Daniel - odzież kolarska

Przełajowy Puchar Polski 2018/2019 #5. Mikler zdobywcą "Wyspy Łabędzia"

Bartosz Mikler sięgnął po zwycięstwo w 5. serii przełajowego Pucharu Polski rozgrywanego na "Wyspie Łabędzia" na Kartuzach.

W sobotnie popołudnie polscy przełajowcy rywalizowali w ramach kolejnej, piątej już odsłony Pucharu Polski. Tym razem wyścig rozgrywany był w Kartuzach.

Po zwycięstwo w wyścigu mężczyzn sięgnął Bartosz Mikler z Victorii Jarocin, który rywali zostawił daleko za swoimi plecami. Blisko półtorej minuty po Miklerze na mecie pojawili się Patryk Kostecki (Domin Sport) oraz Adam Żuber. Wśród orlików najlepszy okazał się Dawid Jona (MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy), finiszujący na 5. miejscu w klasyfikacji open. Z kolei 8. na kresce Piotr Kryński (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) był najszybszy wśród juniorów.

Natomiast wyścig kobiet na swoją korzyść rozstrzygnęła dziś Barbara Borowiecka, pokonując Magdalenę Sadłecką (TKK Pacific Nestle Fitness) i juniorkę Ewę Miłek (MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy). Tuż za podium zmagania zakończyła najlepsza z orliczek, Patrycja Lorkowska (TKK Pacific Nestle Fitness).

PEŁNE WYNIKI 5. SERII PRZEŁAJOWEGO PUCHARU POLSKI 2018/2019

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: