Vuelta a San Juan 2019: etap 2. Julian Alaphilippe po swojemu

Julian Alaphilippe

Julian Alaphilippe (Deceuninck-QuickStep) wyszarpał zwycięstwo na drugim odcinku wyścigu Vuelta a San Juan.

Francuz pod ataku w końcówce skróconego odcinka zdołał wypracować niewielką przewagę i zwycięstwo dowiózł na metę. Drugi finiszował Włoch Simone Consonni (UAE Team Emirates), a trzeci Słowak Peter Sagan (Bora-hansgrohe).

Paweł Poljański (Bora-hansgrohe) zajął 46. miejsce, ze stratą 42 sekund.

Liderem zmagań pozostał zwycięzca pierwszego odcinka - Kolumbijczyk Fernando Gaviria (UAE Team Emirates).

Etap, który w finale poprowadzony zostało na blisko 30-kilometrowej rundzie ze wspinaczką na Alto Punta Negra (1 km; 8%), jeszcze przed startem został skrócony. Organizatorzy z powodu wysokiej temperatury powietrza zdecydowali się na obcięcie końca trzeciego ostatniego kółka, metę sytuując niecałe 3 kilometry za szczytem podjazdu.

Trudy ucieczki chwilę po starcie podjęli Nowozelandczyk Hamish Schuers (Israel Cycling Academy) oraz Andre Gohr (Reprezentacja Brazylii), wkrótce wzmocnieni przez Miguela Alvareza (Reprezentacja Meksyku) i Edisona Bravo (Reprezentacja Chile). Czwórka po 60 kilometrach notowała trzy i pół minuty przewagi nad peletonem, w którym tempo spokojnie nadawali kolarze UAE Team Emirates, Bora-hansgrohe oraz Deceuninck-QuickStep.

Zespoły WorldTour nie spieszyły się, ale w końcówce zamierzały rozdać karty, stąd przewaga szybko stopniała do poziomu półtore minuty na 35 kilometry przed metą. Uciekinierzy nie wytrzymali dłużej razem - Alvarez z Schuersem odjechali Gohrowi i Bravo, a na przedostatniej wspinaczce kolarz z Nowej Zelandii na czele został sam, broniąc minutowej przewagi.

Schuers na czele trzymał się długo, ale na 12 kilometrów przed metą miał już tylko 35 sekund zapasu, a do pracy w peletonie przystąpiły kolejne ekipy, szykując się na finałową wspinaczkę.

Na 11 kilometrów przed metą grupę podzieliła kraksa, a w czołówce zostały najlepsze zespoły w stawce, prowadzone przez kolarzy Dimension Data i Deceuninck-QuickStep. Dwa kilometry dalej było już po akcji 25-letniego Schuersa i rozpoczęła się walka o jak najlepsze pozycje przed kluczowym odcinkiem.

Podjazd na Alto Punta Negra okroił grupkę, a odpowiedzialni za to byli kolarze Movistaru, Winner Annacona i Nairo Quintana. Na ich kole czujnie trzymał się Julian Alaphilippe (Deceuninck-QuickStep) i to on ruszył jako pierwszy. Francuz na 2800 metrów przed metą wyprowadził atak, jako pierwszy zameldował się na górskiej premii i na zjeździe próbował zdystansować goniących rywali.

Pod akcję 26-latka na krótko podpięli się Tiesj Benoot (Lotto Soudal) oraz Quintana, ale dwójce trudno było utrzymać koło szarżującego Francuza. 1200 metrów przed metą Alaphilippe'a goniła już większa grupka, ale kolarzowi Patricka Lefevere'a wystarczyło sił by w finale odeprzeć zakusy pościgu i odnieść zwycięstwo.

Wyniki 2. etapu Vuelta a San Juan Internacional 2019 (2.1), Chimbas - Peri Lago Punta Negra (132,1 km):

  1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep        3:11:33
  2 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
  3 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
  4 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
  5 Daniel Zamora (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
  6 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team
  7 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
  8 German Tivani (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
  9 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec
 10 Hideto Nakane (Jpn) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
 11 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 12 Fernando Gaviria (Col) UAE Team Emirates
 13 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 14 Gino Mader (Sui) Dimension Data
 15 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep
 16 Oscar Sevilla (Esp) Medellin
 17 Sebastian Casta?o (Col) Beltramitsa Hoppla PF
 18 Laureano Rosas (Arg) Asociacon Civil Mardan
 19 Ruben) Rojas (Arg) Municipalidad de Pocito
 20 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting Tavira
 21 Alonso Gamero (Per) Peru
 22 Cesar Paredes (Col) Medellin
 23 Ricardo Escuela (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
 24 Felix Grobschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
 25 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 26 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
 27 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 28 Cristian Rodriguez (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 29 Ruben Acosta (Col) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
 30 Daniel Diaz (Arg) Municipalidad de Pocito
 31 Miguel Florez (Col) Androni Giacattoli-Sidermec
 32 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
 33 Ruben Ramos (Arg) Argentina
 34 Danilo Wyss (Sui) Dimension Data
 35 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec
 36 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
 37 Cristhian Montoya (Col) Medellin                       00:18
 38 Tiago Machado (Por) Sporting Tavira
 39 Alejandro Osorio (Col) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
 40 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy
 41 Julen Amezqueta (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 42 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
 43 Eduardo Corte (Mex) Mexico                             00:38
 44 André Gonzáles (Per) Peru                              00:42
 45 Fabio Duarte (Col) Medellin
 46 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 47 Tommaso Fiaschi (Ita) Beltramitsa Hoppla PF
 48 Ottavio Dotti (Ita) Beltramitsa Hoppla PF
 49 Luis Villalobos (Mex) Mexico
 50 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec
 51 Leandro Messineo (Arg) Asociacon Civil Mardan          00:49
 52 Robigzon Oyola (Col) Medellin
 53 Filippo Conca (Ita) Biesse Carrera                     00:55
 54 Julien Vermote (Bel) Dimension Data
 55 Nelson Soto (Col) Caja Rural-Seguros RGA               01:04
 56 Alejandro Marque (Esp) Sporting Tavira
 57 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy
 58 Jon Irisarri (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 59 Orlando Garibay (Mex) Mexico
 60 Gabriel Juarez (Arg) Municipalidad de Rawson
 61 Dayer Quintana (Col) Neri-Sottoli-Selle Italia-KTM
 62 Mauricio Graziani (Arg) Municipalidad de Rawson
 63 Lauro Cesar Mouro (Bra) Brasil                         01:21
 64 Royner Navarro (Per) Peru
 65 Renato Tapia (Per) Peru
 66 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacon Civil Mardan
 67 Miguel Alvarez (Mex) Mexico                            01:29
 68 Ricardo Paredes (Chi) Chile                            01:39
 69 Oscar Bazan (Arg) Start Cycling Team
 70 Matus Stocek (Svk) Beltramitsa Hoppla PF               01:49
 71 Matteo Furlan (Ita) Beltramitsa Hoppla PF
 72 Kevin Castro (Arg) Municipalidad de Rawson
 73 Oscar Gomez (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
 74 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 75 Cesar Garate (Per) Peru                                01:58
 76 Jose Reyes (Arg) Municipalidad de Pocito               02:06
 77 Alvaro Hodeg (Col) Deceuninck-QuickStep
 78 Maximiliano Navarrete (Arg) Argentina
 79 Weimar Roldan (Col) Medellin
 80 Damiano Cima (Ita) Nippo Vinia-Fantini-Faiz            02:39
 81 Felix Nodarse (Cub) Cuba
 82 Ignacio Espinoza (Chi) Start Cycling Team              02:47
 83 Giovanni Visconti (Ita) Neri-Sottoli-Selle Italia-     03:04
 84 Nicola Toffali (Ita) Sporting Tavira
 85 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
 86 Magno Do Prado (Bra) Brasil
 87 Luiz Morosini (Bra) Brasil
 88 Imerio Cima (Ita) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
 89 Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck-QuickStep
 90 Antonio Cabrera (Chi) Chile
 91 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermac
 92 Felipe Pe?aloza (Chi) Chile                            03:31
 93 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team
 94 Edison Bravo (Chi) Chile
 95 Juan Melivillo (Arg) Municipalidad de Pocito
 96 Efren Santos (Mex) Mexico
 97 Wilson Pena (Col) Beltramitsa Hoppla PF                03:48
 98 Jairo Rios (Arg) Argentina                             04:28
 99 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
100 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal
101 Rene Corella (Mex) Start Cycling Team
102 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy
103 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck-QuickStep
104 Freddy Gonzales (Bol) Start Cycling Team
105 Francisco Monte (Arg) Asociacon Civil Mardan
106 Luciano Montivero (Arg) A.C.A Virgen de Fatima         04:37
107 Anderson Maldonado (Uru) Uruguay
108 Tom Bohli (Sui) UAE Team Emirates                      05:11
109 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
110 Rasmus Tiller (Nor) Dimension Data
111 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
112 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
113 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
114 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito           05:33
115 Higi?o Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson            05:49
116 Diego Rodriguez (Uru) Uruguay                          05:57
117 Edoardo Zardini (Ita) Neri-Sottoli-Selle Italia-KTM
118 Sergio J. Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson
119 Alain Quispe (Per) Peru
120 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
121 Adrian Richeze (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
122 Dario Diaz (Arg) Asociacon Civil Mardan
123 Jose Martinez (Arg) Argentina
124 Ignacio Prado (Mex) Mexico
125 Yans Carlos Arias (Cub) Cuba
126 Pedro Portuondo (Cub) Cuba
127 Alejandro Parra (Cub) Cuba
128 Leandro Velardez (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
129 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural-Seguros RGA          07:08
130 Ivan Santaromita (Ita) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
131 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
132 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Neri-Sottoli-Sell     07:53
133 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                       08:37
134 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
135 Robert Mendez (Uru) Uruguay
136 Diego Ferryra (Chi) Chile
137 Matthias Brändle (Aut) Israel Cycling Academy
138 Simone Velasco (Ita) Neri-Sottoli-Selle Italia-KTM
139 Andre Gohr (Bra) Brasil
140 Luca Pacioni (Ita) Neri-Sottoli-Selle Italia-KTM       10:32
141 Tommaso Bramati (Ita) Biesse Carrera
142 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera
143 Nahuel Soares (Uru) Uruguay
144 Sergio Pardilla (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
145 Guillermo Brunetta (Arg) Asociacon Civil Mardan
146 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera                     10:59
147 Manuel Belletti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec      13:49
148 Agustin Fraysse (Arg) Argentina                        14:29
149 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson
150 Emiliano Contreras (Arg)Asociacon Civil Mardan
151 José Mendes (Por) Sporting Tavira
152 Bernardo Leon (Bol) Start Cycling Team
153 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting Tavira
154 Sebastian Cianci (Arg) Argentina                       18:17
155 Raul Colombo (Ita) Biesse Carrera
156 Alessandro Ferreira (Bra) Brasil
157 Cristopher Mansilla (Chi) Chile                        18:47
158 Eduardo Villanueva (Arg) Start Cycling Team
159 Diego Jamen (Uru) Uruguay
160 Emilio Perez (Cub) Cuba
161 Victor Arroyo (Arg) Argentina                          19:23
DNF Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
DNF Michel Piccot (Ita) Biesse Carrera
DNF Wolfgang Hipolito (Bra) Brasil
DNF Leandro Marcos (Cub) Cuba
DNF Antonio Fagundez (Uru) Uruguay
DNS Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

  1 Fernando Gaviria (Col) UAE Team Emirates             7:01:32
  2 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep          00:03
  3 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                00:07
  4 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       00:09
  5 Alonso Gamero (Per) Peru                               00:12
  6 Ricardo Escuela (Arg) A.C.A Virgen de Fatima           00:13
  7 German Tivani (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
  8 Aleksandr Grigorev (Rus) Sporting Tavira
  9 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 10 Laureano Rosas (Arg) Asociacon Civil Mardan
 11 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 12 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 13 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep
 14 Oscar Sevilla (Esp) Medellin
 15 Gino Mader (Sui) Dimension Data
 16 Ruben Ramos (Arg) Argentina
 17 Ruben) Rojas (Arg) Municipalidad de Pocito
 18 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 19 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team
 20 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
 21 Felix Grobschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
 22 Sebastian Casta?o (Col) Beltramitsa Hoppla PF
 23 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 24 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
 25 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec
 26 Hideto Nakane (Jpn) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
 27 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
 28 Miguel Florez (Col) Androni Giacattoli-Sidermec
 29 Daniel Diaz (Arg) Municipalidad de Pocito
 30 Daniel Zamora (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
 31 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec
 32 Cesar Paredes (Col) Medellin
 33 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
 34 Cristian Rodriguez (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Danilo Wyss (Sui) Dimension Data
 36 Ruben Acosta (Col) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
 37 Mauricio Graziani (Arg) Municipalidad de Rawson
 38 Tiago Machado (Por) Sporting Tavira                    00:29
 39 Alejandro Osorio (Col) Nippo Vinia-Fantini-Faiz        00:30
 40 Julen Amezqueta (Esp) Caja Rural-Seguros RGA           00:31
 41 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy
 42 Cristhian Montoya (Col) Medellin
 43 Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
 44 Eduardo Corte (Mex) Mexico                             00:51
 45 Tommaso Fiaschi (Ita) Beltramitsa Hoppla PF            00:55
 46 Ottavio Dotti (Ita) Beltramitsa Hoppla PF
 47 Luis Villalobos (Mex) Mexico
 48 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec
 49 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 50 André Gonzáles (Per) Peru
 51 Fabio Duarte (Col) Medellin
 52 Robigzon Oyola (Col) Medellin                          01:02
 53 Leandro Messineo (Arg) Asociacon Civil Mardan
 54 Filippo Conca (Ita) Biesse Carrera                     01:08
 55 Julien Vermote (Bel) Dimension Data
 56 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy              01:17
 57 Nelson Soto (Col) Caja Rural-Seguros RGA
 58 Orlando Garibay (Mex) Mexico
 59 Alejandro Marque (Esp) Sporting Tavira
 60 Dayer Quintana (Col) Neri-Sottoli-Selle Italia-KTM
 61 Jon Irisarri (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
 62 Gabriel Juarez (Arg) Municipalidad de Rawson
 63 Renato Tapia (Per) Peru                                01:34
 64 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacon Civil Mardan
 65 Lauro Cesar Mouro (Bra) Brasil
 66 Royner Navarro (Per) Peru
 67 Miguel Alvarez (Mex) Mexico                            01:42
 68 Oscar Bazan (Arg) Start Cycling Team                   01:52
 69 Ricardo Paredes (Chi) Chile
 70 Kevin Castro (Arg) Municipalidad de Rawson             02:02
 71 Matus Stocek (Svk) Beltramitsa Hoppla PF
 72 Oscar Gomez (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
 73 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 74 Cesar Garate (Per) Peru                                02:11
 75 Maximiliano Navarrete (Arg) Argentina                  02:14
 76 Alvaro Hodeg (Col) Deceuninck-QuickStep                02:19
 77 Weimar Roldan (Col) Medellin
 78 Jose Reyes (Arg) Municipalidad de Pocito
 79 Matteo Furlan (Ita) Beltramitsa Hoppla PF              02:23
 80 Felix Nodarse (Cub) Cuba                               02:52
 81 Damiano Cima (Ita) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
 82 Ignacio Espinoza (Chi) Start Cycling Team              03:00
 83 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                        03:17
 84 Imerio Cima (Ita) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
 85 Giovanni Visconti (Ita) Neri-Sottoli-Selle Italia-KTM
 86 Nicola Toffali (Ita) Sporting Tavira
 87 Magno Do Prado (Bra) Brasil
 88 Luiz Morosini (Bra) Brasil
 89 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermac
 90 Antonio Cabrera (Chi) Chile
 91 Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck-QuickStep
 92 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team                        03:44
 93 Efren Santos (Mex) Mexico
 94 Juan Melivillo (Arg) Municipalidad de Pocito
 95 Felipe Pe?aloza (Chi) Chile
 96 Wilson Pena (Col) Beltramitsa Hoppla PF                04:01
 97 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy           04:41
 98 Rene Corella (Mex) Start Cycling Team
 99 Jairo Rios (Arg) Argentina
100 Francisco Monte (Arg) Asociacon Civil Mardan
101 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal
102 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck-QuickStep
103 Freddy Gonzales (Bol) Start Cycling Team
104 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
105 Anderson Maldonado (Uru) Uruguay                       04:50
106 Luciano Montivero (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
107 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy           05:21
108 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe                        05:24
109 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
110 Tom Bohli (Sui) UAE Team Emirates
111 Rasmus Tiller (Nor) Dimension Data
112 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
113 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito           05:43
114 Higi?o Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson            06:02
115 Edoardo Zardini (Ita) Neri-Sottoli-Selle Italia-KT     06:10
116 Alain Quispe (Per) Peru
117 Yans Carlos Arias (Cub) Cuba
118 Dario Diaz (Arg) Asociacon Civil Mardan
119 Diego Rodriguez (Uru) Uruguay
120 Pedro Portuondo (Cub) Cuba
121 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
122 Alejandro Parra (Cub) Cuba
123 Ignacio Prado (Mex) Mexico
124 Adrian Richeze (Arg) A.C.A Virgen de Fatima
125 Leandro Velardez (Arg) A.C.A Virgen de Fatima          06:31
126 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural-Seguros RGA          07:15
127 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                07:21
128 Ivan Santaromita (Ita) Nippo Vinia-Fantini-Faiz
129 Sergio J. Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson        07:34
130 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Neri-Sottoli-Sell     08:06
131 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                       08:46
132 Andre Gohr (Bra) Brasil                                08:48
133 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                    08:50
134 Simone Velasco (Ita) Neri-Sottoli-Selle Italia-KTM
135 Robert Mendez (Uru) Uruguay
136 Matthias Brändle (Aut) Israel Cycling Academy
137 Diego Ferryra (Chi) Chile
138 Luca Pacioni (Ita) Neri-Sottoli-Selle Italia-KTM       10:45
139 Tommaso Bramati (Ita) Biesse Carrera
140 Sergio Pardilla (Esp) Caja Rural-Seguros RGA
141 Nahuel Soares (Uru) Uruguay
142 Guillermo Brunetta (Arg) Asociacon Civil Mardan
143 Giovanni Pedretti (Ita) Biesse Carrera
144 Jose Martinez (Arg) Argentina                          10:47
145 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera                     11:12
146 Manuel Belletti (Ita) Androni Giacattoli-Sidermec      14:02
147 Emiliano Contreras (Arg)Asociacon Civil Mardan         14:41
148 Agustin Fraysse (Arg) Argentina                        14:42
149 José Mendes (Por) Sporting Tavira
150 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson
151 Bernardo Leon (Bol) Start Cycling Team
152 Raul Colombo (Ita) Biesse Carrera                      18:30
153 Sebastian Cianci (Arg) Argentina
154 Cristopher Mansilla (Chi) Chile                        19:00
155 Eduardo Villanueva (Arg) Start Cycling Team
156 Diego Jamen (Uru) Uruguay
157 Victor Arroyo (Arg) Argentina                          19:34
158 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting Tavira                21:37
159 Alessandro Ferreira (Bra) Brasil                       22:52
160 Edison Bravo (Chi) Chile                               33:47
161 Emilio Perez (Cub) Cuba                                43:00

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Denzelon

    29 stycznia 2019, 13:44 o 13:44

    Remco Evenepoel na 2. etapie dojechał z najlepszymi i za moment znajdzie się w TOP10... Co za dzieciak!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: