30 zawodników w składzie Israel Cyclinc Academy na rok 2019

Israel Cycling Academy zamknął skład na przyszły sezon. Ostatnim ruchem drużyny z Bliskiego Wschodu było sprowadzenie Nickiego Sorensena na stanowisko dyrektora sportowego.

Sorensen jest znany z jazdy dla Saxo Banku, w barwach, którego wygrał etap Tour de France. W 2015 przeszedł na emeryturę i został dyrektorem sportowym w Saxo-Tinkoff. W 2016 roku objął to samo stanowisko w Israel Cycling Academy, ale w kolejnym roku zdecydował się na przenosiny do Aqua Blue Sport. Irlandzka ekipa zakończyła działalność w tym roku, dzięki temu Sorensen mógł powrócić do grupy, dla której pracował w 2016 roku.

Drużyna ogłosiła prolongaty kontraktów z Dennisem Van Windene, Hamishem Schreursem i Danielem Turkiem. Wcześniej ogłoszono transfery dziewięciu zawodników, w tym gronie znaleźli się: Tom Van Aesbroeck, Matthias Brandle, Davide Cimolai, Rudy Barbier, Riccardo Minali, Alexander Cataford, Conor Dunne, Matteo Badiliatti i Clemet Carisey. 

Z ekipą musieli pożegnać się: Joe Manual Diaz, Luis Lemus, Tyler Williams i Aviv Yechezkel. Tym samym ekipa zwiększyła się z 24 do 30 zawodników, a to oznacza, że  będzie jednym z największych w stawce. Główne cele to zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej Proffesional Continental oraz start w Tour de France

Skład Israel Cycling Academy na rok 2019: 

Edwin Avilla, Matteo Badilatti, Rudy Barbier, Guillaume Boivin, Mattias Brandle, Clement Carisey, Alex Cataford, Davide Cimolai, Zak Dempster, Conor Dunne, Nathan Earle, Itamar Einhorn, Awet Gebremedhin, Omer Goldstein, Roy Goldstein, Ben Hermans, Sondre Holst Enger, August Jensen, Riccardo Minali, Krists Neilands, Guy Niv, Ben Perry, Ruben Plaza, Mihkel Raim, Guy Sagiv, Kristian Sbaragli, Hamish Schreurs, Daniel Turek, Tom Van Asbroeck, Dennis Van Winden.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: