Vuelta a San Juan 2019: etap 6. Tivani pierwszy wśród uciekinierów

Germán Tivani (Agrupacion Virgen De Fatima) po emocjonującej końcówce zwyciężył na trasie szóstego etapu 37. Vuelta a San Juan.

Reprezentant gospodarzy wyprzedził swojego rodaka, Dario Diaza (Asociacion Civil Mardan), podium zaś skompletował Daniel Zamora (Agrupacion Virgen De Fatima)

W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu pozostaje Kolumbijczyk Winner Anacona (Movistar).

Przedostatni etap rywalizacji w Argentynie był stworzony głównie z myślą o najszybszych zawodnikach w stawce. Na trasie brakowało premii górskich, jedynym wyzwaniem była niekategoryzowana 4,4-kilometrowa wspinaczka o nachyleniu 2,3%, zakończona pięć kilometrów przed metą, ulokowaną na torze wyścigowym El Villicúm.

Po starcie ostrym zaatakowali Dayer Quintana (Neri Sottoli - Selle Italia - KTM), Dario Diaz (Asociacion Civil Mardan), lider klasyfikacji górskiej Daniel Zamora i Germán Tivani (obaj Agrupacion Virgen De Fatima), za którymi kilkanaście kilometrów dalej podążyli Leonardo Rodriguez (Asociacion Civil Mardan), Gabriel Juarez i Iginio Lucero (obaj Municipalidad de Rawson Somos Todos), tworząc grupę pościgową. Trójka Argentyńczyków była jednak nieskuteczna, nie nawiązując kontaktu z liderami. 85 kilometrów przed metą czołówka miała dwie i pół minuty przewagi nad drugą grupką, zaś od peletonu dzieliło ją pięć minut.

Chwilę później kolumna wyścigu natrafiła na mocne, lecz przelotne opady deszczu. Tempo nie było zawrotne, grupa faworytów nie szybko odrabiała również straty. 45 kilometrów przed metą jej strata do liderującej czwórki wynosiła cztery minuty. Jadąca pomiędzy peletonem a ucieczką druga grupa skapitulowała chwilę później. 

25 kilometrów przed metą ucieczka utrzymywała dwu i półminutową przewagę i jej szanse na dojechanie do mety rosły wraz z upływem czasu. Tempo z tyłu zwiększyli kolarze Lotto Soudal, chcąc skorzystać z bocznego wiatru, a gdy ich ruch okazał się nieskuteczny, na czele pojawiły się ekipy Bora-hangsrohe i Deceuninck-Quick Step, utrzymując wysoką prędkość. Główna grupa stopniowo niwelowała przewagę, aczkolwiek nie wystarczająco szybko, aby powstrzymać śmiałków od walki o etapowy skalp.

Quintana odpadł z czołówki dziesięć kilometrów przed metą w wyniku defektu, zaś pozostała trójka wjechała na tor pięć kilometrów kilometrów przed metą 40 sekund przed wściekle goniącym peletonem, na czele którego pojawił się Peter Sagan (Bora-hansgrohe). Podczas rundy ponownie pojawił się deszcz, a śmiałkowie utrzymywali się na czele, pomimo tego, iż główna grupa miała ich cały czas w zasięgu wzroku. 

Ostatecznie uciekinierzy wjechali na końcową prostą z wystarczającą przewagą, aby móc pomiędzy sobą rozstrzygnąć o losach rywalizacji. Finisz zdominował Tivani, wyraźnie wyprzedzając dwóch rodaków i spokojnie unosząc ręce w geście triumfu kilka metrów przed kreską. Peleton, przyprowadzony przez Sama Bennetta (Bora-hansgrohe) spóźnił się o 12 sekund. 

Wyniki 6. etapu Vuelta a San Juan Internacional 2019 (2.1), Autódromo El Villicúm – Autódromo El Villicúm (153,5 km):

1 German Tivani (Arg) ACA Virgen de Fatima                             3:13:29
2 Daniel Diaz (Arg) Municipalidad de Pocito                                                
3 Daniel Zamora (Arg) ACA Virgen de Fatima                                               
4 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                                       00:12
5 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates                                          
6 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Deceuninck-QuickStep                                     
7 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                                                  
8 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal                                                           
9 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep                                            
10 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy                             00:16
11 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting Tavira                                                
12 Luca Pacioni (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                      00:18
13 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep                                     
14 Gino Mäder (Sui) Dimension Data                                                         
15 Imerio Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane                                            
16 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                                                     
17 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                                      
18 Raul Colombo (Ita) Biesse Carrera                                                       
19 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                                      
20 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                                                   
21 Ottavio Dotti (Ita) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze                                 
22 Hideto Nakane (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Faizane                                          
23 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                                         
24 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy                                            
25 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                                                      
26 Nelson Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA                                       
27 Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                                      
28 Sebastian Castaño Muñoz (Col) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze             
29 Julien Vermote (Bel) Dimension Data                                                     
30 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                                                     
31 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural-Seguros RGA                                  
32 Mauricio Graziani (Arg) Municipalidad de Rawson                                         
33 Ricardo Escuela (Arg) ACA Virgen de Fatima                                            
34 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep                                              
35 Ruben Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny                                                             
36 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                                                         
37 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy                                             
38 Alejandro Marque (Esp) Sporting Tavira                                                  
39 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                                       
40 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giacattoli-Sidermec                           
41 Tiago Machado (Por) Sporting Tavira                                                     
42 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane                                       
43 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural-Seguros RGA                                     
44 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team                                               
45 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                                                      
46 Jon Irisarri Ricon (Esp) Caja Rural-Seguros RGA                                         
47 Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                                   
48 Cristhian Montoya Giraldo (Col) Medellin                                                
49 Danilo Wyss (Sui) Dimension Data                                                        
50 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin                                         
51 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe                                               
52 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                                      00:31
53 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                                   00:54
54 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito                             01:01
55 Ruben Rojas (Arg) Municipalidad de Pocito                             01:16
56 Jose Martinez (Arg) Reprezentacja Argentyny                           01:44
57 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan                                        
58 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                                                      
59 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                                                    
60 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin                                             
61 Anderson Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju                                                        
62 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson                                          
63 Manuel Belletti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                     01:59
64 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Dimension Data                                               
65 André Gonzáles (Per) Reprezentacja Peru                               02:57
66 Renato Tapia (Per) Reprezentacja Peru                                                                 
67 Lauro Cesar Mouro (Bra) Reprezentacja Brazylii                        03:00
68 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Spa) Medellin                            00:18
69 Emilio Perez (Cub) Reprezentacja Kuby                                 03:00
70 Alain Quispe (Per) Reprezentacja Peru                                 03:05
71 Filippo Conca (Ita) Biesse Carrera                                                      
72 Royner Navarro (Per) Reprezentacja Peru                                                               
73 Eduardo Corte Cordero (Mex) Reprezentacja Meksyku                                                      
74 Ricardo Paredes (Chi) Reprezentacja Chile                                                             
75 Efren Santos Moreno (Mex) Reprezentacja Meksyku                                                        
76 Tommaso Bramati (Ita) Biesse Carrera                                                    
77 Jose Reyes (Arg) Municipalidad de Pocito                                                
78 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural-Seguros RGA                                     
79 Alonso Gamero (Per) Reprezentacja Peru                                                                
80 Antonio Cabrera (Chi) Reprezentacja Chile                                                             
81 Tommaso Fiaschi (Ita) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze                               
82 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team                                                      
83 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Medellin                                              
84 Ruben Dario Acosta Ospina (Col) Nippo-Vini Fantini-Faizane                              
85 Luis Villalobos (Mex) Reprezentacja Meksyku                                                            
86 Nicola Toffali (Ita) Sporting Tavira                                                    
87 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural-Seguros RGA                                           
88 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy                                            
89 Dayer Quintana (Col) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                                      
90 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Nippo-Vini Fantini-Faizane                              
91 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team                                                         
92 Ignacio Espinoza (Chi) Start Cycling Team                             03:27
93 Orlando Garibay (Mex) Reprezentacja Meksyku                                                            
94 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Asociacion Civil Mardan                                   
95 Magno Do Prado (Bra) Reprezentacja Brazylii                                                             
96 Miguel Alvarez (Mex) Reprezentacja Meksyku                            03:37
97 Cesar Garate (Per) Reprezentacja Peru                                 03:49
98 Pedro Portuondo (Cub) Reprezentacja Kuby                              04:00
99 Yans Carlos Arias (Cub) Reprezentacja Kuby                                                            
100 Juan Melivillo (Arg) Municipalidad de Pocito                         04:03
101 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe                             04:07
102 Diego Ferryra (Chi) Reprezentacja Chile                              04:16
103 Jairo Rios (Arg) Reprezentacja Argentyny                                                             
104 Oscar Bazan (Arg) Start Cycling Team                                                   
105 Edison Bravo (Chi) Reprezentacja Chile                                                               
106 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane                                          
107 Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                  04:30
108 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                         
109 Kevin Castro (Arg) Municipalidad de Rawson                           04:32
110 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting Tavira                              04:39
111 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                                    
112 José Mendes (Por) Sporting Tavira                                                      
113 Wilson Estiben Pena Molano (Col) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze                   
114 Francisco Cesar Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan                  04:45
115 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan              04:46
116 Rene Corella (Mex) Start Cycling Team                                                  
117 Oscar Gomez (Arg) ACA Virgen de Fatima                                               
118 Diego Jamen (Uru) Reprezentacja Urugwaju                                                              
119 Felipe Peñaloza (Chi) Reprezentacja Chile                                                            
120 Luciano Montivero (Arg) ACA Virgen de Fatima                                         
121 Bernardo Leon (Bol) Start Cycling Team                                                 
122 Robert Mendez (Uru) Reprezentacja Urugwaju                                                            
123 Freddy Gonzales (Bol) Start Cycling Team                                               
124 Nahuel Soares (Uru) Reprezentacja Urugwaju                                                            
125 Felix Nodarse (Cub) Reprezentacja Kuby                                                               
126 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck-QuickStep                                                  
127 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe                                                        
128 Matthias Brändle (Aut) Israel Cycling Academy                        05:03
129 Leandro Velardez (Arg) ACA Virgen de Fatima                          05:08
130 Alessandro Ferreira Santos Guimaraes (Bra) Reprezentacja Brazylii    05:44
131 Matús Stocek (Svk) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze               05:46
132 Maximiliano Navarrete (Arg) Reprezentacja Argentyny                  05:51
133 Laureano Rosas (Arg) Asociacion Civil Mardan                                           
134 Leandro Messineo (Arg) Asociacion Civil Mardan                                         
135 Sergio J Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson                                        
136 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                                            
137 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera                                   05:53
138 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera                                                 
139 Andre Gohr (Bra) Reprezentacja Brazylii                                                                
140 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                         06:09
141 Adrian Richeze (Arg) ACA Virgen de Fatima                                            
142 Tom Bohli (Sui) UAE Team Emirates                                    06:30
143 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                                                 
144 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                                                
145 Weimar Alfonso Roldan Ortiz (Col) Medellin                                             
146 Ignacio Prado Juarez (Mex) Reprezentacja Meksyku                     08:02
147 Guillermo Martin Brunetta (Arg) Asociacion Civil Mardan                                
148 Emilio Perez (Cub) Reprezentacja Kuby                                                                
149 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                                                  
150 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson                          09:53
151 Victor Arroyo (Arg) Reprezentacja Argentyny                                                          
152 Gabriel Juarez (Arg) Municipalidad de Rawson                                           
153 Eduardo Villanueva (Arg) Start Cycling Team                                            
154 Alejandro Parra (Cub) Reprezentacja Kuby                             11:48

Klasyfikacja generalna po 6. etapie

1 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team                           19:14:55
2 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep                          00:35        
3 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Spa) Medellin                             00:57
4 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                                  01:03
5 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe                              01:13
6 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                                    01:20
7 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin                        01:24
8 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                                     01:29
9 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep                             01:36
10 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                       01:38
11 Gino Mäder (Sui) Dimension Data                                                         
12 Daniel Zamora (Arg) ACA Virgen de Fatima                              01:39
13 Cristhian Montoya Giraldo (Col) Medellin                              01:47
14 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting Tavira                              01:48
15 German Tivani (Arg) ACA Virgen de Fatima                              02:07
16 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                     02:15
17 Ricardo Escuela (Arg) ACA Virgen de Fatima                            02:20
18 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural-Seguros RGA                02:21
19 Sebastian Castaño Muñoz (Col) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze     02:30
20 Daniel Diaz (Arg) Municipalidad de Pocito                             02:34
21 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giacattoli-Sidermec         02:38
22 Mauricio Graziani (Arg) Municipalidad de Rawson                       02:42
23 Danilo Wyss (Sui) Dimension Data                                      02:51
24 Tiago Machado (Por) Sporting Tavira                                   03:07
25 Ruben Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny                             03:10
26 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                    03:34
27 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural-Seguros RGA                   03:55
28 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito                             04:09
29 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Nippo-Vini Fantini-Faizane            05:14
30 Hideto Nakane (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Faizane                        05:44
31 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Medellin                            06:18
32 Dayer Quintana (Col) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                                      
33 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin                                             
34 Ruben Dario Acosta Ospina (Col) Nippo-Vini Fantini-Faizane            06:33
35 Eduardo Corte Cordero (Mex) Reprezentacja Meksyku                     06:43
36 Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe                                  06:49
37 Filippo Conca (Ita) Biesse Carrera                                    07:23
38 Renato Tapia (Per) Reprezentacja Peru                                 08:34
39 Orlando Garibay (Mex) Reprezentacja Meksyku                           08:48
40 Efren Santos Moreno (Mex) Reprezentacja Meksyku                       08:57
41 Ruben Rojas (Arg) Municipalidad de Pocito                             09:20
42 Miguel Alvarez (Mex) Reprezentacja Meksyku                            09:26
43 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy                           09:53
44 Royner Navarro (Per) Reprezentacja Peru                               10:18
45 Luis Villalobos (Mex) Reprezentacja Meksyku                           10:23
46 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates                       10:47
47 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane                     11:10
48 Julien Vermote (Bel) Dimension Data                                   11:13
49 Alonso Gamero (Per) Reprezentacja Peru                                11:21
50 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                               11:23
51 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                                      11:24
52 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal                                        11:41
53 Jon Irisarri Ricon (Esp) Caja Rural-Seguros RGA                       11:48
54 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                    11:51
55 Wilson Estiben Pena Molano (Col) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze  12:11
56 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                                    12:23
57 Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                 12:29
58 Magno Do Prado (Bra) Reprezentacja Brazylii                           12:53
59 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                                    12:54
60 Alejandro Marque (Esp) Sporting Tavira                                13:24
61 Ottavio Dotti (Ita) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze               13:39
62 Nelson Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA                     13:47
63 Jose Reyes (Arg) Municipalidad de Pocito                              13:54
64 Juan Melivillo (Arg) Municipalidad de Pocito                          15:18
65 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                                       15:31
66 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe                              15:44
67 Imerio Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane                          15:45
68 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan               15:53
69 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team                                       15:58
70 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Deceuninck-QuickStep                                    
71 André Gonzáles (Per) Reprezentacja Peru                               16:13
72 Anderson Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju                       16:35
73 Oscar Bazan (Arg) Start Cycling Team                                  16:39
74 Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                    16:49
75 Kevin Castro (Arg) Municipalidad de Rawson                            16:58
76 Weimar Alfonso Roldan Ortiz (Col) Medellin                            17:04
77 Pedro Portuondo (Cub) Reprezentacja Kuby                              17:25
78 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                   17:29
79 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural-Seguros RGA                   17:40
80 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep                   18:12
81 Nicola Toffali (Ita) Sporting Tavira                                                     
82 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                          18:17
83 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy                             18:18
84 Antonio Cabrera (Chi) Reprezentacja Chile                             18:25
85 Jairo Rios (Arg) Reprezentacja Argentyny                              18:35
86 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Dimension Data                             18:53
87 Ignacio Espinoza (Chi) Start Cycling Team                             19:37
88 Cesar Garate (Per) Reprezentacja Peru                                 19:45
89 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane                         19:49
90 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                                 19:55
91 Maximiliano Navarrete (Arg) Reprezentacja Argentyny                   20:03
92 Laureano Rosas (Arg) Asociacion Civil Mardan                          20:06
93 Matús Stocek (Svk) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze                20:07
94 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team                                    20:21
95 Felix Nodarse (Cub) Reprezentacja Kuby                                20:38
96 Lauro Cesar Mouro (Bra) Reprezentacja Brazylii                        20:48
97 Oscar Gomez (Arg) ACA Virgen de Fatima                                20:57
98 Ricardo Paredes (Chi) Reprezentacja Chile                             21:23
99 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                                      22:02
100 Leandro Messineo (Arg) Asociacion Civil Mardan                                         
101 Freddy Gonzales (Bol) Start Cycling Team                             22:07
102 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy                         23:00
103 Luciano Montivero (Arg) ACA Virgen de Fatima                         23:11
104 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck-QuickStep                                23:39
105 Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                  23:54
106 Gabriel Juarez (Arg) Municipalidad de Rawson                         24:08
107 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy                         24:43
108 Matthias Brändle (Aut) Israel Cycling Academy                        25:06
109 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM       25:23
110 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                                  25:47
111 Ignacio Prado Juarez (Mex) Reprezentacja Meksyku                     26:00
112 Tommaso Fiaschi (Ita) Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze            26:06
113 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe                                      26:10
114 Tommaso Bramati (Ita) Biesse Carrera                                 26:39
115 Adrian Richeze (Arg) ACA Virgen de Fatima                            26:41
116 Raul Colombo (Ita) Biesse Carrera                                    26:57
117 Francisco Cesar Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan                  27:00
118 Rene Corella (Mex) Start Cycling Team                                27:02
119 Tom Bohli (Sui) UAE Team Emirates                                    27:35
120 Yans Carlos Arias (Cub) Reprezentacja Kuby                           27:38
121 Jose Martinez (Arg) Reprezentacja Argentyny                          28:09
122 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                               28:20
123 Luca Pacioni (Ita) Neri Sottoli–Selle Italia–KTM                     28:27
124 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural-Seguros RGA                        28:44
125 Manuel Belletti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec                    29:05
126 Felipe Peñaloza (Chi) Reprezentacja Chile                            29:33
127 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                              30:46
128 Robert Mendez (Uru) Reprezentacja Urugwaju                           31:15
129 Andre Gohr (Bra) Reprezentacja Brazylii                              31:29
130 Nahuel Soares (Uru) Reprezentacja Urugwaju                           32:12
131 Bernardo Leon (Bol) Start Cycling Team                               32:55
132 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera                               33:25
133 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                                  33:55
134 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera                                   34:25
135 Diego Jamen (Uru) Reprezentacja Urugwaju                             36:43
136 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson                       38:16
137 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Asociacion Civil Mardan                38:58
138 Leandro Velardez (Arg) ACA Virgen de Fatima                          43:06
139 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson                          43:42
140 Alejandro Parra (Cub) Reprezentacja Kuby                             44:07
141 Sergio J Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson                       44:17
142 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                          44:28
143 Alain Quispe (Per) Reprezentacja Peru                                45:24
144 Alessandro Ferreira Santos Guimaraes (Bra) Reprezentacja Brazylii    45:54
145 José Mendes (Por) Sporting Tavira                                    46:18
146 Diego Ferryra (Chi) Reprezentacja Chile                              48:00
147 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan                     54:51
148 Edison Bravo (Chi) Reprezentacja Chile                               55:38
149 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting Tavira                              56:37
150 Guillermo Martin Brunetta (Arg) Asociacion Civil Mardan              57:27
151 Diego Jamen (Uru) Reprezentacja Urugwaju                           1:00:23
152 Emilio Perez (Cub) Reprezentacja Kuby                              1:02:55
153 Eduardo Villanueva (Arg) Start Cycling Team                        1:09:16
154 Victor Arroyo (Arg) Reprezentacja Argentyny                        1:16:41

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: