Giro di Sicilia 2019: etap 1. Riccardo Stacchiotti w Milazzo

Riccardo Stacchiotti

Riccardo Stacchiotti (Giotti Victoria) wygrał pierwszy etap 24. wyścigu dookoła Sycylii i zdobył koszulkę lidera.

Włoch na finiszu z peletonu pokonał swoich rodaków Manuela Bellettiego (Androni Giocattoli – Sidermec) i Luce Pacioniego (Neri Sottoli Selle Italia KTM).

Wyniki 1. etapu Giro di Sicilia 2019 (2.1), Catania – Milazzo (165 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria3:48:02
2.Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermec
3.Luca PacioniNeri Sottoli Selle Italia Ktm
4.Sergei ShilovGazprom - Rusvelo
5.Juan Sebastian MolanoUAE Team Emirates
6.Iuri FilosiDelko Marseille Provence
7.Marco TizzaAmore & Vita - Prodir
8.Vincenzo AlbaneseBardiani CSF
9.Damiano CimaNippo - Vini Fantini - Faizane'
10.Colin JoyceRally UHC Cycling
11.Simone VelascoNeri Sottoli Selle Italia Ktm
12.Wesley KrederWanty - Gobert Cycling Team
13.Ivan RovnyGazprom - Rusvelo
14.Antonio PuppioKometa Cycling Team
15.Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodir
16.Luca WackermannBardiani CSF
17.Dayer QuintanaNeri Sottoli Selle Italia Ktm
18.Brandon McnultyRally UHC Cycling
19.Paolo TotòSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis
20.Marco MaroneseBardiani CSF
21.Jan PolancUae Team Emirates
22.Guy SagivIsrael Cycling Academy
23.Andreas NielsenRiwal Readynez Cycling Team
24.Aleksandr VlasovGazprom - Rusvelo
25.Filippo ZaccantiNippo - Vini Fantini - Faizane'
26.Johnatan Cañaveral VargasColdeportes Bicicletas Strongman
27.Andrea ToniattiTeam Colpack
28.Fabien DoubeyWanty - Gobert Cycling Team
29.Joan Bou CompanyNippo-Vini Fantini-Faizane
30.Alexander PorsevGazprom - Rusvelo
31.Igor BoevGazprom - Rusvelo
32.Guillaume MartinWanty - Gobert Cycling Team
33.Simone PetilliUae Team Emirates
34.Sebastian SchönbergerNeri Sottoli Selle Italia Ktm
35.Ivo OliveiraUae Team Emirates
36.Jacopo MoscaD'Amico Um Tools
37.Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec
38.Oscar Adalberto Quiroz AyalaColdeportes Bicicletas Strongman
39.Umberto OrsiniBardiani CSF
40.Hamish SchreursIsrael Cycling Academy
41.Gavin MannionRally UHC Cycling
42.Kristian SbaragliIsrael Cycling Academy
43.Andrea BagioliTeam Colpack
44.Hideto NakaneNippo - Vini Fantini - Faizane'
45.Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec
46.Manuel SenniBardiani CSF
47.Marco MinnaardWanty - Gobert Cycling Team
48.Roberto FerrariUae Team Emirates
49.Krister HagenRiwal Readynez Cycling Team
50.Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli-Sidermec
51.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli - Sidermec
52.Mattia CattaneoAndroni Giocattoli - Sidermec
53.Pierpaolo FicaraAmore & Vita - Prodir
54.Viesturs LuksevicsAmore & Vita - Prodir
55.Giovanni ViscontiNeri Sottoli Selle Italia Ktm
56.Petr RikunovGazprom - Rusvelo
57.Ivan MartinelliD'Amico Um Tools
58.Edoardo ZardiniNeri Sottoli Selle Italia Ktm
59.Francesco RomanoBardiani CSF
60.Alejandro Osorio CarvajalNippo-Vini Fantini-Faizane
61.Davide GabburoNeri Sottoli Selle Italia Ktm
62.Lucas ErikssonRiwal Readynez Cycling Team
63.Michel RiesKometa Cycling Team
64.Diego Fernando Cano MalaverColdeportes Bicicletas Strongman
65.Federico ZurloGiotti Victoria
66.Denis-Marian Vulcan
67.Aleksei RybalkinGazprom - Rusvelo
68.Emanuele OnestiGiotti Victoria
69.Alessandro TonelliBardiani CSF
70.Andreas Lorentz KronRiwal Readynez Cycling Team
71.Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis
72.Mauro FinettoDelko Marseille Provence
73.Stefano OldaniKometa Cycling Team
74.Odd Christian EikingWanty - Gobert Cycling Team
75.Sindre Skjøstad LunkeRiwal Readynez Cycling Team
76.Niccolo' SalviettiSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis
77.Juan Pedro Lopez PerezKometa Cycling Team
78.Danilo CelanoAmore & Vita - Prodir
79.Bart De ClercqWanty - Gobert Cycling Team
80.Lucas De RossiDelko Marseille Provence
81.Jonnathan Toussaint Orjuela
82.Robert BrittonRally UHC Cycling
83.Javier Moreno BazanDelko Marseille Provence KTM
84.Sho HatsuyamaNippo - Vini Fantini - Faizane'
85.Dario PuccioniSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis
86.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy
87.Riccardo CiuccarelliSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis00:12
88.Ramunas NavardauskasDelko Marseille Provence
89.Rémy RochasDelko Marseille Provence
90.Paul DoubleTeam Colpack
91.Jesus David Peña JimenezColdeportes Bicicletas Strongman00:29
92.Kristijan ĐurasekUae Team Emirates00:32
93.Simone SterbiniGiotti Victoria00:44
94.Marco FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec00:50
95.Isaac Canton SerranoKometa Cycling Team00:52
96.Michele ScartezziniSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis00:53
97.Delio Fernandez CruzDelko Marseille Provence KTM
98.Diego Pablo Sevilla LopezKometa Cycling Team
99.Federico BurchioD'Amico Um Tools03:33
100.Davide BaldacciniTeam Colpack
101.Franco Gabriel OrocitoD'Amico Um Tools04:43
102.William David Muñoz PerezColdeportes Bicicletas Strongman
103.Daniel CristaGiotti Victoria06:26
104.Svein TuftRally UHC Cycling07:44
105.Kyle MurphyRally UHC Cycling
106.Edwin AvilaIsrael Cycling Academy
107.Angelo RaffaeleD'Amico Um Tools08:29
108.Johan Moreno RamirezColdeportes Bicicletas Strongman
109.Alfdan De DeckerWanty - Gobert Cycling Team12:18
110.Yousif Mirza Al-HammadiUAE Team Emirates
111.Kaspars SergisAmore & Vita - Prodir
112.Roman KustadinchevD'Amico Um Tools
113.Benjamin PerryIsrael Cycling Academy
114.Freek Van RossemD'Amico Um Tools
115.Jose Antonio Garcia MartinKometa Cycling Team
116.Evan HuffmanRally UHC Cycling
117.Jalel DurantiTeam Colpack
118.Paolo BaccioTeam Colpack
119.Marino KobayashiGiotti Victoria
120.Riccardo MinaliIsrael Cycling Academy
121.Filippo RocchettiTeam Colpack
DNF.Federico Nicolas VivasAmore & Vita - Prodir

Klasyfikacja generalna po 1. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria3:47:52
2.Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermec00:04
3.Luca PacioniNeri Sottoli Selle Italia Ktm00:06
4.Krister HagenRiwal Readynez Cycling Team00:07
5.Sergei ShilovGazprom - Rusvelo00:10
6.Juan Sebastian MolanoUAE Team Emirates
7.Iuri FilosiDelko Marseille Provence
8.Marco TizzaAmore & Vita - Prodir
9.Vincenzo AlbaneseBardiani CSF
10.Damiano CimaNippo - Vini Fantini - Faizane'
11.Colin JoyceRally UHC Cycling
12.Simone VelascoNeri Sottoli Selle Italia Ktm
13.Wesley KrederWanty - Gobert Cycling Team
14.Ivan RovnyGazprom - Rusvelo
15.Antonio PuppioKometa Cycling Team
16.Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodir
17.Luca WackermannBardiani CSF
18.Dayer QuintanaNeri Sottoli Selle Italia Ktm
19.Brandon McnultyRally UHC Cycling
20.Paolo TotòSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis
21.Marco MaroneseBardiani CSF
22.Jan PolancUae Team Emirates
23.Guy SagivIsrael Cycling Academy
24.Andreas NielsenRiwal Readynez Cycling Team
25.Aleksandr VlasovGazprom - Rusvelo
26.Filippo ZaccantiNippo - Vini Fantini - Faizane'
27.Johnatan Cañaveral VargasColdeportes Bicicletas Strongman
28.Andrea ToniattiTeam Colpack
29.Fabien DoubeyWanty - Gobert Cycling Team
30.Joan Bou CompanyNippo-Vini Fantini-Faizane
31.Alexander PorsevGazprom - Rusvelo
32.Igor BoevGazprom - Rusvelo
33.Guillaume MartinWanty - Gobert Cycling Team
34.Simone PetilliUae Team Emirates
35.Sebastian SchönbergerNeri Sottoli Selle Italia Ktm
36.Ivo OliveiraUae Team Emirates
37.Jacopo MoscaD'Amico Um Tools
38.Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec
39.Oscar Adalberto Quiroz AyalaColdeportes Bicicletas Strongman
40.Umberto OrsiniBardiani CSF
41.Hamish SchreursIsrael Cycling Academy
42.Gavin MannionRally UHC Cycling
43.Kristian SbaragliIsrael Cycling Academy
44.Andrea BagioliTeam Colpack
45.Hideto NakaneNippo - Vini Fantini - Faizane'
46.Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec
47.Manuel SenniBardiani CSF
48.Marco MinnaardWanty - Gobert Cycling Team
49.Roberto FerrariUae Team Emirates
50.Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli-Sidermec
51.Fausto MasnadaAndroni Giocattoli - Sidermec
52.Mattia CattaneoAndroni Giocattoli - Sidermec
53.Pierpaolo FicaraAmore & Vita - Prodir
54.Viesturs LuksevicsAmore & Vita - Prodir
55.Giovanni ViscontiNeri Sottoli Selle Italia Ktm
56.Petr RikunovGazprom - Rusvelo
57.Ivan MartinelliD'Amico Um Tools
58.Edoardo ZardiniNeri Sottoli Selle Italia Ktm
59.Francesco RomanoBardiani CSF
60.Alejandro Osorio CarvajalNippo-Vini Fantini-Faizane
61.Davide GabburoNeri Sottoli Selle Italia Ktm
62.Lucas ErikssonRiwal Readynez Cycling Team
63.Michel RiesKometa Cycling Team
64.Diego Fernando Cano MalaverColdeportes Bicicletas Strongman
65.Federico ZurloGiotti Victoria
66.Denis-Marian Vulcan
67.Aleksei RybalkinGazprom - Rusvelo
68.Emanuele OnestiGiotti Victoria
69.Alessandro TonelliBardiani CSF
70.Andreas Lorentz KronRiwal Readynez Cycling Team
71.Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis
72.Mauro FinettoDelko Marseille Provence
73.Stefano OldaniKometa Cycling Team
74.Odd Christian EikingWanty - Gobert Cycling Team
75.Sindre Skjøstad LunkeRiwal Readynez Cycling Team
76.Niccolo' SalviettiSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis
77.Juan Pedro Lopez PerezKometa Cycling Team
78.Danilo CelanoAmore & Vita - Prodir
79.Bart De ClercqWanty - Gobert Cycling Team
80.Lucas De RossiDelko Marseille Provence
81.Jonnathan Toussaint Orjuela
82.Robert BrittonRally UHC Cycling
83.Javier Moreno BazanDelko Marseille Provence KTM
84.Sho HatsuyamaNippo - Vini Fantini - Faizane'
85.Dario PuccioniSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis
86.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy
87.Riccardo CiuccarelliSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis00:22
88.Ramunas NavardauskasDelko Marseille Provence
89.Rémy RochasDelko Marseille Provence
90.Paul DoubleTeam Colpack
91.Jesus David Peña JimenezColdeportes Bicicletas Strongman00:39
92.Kristijan ĐurasekUae Team Emirates00:42
93.Simone SterbiniGiotti Victoria00:54
94.Marco FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec01:00
95.Isaac Canton SerranoKometa Cycling Team01:02
96.Michele ScartezziniSangemini - Trevigiani - Mg.K Vis01:03
97.Delio Fernandez CruzDelko Marseille Provence KTM
98.Diego Pablo Sevilla LopezKometa Cycling Team
99.Davide BaldacciniTeam Colpack03:42
100.Federico BurchioD'Amico Um Tools03:43
101.William David Muñoz PerezColdeportes Bicicletas Strongman04:51
102.Franco Gabriel OrocitoD'Amico Um Tools04:53
103.Daniel CristaGiotti Victoria06:36
104.Svein TuftRally UHC Cycling07:54
105.Kyle MurphyRally UHC Cycling
106.Edwin AvilaIsrael Cycling Academy
107.Angelo RaffaeleD'Amico Um Tools08:39
108.Johan Moreno RamirezColdeportes Bicicletas Strongman
109.Alfdan De DeckerWanty - Gobert Cycling Team12:28
110.Yousif Mirza Al-HammadiUAE Team Emirates
111.Kaspars SergisAmore & Vita - Prodir
112.Roman KustadinchevD'Amico Um Tools
113.Benjamin PerryIsrael Cycling Academy
114.Freek Van RossemD'Amico Um Tools
115.Jose Antonio Garcia MartinKometa Cycling Team
116.Evan HuffmanRally UHC Cycling
117.Jalel DurantiTeam Colpack
118.Paolo BaccioTeam Colpack
119.Marino KobayashiGiotti Victoria
120.Riccardo MinaliIsrael Cycling Academy
121.Filippo RocchettiTeam Colpack

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: