Szosowy kalendarz The Climb 2019 - 365 dni kolarskiej inspiracji

kalendarz The Climb

Wyjątkowy projekt stworzony z szacunku do gór i kolarskiej pasji.

Wyrusz z nami w inspirującą trasę po dwunastu zapierających dech w piersiach przełęczach, znanych z Tour de France, Giro d'Italia czy Vuelta a Espana. Wspólnie pokonamy m. in. Passo di Gavia, Passo Pordoi czy trzecią najczęściej odwiedzaną przez Tour de France Col de l'Aubisque.

Spektakularne zdjęcia w największym formacie

Kultowe przełęcze warte są najlepszych zdjęć, a najlepsze zdjęcia wydruku w największym formacie. Będziesz miał okazję przyjrzeć się wszystkiemu naprawdę dokładnie. Kalendarz ma format A2 - to prawie tyle co średnica 26" koła 🙂 To jedyny tak duży, kolarski kalendarz na rynku.

Garść informacji dla każdego fana kolarstwa

W kalendarzu zaznaczyliśmy daty wszystkich wyścigów WorldTour i Mistrzostw Świata. Gratką dla wszystkich, którzy tak jak my, kochają górskie podjazdyprofile Tour de France i Giro d'Italia. Dzięki nim nie przegapisz już tego wyczekiwanego, górskiego etapu!

Znajdziesz w nim też parametry wszystkich dwunastu podjazdów - m. in. położenie, długość, nachylenie, ilość wystąpień w danym Tourze.

Wszystko to w najlepszej jakości druku na kredowym, matowym papierze w cenie tylko 59 zł.

Wejdź na theclimb.pl i wyrusz z nami w inspirującą podróż po 12 przełęczach.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: