Jhonatan Narvaez nowym nabytkiem Team Sky

kolarze Team Sky

Jhontatan Narvaez zdecydował się przerwać swój kontrakt z Quick-Step Flors i od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Team Sky.

Transfer Ekwadorczyka można uznać za niespodziewany. Nic nie wskazywało na taki ruch, ponieważ Quick-Step Floors zyskał ostatnio nowego sponsora - firmę Deceuninck - i wydawało się, że aktualna kadra zostanie utrzymana. Jednak 21-letni zawodnik zdecydował się związać swoją przyszłość z Team Sky.

Jestem bardzo podekscytowany tą szansą. Nie mogę się doczekać pracy z zespołem i jazdy na 100 procent, dzięki czemu będę mógł się rozwijać jako zawodnik

  • powiedział Narvaez.

Kontrakt młodego zawodnika z Quick-Step Floors miał obowiązywać do końca 2020 roku, ale kolejne dwa lata spędzi w Team Sky. Jego specjalnością jest pagórkowaty teren, co potwierdził zajmując 5. miejsce w tegorocznym Tour de Wallonie i 2. w Royal Bernard Drome Classic, natomiast w ubiegłym roku w barwach Axeon Hagens Berman wygrał Circuit des Ardennes International.

Kolejnymi potencjalnymi wzmocnieniami Team Sky mogą być Filippo Ganna i Ivan Ramiro Sosa. Z kolei z drużyną rozstaną się po sezonie: Łukasz Wiśniowski, Sergio Henao i Benat Intxausti.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: