Przełajowy Super Puchar Polski 2018/2019. Marek Konwa triumfuje w Koziegłowach

Marek Konwa okazał się najlepszy na przełaju w Koziegłowach, gdzie rozegrano Super Puchar Polski.

W dniu obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Koziegłowach rozegrany został Super Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym.

W rywalizacji mężczyzn open, gdzie w szranki stanęli równocześnie przedstawiciele elity, orlicy i juniorzy, triumfował aktualny mistrz Polski Marek Konwa (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team). Na mecie zameldował się on przed Patrykiem Kosteckim (Domin Sport) i Mariuszem Gilem (Eurobike Kaczmarek Electric Team). Szósty na mecie Jakub Musialik (MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy) został najlepszym juniorem dnia, a dziewiąty Maciej Borkowski (UKKS Imielin Team) wygrał w kat. młodzieżowej.

Wśród pań pierwsza na kresce zameldowała się Czeszka Katerina Mudrikova (ACK Stara VEs N.O.), nieznacznie pokonując Barbarę Borowiecką i Annę Wiese. Wśród juniorek najszybsza była Ewa Miłek z koziegłowskiego klubu, zajmując 7. lokatę w klasyfikacji open.

PEŁNE WYNIKI PRZEŁAJOWEGO SUPER PUCHARU POLSKI 2018/2019

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: