Tony Martin w szeregach LottoNL-Jumbo

Tony Martin

Tony Martin po dwóch słabych latach w Katusha-Alpecin w przyszłym sezonie przejdzie do LottoNL-Jumbo. Umowa została zawarta na 2 lata.

Czterokrotny mistrz świata w jeździe na czas liczy, że w nowym środowisku odbuduje swoją formę. LottoNL-Jumbo chce z 33-letnim Niemcem przede wszystkim poprawić wyniki w drużynowych czasówkach.

Tony był brakującym ogniwem. Wniesie na nasz pokład swoje doświadczenie i pełen profesjonalizm. Może być wielkim wsparciem dla naszych liderów. Ten transfer stanowi potwierdzeniem rozwoju, jaki dokonaliśmy w ostatnich latach

 - uważa menadżer ekipy Richard Plugge.

Nie mogę się doczekać na dołączenie do LottoNL-Jumbo, gdyż podzielam ich filozofię. Kolarze stanowią jedność, a personel pilnuje każdego szczegółu, zwłaszcza przemawia do mnie ich podejście do jazdy na czas. Wiadomo jak wiele zespół włożył wysiłku w tym kierunku. Chcę wspierać liderów i odnosić sukcesy w wyścigach na czas

 - stwierdził Tony Martin.

W LottoNL-Jumbo znajdą się również Mike Teunissen, Taco van der Hoorn, Lennard Hofstede, Laurens De Plus i Jonas Vingegaard, natomiast grupę opuszczą Gijs Van Hoecke, Robert Wagner, Enrico Battaglin, Lars Boom i Bram Tankink.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: