Włoch Simone Velasco (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM) wygrał w Forli trzeci etap Settimana Coppi e Bartali.
Drugi finiszował Francesco Gavazzi (Androni Giocattoli-Sidermec), a trzeci Alexander Kamp (Riwal-Readynez).
23-letni Velasco zapisał tym samym drugie zwycięstwo w sezonie, wcześniej wygrać udało mu się Trofeo Laigueglia (1.HC).
Klasyfikacja generalna włoskiego wyścigu nie uległa zmianom i liderem pozostał Lucas Hamilton z grupy Mitchelton-Scott.
Wyniki 3. etapu Settimana Coppi e Bartali 2019 (2.1), Forlì - Forlì (166,2 km):
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Simone Velasco | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 4:01:50 |
2. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | |
3. | Alexander Kamp | Riwal Readynez Cycling Team | |
4. | Nicola Bagioli | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
5. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
6. | Matteo Sobrero | Dimension Data Continental | |
7. | Johnatan Cańaveral Vargas | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
8. | Jonathan Lastra Martinez | Caja Rural-Seguros RGA | |
9. | Alessandro Fedeli | Reprezentacja Włoch | |
10. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
11. | Dayer Quintana | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
12. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | |
13. | Mauro Finetto | Reprezentacja Włoch | |
14. | Evgeny Shalunov | Gazprom–Rusvelo | |
15. | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
16. | Elie Gesbert | Arkéa Samsic | |
17. | Davide Gabburo | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
18. | Diego Rosa | Team Sky | |
19. | Lawson Craddock | EF Education First | |
20. | Damien Howson | Mitchelton-Scott | |
21. | David de la Cruz | Team Sky | |
22. | Lorenzo Rota | Bardiani CSF | |
23. | Simone Ravanelli | Biesse Carrera | |
24. | Oscar Adalberto Quiroz Ayala | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
25. | Eliot Lietaer | Wallonie Bruxelles | |
26. | Jérémy Maison | Arkéa Samsic | |
27. | Julen Amezqueta Moreno | Caja Rural-Seguros RGA | |
28. | Edward Dunbar | Team Sky | |
29. | Ruben Fernandez | Movistar Team | |
30. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | |
31. | Matteo Montaguti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
32. | Miguel Eduardo Florez Lopez | Androni Giocattoli-Sidermec | |
33. | Nicholas Schultz | Mitchelton-Scott | |
34. | Dylan van Baarle | Team Sky | |
35. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
36. | Winner Anacona | Movistar Team | |
37. | Aleksandr Vlasov | Gazprom–Rusvelo | |
38. | Giovanni Carboni | Bardiani CSF | |
39. | Mikel Landa | Movistar Team | |
40. | Karel Vacek | Hagens Berman Axeon | |
41. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | |
42. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | |
43. | Antonio Pedrero | Movistar Team | |
44. | Ruben Plaza | Israel Cycling Academy | |
45. | Matteo Badilatti | Israel Cycling Academy | |
46. | Kamil Małecki | CCC Development Team | 00:59 |
47. | Stefano Oldani | Reprezentacja Włoch | |
48. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
49. | Paolo Totň | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
50. | Marco Canola | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
51. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | |
52. | Federico Zurlo | Giotti Victoria | |
53. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
54. | Vincenzo Albanese | Bardiani CSF | |
55. | Ian Garrison | Hagens Berman Axeon | |
56. | Luca Covili | Bardiani CSF | |
57. | Joăo Almeida | Hagens Berman Axeon | |
58. | Awet Andemeskel | Israel Cycling Academy | |
59. | Attila Valter | CCC Development Team | |
60. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 01:03 |
61. | Alessandro Covi | Team Colpack | |
62. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
63. | Kevyn Ista | Wallonie Bruxelles | |
64. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
65. | Sindre Skjřstad Lunke | Riwal Readynez Cycling Team | |
66. | Michał Gołaś | Team Sky | |
67. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
68. | Artem Nych | Gazprom–Rusvelo | |
69. | Carlos Betancur | Movistar Team | |
70. | Sebastian Alexander Castańo Muńoz | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
71. | Aleksei Rybalkin | Gazprom–Rusvelo | |
72. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | |
73. | Davide Botta | Team Colpack | |
74. | Robert Stannard | Mitchelton-Scott | |
75. | Alejandro Osorio Carvajal | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
76. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | |
77. | Ivan Santaromita | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
78. | Dimitri Peyskens | Wallonie Bruxelles | |
79. | Mikkel Bjerg | Hagens Berman Axeon | 01:33 |
80. | Thomas Pesenti | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 01:40 |
81. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
82. | Filippo Baroncini | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
83. | Jon Aberasturi Izaga | Caja Rural-Seguros RGA | |
84. | Filippo Conca | Biesse Carrera | |
85. | Daniel Savini | Bardiani CSF | |
86. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | |
87. | El Mehdi Chokri | Dimension Data Continental | |
88. | André Rodrigues Carvalho | Hagens Berman Axeon | |
89. | Gianni Pugi | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
90. | Sean Bennett | EF Education First | |
91. | Jon Irisarri Ricon | Caja Rural-Seguros RGA | |
92. | James Whelan | EF Education First | 01:46 |
93. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria | 01:50 |
94. | Simone Sterbini | Giotti Victoria | |
95. | Brayan Hernandez Gomez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
96. | Filippo Rocchetti | Team Colpack | 05:35 |
97. | Filippo Zaccanti | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
98. | Patryk Stosz | CCC Development Team | |
99. | Alexander Evtushenko | Gazprom–Rusvelo | |
100. | Marco Bernardinetti | Amore & Vita-Prodir | |
101. | Javier Ignacio Montoya Montoya | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
102. | Joan Bou Company | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
103. | Jonathan Brown | Hagens Berman Axeon | |
104. | Kenny Elissonde | Team Sky | |
105. | Alberto Amici | Biesse Carrera | 06:54 |
106. | Alexander Aranburu Deba | Caja Rural-Seguros RGA | |
107. | Jacopo Mosca | Reprezentacja Włoch | |
108. | Niccolo' Salvietti | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
109. | Julien Mortier | Wallonie Bruxelles | 09:16 |
110. | Clément Russo | Arkéa Samsic | |
111. | Kenny Molly | Wallonie Bruxelles | |
112. | Lucas Eriksson | Riwal Readynez Cycling Team | |
113. | Francesco Romano | Bardiani CSF | 11:17 |
114. | Enrico Barbin | Bardiani CSF | |
115. | Daniel Crista | Giotti Victoria | |
116. | Cameron Meyer | Mitchelton-Scott | |
117. | Sam Bewley | Mitchelton-Scott | |
118. | Jalel Duranti | Team Colpack | |
119. | Ludovic Robeet | Wallonie Bruxelles | 12:54 |
120. | Vladislav Kulikov | Gazprom–Rusvelo | |
121. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | |
122. | Mauricio Moreira | Caja Rural-Seguros RGA | |
123. | Damiano Cima | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
124. | Michel Piccot | Biesse Carrera | |
125. | Thibault Guernalec | Arkéa Samsic | |
126. | Emil Dima | Giotti Victoria | |
127. | Antonio Di Sante | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
128. | Giulio Masotto | Team Colpack | |
129. | Million Beza Ejgu | Dimension Data Continental | |
130. | Natnael Tesfazion Ocbit | Dimension Data Continental | |
131. | Szymon Tracz | CCC Development Team | |
132. | Emils Liepins | Wallonie Bruxelles | |
133. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria | |
134. | Giovanni Pedretti | Biesse Carrera | |
135. | Wilson Estiben Pena Molano | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
136. | Alexander Konychev | Dimension Data Continental | |
137. | Mathias Norsgaard Jřrgensen | Riwal Readynez Cycling Team | |
138. | Andrea Toniatti | Team Colpack | |
139. | Matteo Bellia | Biesse Carrera | |
140. | Lorenzo Delcó | Biesse Carrera | |
141. | Eduardo Estrada Celis | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
142. | Matti Breschel | EF Education First | |
143. | William David Muńoz Perez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
144. | Victor Alejandro Ocampo Giraldo | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
145. | Alex Howes | EF Education First | |
146. | Anton Vorobyev | Gazprom–Rusvelo | |
147. | Liam Bertazzo | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
148. | Luca Pacioni | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
149. | Davide Plebani | Reprezentacja Włoch | |
150. | Matteo Furlan | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
151. | Richard Holec | Team Colpack | |
152. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria | |
153. | Davide Ferrari | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
154. | Riccardo Minali | Israel Cycling Academy | |
155. | Carlo Alberto Giordani | Reprezentacja Włoch | |
156. | Lachlan Morton | EF Education First | |
DNF. | Romain Le Roux | Arkéa Samsic | |
DNF. | Robert Thomas Wagner | Arkéa Samsic | |
DNF. | Rasmus Christian Quaade | Riwal Readynez Cycling Team | |
DNF. | Samuel Mugisha | Dimension Data Continental | |
DNF. | Kaspars Sergis | Amore & Vita-Prodir | |
DNF. | Federico Nicolas Vivas | Amore & Vita-Prodir |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | 10:25:23 |
2. | Damien Howson | Mitchelton-Scott | 00:16 |
3. | Nicholas Schultz | Mitchelton-Scott | |
4. | Mikel Landa | Movistar Team | 00:22 |
5. | David de la Cruz | Team Sky | 00:26 |
6. | Dylan van Baarle | Team Sky | |
7. | Evgeny Shalunov | Gazprom–Rusvelo | 00:37 |
8. | Aleksandr Vlasov | Gazprom–Rusvelo | |
9. | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:42 |
10. | Matteo Montaguti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
11. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | |
12. | Winner Anacona | Movistar Team | 00:43 |
13. | Ruben Fernandez | Movistar Team | |
14. | Antonio Pedrero | Movistar Team | |
15. | Davide Gabburo | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 00:45 |
16. | Dayer Quintana | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
17. | Lawson Craddock | EF Education First | 00:47 |
18. | Alexander Kamp | Riwal Readynez Cycling Team | 00:48 |
19. | Eliot Lietaer | Wallonie Bruxelles | 00:51 |
20. | Mauro Finetto | Reprezentacja Włoch | 00:55 |
21. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 00:57 |
22. | Elie Gesbert | Arkéa Samsic | 00:59 |
23. | Jonathan Lastra Martinez | Caja Rural-Seguros RGA | 01:10 |
24. | Diego Rosa | Team Sky | 01:16 |
25. | Giovanni Carboni | Bardiani CSF | 01:17 |
26. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | 01:21 |
27. | Ruben Plaza | Israel Cycling Academy | |
28. | Miguel Eduardo Florez Lopez | Androni Giocattoli-Sidermec | 01:34 |
29. | Simone Velasco | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 01:37 |
30. | Jérémy Maison | Arkéa Samsic | 01:51 |
31. | Oscar Adalberto Quiroz Ayala | Coldeportes Bicicletas Strongman | 02:03 |
32. | Robert Stannard | Mitchelton-Scott | 02:04 |
33. | Julen Amezqueta Moreno | Caja Rural-Seguros RGA | |
34. | Johnatan Cańaveral Vargas | Coldeportes Bicicletas Strongman | 02:06 |
35. | Lorenzo Rota | Bardiani CSF | |
36. | Carlos Betancur | Movistar Team | 02:40 |
37. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
38. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | 02:44 |
39. | Dimitri Peyskens | Wallonie Bruxelles | 02:48 |
40. | Simone Ravanelli | Biesse Carrera | 02:51 |
41. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | 03:33 |
42. | Alessandro Fedeli | Reprezentacja Włoch | 04:01 |
43. | Attila Valter | CCC Development Team | 04:04 |
44. | Matteo Badilatti | Israel Cycling Academy | 04:50 |
45. | Joăo Almeida | Hagens Berman Axeon | 04:54 |
46. | Stefano Oldani | Reprezentacja Włoch | 05:00 |
47. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | 05:43 |
48. | Artem Nych | Gazprom–Rusvelo | 06:18 |
49. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | 06:36 |
50. | Michał Paluta | CCC Development Team | 06:53 |
51. | Nicola Bagioli | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 07:38 |
52. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | 08:11 |
53. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | 08:16 |
54. | Alejandro Osorio Carvajal | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 08:41 |
55. | Joan Bou Company | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 08:54 |
56. | Luca Covili | Bardiani CSF | 08:56 |
57. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | 09:04 |
58. | Michał Gołaś | Team Sky | 10:02 |
59. | Kenny Elissonde | Team Sky | |
60. | Mikkel Bjerg | Hagens Berman Axeon | 10:16 |
61. | Edward Dunbar | Team Sky | 10:28 |
62. | Kamil Małecki | CCC Development Team | 10:32 |
63. | Awet Andemeskel | Israel Cycling Academy | 10:42 |
64. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 10:56 |
65. | Daniel Savini | Bardiani CSF | 11:19 |
66. | Vincenzo Albanese | Bardiani CSF | 11:25 |
67. | Gianni Pugi | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | 11:30 |
68. | Filippo Conca | Biesse Carrera | 11:38 |
69. | Jon Irisarri Ricon | Caja Rural-Seguros RGA | 11:43 |
70. | Aleksei Rybalkin | Gazprom–Rusvelo | 12:02 |
71. | Davide Botta | Team Colpack | 12:11 |
72. | Federico Zurlo | Giotti Victoria | 12:22 |
73. | Lucas Eriksson | Riwal Readynez Cycling Team | 13:27 |
74. | Ian Garrison | Hagens Berman Axeon | 13:50 |
75. | Paolo Totň | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | 13:55 |
76. | Sindre Skjřstad Lunke | Riwal Readynez Cycling Team | 14:10 |
77. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 14:14 |
78. | Marco Canola | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 14:16 |
79. | Sean Bennett | EF Education First | 14:38 |
80. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 14:40 |
81. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | 14:47 |
82. | Sebastian Alexander Castańo Muńoz | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 15:04 |
83. | André Rodrigues Carvalho | Hagens Berman Axeon | 15:14 |
84. | Kevyn Ista | Wallonie Bruxelles | 16:42 |
85. | Brayan Hernandez Gomez | Coldeportes Bicicletas Strongman | 17:17 |
86. | Ivan Santaromita | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 18:01 |
87. | Alessandro Covi | Team Colpack | 18:15 |
88. | Jonathan Brown | Hagens Berman Axeon | 18:26 |
89. | Julien Mortier | Wallonie Bruxelles | 18:29 |
90. | Matteo Sobrero | Dimension Data Continental | 18:32 |
91. | James Whelan | EF Education First | 18:38 |
92. | Jon Aberasturi Izaga | Caja Rural-Seguros RGA | 18:50 |
93. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | 19:08 |
94. | Filippo Baroncini | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 19:36 |
95. | Thomas Pesenti | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 19:41 |
96. | Enrico Barbin | Bardiani CSF | 19:42 |
97. | Alexander Aranburu Deba | Caja Rural-Seguros RGA | 20:15 |
98. | Karel Vacek | Hagens Berman Axeon | 21:27 |
99. | Alex Howes | EF Education First | 22:03 |
100. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | 22:35 |
101. | Patryk Stosz | CCC Development Team | 22:45 |
102. | Marco Bernardinetti | Amore & Vita-Prodir | 23:11 |
103. | Lachlan Morton | EF Education First | 23:21 |
104. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria | 23:43 |
105. | Jacopo Mosca | Reprezentacja Włoch | 24:12 |
106. | Filippo Zaccanti | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 24:13 |
107. | Niccolo' Salvietti | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | 24:22 |
108. | El Mehdi Chokri | Dimension Data Continental | 24:36 |
109. | Vladislav Kulikov | Gazprom–Rusvelo | 25:36 |
110. | Simone Sterbini | Giotti Victoria | 25:37 |
111. | Kenny Molly | Wallonie Bruxelles | 25:47 |
112. | Alberto Amici | Biesse Carrera | 26:04 |
113. | Cameron Meyer | Mitchelton-Scott | 27:38 |
114. | Ludovic Robeet | Wallonie Bruxelles | 28:33 |
115. | Francesco Romano | Bardiani CSF | 28:34 |
116. | Alexander Evtushenko | Gazprom–Rusvelo | 28:55 |
117. | Filippo Rocchetti | Team Colpack | 29:20 |
118. | Javier Ignacio Montoya Montoya | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 30:14 |
119. | Damiano Cima | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 30:28 |
120. | Matti Breschel | EF Education First | 30:53 |
121. | Anton Vorobyev | Gazprom–Rusvelo | 30:59 |
122. | Sam Bewley | Mitchelton-Scott | 31:48 |
123. | Szymon Tracz | CCC Development Team | 32:11 |
124. | Clément Russo | Arkéa Samsic | 32:53 |
125. | Natnael Tesfazion Ocbit | Dimension Data Continental | 34:14 |
126. | Luca Pacioni | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 34:17 |
127. | Alexander Konychev | Dimension Data Continental | 34:18 |
128. | Jalel Duranti | Team Colpack | 35:02 |
129. | Emils Liepins | Wallonie Bruxelles | 36:17 |
130. | Emil Dima | Giotti Victoria | 36:18 |
131. | Davide Plebani | Reprezentacja Włoch | 36:32 |
132. | William David Muńoz Perez | Coldeportes Bicicletas Strongman | 36:49 |
133. | Victor Alejandro Ocampo Giraldo | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
134. | Eduardo Estrada Celis | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
135. | Mauricio Moreira | Caja Rural-Seguros RGA | 37:05 |
136. | Michel Piccot | Biesse Carrera | 37:07 |
137. | Matteo Bellia | Biesse Carrera | 37:21 |
138. | Carlo Alberto Giordani | Reprezentacja Włoch | 37:30 |
139. | Giulio Masotto | Team Colpack | 38:14 |
140. | Andrea Toniatti | Team Colpack | 38:16 |
141. | Liam Bertazzo | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 38:18 |
142. | Riccardo Minali | Israel Cycling Academy | 38:24 |
143. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria | 38:29 |
144. | Antonio Di Sante | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | 38:49 |
145. | Wilson Estiben Pena Molano | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 39:08 |
146. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | 39:10 |
147. | Richard Holec | Team Colpack | 40:18 |
148. | Giovanni Pedretti | Biesse Carrera | 40:34 |
149. | Lorenzo Delcó | Biesse Carrera | 40:39 |
150. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria | 40:40 |
151. | Daniel Crista | Giotti Victoria | 41:53 |
152. | Thibault Guernalec | Arkéa Samsic | 45:44 |
153. | Mathias Norsgaard Jřrgensen | Riwal Readynez Cycling Team | 47:20 |
154. | Matteo Furlan | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 49:24 |
155. | Million Beza Ejgu | Dimension Data Continental | 49:42 |
156. | Davide Ferrari | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 52:18 |
Copyright © rowery.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.