr | AC Sparta Praha | 02:02 |
136. | Michal Schuran | AC Sparta Praha | |
137. | Marek Dolnicek | Tufo-Pardus Prostejov | 02:11 |
138. | Luka Sagadin | Slovenia | |
139. | Jan Rajchart | AC Sparta Praha | 02:35 |
140. | Alexander Gratzer | Austria | 02:48 |
141. | Vlad Pacurar | Giotti Victoria-Palomar | |
142. | Diego Alejandro Jaramillo | Coldeportes Bicicletas Strongman | 03:12 |
143. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | 00:00 |
144. | Tomas Kalojiros | AC Sparta Praha | 05:01 |
145. | Eugert Zhupa | EvoPro Racing | |
146. | Manuel Porzner | Herrmann Radteam | |
147. | Gergo Gonczi | Hungary | 06:31 |
148. | Luka Cotar | Slovenia | 07:22 |
149. | Stefan Mastaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
150. | Jan Stohr | AC Sparta Praha | 00:00 |
DNF | Markus Freiberger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
DNF | Karol Wawrzyniak | CCC Development Team | |
DNS | Valentin Gotzinger | Maloja Pushbikers |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Aaron Gate | EvoPro Racing | 7:36:06 |
2. | Attila Valter | CCC Development Team | 00:07 |
3. | Patrick Haller | Heizomat Rad-Net | 00:09 |
4. | Paweł Franczak | Voster Uniwheels Team | 00:11 |
5. | Benjamin Hill | Ljubljana Gusto Santic | |
6. | Jodok Salzmann | Maloja Pushbikers | 00:15 |
7. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | |
8. | Roman Maikin | Minsk Cycling Club | |
9. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
10. | Juraj Bellan | Dukla Banska Bystrica | |
11. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
12. | Aaron Grosser | Bike Aid | |
13. | Paolo Toto | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
14. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
15. | Christopher Hatz | Herrmann Radteam | |
16. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
17. | Matic Veber | Slovenia | |
18. | Márton Dina | Hungary | |
19. | Adam Stachowiak | Voster Uniwheels Team | |
20. | Nikodemus Holler | Bike Aid | |
21. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | |
22. | Karel Tyrpekl | Tufo-Pardus Prostejov | |
23. | Eduardo Estrada | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
24. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
25. | Justin Wolf | Bike Aid | |
26. | AntoniodiSante | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
27. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | |
28. | Luke Mudgway | EvoPro Racing | |
29. | Johnatan Canaveral | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
30. | Juri Hollmann | Heizomat Rad-Net | |
31. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
32. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
33. | Florian Obersteiner | Herrmann Radteam | |
34. | Jan Tschernoster | Heizomat Rad-Net | |
35. | Martin Haring | Dukla Banska Bystrica | |
36. | Ziga Rucigaj | Ljubljana Gusto Santic | |
37. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | |
38. | Kristijan Hocevar | Slovenia | |
39. | Leszek Pluciński | Voster Uniwheels Team | |
40. | Daire Feeley | EvoPro Racing | |
41. | Stefan Brandlmeier | Herrmann Radteam | |
42. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria-Palomar | |
43. | Timothy Guy | Ljubljana Gusto Santic | |
44. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | |
45. | Szymon Tracz | CCC Development Team | |
46. | Johannes Schinnagel | Maloja Pushbikers | |
47. | Adne van Engelen | Bike Aid | |
48. | Johan Moreno | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
49. | Ziga Horvat | Adria Mobil | |
50. | Luka Lakota | Slovenia | |
51. | Brayan Hernandez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
52. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
53. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
54. | Raphael Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 00:35 |
55. | Stefan Poll | Austria | 00:38 |
56. | Mateusz Taciak | Voster Uniwheels Team | 01:05 |
57. | David Per | Adria Mobil | |
58. | Nikolai Shumov | Minsk Cycling Club | 01:16 |
59. | Jan Stohr | AC Sparta Praha | |
60. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | 01:24 |
61. | Andras Szatmary | Hungary | 01:41 |
62. | Moran Vermeulen | Austria | 01:43 |
63. | Tomas Barta | Tufo-Pardus Prostejov | 01:53 |
64. | Peter Koning | Bike Aid | |
65. | Oscar Adalberto Quiroz | Coldeportes Bicicletas Strongman | 01:55 |
66. | Marcel Franz | Heizomat Rad-Net | 01:56 |
67. | Jakob Gessner | Heizomat Rad-Net | |
68. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | 02:00 |
69. | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | |
70. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | |
71. | Erik Fetter | Hungary | |
72. | Orlando Pitzanti | D'Amico-UM Tools | |
73. | Julian Gruber | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
74. | Aljaz Prah | Ljubljana Gusto Santic | |
75. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
76. | Felix Ritzinger | Maloja Pushbikers | |
77. | Andrej Galovic | Serbia | 02:23 |
78. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | |
79. | Balázs Vas | Hungary | |
80. | Vlad-nicolae Dobre | Giotti Victoria-Palomar | 02:41 |
81. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | 02:43 |
82. | Viktor Filutas | Hungary | 02:50 |
83. | Nils Friedl | Austria | |
84. | Thomas Umhaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
85. | Tim Roskar | Slovenia | |
86. | Wojciech Pszczolarski | Tufo-Pardus Prostejov | 03:13 |
87. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | 03:29 |
88. | Anže Skok | Ljubljana Gusto Santic | 03:39 |
89. | Stevan Klisuric | Serbia | 03:40 |
90. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 03:43 |
91. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | |
92. | Ciprian Jitaru | Giotti Victoria-Palomar | 04:01 |
93. | Leon Echtermann | Herrmann Radteam | |
94. | Vladimir Miksanik | Tufo-Pardus Prostejov | |
95. | Luka Sagadin | Slovenia | 04:11 |
96. | Daniel Bichlmann | Bike Aid | 04:15 |
97. | Petr Fiala | AC Sparta Praha | |
98. | Dorde Duric | Serbia | 04:20 |
99. | Eugenio Alafaci | EvoPro Racing | |
100. | Mateusz Komar | Voster Uniwheels Team | |
101. | Riccardo Stabentheiner | Austria | 04:28 |
102. | Luka Vrhovnik | Ljubljana Gusto Santic | |
103. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | 04:29 |
104. | Stefan Stefanovic | Serbia | 04:33 |
105. | Marko Danilovic | Serbia | |
106. | Marko Kump | Adria Mobil | 04:42 |
107. | Daniel Dina | Hungary | |
108. | Wouter Wippert | EvoPro Racing | 04:46 |
109. | Dusan Kalaba | Serbia | 04:56 |
110. | Robert Jenko | Slovenia | |
111. | Jan Ryba | AC Sparta Praha | |
112. | Adrian Banaszek | Voster Uniwheels Team | |
113. | Jakub Varhanovsky | Dukla Banska Bystrica | |
114. | Dusan Veselinovic | Serbia | |
115. | Diego Alejandro Jaramillo | Coldeportes Bicicletas Strongman | 05:22 |
116. | Matthias Schnapka | Bike Aid | 05:32 |
117. | Ludek Lichnovsky | Tufo-Pardus Prostejov | 05:33 |
118. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
119. | Martin Mahdar | Dukla Banska Bystrica | |
120. | Siarhei Papok | Minsk Cycling Club | 05:46 |
121. | Denis Rugovac | Tufo-Pardus Prostejov | |
122. | William David Munoz | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
123. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | 06:05 |
124. | Florenz Knauer | Herrmann Radteam | |
125. | Krzysztof Parma | Voster Uniwheels Team | 06:08 |
126. | Vlad Pacurar | Giotti Victoria-Palomar | 06:26 |
127. | Alexander Gratzer | Austria | |
128. | Pavel Stohr | AC Sparta Praha | 06:58 |
129. | Michal Schuran | AC Sparta Praha | |
130. | Jan Rajchart | AC Sparta Praha | 07:31 |
131. | Tomas Kalojiros | AC Sparta Praha | 07:53 |
132. | Marvin Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 08:10 |
133. | Michael Holland | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
134. | Marek Dolnicek | Tufo-Pardus Prostejov | 08:16 |
135. | Gergo Gonczi | Hungary | 08:31 |
136. | Michele Scartezzini | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 08:47 |
137. | Angelo Raffaele | D'Amico-UM Tools | |
138. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 09:00 |
139. | Daniel Kock | Austria | |
140. | Damian Papierski | CCC Development Team | |
141. | Lukas Reckendorfer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 09:38 |
142. | Lukas Viehberger | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
143. | Leon Rohde | Heizomat Rad-Net | 09:39 |
144. | Pascal Treubel | Heizomat Rad-Net | |
145. | Eugert Zhupa | EvoPro Racing | 09:57 |
146. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | 10:16 |
147. | Luka Cotar | Slovenia | 10:48 |
148. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 11:48 |
149. | Stefan Mastaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 15:32 |
150. | Manuel Porzner | Herrmann Radteam | 15:59 |