Team Sky pod kolumbijską flagą?

kolarze Team Sky na rowerach w czasie zgrupowania

Szef Team Sky, Dave Brailsford, rozmawiał o przyszłości swojego zespołu z prezydentem Kolumbii Ivanem Duque i dyrektorem Coldeportes Ernesto Luceną.

Do spotkania doszło z inicjatywy Rigoberto Urana, który przed kilkoma dniami udzielił wywiadu, stwierdzając, że nadszedł czas, aby Kolumbia posiadała własną drużynę WorldTour. Uran jeździł w barwach Sky w latach 2011-13. W grę ma wchodzić wejście państwowego koncernu wydobywczego Ecopetrol.

Brailsford szuka nowego głównego sponsora, po tym jak Sky ogłosił wycofanie się z kolarstwa po zakończeniu trwającego sezonu. Według gazety”El Espectador” kolumbijskie przejęcie jest poważną opcją dla menadżera Sky. Grupa obecnie zatrudnia trzech Kolumbijczyków, Egana Bernala, Sebastiana Henao i Ivana Sosę.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

  1. reko

    13 lutego 2019, 18:21 o 18:21

    to chyba domena krajów nieco mniej ucywilizowanych, chcących się pokazać...wielu tam możnych ludzi co dorobili się na "kawie"...ale może to tylko plotki

  2. XMM2

    13 lutego 2019, 22:05 o 22:05

    Team Escobar, koko jumbo i do przodu

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: