Santos Women's Tour Down Under 2019: etap 1. Mocny początek Letizii Paternoster

Letizia Paternoster

19-letnia Letizia Paternoster wygrała w Birdwood pierwszy odcinek czterodniowego wyścigu Women's Tour Down Under.

Włoszka pokonała na finiszu Sarah Roy (Mitchelton-Scott) i Arlenise Sierre (Astana).

Agnieszka Skalniak (CCC-Liv) na mecie zameldowała się bez strat, zajmując 45. miejsce.

Wyniki 1. etapu Santos Women's Tour Down Under 2019 (2.1), Hahndorf – Birdwood (112,9 km):

  1 Letizia Paternoster (Ita) Trek-Segafredo Women       3:10:28
  2 Sarah Roy (Aus) Mitchelton-Scott
  3 Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team
  4 Alison Jackson (Can) Team Tibco-Silicon Valley Bank
  5 Rachele Barbieri (Ita) BePink
  6 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) CCC-Liv
  7 Matilda Raynolds (Aus) Specialized Women's Racing
  8 Rebecca Wiasak (Aus) Team UniSA-Australia
  9 Naimh Fisher-Black (NZl) Vantage New Zealand
 10 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini
 11 Sara Bergen (Can) Rally UHC Cycling
 12 Georgia Whitehouse (Aus) Sydney University
 13 Jessica Pratt (Aus) Sydney University
 14 Lauren Stephens (USA) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 15 Paolo Munoz (Chi) Swapit/Agolico
 16 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton-Scott
 17 Valerie Demey (Bel) CCC-Liv
 18 Amanda Jaimeson (NZl) Vantage New Zealand
 19 Anischa Vekemans (Bel) Doltcini-Van Eyck Sport
 20 Bryony Van Velzen (Ned) Doltcini-Van Eyck Sport
 21 Andrea Ramirez (Mex) Swapit/Agolico
 22 Jaime Gunning (Aus) Specialized Women's Racing
 23 Nadia Quagliotto (Ita) Ale Cipollini
 24 Grace Anderson (NZl) Vantage New Zealand
 25 Deborah Paine (NZl) Vantage New Zealand
 26 Marie-Soleil Blais (Can) Astana Women's Team
 27 Abigail Mickey (USA) Rally UHC Cycling
 28 Josie Talbot (Aus) Team UniSA-Australia
 29 Evy Kuijpers (Ned) CCC-Liv
 30 Kirsty McCallum (NZl) Vantage New Zealand
 31 Katia Ragusa (Ita) BePink
 32 Gina Ricardo (Aus) Sydney University
 33 Jesse Vandenbulcke (Bel) Doltcini-Van Eyck Sport
 34 Tetyana Riabchenko (Ukr) Doltcini-Van Eyck Sport
 35 Taryn Heather (Aus) Specialized Women's Racing
 36 Riejanne Markus (Ned) CCC-Liv
 37 Jennifer Pettenon (Aus) Gusto StepFWD KOM
 38 Lauren Kitchen (Aus) Team UniSA-Australia
 39 Shannon Malseed (Aus) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 40 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton-Scott
 41 Emily Watts (Aus) Sydney University
 42 Alice Cobb (GBr) Team Tibco-Silicon Valley Bank
 43 Kristabel Doebel-Hickok (USA) Rally UHC Cycling
 44 Nicole Steigenga (Ned) BePink
 45 Agnieszka Skalniak (Pol) CCC-Liv
 46 Victoire Berteau (Fra) Doltcini-Van Eyck Sport
 47 Elena Pirrone (Ita) Astana Women's Team
 48 Rachel Neylan (Aus) Team UniSA-Australia
 49 Summer Moak (USA) Rally UHC Cycling
 50 Georgia Williams (NZl) Mitchelton-Scott
 51 Jeanne Korevaar (Ned) CCC-Liv
 52 Tereza Medvedova (Slo) BePink
 53 Heidi Franz (USA) Rally UHC Cycling
 54 Elizabeth Stannard (Aus) Gusto StepFWD KOM
 55 Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton-Scott
 56 Maria Jose Vargas (CRc) Swapit/Agolico
 57 Grace Brown (Aus) Mitchelton-Scott
 58 Anet Barrera (Mex) Swapit/Agolico
 59 Jess Mundy (Aus) Gusto StepFWD KOM
 60 Amy Cure (Aus) Specialized Women's Racing
 61 Anya Louw (Aus) Team UniSA-Australia
 62 Silvia Valsecchi (Ita) BePink
 63 Daniela Reis (Por) Doltcini-Van Eyck Sport
 64 Eri Yonamine (Jap) Ale Cipollini
 65 Nicola MacDonald (Aus) Gusto StepFWD KOM
 66 Francesca Pattaro (Ita) BePink
 67 Emily Roper (Aus) Team UniSA-Australia
 68 Elyse Fraser (NZl) Vantage New Zealand
 69 Romy Kasper (Ger) Ale Cipollini
 70 Maria Van 'T Geloof (Ned) Ale Cipollini
 71 Yareli Salazar (Mex) Astana Women's Team
 72 Brenda Andrea Santoyo (Mex) Swapit/Agolico
 73 Lauretta Hanson (USA) Trek-Segafredo Women
 74 Gillian Ellsay (Can) Rally UHC Cycling
 75 Ashlee Ankudinoff (Aus) Specialized Women's Racing
 76 Ruth Winder (USA) Trek-Segafredo Women
 77 Carolina Rodriguez (Mex) Astana Women's Team
 78 Tayler Wiles (USA) Trek-Segafredo Women
 79 Jeidy Pradera (Cub) Astana Women's Team
 80 Ella Bloor (Aus) Specialized Women's Racing
 81 Elisa Longo Borghini (Ita) Trek-Segafredo Women
 82 Veronica Lebedev (Aus) Gusto StepFWD KOM
 83 Sharlotte Lucas (NZl) Team Tibco-Silicon Valley Ba     00:11
 84 Jessica Raimondi (Ita) Ale Cipollini                   00:19
 85 Anna Booth (Aus) Sydney University
 86 Jannie Milena Salcedo (Col) Swapit/Agolico             09:06
DNF Justine Barrow (Aus) Gusto StepFWD KOM
DNF Jade Colligan (Aus) Sydney University
DNS Lotta Pauliina Lepistö (Fin) Trek-Segafredo Women

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: