Taylor Phinney i Rui Costa przedłużyli kontrakty

Taylor Phinney

Taylor Phinney na kolejny rok pozostanie w zespole Jonathana Vaughtersa, Education First-Drapac.

Bliski sercu Kasi Niewiadomej amerykański zawodnik w minionym sezonie zajął ósme miejsce w Paryż-Roubaix, zaliczył również cały Tour de France, w którym na etapie do Pau wywalczył dziewiątą lokatę.

28-letni Phinney w następnym sezonie ponownie spróbuje coś ugrać w wiosennych klasykach, ale nie tylko. Podpisana przez Vaughtersa umowa z producentem odzieży Rapha będzie wiązać się z nowymi przedsięwzięciami, które niekoniecznie muszą dotyczyć klasycznego kalendarza wyścigów. Mówi się o "alternatywnym programie".

Myślę, że to największa rzecz w historii. To znaczy, że kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy plotki o planowanych zmianach i o tym, że Rapha chce wejść na nasz pokład, poczułem te wszystkie różnorakie pomysły, o których rozmawiałem z przyjaciółmi, wszystkie te przygody, o których myślałem. To było jakby ktoś przeczytał moje myśli

 - skomentował rozemocjonowany nowymi perspektywami Phinney.

Pracę zachował również były mistrz świata Rui Costa. 32-letni Portugalczyk na kolejny sezon pozostanie w UAE Team Emirates, pomimo że ostatnio przestał wygrywać. W arabskiej drużynie wierzą, że zaleczony problem z kolanem pozwoli Coście wrócić do pełni formy.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Macias

    23 października 2018, 17:39 o 17:39

    Powinien postarać się o nich Jim jak buduje skład pod GvA.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: