Marcel Kittel nie tęskni za Quick-Stepem

Marcel Kittel

Pierwszy sezon Marcela Kittela w Katusha-Alpecin był małą katastrofą. Niemiecki sprinter z czternastu zwycięstw w 2017 roku, w tym pięciu na Tour de France, zszedł do dwóch wiktorii, odniesionych w marcu na Tirreno-Adriatico.

Ożywcza moc szamponu nie spłynęła mu z czupryny do nóg, 30-latek wyraźne męczył się przez cały sezon, który zakończył w kiepskiej atmosferze już w sierpniu, na pierwszym etapie Deutschland Tour.

Jasne, że to nie był mój najlepszy rok, ale mam nadzieję na powrót do formy. Nie martwię się tym, sądzę że wyniki powrócą wraz z pracą i cierpliwością

 - powiedział Kittel w dzienniku „Marca”.

Kolarz z Turyngii zapewnił, że nie tęskni za Quick-Stepem. W belgijskim zespole wydobył się z pierwszego kryzysu, jaki przechodził w 2015 roku, wygrywając podczas dwóch sezonów 26 razy.

Nie żałuję, że opuściłem Quick-Step na rzecz Katushy, Reprezentuję duży zespół i jestem pewien, że w przyszłości sytuacja się poprawi.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: