Volta ao Algarve 2019: etap 3. Stefan Küng z najlepszym czasem

Stefan Küng (Groupama-FDJ) wygrał w Lagoa trzeci etap Volta ao Algarve - jazdę indywidualną na czas.

Zawodnicy zmierzyli się dziś z próbą czasu na trasie wokół miejscowości Lagoa. Organizatorzy postawili na dokładnie taki sam odcinek jak w roku ubiegłym, kiedy to wygrał Geraint Thomas (Team Sky). Etap 3. triumfatorsko zakończył Stefan Küng (Groupama-FDJ), uzyskując czas 24:33 i średnią prędkością ponad 49 km/h. 

O 2 sekundy gorzej poradził sobie Soren Kragh Andersen (Team Sunweb), zajmując 2. miejsce. Natomiast ze stratą 5 sekund do zwycięzcy, na najniższym stopniu podium, uplasował się Yves Lampaert (Deceuninck-QuickStep). 

Na 5. miejscu jazdę indywidualną na czas zakończył Tadej Pogacar (UAE Team Emirates), utrzymując tym samym pozycję lidera wyścigu. 

Dopiero 29. pozycję wywalczył mistrz Polski Maciej Bodnar. Kolarz Bora - hansgrohe spóźnił się na mecie o 1:15.

Wyniki 3. etapu Volta ao Algarve 2019 (2.HC), Lagoa - Lagoa (20,3 km; jazda indywidualna na czas):

  1 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ                           24:33
  2 Soren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb                   00:02
  3 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep                 00:05
  4 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                         00:08
  5 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates                    00:17
  6 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ                         00:31
  7 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                       00:36
  8 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
  9 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                        00:42
 10 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep                 00:43
 11 Neilson Powless (USA) Team Jumbo-Visma                   00:44
 12 Enric Mas (Spa) Deceuninck-QuickStep                     00:45
 13 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                    00:46
 14 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                     00:50
 15 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb                        00:51
 16 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky
 17 David de la Cruz (Spa) Team Sky                          00:53
 18 Wout Poels (Ned) Team Sky
 19 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates                        01:02
 20 Casper Pedersen (Den) Team Sunweb
 21 Josef Cerny (Cze) CCC Team                               01:06
 22 Marc Hirschi (Swi) Team Sunweb
 23 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep              01:07
 24 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                       01:08
 25 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                    01:09
 26 Michael Valgren Andersen (Den) Dimension Data            01:11
 27 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates                 01:12
 28 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb                         01:15
 29 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
 30 Mads Schmidt Würtz (Den) Katusha-Alpecin                 01:16
 31 Frederik Backaert (Bel) Wanty-Gobert                     01:17
 32 Amaro Antunes (Por) CCC Team                             01:18
 33 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
 34 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                              01:20
 35 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                   01:21
 36 Will Barta (USA) CCC Team                                01:23
 37 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
 38 Riccardo Zoidl (Aut) CCC Team                            01:24
 39 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma                    01:27
 40 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Gobert                       01:29
 41 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ                   01:35
 42 Paweł Bernas (Pol) CCC Team
 43 Brian van Goethem (Ned) Lotto Soudal                     01:39
 44 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo                         01:40
 45 Ben King (USA) Dimension Data                            01:43
 46 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora-Hansgrohe
 47 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ                       01:48
 48 Ian Stannard (GBr) Team Sky                              01:52
 49 Jose Herrada (Spa) Cofidis
 50 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural                      01:53
 51 Rafael Ferreira Reis (Por) W52-FC Porto                  01:56
 52 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                  01:59
 53 Aime De Gendt (Bel) Wanty-Gobert                         02:00
 54 Danilo Wyss (Swi) Dimension Data
 55 Tom Devriendt (Bel) Wanty-Gobert                         02:01
 56 Nikolay Mihaylov (Bul) Efapel                            02:02
 57 Laurens ten Dam (Ned) CCC Team                           02:03
 58 Marco Mathis (Ger) Cofidis                               02:05
 59 Lo?c Vliegen (Bel) Wanty-Gobert                          02:06
 60 Joaquim Ricardo Soares Silva (Por) W52-FC Porto
 61 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural               02:07
 62 Alejandro Marque Porto (Spa) Sporting-Tavira             02:09
 63 Jo?o Pedro Lourenço Rodrigues (Por) W52-FC Porto
 64 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) Team Jumbo-Visma             02:11
 65 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal                    02:13
 66 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52-FC Porto
 67 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma                   02:14
 68 Julien Vermote (Bel) Dimension Data                      02:17
 69 Sergei Chernetski (Rus) Caja Rural                       02:21
 70 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep                  02:22
 71 Ruben Guerreiro (Por) Katusha-Alpecin                    02:25
 72 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
 73 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis                          02:26
 74 Davide Martinelli (Ita) Deceuninck-QuickStep             02:28
 75 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                      02:30
 76 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) W52-FC Porto        02:31
 77 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe                 02:33
 78 Zico Waeytens (Bel) Cofidis
 79 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                          02:35
 80 Taco van der Hoorn (Ned) Team Jumbo-Visma
 81 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                      02:36
 82 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal
 83 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis
 84 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ                     02:37
 85 Ricardo Jorge Correia Mestre (Por) W52-FC Porto          02:38
 86 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                 02:39
 87 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma                 02:41
 88 Emanuel Duarte (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport          02:42
 89 Timothy Dupont (Bel) Wanty-Gobert
 90 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ                        02:44
 91 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural                  02:45
 92 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
 93 Jo?o Benta (Por) Radio Popular-Boavista                  02:47
 94 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ                      02:48
 95 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                       02:49
 96 Rafael Jorge Magalh?es Silva (Por) Efapel                02:50
 97 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 98 António Barbio (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport          02:51
 99 Luís Gabriel Silva Gomes (Por) Radio Popular-Boavist     02:52
100 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting-Tavira
101 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                  02:53
102 Lawrence Naesen (Bel) Lotto Soudal                       02:56
103 Jens Debusschere (Bel) Katusha-Alpecin
104 Daniel José Pereira Mestre (Por) W52-FC Porto
105 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
106 Antonio Angulo Sampedro (Spa) Efapel                     03:03
107 Gaspar Gonçalves (Por) Miranda- Mortágua                 03:04
108 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
109 José Jo?o Costa Mendes (Por) Sporting-Tavira             03:05
110 Jo?o Carlos Araújo Matias (Por) Vito-Feirense-PNB        03:08
111 Pedro Lopes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild              03:09
112 Oscar Hernandez Martinez (Spa) Aviludo-Louletano         03:14
113 Pablo Guerrero Bonilla (Spa) Radio Popular-Boavista      03:16
114 Sérgio Paulinho (Por) Efapel                             03:18
115 Nicola Toffali (Ita) Sporting-Tavira
116 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                 03:21
117 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural
118 Frederico José Oliveira Figueiredo (Por) Sporting-Ta     03:23
119 Vicente Garcia de Mateos Rubio (Spa) Aviludo-Louleta     03:27
120 Daniel Silva (Por) Radio Popular-Boavista                03:31
121 Pedro Paulinho (Por) Efapel                              03:36
122 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma                       03:38
123 Rafael Lourenço (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild
124 Jonas Koch (Ger) CCC Team                                03:39
125 Ivo Pinheiro (Por) Miranda- Mortágua                     03:42
126 Tiago José Pinto Machado (Por) Sporting-Tavira           03:44
127 Bruno Silva (Por) Efapel                                 03:46
128 Hugo Sancho (Por) Miranda- Mortágua                      03:49
129 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep                03:50
130 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Vito-Feirense-PNB        03:51
131 Hugo Nunes (Por) Radio Popular-Boavista                  03:53
132 Pedro Lopes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild              03:55
133 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis                             04:02
134 David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista             04:10
135 Luís Fernandes (Por) Aviludo-Louletano                   04:11
136 Sergio Vega Merodio (Spa) Miranda- Mortágua              04:16
137 Fábio Manuel Fernandes Costa (Por) UD Oliveirense-In     04:19
138 Marvin Scheulen (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport
139 Jon Irisarri Ricon (Spa) Caja Rural
140 Filipe Duarte Sousa Cardoso (Por) Vito-Feirense-PNB      04:21
141 Jesus Angel Nanclares Herraiz (Spa) Miranda- Mortágu     04:28
142 Lars Bak (Den) Dimension Data                            04:29
143 Jo?o Leite (Por) Vito-Feirense-PNB                       04:33
144 David De La Fuente Rasilla (Spa) Aviludo-Louletano       04:37
145 Oscar Pelegri Ferrandis (Spa) Vito-Feirense-PNB          04:38
146 Daniel Freitas (Por) Miranda- Mortágua                   04:39
147 António Ferreira (Por) Vito-Feirense-PNB                 04:42
148 Hélder Gonçalves (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild         04:43
149 David Ribeiro (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport           04:45
150 Jo?o Barbosa (Por) Vito-Feirense-PNB
151 Francisco Garcia Rus (Spa) Aviludo-Louletano             04:46
152 Venceslau Fernandes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild      04:47
153 André Crispim (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport           04:49
154 André Ramalho (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport           04:51
155 Nuno Meireles (Por) Aviludo-Louletano                    05:15
156 Fábio Oliveira (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport          05:21
157 Dmitrii Strakhov (Rus) Katusha-Alpecin                   05:32
158 José Sousa (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild               05:41
159 Tiago Leal (Por) Miranda- Mortágua                       05:44
160 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural                        05:56
161 Márcio Fernando Santos Barbosa (Por) Aviludo-Louleta     07:09

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

  1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates                 10:16:14
  2 Enric Mas (Spa) Deceuninck-QuickStep                     00:31
  3 Soren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb                   00:36
  4 Wout Poels (Ned) Team Sky                                00:37
  5 David de la Cruz (Spa) Team Sky                          00:57
  6 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                              01:08
  7 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep                 02:12
  8 Neilson Powless (USA) Team Jumbo-Visma                   02:13
  9 Marc Hirschi (Swi) Team Sunweb                           02:35
 10 Amaro Antunes (Por) CCC Team                             02:43
 11 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb                        02:49
 12 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                   02:59
 13 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                       03:02
 14 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates                        03:09
 15 Michael Valgren Andersen (Den) Dimension Data            03:11
 16 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                    03:16
 17 Jo?o Pedro Lourenço Rodrigues (Por) W52-FC Porto         03:21
 18 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ                           03:22
 19 Jose Herrada (Spa) Cofidis                               03:30
 20 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                  03:47
 21 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal                    04:14
 22 Joaquim Ricardo Soares Silva (Por) W52-FC Porto          04:28
 23 Laurens ten Dam (Ned) CCC Team                           04:42
 24 Sergei Chernetski (Rus) Caja Rural                       04:44
 25 Ben King (USA) Dimension Data                            05:00
 26 Frederik Backaert (Bel) Wanty-Gobert
 27 Lo?c Vliegen (Bel) Wanty-Gobert                          06:01
 28 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep                 06:33
 29 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52-FC Porto
 30 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural                  06:39
 31 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ                         06:49
 32 Tiago José Pinto Machado (Por) Sporting-Tavira           06:57
 33 David De La Fuente Rasilla (Spa) Aviludo-Louletano       07:16
 34 Frederico José Oliveira Figueiredo (Por) Sporting-Ta     07:22
 35 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora-Hansgrohe                 07:26
 36 Alejandro Marque Porto (Spa) Sporting-Tavira             07:27
 37 Luís Gabriel Silva Gomes (Por) Radio Popular-Boavist     07:43
 38 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                    08:26
 39 Ruben Guerreiro (Por) Katusha-Alpecin                    08:32
 40 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                        08:36
 41 Jo?o Benta (Por) Radio Popular-Boavista                  09:00
 42 Julien Vermote (Bel) Dimension Data                      09:14
 43 Danilo Wyss (Swi) Dimension Data                         09:17
 44 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis                             09:47
 45 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Gobert                       09:53
 46 Hugo Nunes (Por) Radio Popular-Boavista                  10:08
 47 Rafael Jorge Magalh?es Silva (Por) Efapel                10:30
 48 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb                         10:35
 49 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates                 10:39
 50 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                      10:50
 51 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma                   11:41
 52 José Jo?o Costa Mendes (Por) Sporting-Tavira             11:43
 53 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                     11:49
 54 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ                   12:07
 55 Zico Waeytens (Bel) Cofidis                              12:11
 56 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                       12:17
 57 Aime De Gendt (Bel) Wanty-Gobert                         12:32
 58 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky                          13:33
 59 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep                  13:49
 60 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma                    14:09
 61 Casper Pedersen (Den) Team Sunweb                        14:17
 62 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates                14:25
 63 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                          14:26
 64 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                         14:42
 65 Luís Fernandes (Por) Aviludo-Louletano                   15:13
 66 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                        15:29
 67 Lawrence Naesen (Bel) Lotto Soudal                       15:30
 68 António Barbio (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport          15:38
 69 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural                      16:40
 70 Antonio Angulo Sampedro (Spa) Efapel                     16:41
 71 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural               16:46
 72 Daniel Silva (Por) Radio Popular-Boavista                16:48
 73 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Vito-Feirense-PNB        16:55
 74 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                  17:01
 75 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                 18:09
 76 Jens Debusschere (Bel) Katusha-Alpecin                   18:16
 77 Emanuel Duarte (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport          18:22
 78 Taco van der Hoorn (Ned) Team Jumbo-Visma                18:52
 79 Riccardo Zoidl (Aut) CCC Team                            19:43
 80 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                       20:50
 81 Jonas Koch (Ger) CCC Team                                21:13
 82 Sergio Vega Merodio (Spa) Miranda- Mortágua              21:14
 83 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis                          21:29
 84 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma                       21:54
 85 Will Barta (USA) CCC Team
 86 Rafael Lourenço (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild          21:57
 87 Ian Stannard (GBr) Team Sky                              22:10
 88 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ                        22:26
 89 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                       22:34
 90 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal                           23:04
 91 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep              23:05
 92 Daniel José Pereira Mestre (Por) W52-FC Porto            23:08
 93 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                       23:16
 94 Pablo Guerrero Bonilla (Spa) Radio Popular-Boavista      23:28
 95 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis                         23:30
 96 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ                       24:04
 97 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
 98 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) W52-FC Porto        24:19
 99 Gaspar Gonçalves (Por) Miranda- Mortágua                 24:30
100 David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista             24:35
101 Brian van Goethem (Ned) Lotto Soudal                     24:42
102 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo                         24:43
103 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                       24:47
104 Ivo Pinheiro (Por) Miranda- Mortágua                     24:49
105 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                    24:54
106 Hugo Sancho (Por) Miranda- Mortágua                      24:56
107 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe                 25:03
108 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb                            25:05
109 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ                      25:06
110 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural                    25:19
111 Rafael Ferreira Reis (Por) W52-FC Porto                  25:29
112 Davide Martinelli (Ita) Deceuninck-QuickStep             25:31
113 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                 25:42
114 Timothy Dupont (Bel) Wanty-Gobert                        25:45
115 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep                25:48
116 António Ferreira (Por) Vito-Feirense-PNB                 25:49
117 Tom Devriendt (Bel) Wanty-Gobert                         26:05
118 Jo?o Barbosa (Por) Vito-Feirense-PNB                     26:17
119 Pedro Lopes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild              26:43
120 Pedro Lopes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild              26:55
121 Daniel Freitas (Por) Miranda- Mortágua                   26:59
122 Vicente Garcia de Mateos Rubio (Spa) Aviludo-Louleta     27:00
123 Nikolay Mihaylov (Bul) Efapel                            27:02
124 Paweł Bernas (Pol) CCC Team
125 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting-Tavira                  27:31
126 Ricardo Jorge Correia Mestre (Por) W52-FC Porto          28:05
127 Filipe Duarte Sousa Cardoso (Por) Vito-Feirense-PNB      28:07
128 Marco Mathis (Ger) Cofidis                               28:14
129 Venceslau Fernandes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild      28:20
130 Oscar Pelegri Ferrandis (Spa) Vito-Feirense-PNB          28:30
131 Francisco Garcia Rus (Spa) Aviludo-Louletano             28:32
132 Oscar Hernandez Martinez (Spa) Aviludo-Louletano         28:41
133 André Crispim (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport           28:44
134 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ                     28:46
135 Bruno Silva (Por) Efapel
136 Hélder Gonçalves (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild         28:50
137 Fábio Oliveira (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport          29:13
138 José Sousa (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild               29:14
139 Nicola Toffali (Ita) Sporting-Tavira                     29:27
140 Marvin Scheulen (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport         29:50
141 André Ramalho (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport           30:00
142 Jesus Angel Nanclares Herraiz (Spa) Miranda- Mortágu     30:31
143 Mads Schmidt Würtz (Den) Katusha-Alpecin                 30:37
144 Dmitrii Strakhov (Rus) Katusha-Alpecin                   30:41
145 Jo?o Leite (Por) Vito-Feirense-PNB                       30:42
146 David Ribeiro (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport           30:54
147 Sérgio Paulinho (Por) Efapel
148 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) Team Jumbo-Visma             30:59
149 Nuno Meireles (Por) Aviludo-Louletano                    31:24
150 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma                 31:29
151 Tiago Leal (Por) Miranda- Mortágua                       31:53
152 Josef Cerny (Cze) CCC Team                               32:41
153 Jono Carlos Araújo Matias (Por) Vito-Feirense-PNB        33:23
154 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo                      34:00
155 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                      34:11
156 Fábio Manuel Fernandes Costa (Por) UD Oliveirense-In     35:29
157 Lars Bak (Den) Dimension Data                            36:04
158 Jon Irisarri Ricon (Spa) Caja Rural                      39:26
159 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural                        39:45
160 Pedro Paulinho (Por) Efapel                              40:10

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: