Volta a la Comunitat Valenciana 2019: etap 4. Adam Yates przed Alejandro Valverde

Adam Yates na podjeździe

Adam Yates (Mitchelton-Scott) po wspinaczce do kaplicy św. Łucji w Alcala Alcossebre wygrał czwarty odcinek Volta a la Comunitat Valenciana.

Brytyjczyk pokonał na stromej wspinaczce dwóch Hiszpanów: mistrza świata Alejandro Valverde (Movistar Team) i Pello Bilbao (Astana).

Czwarty na kresce Ion Izagirre (Astana) został nowym liderem imprezy.

Trasa czwartego odcinka prowadziła drogami prowincji Castellon, w północnej części wspólnoty autonomicznej Walencji. Kolarze na 188 kilometrach pokonywali cztery kategoryzowane podjazdy, Alto de Culla (68 km; 11,3 km; 4,8%), La Bandereta (103 km; 4,4 km; 6,7%) i La Serratela (135 km; 10,7 km; 3,9%), a w finale krótką ściankę prowadzącą do kaplicy św. Łucji (3,07 km, 9,9%, maks. 20%).

W ucieczce dnia znaleźli się Silvan Dillier (AG2R La Mondiale), Joao Rodrigues (W52-FC Porto) oraz goniący ich samotnie do 45. kilometra Diego Rubio (Burgos-BH). Grupka po połączeniu sił uzyskała 3 minuty przewagi nad peletonem spokojnie prowadzonym przez zawodników Dimension Data.

Z peletonu po 70 kilometrach kontrował co prawda Preben Van Hecke (Sport Vlaanderen-Baloise), ale bez większego efektu, kręcąc między peletonem a uciekającymi.

Prowadzący na Banderecie mieli 3:20 przewagi, a po Seratelli już 4:30. W tym punkcie na czele zostali tylko Dillier i Rodrigues, ale Szwajcar na zjazdach nie czekał na Portugalczyka i ostatnie 30 kilometrów rozpoczął samotnie.

Do pracy w peletonie zabrali się zawodnicy Mitchelton-Scott, na 26 kilometrów przed metą mając 4:12 straty do prowadzącego. Przewaga spadała, a na czele pojawili się zawodnicy CCC Team, Katushy-Alpecin i Movistar Team. Przed wjazdem na finałową stromiznę bufor Dilliera zmniejszył się do 50 sekund, a gdy tylko droga zaczęła się wznosić, swój plan wdrażać rozpoczęli kolarze Movistaru.

Dwójka kolarzy w niebieskich koszulkach rozbiła grupkę, a depnięcie Valverde mocno okroiło czołówkę. Za plecami trzymał się jeszcze lider wyścigu Edvald Boasson Hagen (Dimension Data), ale na krótkim wypłaszczeniu ruszać zaczęli Rui Costa (UAE Team Emirates) i Merhawi Kudus (Astana), a także Ruben Fernandez (Movistar Team), kończąc akcję Szwajcara.

Kudus wyszedł na czoło wyścigu na 2 kilometry przed metą, kilkanaście metrów za sobą mając Costę i Luisa Leona Sancheza (Astana), a nieco dalej większą grupkę. Erytrejczyka powstrzymał atak Adama Yatesa (Mitchelton-Scott), na kole którego znaleźli się m.in. Valverde, Ion Izagirre i Pello Bilbao (Astana), Costa czy Ben Hermans (Israel Cycling Academy).

Kilometr przed metą na czele zostało 10 zawodników, a jako pierwszy ruszył Jesus Herrada (Cofidis). Poprawka Yatesa była jednak o wiele mocniejsza. Brytyjczyk prowadził grupkę i wypracował kilka metrów przewagi, co wystarczyło by na ostatnich 400 metrach ubiec Valverde. Podium dopełnił Bilbao, a czwartemu Izagirre udało się objąć prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Wyniki 4. etapu Volta a la Comunitat Valenciana 2019 (2.1), Vila-Real – Alcala-Alcocebre (188 km):

  1 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                    4:54:57
  2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
  3 Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spa) Astana            00:02
  4 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team
  5 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                  00:04
  6 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) Equipo Euskadi      00:05
  7 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits         00:02
  8 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida                       00:17
  9 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
 10 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy               00:25
 11 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                      00:30
 12 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom–Rusvelo
 13 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                00:42
 14 Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team                    00:44
 15 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 16 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 17 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team Sky              00:50
 18 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 19 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country
 20 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data              00:53
 21 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                    00:55
 22 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team
 23 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom–Rusvelo
 24 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin                       00:04
 25 Edgar Pinto (Por) W52-FC Porto
 26 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis                 00:10
 27 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                        00:12
 28 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        00:13
 29 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale
 30 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Kometa                    00:19
 31 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
 32 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini              00:27
 33 Roman Kreuziger (Cze) Dimension Data
 34 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
 35 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Equipo Euskadi
 36 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team
 37 Amaro Antunes (Por) CCC Team
 38 Colin Joyce (USA) Rally UHC Cycling
 39 Ben Swift (GBr) Team Sky
 40 Michel Ries (Lux) Kometa                               00:31
 41 Enrico Gasparotto (Ita) Dimension Data
 42 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma
 43 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   00:34
 44 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy           00:38
 45 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise          00:39
 46 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                    00:49
 47 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH                     00:51
 48 Ricardo Augusto Afonso Vilela (Por) Burgos-BH          00:59
 49 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country              00:03
 50 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini                00:05
 51 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida               00:07
 52 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida
 53 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                   02:12
 54 Gotzon Martin Sanz (Spa) Equipo Euskadi                02:13
 55 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team                 02:14
 56 Carlos Verona (Spa) Movistar Team
 57 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos-BH
 58 Robin Carpenter (USA) Rally UHC Cycling                02:23
 59 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale                  02:25
 60 Jurgen Roelandts (Bel) Movistar Team
 61 Raul Alarcon (Spa) W52-FC Porto
 62 Aaron Van Poucke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        02:35
 63 Stefano Oldani (Ita) Kometa                            02:42
 64 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                   02:46
 65 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin              02:47
 66 Sergei Shilov (Rus) Gazprom–Rusvelo                    03:14
 67 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team
 68 Jose Herrada (Spa) Cofidis                             03:20
 69 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Mitchelton-Scott
 70 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale
 71 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida               03:33
 72 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country
 73 Emerson Oronte (USA) Rally UHC Cycling                 03:36
 74 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                 03:57
 75 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy               04:01
 76 Samuel Caldeira (Por) W52-FC Porto
 77 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team                04:03
 78 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team
 79 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 80 Niki Terpstra (Ned) Direct Energie                     04:06
 81 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Countr     04:07
 82 Ian Stannard (GBr) Team Sky                            04:08
 83 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
 84 Tony Martin (Ger) Team Jumbo-Visma                     04:33
 85 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 86 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                04:49
 87 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
 88 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis
 89 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 90 Vladislav Kulikov (Rus) Gazprom–Rusvelo
 91 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                    05:08
 92 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     05:13
 93 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
 94 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma
 95 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton-Scott      05:17
 96 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott         05:22
 97 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy            05:25
 98 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Equipo Euskadi         05:30
 99 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana
100 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Nippo-Vini Fantini
101 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   05:44
102 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
103 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
104 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Count     05:55
105 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country        06:07
106 Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida                       06:08
107 Mads Würst Schmidt (Den) Katusha-Alpecin               06:10
108 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana
109 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
110 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy
111 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
112 Antonio Carvalho (Por) W52-FC Porto
113 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini
114 Jo?o Rodrigues (Por) W52-FC Porto
115 Sebastian Mora Vedri (Spa) Caja Rural
116 Hugo Houle (Can) Astana
117 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie
118 Benjamin King (USA) Dimension Data
119 Lars Bak Ytting (Den) Dimension Data                   06:17
120 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott
121 Svein Tuft (Can) Rally UHC Cycling                     06:18
122 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo-Vini Fantini
123 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
124 Diego Lopez Fuentes (Spa) Equipo Euskadi               06:22
125 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Kometa                 06:49
126 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        06:51
127 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural                  06:57
128 Juan Camacho Del Fresno (Spa) Kometa
129 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural                  07:19
130 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates             07:25
131 Michele Gazzoli (Ita) Kometa
132 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
133 Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma                   07:28
134 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma
135 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                     08:23
136 Pim Ligthart (Ned) Direct Energie
137 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis                           08:36
138 Moreno Moser (Ita) Nippo-Vini Fantini                  08:45
139 José Fernandes Neves (Por) Burgos-BH                   10:59
140 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis                        11:38
141 Christopher Lawless (GBr) Team Sky                     11:48
142 Kyle Murphy (USA) Rally UHC Cycling
143 Alexander Evtushenko (Rus) Gazprom–Rusvelo             12:12
144 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Equipo Euskadi          12:45
145 Mikel Alonso Flores (Spa) Equipo Euskadi               12:47
146 Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural                      13:05
147 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                13:58
148 Lindsay De Vylder (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise       14:05
149 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH                  14:42
150 Jose Antonio Garcia Martin (Spa) Kometa                17:12
151 Mamyr Stash (Rus) Gazprom–Rusvelo                      19:58
152 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Burgos-BH
153 Aleksei Kurbatov (Rus) Gazprom–Rusvelo                 20:07
154 Jaume Sureda Morey (Spa) Burgos-BH                     20:46
155 Harry Tanfield (GBr) Katusha-Alpecin                   21:10
DNF Giacomo Nizzolo (Ita) Dimension Data
DNF Filippo Fortin (Ita) Cofidis
DNF Rein Taaramäe (Est) Direct Energie
DNF Joaquim Silva (Por) W52-FC Porto
DNF Rui Vinhas (Por) W52-FC Porto

Klasyfikacja generalna po 4. etapie

  1 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana                  14:18:27
  2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                 00:07
  3 Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spa) Astana
  4 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                  00:16
  5 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida                       00:18
  6 Jesus Herrada (Spa) Cofidis                            00:29
  7 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott                       00:33
  8 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                      00:34
  9 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data              00:46
 10 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                      00:48
 11 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              00:57
 12 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                    00:59
 13 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) Equipo Euskadi      01:06
 14 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy               01:14
 15 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team Sky              01:15
 16 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom–Rusvelo                 01:17
 17 Luis León Sanchez (Spa) Astana                         01:18
 18 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team                    01:27
 19 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin                       01:45
 20 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                        01:46
 21 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team                       01:50
 22 Ben Swift (GBr) Team Sky                               01:51
 23 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural              01:58
 24 Roman Kreuziger (Cze) Dimension Data                   02:02
 25 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale               02:10
 26 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis
 27 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini                  02:17
 28 Amaro Antunes (Por) CCC Team                           02:19
 29 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Kometa                    02:26
 30 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Coun     02:30
 31 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma                    02:35
 32 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        02:37
 33 Edgar Pinto (Por) W52-FC Porto                         02:48
 34 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida               02:54
 35 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   03:03
 36 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida                     03:06
 37 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise          03:16
 38 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini                03:23
 39 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural             03:42
 40 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team                       03:45
 41 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida               03:56
 42 Merhawi Kudus (Eri) Astana                             03:58
 43 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Coun     04:01
 44 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale                  04:08
 45 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          04:27
 46 Ricardo Augusto Afonso Vilela (Por) Burgos-BH          04:28
 47 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Mitchelton-Scott           04:51
 48 Niki Terpstra (Ned) Direct Energie                     05:03
 49 Jose Herrada (Spa) Cofidis
 50 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                    05:47
 51 Colin Joyce (USA) Rally UHC Cycling                    05:58
 52 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana                     06:01
 53 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   06:02
 54 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team                         06:05
 55 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma                  06:31
 56 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                  06:38
 57 Jurgen Roelandts (Bel) Movistar Team                   06:48
 58 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team                 07:01
 59 Robin Carpenter (USA) Rally UHC Cycling                07:11
 60 Carlos Verona (Spa) Movistar Team                      07:19
 61 Sergei Shilov (Rus) Gazprom–Rusvelo
 62 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Equipo Euskadi         07:44
 63 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin              07:47
 64 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                   07:54
 65 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale               08:18
 66 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH                     08:23
 67 Gotzon Martin Sanz (Spa) Equipo Euskadi                08:25
 68 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                08:43
 69 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton-Scott      08:47
 70 Ian Stannard (GBr) Team Sky                            09:07
 71 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott         09:10
 72 Emerson Oronte (USA) Rally UHC Cycling                 09:12
 73 Stefano Oldani (Ita) Kometa                            09:13
 74 Jo?o Rodrigues (Por) W52-FC Porto                      09:24
 75 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        09:55
 76 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy           10:00
 77 Tony Martin (Ger) Team Jumbo-Visma                     10:09
 78 Michel Ries (Lux) Kometa                               10:19
 79 Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida                       10:26
 80 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                   10:37
 81 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma                     10:45
 82 Samuel Caldeira (Por) W52-FC Porto                     10:46
 83 Benjamin King (USA) Dimension Data                     10:54
 84 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom–Rusvelo                   11:06
 85 Enrico Gasparotto (Ita) Dimension Data                 12:00
 86 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Equipo Euskadi      12:31
 87 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy               12:34
 88 José Fernandes Neves (Por) Burgos-BH                   13:13
 89 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos-BH                   13:21
 90 Pim Ligthart (Ned) Direct Energie                      13:39
 91 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis                           13:52
 92 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country        14:49
 93 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy              15:02
 94 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country              15:31
 95 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural                  16:08
 96 Raul Alarcon (Spa) W52-FC Porto                        16:22
 97 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini              16:52
 98 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   16:56
 99 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana                       17:01
100 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                 17:34
101 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates             18:29
102 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                  18:41
103 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural                  18:50
104 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     19:07
105 Hugo Houle (Can) Astana                                19:33
106 Mads Würst Schmidt (Den) Katusha-Alpecin               19:34
107 Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma
108 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy            19:53
109 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                       20:21
110 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie                     20:26
111 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team                21:27
112 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural                  22:01
113 Aaron Van Poucke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        22:07
114 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                     22:14
115 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma               22:30
116 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                   23:06
117 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis                           23:18
118 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Countr     25:05
119 Christopher Lawless (GBr) Team Sky                     25:40
120 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH                  25:50
121 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Count     26:00
122 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis                        26:12
123 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      26:16
124 Vladislav Kulikov (Rus) Gazprom–Rusvelo                26:54
125 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         27:03
126 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country        27:22
127 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Nippo-Vini Fantin     27:58
128 Diego Lopez Fuentes (Spa) Equipo Euskadi               28:59
129 Antonio Carvalho (Por) W52-FC Porto                    29:08
130 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                 29:14
131 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                    29:32
132 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        29:52
133 Moreno Moser (Ita) Nippo-Vini Fantini                  31:02
134 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                 31:07
135 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo-Vini Fantini              32:05
136 Svein Tuft (Can) Rally UHC Cycling                     32:53
137 Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural
138 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini                 33:36
139 Sebastian Mora Vedri (Spa) Caja Rural                  36:19
140 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Kometa                 36:44
141 Kyle Murphy (USA) Rally UHC Cycling                    38:24
142 Juan Camacho Del Fresno (Spa) Kometa                   39:32
143 Michele Gazzoli (Ita) Kometa                           40:44
144 Lars Bak Ytting (Den) Dimension Data                   40:59
145 Lindsay De Vylder (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise       41:35
146 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Equipo Euskadi          43:05
147 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                43:49
148 Alexander Evtushenko (Rus) Gazprom–Rusvelo             46:43
149 Mikel Alonso Flores (Spa) Equipo Euskadi               48:34
150 Jaume Sureda Morey (Spa) Burgos-BH                     51:30
151 Jose Antonio Garcia Martin (Spa) Kometa                54:42
152 Harry Tanfield (GBr) Katusha-Alpecin                   58:28
153 Mamyr Stash (Rus) Gazprom–Rusvelo                      58:45
154 Aleksei Kurbatov (Rus) Gazprom–Rusvelo                 58:50
155 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Burgos-BH                59:46

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. harp

    10 lutego 2019, 13:53 o 13:53

    3km na 10% to nie jest krótka ścianka...

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: