Emils Liepins (Wallonie Bruxelles) wygrał w Gatteo pierwszy odcinek włoskiego wyścigu etapowego Settimana Coppi e Bartali.
Łotysz na finiszu z peletonu pokonał Riccardo Stacchiottiego (Giotti Victoria) i Manuela Bellettiego (Androni Sidermec).
Po południu rozegrana zostanie jazda drużynowa na czas.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Emils Liepins | Wallonie Bruxelles | 2:17:27 |
2. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria | |
3. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
4. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | |
5. | Robert Stannard | Mitchelton-Scott | |
6. | Luca Pacioni | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
7. | Ian Garrison | Hagens Berman Axeon | |
8. | Davide Gabburo | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
9. | Paolo Toto | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
10. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
11. | Davide Plebani | Italy | |
12. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
13. | Simone Velasco | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
14. | Damiano Cima | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
15. | Jon Aberasturi Izaga | Caja Rural-Seguros RGA | |
16. | Kevyn Ista | Wallonie Bruxelles | |
17. | Alexander Konychev | Dimension Data Continental | |
18. | Natnael Tesfazion Ocbit | Dimension Data Continental | |
19. | Clement Russo | Arkea Samsic | |
20. | Andre Rodrigues Carvalho | Hagens Berman Axeon | |
21. | Riccardo Minali | Israel Cycling Academy | |
22. | Patryk Stosz | CCC Development Team | |
23. | Carloalberto Giordani | Italy | |
24. | Alessandro Fedeli | Delko Marseille Provence KTM | |
25. | Vincenzo Albanese | Bardiani CSF | |
26. | Diego Rosa | Team Sky | |
27. | Alex Howes | EF Education First | |
28. | Evgeny Shalunov | Gazprom-Rusvelo | |
29. | Marco Bernardinetti | Amore & Vita-Prodir | |
30. | Alessandro Covi | Team Colpack | |
31. | Kamil Małecki | CCC Development Team | |
32. | Winner Anacona | Movistar Team | |
33. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | |
34. | Eliot Lietaer | Wallonie Bruxelles | |
35. | Alexander Evtushenko | Gazprom-Rusvelo | |
36. | Matti Breschel | EF Education First | |
37. | Ruben Fernandez | Movistar Team | |
38. | Jonathan Lastra Martinez | Caja Rural-Seguros RGA | |
39. | David de la Cruz | Team Sky | |
40. | Lawson Craddock | EF Education First | |
41. | Romain Le Roux | Arkea Samsic | |
42. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria | |
43. | Jacopo Mosca | D'Amico Um Tools | |
44. | Damien Howson | Mitchelton-Scott | |
45. | Mikkel Bjerg | Hagens Berman Axeon | |
46. | Sean Bennett | EF Education First | |
47. | Edward Dunbar | Team Sky | |
48. | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence KTM | |
49. | Daniele Bennati | Movistar Team | |
50. | Matteo Sobrero | Dimension Data Continental | |
51. | Jon Irisarri Ricon | Caja Rural-Seguros RGA | |
52. | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
53. | Szymon Tracz | CCC Development Team | |
54. | Carlos Betancur | Movistar Team | |
55. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
56. | Matteo Montaguti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
57. | Dayer Quintana | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
58. | Sebastian Alexander Castano Munoz | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
59. | Nicholas Schultz | Mitchelton-Scott | |
60. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
61. | Nicola Bagioli | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
62. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | |
63. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | |
64. | Joan Bou Company | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
65. | Dylan van Baarle | Team Sky | |
66. | Giovanni Carboni | Bardiani CSF | |
67. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | |
68. | Julien Mortier | Wallonie Bruxelles | |
69. | Miguel Eduardo Florez Lopez | Androni Giocattoli-Sidermec | |
70. | Marco Canola | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
71. | Jalel Duranti | Team Colpack | |
72. | Lorenzo Rota | Bardiani CSF | |
73. | Mikel Landa | Movistar Team | |
74. | Fausto Masnada | Androni Giocattoli-Sidermec | |
75. | Johnatan Canaveral Vargas | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
76. | William David Munoz Perez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
77. | Dimitri Peyskens | Wallonie Bruxelles | |
78. | Filippo Baroncini | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
79. | Rasmus Christian Quaade | Riwal Readynez Cycling Team | |
80. | Thomas Pesenti | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
81. | Julen Amezqueta Moreno | Caja Rural-Seguros RGA | |
82. | Antonio Di Sante | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
83. | Lucas Eriksson | Riwal Readynez Cycling Team | |
84. | Aleksandr Vlasov | Gazprom-Rusvelo | |
85. | Cameron Meyer | Mitchelton-Scott | |
86. | Luca Covili | Bardiani CSF | |
87. | Stefano Oldani | Kometa Cycling Team | |
88. | Enrico Barbin | Bardiani CSF | |
89. | Jo‹o Almeida | Hagens Berman Axeon | |
90. | Jonathan Brown | Hagens Berman Axeon | |
91. | Benjamin Perry | Israel Cycling Academy | |
92. | Liam Bertazzo | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
93. | Alexander Aranburu Deba | Caja Rural-Seguros RGA | |
94. | Simone Ravanelli | Biesse Carrera | |
95. | Filippo Conca | Biesse Carrera | |
96. | Mauricio Moreira | Caja Rural-Seguros RGA | |
97. | Antonio Pedrero | Movistar Team | |
98. | Ludovic Robeet | Wallonie Bruxelles | |
99. | Vladislav Kulikov | Gazprom-Rusvelo | |
100. | Awet Andemeskel | Israel Cycling Academy | |
101. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
102. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
103. | Aleksei Rybalkin | Gazprom-Rusvelo | |
104. | Artem Nych | Gazprom-Rusvelo | |
105. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | |
106. | Jeremy Maison | Arkea Samsic | |
107. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | |
108. | Karel Vacek | Hagens Berman Axeon | |
109. | Brayan Hernandez Gomez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
110. | Krister Hagen | Riwal Readynez Cycling Team | |
111. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | |
112. | Oscar Adalberto Quiroz Ayala | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
113. | Alejandro Osorio Carvajal | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
114. | Francesco Romano | Bardiani CSF | |
115. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
116. | Kenny Elissonde | Team Sky | |
117. | Kenny Molly | Wallonie Bruxelles | |
118. | Victor Alejandro Ocampo Giraldo | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
119. | Daniel Savini | Bardiani CSF | |
120. | Elie Gesbert | Arkea Samsic | |
121. | El Mehdi Chokri | Dimension Data Continental | |
122. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
123. | Javier Ignacio Montoya Montoya | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
124. | Niccolo' Salvietti | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
125. | Michel Piccot | Biesse Carrera | |
126. | Diego Fernando Cano Malaver | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
127. | Samuele Battistella | Dimension Data Continental | |
128. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | |
129. | Filippo Rocchetti | Team Colpack | |
130. | Lachlan Morton | EF Education First | |
131. | Ruben Plaza | Israel Cycling Academy | |
132. | Sindre Skjostad Lunke | Riwal Readynez Cycling Team | |
133. | Alexander Kamp | Riwal Readynez Cycling Team | |
134. | Anton Vorobyev | Gazprom-Rusvelo | |
135. | Ivan Santaromita | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
136. | Sam Bewley | Mitchelton-Scott | |
137. | Gianni Pugi | Sangemini-Trevigiani-Mg.K Vis | |
138. | Danilo Celano | Amore & Vita-Prodir | |
139. | Michał Gołaś | Team Sky | |
140. | Attila Valter | CCC Development Team | |
141. | Matteo Badilatti | Israel Cycling Academy | |
142. | James Whelan | EF Education First | |
143. | Eduardo Estrada Celis | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
144. | Matteo Bellia | Biesse Carrera | |
145. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
146. | Samuel Mugisha | Dimension Data Continental | 00:55 |
147. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 01:34 |
148. | Wilson Estiben Pena Molano | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 01:35 |
149. | Andrea Toniatti | Team Colpack | |
150. | Alberto Amici | Biesse Carrera | |
151. | Emil Dima | Giotti Victoria | |
152. | Richard Holec | Team Colpack | |
153. | Filippo Zaccanti | Nippo-Vini Fantini-Faizane | |
154. | Davide Botta | Team Colpack | |
155. | Matteo Furlan | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | |
156. | Federico Zurlo | Giotti Victoria | |
157. | Simone Sterbini | Giotti Victoria | |
158. | Giulio Masotto | Team Colpack | |
159. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria | 03:23 |
160. | Giovanni Pedretti | Biesse Carrera | |
161. | Lorenzo Delcó | Biesse Carrera | |
162. | Robert Thomas Wagner | Arkea Samsic | |
163. | Davide Ferrari | Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze | 06:13 |
164. | Million Beza Ejgu | Dimension Data Continental | |
165. | Kaspars Sergis | Amore & Vita-Prodir | |
166. | Mathias Norsgaard J¿rgensen | Riwal Readynez Cycling Team | |
167. | Daniel Crista | Giotti Victoria | |
168. | Federico Nicolas Vivas | Amore & Vita-Prodir | |
169. | Piotr Pękala | CCC Development Team | 06:49 |
170. | Thibault Guernalec | Arkea Samsic | 09:13 |
DNS. | Michele Gazzoli | Kometa Cycling Team |
Copyright © rowery.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.