Zespół Mitchelton-Scott triumfował w wyścigu jazdy drużynowej, drugiej odsłonie pierwszego dnia zmagań w ramach Settimana Coppi e Bartali.
Liderem został Robert Stannard (Mitchelton-Scott).
Trasa jazdy drużynowej tradycyjnie prowadziła z portu nad Morzem Adriatyckim do centrum Gatteo i była zasadniczo płaska, na początku i w końcówce zmuszając kolarzy do wysiłku na bardziej technicznym odcinku.
Kolarze CCC Development Team zajęli 14. miejsce. Polska ekipa wystartowała bez Piotra Pękali, który na przedpołudniowym etapie złamał prawy obojczyk.
Ten początek rzeczywiście był dość kręty. Na 3 km, na rondzie, upadek zaliczył Szymon Tracz i to zabrało nam kilka sekund. To była nasza pierwsza jazda drużynowa na czas w takim składzie. Na wynik składa się cała masa detali. Niezbędne jest też doświadczenie, a je niektórzy zawodnicy dopiero zaczynają zdobywać
– relacjonował Patryk Stosz.
Wyniki etapu 1b Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2019 (2.1), Gatteo a mare - Gatteo (13,3 km; jazda drużynowa na czas):
Poz. | Grupa | Czas |
---|---|---|
1. | Mitchelton-Scott | 14:17 |
2. | Team Sky | 00:10 |
3. | Gazprom-Rusvelo | 00:21 |
4. | Hagens Berman Axeon | 00:24 |
5. | Androni Giocattoli | 00:26 |
6. | Movistar Team | 00:27 |
7. | Neris Sottoli-Selle Italia-KTM | 00:29 |
8. | EF Education First | 00:31 |
9. | Wallonie Bruxelles | 00:35 |
10. | Italy | 00:39 |
11. | Riwal Readynez Cycling Team | 00:40 |
12. | Nippo-Vini Fantini-Faizane' | 00:42 |
13 | Team Arkea-Samsic | 00:43 |
14. | CCC Development Team | 00:49 |
15. | Team Colpack | 00:51 |
16. | Caja Rural-Serguros RGA | 00:54 |
17. | Coldeportes Bicicletas Strongman | 00:56 |
18. | Dimension Data for Qhubeka Contintal | 01:00 |
19. | Bardiani CSF | 01:01 |
20. | Israel Cycling Academy | 01:05 |
21. | Sangemini-Trevigiani-MG.K. Vis | 01:12 |
22. | Biesse Carrera | 01:19 |
23. | Amore&Vita-Prodir | 01:20 |
24. | Giotti Victoria | 01:29 |
25. | Beltram TSA Hoppla' Petroli Firenze | 01:40 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Robert Stannard | Mitchelton-Scott | 2:31:44 |
2. | Damien Howson | Mitchelton-Scott | |
3. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | |
4. | Nicholas Schultz | Mitchelton-Scott | |
5. | Cameron Meyer | Mitchelton-Scott | |
6. | Diego Rosa | Team Sky | 2:31:54 |
7. | David de la Cruz | Team Sky | |
8. | Dylan van Baarle | Team Sky | |
9. | Kenny Elissonde | Team Sky | |
10. | Evgeny Shalunov | Gazprom–Rusvelo | 2:32:05 |
11. | Vladislav Kulikov | Gazprom–Rusvelo | |
12. | Alexander Evtushenko | Gazprom–Rusvelo | |
13. | Aleksandr Vlasov | Gazprom–Rusvelo | |
14. | Anton Vorobyev | Gazprom–Rusvelo | |
15. | Ian Garrison | Hagens Berman Axeon | 2:32:08 |
16. | Mikkel Bjerg | Hagens Berman Axeon | |
17. | Jonathan Brown | Hagens Berman Axeon | |
18. | João Almeida | Hagens Berman Axeon | |
19. | Matteo Montaguti | Androni Giocattoli-Sidermec | 2:32:10 |
20. | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
21. | Miguel Eduardo Florez Lopez | Androni Giocattoli-Sidermec | |
22. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | |
23. | Artem Nych | Gazprom–Rusvelo | |
24. | Winner Anacona | Movistar Team | 2:32:11 |
25. | Mikel Landa | Movistar Team | |
26. | Antonio Pedrero | Movistar Team | |
27. | Ruben Fernandez | Movistar Team | |
28. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
29. | Carlos Betancur | Movistar Team | |
30. | Emils Liepins | Wallonie Bruxelles | 2:32:13 |
31. | Davide Gabburo | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
32. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
33. | Dayer Quintana | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
34. | Simone Velasco | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | |
35. | Lawson Craddock | EF Education First | 2:32:15 |
36. | Sean Bennett | EF Education First | |
37. | Alex Howes | EF Education First | |
38. | James Whelan | EF Education First | |
39. | Eliot Lietaer | Wallonie Bruxelles | 2:32:19 |
40. | Kevyn Ista | Wallonie Bruxelles | |
41. | Ludovic Robeet | Wallonie Bruxelles | |
42. | Dimitri Peyskens | Wallonie Bruxelles | |
43. | Julien Mortier | Wallonie Bruxelles | |
44. | Davide Plebani | Italy | 2:32:23 |
45. | Alessandro Fedeli | Italy | |
46. | Mauro Finetto | Italy | |
47. | Stefano Oldani | Italy | |
48. | Michał Gołaś | Team Sky | 2:32:24 |
49. | Rasmus Christian Quaade | Riwal Readynez Cycling Team | |
50. | Sindre Skjøstad Lunke | Riwal Readynez Cycling Team | |
51. | Lucas Eriksson | Riwal Readynez Cycling Team | |
52. | Alexander Kamp | Riwal Readynez Cycling Team | |
53. | Krister Hagen | Riwal Readynez Cycling Team | |
54. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | 2:32:25 |
55. | Nicola Bagioli | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 2:32:26 |
56. | Alejandro Osorio Carvajal | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
57. | Ivan Santaromita | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
58. | Marco Canola | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
59. | Clément Russo | Arkéa Samsic | 2:32:27 |
60. | Elie Gesbert | Arkéa Samsic | |
61. | Jérémy Maison | Arkéa Samsic | |
62. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 2:32:28 |
63. | Liam Bertazzo | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 2:32:32 |
64. | Patryk Stosz | CCC Development Team | 2:32:33 |
65. | Kamil Małecki | CCC Development Team | |
66. | Attila Valter | CCC Development Team | |
67. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
68. | Joan Bou Company | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 2:32:35 |
69. | Alessandro Covi | Team Colpack | |
70. | Jalel Duranti | Team Colpack | |
71. | Filippo Rocchetti | Team Colpack | |
72. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | 2:32:38 |
73. | Jonathan Lastra Martinez | Caja Rural-Seguros RGA | |
74. | Julen Amezqueta Moreno | Caja Rural-Seguros RGA | |
75. | Jon Aberasturi Izaga | Caja Rural-Seguros RGA | |
76. | Alexander Aranburu Deba | Caja Rural-Seguros RGA | |
77. | Johnatan Cañaveral Vargas | Coldeportes Bicicletas Strongman | 2:32:40 |
78. | Oscar Adalberto Quiroz Ayala | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
79. | Victor Alejandro Ocampo Giraldo | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
80. | Diego Fernando Cano Malaver | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
81. | William David Muñoz Perez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
82. | Brayan Hernandez Gomez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
83. | Eduardo Estrada Celis | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
84. | Sam Bewley | Mitchelton-Scott | 2:32:42 |
85. | Luca Pacioni | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 2:32:43 |
86. | Alexander Konychev | Dimension Data Continental | 2:32:44 |
87. | Natnael Tesfazion Ocbit | Dimension Data Continental | |
88. | Samuele Battistella | Dimension Data Continental | |
89. | El Mehdi Chokri | Dimension Data Continental | |
90. | Francesco Romano | Bardiani CSF | 2:32:45 |
91. | Daniel Savini | Bardiani CSF | |
92. | Luca Covili | Bardiani CSF | |
93. | Giovanni Carboni | Bardiani CSF | |
94. | Lorenzo Rota | Bardiani CSF | |
95. | Jacopo Mosca | Italy | 2:32:46 |
96. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | 2:32:49 |
97. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | |
98. | Awet Andemeskel | Israel Cycling Academy | |
99. | Ruben Plaza | Israel Cycling Academy | |
100. | André Rodrigues Carvalho | Hagens Berman Axeon | 2:32:51 |
101. | Karel Vacek | Hagens Berman Axeon | |
102. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 2:32:53 |
103. | Vincenzo Albanese | Bardiani CSF | |
104. | Paolo Totò | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | 2:32:56 |
105. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
106. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
107. | Niccolo' Salvietti | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
108. | Gianni Pugi | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
109. | Michał Paluta | CCC Development Team | 2:32:57 |
110. | Mauricio Moreira | Caja Rural-Seguros RGA | 2:33:01 |
111. | Damiano Cima | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 2:33:02 |
112. | Simone Ravanelli | Biesse Carrera | 2:33:03 |
113. | Matteo Bellia | Biesse Carrera | |
114. | Michel Piccot | Biesse Carrera | |
115. | Daniele Bennati | Movistar Team | |
116. | Kenny Molly | Wallonie Bruxelles | 2:33:04 |
117. | Filippo Conca | Biesse Carrera | |
118. | Marco Bernardinetti | Amore & Vita-Prodir | |
119. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
120. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | |
121. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | |
122. | Danilo Celano | Amore & Vita-Prodir | |
123. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | 2:33:05 |
124. | Jon Irisarri Ricon | Caja Rural-Seguros RGA | 2:33:09 |
125. | Enrico Barbin | Bardiani CSF | 2:33:10 |
126. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria | 2:33:13 |
127. | Carlo Alberto Giordani | Italy | 2:33:21 |
128. | Sebastian Alexander Castaño Muñoz | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 2:33:24 |
129. | Filippo Baroncini | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
130. | Thomas Pesenti | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
131. | Javier Ignacio Montoya Montoya | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
132. | Matti Breschel | EF Education First | 2:33:27 |
133. | Lachlan Morton | EF Education First | |
134. | Samuel Mugisha | Dimension Data Continental | 2:33:39 |
135. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | 2:33:44 |
136. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli–Selle Italia–KTM | 2:33:47 |
137. | Edward Dunbar | Team Sky | 2:33:53 |
138. | Matteo Sobrero | Dimension Data Continental | 2:33:55 |
139. | Filippo Zaccanti | Nippo-Vini Fantini-Faizane | 2:34:01 |
140. | Aleksei Rybalkin | Gazprom–Rusvelo | 2:34:05 |
141. | Szymon Tracz | CCC Development Team | 2:34:07 |
142. | Giulio Masotto | Team Colpack | 2:34:10 |
143. | Andrea Toniatti | Team Colpack | 2:34:12 |
144. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria | 2:34:13 |
145. | Davide Botta | Team Colpack | 2:34:14 |
146. | Riccardo Minali | Israel Cycling Academy | 2:34:15 |
147. | Alberto Amici | Biesse Carrera | 2:34:38 |
148. | Antonio Di Sante | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | 2:34:40 |
149. | Emil Dima | Giotti Victoria | 2:34:48 |
150. | Federico Zurlo | Giotti Victoria | |
151. | Romain Le Roux | Arkéa Samsic | 2:34:59 |
152. | Wilson Estiben Pena Molano | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
153. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | 2:35:01 |
154. | Simone Sterbini | Giotti Victoria | 2:35:07 |
155. | Matteo Badilatti | Israel Cycling Academy | 2:35:20 |
156. | Richard Holec | Team Colpack | 2:36:09 |
157. | Robert Thomas Wagner | Arkéa Samsic | 2:36:23 |
158. | Giovanni Pedretti | Biesse Carrera | 2:36:30 |
159. | Lorenzo Delcó | Biesse Carrera | |
160. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria | 2:36:36 |
161. | Matteo Furlan | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 2:36:48 |
162. | Mathias Norsgaard Jørgensen | Riwal Readynez Cycling Team | 2:38:37 |
163. | Federico Nicolas Vivas | Amore & Vita-Prodir | 2:39:17 |
164. | Daniel Crista | Giotti Victoria | 2:39:26 |
165. | Kaspars Sergis | Amore & Vita-Prodir | 2:39:39 |
166. | Davide Ferrari | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 2:39:42 |
167. | Million Beza Ejgu | Dimension Data Continental | 2:41:00 |
168. | Thibault Guernalec | Arkéa Samsic | 2:41:40 |
Copyright © rowery.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.