Alessandro Pessot w Bardiani-CSF

Zespół Bardiani-CSF potwierdził skład na sezon 2019. Włoska grupa Professional Continental polegała będzie na 17 zawodnikach, a ostatnim ogłoszonym zaciągiem jest Alessandro Pessot.

23-letni Pessot dotychczas ścigał się w grupie Cycling Team Friuli, jako orlik wygrywając Karpacki Wyścig Kurierów (2017) i jeden z jego etapów. W sezonie 2018 pokazał się tylko w słoweńskich wyścigach, finiszując na 2. miejscu w GP Kranj (1.2) oraz na 9. w GP Adria Mobil (1.2).

W barwach grupy Bruno i Roberto Reverberich jest jednym z trzech nowych zawodników - grupa wcześniej pozyskała Lukę Covili oraz Francesco Romano. Kontrakty przedłużyli natomiast Enrico Barbin, Michael Bresciani, Mirco Maestri, Marco Maronese, Lorenzo Rota, Paolo Simion, Alessandro Tonelli oraz Luca Wackermann.

Kontraktem na 2019 rok wciąż związani są Vincenzo Albanese, Giovanni Carboni, Andrea Guardini, Umberto Orsini, Daniel Savini i Manuel Senni.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: