Volta a la Comunitat Valenciana 2019: etap 2. Matteo Trentin z pewnym finiszem

Matteo Trentin

Mistrz Europy Matteo Trentin (Mitchelton-Scott), po sprinterskim finiszu, zwyciężył drugiego dnia rywalizacji w Volta a la Comunitat Valenciana.

Za Włochem finiszował Nacer Bouhanni (Cofidis), trzecie miejsce zaś zajął Ben Swift (Team Sky).  16. zameldował się Łukasz Wiśniowski (CCC Team).

Liderem wyścigu pozostał Edvald Boasson Hagen (Dimension Data). 

Drugi etap hiszpańskiej etapówki miał charakter mocno pagórkowaty. Na trasie znalazły się podjazdy pod Alto de Maimo (24 km; 8,7 km; 3,8%), Alto de Canali (58 km; 5,7 km; 5,4%) i Alto de Carrasqueta (125 km; 5,4 km; 4,6%) oraz kilka innych, niekategoryzowanych wspinaczek. Po przekroczeniu ostatniej przełęczy na zawodników czekał długi, ponad 40 kilometrowy zjazd aż do mety. 

Akcję dnia zawiązali Mathias Van Gompel (Sport Vlaanderen-Baloise), Joan Bou (Nippo-Vini Fantini), Mikel Iturria (Euskadi Basque Country), Raul Alarcon (W52-FC Porto), Nigel Ellsay (Rally UHC Cycling), Ibai Azurmendi (Equipo Euskadi), Diego Rubio (Burgos-BH) i Diego Pablo Sevilla (Kometa), którzy odskoczyli tuż po starcie ostrym. Ich maksymalna przewaga wynosiła maksymalnie 3 minuty, w momencie przekroczenia Alto de Canali (58 km; 5,7 km; 5,4%).

Peleton pomimo spokojnego tempa doścignął śmiałków 50 kilometrów przed metą, tuż przed kluczową wspinaczką Alto de Carrasqueta (125 km; 5,4 km; 4,6%). Tempo narzuciły ekipy Astana i Mitchelton-Scott, rozciągając peleton.

Na podjeździe prędkość mocno wzrosła, nie wytrzymali niektórzy zawodnicy, w tym Dylan Groenewegen (Jumbo-Visma). Linię premii górskiej przekroczyła duża grupa, w skład której wchodziło kilkunastu sprinterów, m.in. Nacer Bouhanni (Cofidis). Z kolei Groenewegen, ze wsparciem kolegów z drużyny, zdołał ponownie dołączyć do głównej grupy 15 kilometrów przed metą. 

Do Alicante wjechała duża grupa, prowadzona głównie przez kolarzy Team Sky. W końcówce dynamicznie zaatakował Bouhanni, lecz na najlepszej pozycji znalazł się Matteo Trentin. Kolarz Mitchelton-Scott nie zaprzepaścił takiej okazji, zdobywając pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Wyniki 2. etapu Volta a la Comunitat Valenciana 2019 (2.1), Alicante – Alicante (166 km):

  1 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                4:10:12
  2 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis
  3 Ben Swift (GBr) Team Sky
  4 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
  5 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
  6 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
  7 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie
  8 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy
  9 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country
 10 Christopher Lawless (GBr) Team Sky
 11 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida
 12 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
 13 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
 14 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma
 15 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana
 16 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team
 17 Pim Ligthart (Ned) Direct Energie
 18 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana
 19 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
 20 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 21 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos-BH
 22 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana
 23 Luis León Sanchez (Spa) Astana
 24 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural
 25 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 26 Samuel Caldeira (Por) W52-FC Porto
 27 Gotzon Martin Sanz (Spa) Equipo Euskadi
 28 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Equipo Euskadi
 29 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma
 30 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 31 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida
 32 Edgar Pinto (Por) W52-FC Porto
 33 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
 34 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team
 35 Colin Joyce (USA) Rally UHC Cycling
 36 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team
 37 Roman Kreuziger (Cze) Dimension Data
 38 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis
 39 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 40 Robin Carpenter (USA) Rally UHC Cycling
 41 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 42 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 43 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural
 44 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 45 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team Sky
 46 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale
 47 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 48 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team
 49 Merhawi Kudus (Eri) Astana
 50 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott
 51 Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spa) Astana
 52 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini
 53 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida
 54 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin
 55 Mads Würst Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
 56 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 57 Stefano Oldani (Ita) Kometa
 58 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
 59 Sergei Shilov (Rus) Gazprom–Rusvelo
 60 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 61 Jose Herrada (Spa) Cofidis
 62 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 63 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural
 64 Amaro Antunes (Por) CCC Team
 65 Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida
 66 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates
 67 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 68 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott
 69 Niki Terpstra (Ned) Direct Energie
 70 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy
 71 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 72 Enrico Gasparotto (Ita) Dimension Data
 73 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale
 74 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin
 75 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 76 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie
 77 Hugo Houle (Can) Astana
 78 Ricardo Augusto Afonso Vilela (Por) Burgos-BH
 79 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
 80 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom–Rusvelo
 81 Jo?o Rodrigues (Por) W52-FC Porto
 82 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
 83 Tony Martin (Ger) Team Jumbo-Visma
 84 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
 85 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis
 86 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 87 Michel Ries (Lux) Kometa
 88 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) Equipo Euskadi
 89 Jurgen Roelandts (Bel) Movistar Team
 90 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
 91 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team
 92 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH
 93 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
 94 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton-Scott
 95 Emerson Oronte (USA) Rally UHC Cycling
 96 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom–Rusvelo
 97 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 98 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott
 99 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale
100 Joaquim Silva (Por) W52-FC Porto
101 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural
102 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
103 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country
104 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Mitchelton-Scott
105 José Fernandes Neves (Por) Burgos-BH
106 Rui Vinhas (Por) W52-FC Porto
107 Carlos Verona (Spa) Movistar Team
108 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Kometa
109 Benjamin King (USA) Dimension Data
110 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH
111 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma
112 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Nippo-Vini Fantini
113 Ian Stannard (GBr) Team Sky
114 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Country
115 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country
116 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis                           00:24
117 Antonio Carvalho (Por) W52-FC Porto
118 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie                     00:56
119 Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma                   01:48
120 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      08:28
121 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
122 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy
123 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country
124 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
125 Raul Alarcon (Spa) W52-FC Porto
126 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Equipo Euskadi
127 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo-Vini Fantini              11:24
128 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
129 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
130 Diego Lopez Fuentes (Spa) Equipo Euskadi
131 Moreno Moser (Ita) Nippo-Vini Fantini
132 Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural                      12:34
133 Alexander Evtushenko (Rus) Gazprom–Rusvelo
134 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini
135 Lindsay De Vylder (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
136 Vladislav Kulikov (Rus) Gazprom–Rusvelo
137 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
138 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team
139 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Country
140 Aaron Van Poucke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
141 Jose Antonio Garcia Martin (Spa) Kometa
142 Svein Tuft (Can) Rally UHC Cycling                     12:37
143 Nigel Ellsay (Can) Rally UHC Cycling
144 Mikel Alonso Flores (Spa) Equipo Euskadi               12:39
145 Lars Bak Ytting (Den) Dimension Data
146 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini
147 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Kometa
148 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
149 Filippo Fortin (Ita) Cofidis
150 Kyle Murphy (USA) Rally UHC Cycling
151 Mamyr Stash (Rus) Gazprom–Rusvelo                      15:54
152 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
153 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
154 Giacomo Nizzolo (Ita) Dimension Data
155 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
156 Juan Camacho Del Fresno (Spa) Kometa
157 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Burgos-BH
158 Harry Tanfield (GBr) Katusha-Alpecin
159 Aleksei Kurbatov (Rus) Gazprom–Rusvelo
160 Sebastian Mora Vedri (Spa) Caja Rural
161 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Equipo Euskadi
162 Michele Gazzoli (Ita) Kometa
163 Jaume Sureda Morey (Spa) Burgos-BH
164 Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida
DNF Michael Schär (Swi) CCC Team
DNF Floris De Tier (Bel) Team Jumbo-Visma
DNF Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

  1 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data            4:23:07
  2 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana                     00:05
  3 Tony Martin (Ger) Team Jumbo-Visma                     00:07
  4 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida                       00:08
  5 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                    00:11
  6 Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spa) Astana            00:12
  7 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                 00:14
  8 Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida                       00:18
  9 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                  00:19
 10 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              00:20
 11 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 12 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott                       00:23
 13 Jurgen Roelandts (Bel) Movistar Team
 14 Enrico Gasparotto (Ita) Dimension Data
 15 Jesus Herrada (Spa) Cofidis                            00:24
 16 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale
 17 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   00:25
 18 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 19 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team                       00:27
 20 Hugo Houle (Can) Astana                                00:28
 21 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott
 22 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team
 23 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team
 24 Mads Würst Schmidt (Den) Katusha-Alpecin               00:29
 25 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team                       00:30
 26 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 27 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida
 28 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 29 Niki Terpstra (Ned) Direct Energie                     00:31
 30 Colin Joyce (USA) Rally UHC Cycling
 31 Ben Swift (GBr) Team Sky
 32 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team Sky              00:32
 33 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton-Scott      00:36
 34 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida
 35 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin                       00:37
 36 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana                     00:38
 37 Sergei Shilov (Rus) Gazprom–Rusvelo                    00:40
 38 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 39 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                    00:41
 40 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott
 41 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                 00:42
 42 Roman Kreuziger (Cze) Dimension Data
 43 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom–Rusvelo                 00:43
 44 Luis León Sanchez (Spa) Astana
 45 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana
 46 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
 47 Jose Herrada (Spa) Cofidis                             00:44
 48 Benjamin King (USA) Dimension Data
 49 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team                 00:47
 50 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma
 51 Robin Carpenter (USA) Rally UHC Cycling                00:48
 52 Merhawi Kudus (Eri) Astana                             00:49
 53 Jo?o Rodrigues (Por) W52-FC Porto
 54 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                   00:51
 55 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale               00:53
 56 José Fernandes Neves (Por) Burgos-BH
 57 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott         00:54
 58 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Equipo Euskadi         00:55
 59 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Kometa
 60 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                     00:56
 61 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
 62 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 63 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 64 Christopher Lawless (GBr) Team Sky                     00:57
 65 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale               00:58
 66 Amaro Antunes (Por) CCC Team                           00:59
 67 Joaquim Silva (Por) W52-FC Porto
 68 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 69 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 70 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott
 71 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin              01:00
 72 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie                     01:01
 73 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos-BH
 74 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH                  01:02
 75 Edgar Pinto (Por) W52-FC Porto                         01:03
 76 Carlos Verona (Spa) Movistar Team                      01:05
 77 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
 78 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini                01:06
 79 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
 80 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom–Rusvelo                   01:07
 81 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis
 82 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country        01:08
 83 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) Equipo Euskadi
 84 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 85 Ricardo Augusto Afonso Vilela (Por) Burgos-BH          01:10
 86 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural
 87 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
 88 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
 89 Michel Ries (Lux) Kometa                               01:14
 90 Samuel Caldeira (Por) W52-FC Porto
 91 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        01:15
 92 Pim Ligthart (Ned) Direct Energie                      01:16
 93 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural             01:18
 94 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        01:20
 95 Stefano Oldani (Ita) Kometa
 96 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie                     01:21
 97 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Nippo-Vini Fantin     01:24
 98 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma                  01:25
 99 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Mitchelton-Scott           01:27
100 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
101 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis
102 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                01:29
103 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma                     01:32
104 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Coun     01:37
105 Antonio Carvalho (Por) W52-FC Porto                    01:39
106 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis
107 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Countr     01:42
108 Emerson Oronte (USA) Rally UHC Cycling                 01:44
109 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural                  01:45
110 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural                  01:47
111 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis
112 Rui Vinhas (Por) W52-FC Porto                          01:54
113 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country
114 Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma                   01:58
115 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy           02:06
116 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma               02:07
117 Gotzon Martin Sanz (Spa) Equipo Euskadi                02:12
118 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH                     02:32
119 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy              02:36
120 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      09:13
121 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country              09:52
122 Raul Alarcon (Spa) W52-FC Porto                        09:57
123 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                 10:09
124 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Equipo Euskadi      10:25
125 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy            10:28
126 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         10:45
127 Moreno Moser (Ita) Nippo-Vini Fantini                  12:11
128 Diego Lopez Fuentes (Spa) Equipo Euskadi               12:29
129 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                   12:46
130 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo-Vini Fantini              12:52
131 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise      13:08
132 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                 13:23
133 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team                13:24
134 Nigel Ellsay (Can) Rally UHC Cycling                   13:25
135 Alexander Evtushenko (Rus) Gazprom–Rusvelo             13:27
136 Vladislav Kulikov (Rus) Gazprom–Rusvelo                13:36
137 Lars Bak Ytting (Den) Dimension Data                   13:38
138 Svein Tuft (Can) Rally UHC Cycling                     13:40
139 Kyle Murphy (USA) Rally UHC Cycling                    13:41
140 Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural                      13:43
141 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini              13:51
142 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        14:02
143 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Kometa                 14:07
144 Jose Antonio Garcia Martin (Spa) Kometa                14:14
145 Aaron Van Poucke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        14:18
146 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Country
147 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini                 14:31
148 Filippo Fortin (Ita) Cofidis
149 Lindsay De Vylder (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise       14:35
150 Mikel Alonso Flores (Spa) Equipo Euskadi               14:43
151 Harry Tanfield (GBr) Katusha-Alpecin                   16:14
152 Juan Camacho Del Fresno (Spa) Kometa                   16:47
153 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                    16:50
154 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          16:51
155 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                16:56
156 Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida                   17:14
157 Sebastian Mora Vedri (Spa) Caja Rural
158 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Equipo Euskadi          17:25
159 Giacomo Nizzolo (Ita) Dimension Data                   17:29
160 Michele Gazzoli (Ita) Kometa                           17:31
161 Aleksei Kurbatov (Rus) Gazprom–Rusvelo                 17:39
162 Mamyr Stash (Rus) Gazprom–Rusvelo                      17:43
163 Jaume Sureda Morey (Spa) Burgos-BH                     17:49
164 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Burgos-BH                18:44

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: